PDA

View Full Version : Левски-Ботев Пловдив и ЦСКА-Сливен



marzilia
03-14-2009, 14:55
Тук да коментираме двата мача,които се играха днес в Пловдив и София.Аз не съм особено запалена по футбола,но днес нямаше какво да правя и гледах мачовете.

Според мен и Левски,и ЦСКА играха добре и заслужават победите си.На Левски Ботев малко им се поопънаха,докато ЦСКА играха с лекота,но все пак Ботев е едно,Сливен друго. :D

Ииии кои играчи според вас имаха значима роля за развитието на мачовете? :)

М/у другото,не мислите ли,че беше доста селска проява от страна на пловдивчани да хвърлят бомбички по стадиона,при положение,че ТЕХНИЯ отбор играе и се предполага че им е нужна концентрация и спокойствие,а не заплахи от нараняване...

BlueGirl
03-14-2009, 15:49
Честита победа,левскари!Ценни три точки за нас.Приятно за гледане първо полувреме(с изключение на просташките прояви на домакинската публика) и скучно второ.Спорен червен картон на Данчо Милиев.
Не разбирам какво целяха феновете на Ботев с тия бомби.Те и без това са се запътили към Б група,така че какво значение има дали ще е сега или в края на сезона?Само дето доказаха,че не ходят на мачове,за да си подкрепят отбора,а да си показват селянията...
Иначе като цяло съм доволна от мача.Ако играем както през първото полувреме,цена няма да имаме.Ако не беше гадният вятър,можеше да отбележим и други голове,но нищо-следващия път повече.
Мача на съседите от Борисовата градина няма да го коментирам да не каже някой,че съм пристрастна.

Офтопик:Днес Гошо Петков има рожден ден. :grin: :grin:

Jesus
03-14-2009, 16:29
Абе чух нещо че агитката на цска била протрошила рейсове с левскари, някой да е присъствал :? Да коментира вандаската постъпка ?

TheSadGirl
03-14-2009, 16:30
мм не гледах мача, бях на даскало :x иначе ми казаха, че 1то полувреме е било доста добро :) важното е, че бихме. Гледах интервютата по Канал 3 8-) пак е имало просташки изяви (характерни за бг феновете като цяло, нищо ново под слънцето :o ) и ЧРД на Гошето :grin: . А и САМО ЛЕВСКИ :grin: :grin: :grin: :grin:

kristo
03-14-2009, 19:10
Логичен завършек и на двата мача(като резултат и победители). Само че футбола в тях не беше на високо ниво както обикновено в А група от години.

Nekasa4a
03-14-2009, 19:19
Логичен завършек и на двата мача(като резултат и победители). Само че футбола в тях не беше на високо ниво както обикновено в А група от години.

Абсолютно съм сагласен, отборите от А група изобщо не трябва да имат претенции че иама качество на футбола и да искат високи премии за авторски права само се ядосвам като ходя/гледам мачове :(

Waster
03-14-2009, 19:29
футбол с бомби!!!

smeshnik
03-15-2009, 04:29
Абе чух нещо че агитката на цска била протрошила рейсове с левскари, някой да е присъствал :? Да коментира вандаската постъпка ?

Да, пред Васил Левски, едно момче слезнало от автобуса, а другите вътре са седяли и гледали => пича си е отнесъл боя!

Иначе Сливен бяха с коренно различна игра, за победата на Левски съм много доволен, защото гостуванията в Пловдив са много трудни през последните години!

DisciplineAndOrder
03-15-2009, 06:22
добре бе,обяснете ми ква е тая простотия фланелките на екипите на цска и сливен да са почти еднакви!

тва на друго място къде го има,eби му майката.. :booooomb:

левски направиха хубав мач :)
другия не съм го гледала

ULTRA_LEVSKI
03-15-2009, 07:32
Тва с екипите е ебати пародията и всичко го забелязаха, само бфс-то и смърт журналята нищо не казват по въпроса.Явно някои нямат резервни екипи :D

kristo
03-15-2009, 10:03
Добре, че ЦСКА бяха с бели гащета, иначе не знам и аз как щяха да се различават. Толкова ли нямат едни бели фланелки за гостуванията си па тея Сливен...

Waster
03-15-2009, 10:25
http://plovdivmedia.com/7929.html

leoparda93sl
03-15-2009, 10:35
Аз съм си фен на Сливен.Не гледах целия мач,но ми хареса как играхме :) Трябва още да си оправим играта,но все пак за първа година сме в А група :) Честито на Левски за победата :)

kristo
03-15-2009, 14:41
Аз съм си фен на Сливен.Не гледах целия мач,но ми хареса как играхме :) Трябва още да си оправим играта,но все пак за първа година сме в А група :) Честито на Левски за победата :)
Първото полувреме изграхте добре определено, но съгласи се, че второто за сметка на това бяхте гола вода.