PDA

View Full Version : Liverpool го подаде на Manchester United :)



Jesus
03-14-2009, 17:10
Резултат Ман - Ливър 1:4
Искам да видя коментара на Кристо :)

gsh
03-14-2009, 19:39
8)

Nekasa4a
03-14-2009, 20:09
Педалчетата най накрая другото педалче Торес ги отнесе това имам да кажа + Ман балона най-нкрая се спука :lol:

kristo
03-14-2009, 20:12
Голямо чудо, Манчестър пък ще подаде калъвката от шампионската купа на Ливърпул май месец, докато я вдига :)

Jesus
03-14-2009, 20:25
Не те ли е страх че ако се паднат на финала на КЕШ може да паднат :D

Prophecy
03-14-2009, 20:50
Liverpool the best !!!!! :grin: :grin: :grin:

mitkom89
03-14-2009, 20:58
на кристиано роналдо му се разкапа грима и му падна гела от зор...

Disrespect
03-14-2009, 21:18
Юнайтед яко го духат, да му сера в устата на Ван Дер Сар ххахахах

Jesus
03-14-2009, 21:31
Ей тва голям хейт към Ман :-D

kristo
03-14-2009, 21:43
Не те ли е страх че ако се паднат на финала на КЕШ може да паднат :D
Никак даже, защото Лигърпул няма да стигнат до финала на ШЛ :D

А и да стигнат там ще им се върне тъпкано от Юнайтед :)

Jesus
03-14-2009, 21:48
не се заричай че ако ман се отпаднат и пул продължат ще станеш за резил :D

GREEN_OR_DEAD
03-14-2009, 21:58
Ей тва голям хейт към Ман :-D
Когато си най-голям е нормално всички да са против тебе 8) 8) 8) 8)

Elichka666
03-14-2009, 22:40
Кур за ЛУЗЪРПУЛ! Съжалявам ама..

DisciplineAndOrder
03-15-2009, 07:20
e,aре са, лузърпуул,едно друго,ама не за първи път ви бият ;)

те може да са зле,ама 4-1 показва,че и манчестър не са толкова добри

mitkom89
03-15-2009, 09:04
Във футболния мач се вижда кой е по-добрия отбор! Вчера видяхме и за момента Ливърпул е по-добрия отбор, няма кво да се оправдавате като девствени ученички Ливърпул смазаха юнайтед и това е ... А ти голям разбирач от мишки се извъди... :-P

StayFly
03-15-2009, 09:18
e,aре са, лузърпуул,едно друго,ама не за първи път ви бият ;)

те може да са зле,ама 4-1 показва,че и манчестър не са толкова добри
Добре е, като за първа победа от 5 години насам.... Дано феновете им са си го записали, защото никога повече няма да го видят.


"мъжки полов орган" за ЛУЗЪРПУЛ! Съжалявам ама..
Няма за кво да се извиняваш. За това изказване и ти получаваш един мъжки полов орган от мен. :oops:

kristo
03-15-2009, 10:54
Във футболния мач се вижда кой е по-добрия отбор! Вчера видяхме и за момента Ливърпул е по-добрия отбор, няма кво да се оправдавате като девствени ученички Ливърпул смазаха юнайтед и това е ... А ти голям разбирач от мишки се извъди... :-P
:lol: :lol: :lol:

Горкото Мите, даже си и верва... Значи според теб от един мач се определя кой е по-добрия от двата отбора, а в края на сезона, когато измежду двата отбора се излъчи шампиона, евала, къртиш мивки :razz:

И да ти припомня, че тоя "по-добър" Ливърпул не е ставаш шампион на Англия от 20 години. През тея години "по-слабия" Манчестър Юнайтед стана 12 пъти шампиона... Наистина убедителна "преднина" за Ливърпул :razz:

Elichka666
03-15-2009, 12:14
"мъжки полов орган" за ЛУЗЪРПУЛ! Съжалявам ама..
Няма за кво да се извиняваш. За това изказване и ти получаваш един мъжки полов орган от мен. :oops:

господи...

PanaH
03-15-2009, 13:21
вчера, когато гледах мача направо се разплаках ;( беше ужасно...както и да е.. един мач нищо не значи..все пак man utd все още имат преднина.. пък и ман..са поне 6464648434587345 милиарда пъти по-добри от ливърпуул... :o :o така, че.. :)

psychopath
03-15-2009, 17:21
Във футболния мач се вижда кой е по-добрия отбор! Вчера видяхме и за момента Ливърпул е по-добрия отбор, няма кво да се оправдавате като девствени ученички Ливърпул смазаха юнайтед и това е ... А ти голям разбирач от мишки се извъди... :-Pливърпул нямат никакво постоянство...тва че са били тая седмица ман юнайтед не означава, че следващата няма да паднат от УБА (примерно, не съм гледал програмата)

mitkom89
03-15-2009, 22:15
Във футболния мач се вижда кой е по-добрия отбор! Вчера видяхме и за момента Ливърпул е по-добрия отбор, няма кво да се оправдавате като девствени ученички Ливърпул смазаха юнайтед и това е ... А ти голям разбирач от мишки се извъди... :-P
:lol: :lol: :lol:

Горкото Мите, даже си и верва... Значи според теб от един мач се определя кой е по-добрия от двата отбора, а в края на сезона, когато измежду двата отбора се излъчи шампиона, евала, къртиш мивки :razz:

И да ти припомня, че тоя "по-добър" Ливърпул не е ставаш шампион на Англия от 20 години. През тея години "по-слабия" Манчестър Юнайтед стана 12 пъти шампиона... Наистина убедителна "преднина" за Ливърпул :razz:

ако още не си разбрал не се казвам митко...
Естествено, че от мача се определя кой е по-добрия... това е все едно да те набия, а ти да набиеш 10 други човека и да кажеш, ама аз съм по-добър от теб... / пример /
Всичко се вижда в директния сблъсък...

OtherDimension
03-15-2009, 22:22
Fergie 10:0 Loserpool :)
19 години без титла, 19 години мъки
скоро стават 20
честит юбилей!

kristo
03-15-2009, 23:27
Във футболния мач се вижда кой е по-добрия отбор! Вчера видяхме и за момента Ливърпул е по-добрия отбор, няма кво да се оправдавате като девствени ученички Ливърпул смазаха юнайтед и това е ... А ти голям разбирач от мишки се извъди... :-P
:lol: :lol: :lol:

Горкото Мите, даже си и верва... Значи според теб от един мач се определя кой е по-добрия от двата отбора, а в края на сезона, когато измежду двата отбора се излъчи шампиона, евала, къртиш мивки :razz:

И да ти припомня, че тоя "по-добър" Ливърпул не е ставаш шампион на Англия от 20 години. През тея години "по-слабия" Манчестър Юнайтед стана 12 пъти шампиона... Наистина убедителна "преднина" за Ливърпул :razz:

ако още не си разбрал не се казвам митко...
Естествено, че от мача се определя кой е по-добрия... това е все едно да те набия, а ти да набиеш 10 други човека и да кажеш, ама аз съм по-добър от теб... / пример /
Всичко се вижда в директния сблъсък...
Примера ти е нещо неуместен да ти кажа... Няма нищо общо с темата.

ОК, щом ще се задоволяваш с една победа, па макари изразителна, докато Юнайтед печелят трофеи, хубаво, въпрос на критерии.

И на мен също ми е доста смешно, че някои хора, които изобщо не знаех, че сте за Ливърпул сега след една победа над Юнайтед и айдее масово Ливърпул та Ливърпул. После пак ще си замълчите и дума няма да обелите, ама все пак един път и вие да се зарадвате :)

Разбирам, че ви е тежко след 20 години бой до козирката от Юнайтед и нито една титла за твойте сега една победа да я приравняваш на спечелена шампионска титла...

dshiznit
03-16-2009, 14:55
Ве ся ше вийм как и в шампионската лига ше се срещнат по някое време и Ман юнайтез ше ги пръсне.

DisciplineAndOrder
03-16-2009, 17:01
дам,те ливърпуул са на второ място...

челси са по-добрия отбор,скоро ше са на трето 8-)

Jesus
03-21-2009, 16:47
А Кристо коментирай факта че и фулам им го подаде :-D

MP
03-21-2009, 16:52
Феновете на Ливърпул да се радват докато могат.Шампиони няма да станатете,а в ШЛ най-много финал 8-)

mitkom89
03-21-2009, 20:44
Ооооооооле оле тея манчестър много добри някви... Не ви виждам да коментирате мача с фулъм

guinessgirl
03-22-2009, 10:04
дъ бест са мангалчестър.

Jesus
03-22-2009, 10:07
Е къде е приятелят ни кристо да напише коментар :cry:

kristo
03-22-2009, 16:02
Що решихте, че се крия, за да не коментирам, просто нямах възможност да гледам мача поради заетост, а и изключих, че в този раздел се обсъждаше темата за Манчестър Юнайтед и Ливърпул, затова не коментирах.

Иначе доколото гледах репортажите нещастна загуба. Явно Юнайтед са в спад в момента, но кой не е, кой поддържа постоянно 100%-ова форма? Това не означава, че няма да се стегнат и да спечелят титлата, защото аз все още съм твърдо убеден, че ще го направят. Отделно са с мач по-малко и дори и Ливърпул днеска да бие, което не е сигурно, при победа в отложения пак ще имат 4 точки преднина.

А вие ливърпулските фенове да не се изнижете по бели чорапи при първия провал в следващите мачове, щото идва Челси за ШЛ, ако ги гледам са доста във форма в момента да ви отупат... А и във Висшата лига има доста възможности да се дъните, тъй че спокойно, не се самозабравяйте толкоз :)

term0t0
03-22-2009, 16:44
докато Юнайтед обират всички трофеи и мачкат всичко живо,мишките се крият по дупките...

е,днес беше ден,в който можеха да излязат... за малко.ти вярваш ли си..то не е фулъм..не е ливърите..ама много твърдяха че през 2007 ще станат ШЛ шампиони е пък да питам някой от феновете на ман да помнят мача на сан сиро срещу милан :lol:

Jesus
03-22-2009, 16:52
А кристо аз съм фен на доста по не претенциозни отбори, примерно арсенал, харесва ми това че повечето са някакви младоци :) иначе не съм много зарибен, но все пак се наслаждавам на футбола :)

kristo
03-24-2009, 00:06
докато Юнайтед обират всички трофеи и мачкат всичко живо,мишките се крият по дупките...

е,днес беше ден,в който можеха да излязат... за малко.ти вярваш ли си..то не е фулъм..не е ливърите..ама много твърдяха че през 2007 ще станат ШЛ шампиони е пък да питам някой от феновете на ман да помнят мача на сан сиро срещу милан :lol:
Абе да те питам ти помниш ли кога Милан станаха за последно шампиони- май беше дооста отдавна :oops:

А също така в кой евротурнир бяха тази година, че нещо в Шампионската лига никви ги няма. Да не беше ИНТЕРтото случайно :lol:

А кристо аз съм фен на доста по не претенциозни отбори, примерно арсенал, харесва ми това че повечето са някакви младоци Smile иначе не съм много зарибен, но все пак се наслаждавам на футбола Smile
Да, Арсенал имат добра школа, но Юнайтед не им отстъпва и по този показател. Виж колко млади надежди се налагат само тази година и то в ключови мачове от които зависи изхода на класирането им в шампионата на Англия и Шампионската лига. Сър Алекс умее да шлифова футболни диаманти :)

cunt
03-25-2009, 17:18
накрая от "страхотния сезон" да не ви остане само Карлинг къп :-D