PDA

View Full Version : Какво да правя ..



Kr1sKa
03-14-2009, 17:10
Значи с моя приятел имахме много хубава връзка няма ли сме проблеми .. но от една седмица нещо се е сдухал имаше проблеми с тяхните .. след това се разболя и цяла седмица не се виждахме ..той не излизаше никъде само в къщи си седеше .. но преди 2дни ми каза че му трябва време за размисъл .. и неиска да се виждаме .. като го питам дали има проблем или вече неиска да сме заедно ми казва че иска да сме заедно просто има проблеми и му трябва време..почти всеки ден го питам а той ми казва 100 пъти ти повторих какво е положвнието .. казва ми мило .. казва ми обичам те .. но неиска да се видим :( незнам какво да мисля вече .. ще полудея .. не ям не спя само за това мисля :( .. дали иска да се разделим или наистина има някаква друга причина .. не си е махнал моята снимка нито от skype нито от impulse .. моля ви дайте ми съвет какво да правя ..защото ще се побъркам ;(

gLoRiToO
03-14-2009, 17:21
Ти да не си на 12,казал ти е че иска да си помисли.Щом има проблеми с родителите сигурно се опитва да ги разреши.Попринцип когато ти е тежко и нещо те мъчи трябва да можеш да разчиташ на човека когото обичаш.Покажи му че си сериозна и може да ти разчита за всичко!

valdesbg
03-14-2009, 17:37
:lol: :razz:

Питай го поне по 200 пъти, сега е малко.

Да се смея ли или да плача...

Човек, вземи се в ръце излез от екшъна в който си влязла и погледни реално. Човека ти казва че има проблем, значи наистина е така. Колко по директно да ти каже че иска да е малко сам? Абе вие малките сте напаст голяма.

evelinka1122
03-14-2009, 17:45
спокойно де... просто чакай той да те потърси... просто момчето иска време... дай му го ! не се притеснявай... щом те обича всичко е наред :) :-)

ivcheto0o
03-14-2009, 17:52
mislq 4e trqva da go razbere6 :) 6tom ima problemi go ostavi da se opravi .. ako go pita6 seki den 6te mustane6 dosadna i naistina moji da pomisli za razdqla .... :?

Presley
03-14-2009, 18:22
Остави момчето намира малко.
И се ограмоти.

PeopleAlwaysLeave
03-14-2009, 18:25
Момчето просто има проблеми и иска да ги разреши.
Вместо да го питаш всеки ден по 363545 пъти едни и също нещо му покажи, че може да разчита на тебе !!!

moneycomeme
03-14-2009, 19:18
...PROSTO go poslushai i ne mu dosajdai vseki den..naistina...ostavi go da pomisli qvno e che ima problem i shtom te e pomolil da se otdrypnesh za malko,ami poslushai go...veroqtno ima nujdata... :) qj si spokoino,spi spokoino,samo mu obqsni che shte si do nego ako toi ima nujda i che uvajavash reshenieto mu i se otdrypvash... mislq che tova e nai-dobroto,koeto mojesh da napravish :)

PiNk_GiRl
03-15-2009, 19:27
...PROSTO go poslushai i ne mu dosajdai vseki den..naistina...ostavi go da pomisli qvno e che ima problem i shtom te e pomolil da se otdrypnesh za malko,ami poslushai go...veroqtno ima nujdata... :) qj si spokoino,spi spokoino,samo mu obqsni che shte si do nego ako toi ima nujda i che uvajavash reshenieto mu i se otdrypvash... mislq che tova e nai-dobroto,koeto mojesh da napravish :)

+1.Недей всеки ден да го питаш едно и също...допълнително го изнервяш така..

Mi6inka
03-16-2009, 06:36
Момчето просто има проблеми и иска да ги разреши.
Вместо да го питаш всеки ден по 363545 пъти едни и също нещо му покажи, че може да разчита на тебе !!!

Абсолютно!Покажи му че има подкрепата ти.. а ако няма нужда го остави сам да се справи с проблемите си!Не бъди егоистка да се интересуваш само от това дали иска да късате или не... има други проблеми,нека се справи с тях!

Lysit0
03-16-2009, 13:40
И аз мисля като другите остави го малко на спокойствие.Постави се на негово място,защото и ти,ако се имаш проблеми няма да ти е до никой.

vesSynkaa
03-16-2009, 16:07
Абе момиче,ти от дума разбираш ли ? :shock:
Не знам как още не те е напсувал ,, 8-)
Вземи го питай още 100 пъти,за да разбереш ,
че момчето си има семейни проблеми и иска да остане
само поне за малко .. Тфа е супер досадно като имаш проблеми
и някой да ти опява "Ама миличко,ти да не искаш да се разделиме ? :cry: "
Не стига ,че има куп проблеми на главата,ами и ти отстрани само наливаш..
След като не ти е казал ,че иска да скъсате,значи не иска !
Разбери го тва и стига си му опявала на главата,щото най-накрая
ще ти бие шута и тогава ще пишеш теми "Защо му досаждах" ..

ThisIsMe
03-16-2009, 19:38
изчакай ,колкото му е нужно

Kukumqvka
03-18-2009, 06:34
Ее остави го човека!
И той има нужда от почивка :D :oops:
Щом ти казва че те обича сигурно е така :lol:
Мдамм остави го да подиша чист въздух има си проблеми момчето :-P
Когато той реши ще се опраят нещата
Надявам се скоро да е .. верно има криза ама чак да не ядеш :D

mitkom89
03-18-2009, 09:59
не ям не спя само за това мисля :( ..


.. не си е махнал моята снимка нито от skype нито от impulse .. моля ви дайте ми съвет какво да правя

Яж, спи, не мисли за това...

Щом не си е махнал снимката ти от скайп значи всичко е наред! Не вярвам някой нормален да си остави сниката ти на скайп, ако не е наред :razz: