PDA

View Full Version : За заведенията "Мак Доналдс"



cherinka
03-14-2009, 18:36
Някой от тук пристстващиите, работил ли е на някоя от заеманите длъжности в това заведение за бързо хранене? 8-)
Ясно ми е, че при работа с кухня е задължително да си с шапка или с вързана коса, но дочух, че в "Мак Доналдс" имало и правило да си без всякакъв вид маникюр !? Защо? Дори на касиерите забранено с маникюр ?! Защо?

Който е работил, би ли ми казал на какво работно време е бил и какво е било заплащането му средно на час ?

Благодаря за отделеното време. :-)

Jesus
03-14-2009, 18:42
Аз доколкто знам през известно време се мените ту каса ту кухня и т.н За цената имало някакви значи около 2 и 50 било на час или 3 не помня :(

ScionOfStorm
03-14-2009, 18:47
Почти съм сигурен, че освен без маникюр трябва да си и без каквито и да е украшения - правило не само на тях, но и на Дънкин Донътс, КФС и прочие тип заведения.

Ама ако планираш да бачкаш там потърси нещо друго - супер стрес и треска е, а е пълна мизерия откъм заплащане.

EarthShaker
03-14-2009, 19:01
даже 1 уиски не могат да предложат... ни ги бивъ

puhen0to
03-14-2009, 19:13
ем то се учи тва че неможеш да си с маникюр ,да имаш всякакви гривни и пръстени ... трябва да си с вързана коса... учим го по ОФК ( тоха) Организация и Функция на кухнята :Д :lol: ... има куп изисквания в така наречените ЗХР - заведения за хранене и развлечение

MostHated
03-14-2009, 19:15
даже 1 уиски не могат да предложат... ни ги бивъ

fast food уиски... :?

Water_lili
03-14-2009, 19:25
не си заслужава стреса.......... :shock: , а ако не се лъжа маникюр, бижута и т.н не са разрешени заради хигената, все пак пипаш храна , а под маникюра ти колкото и да е чист не можеш да дезинфекцираш....

cherinka
03-14-2009, 19:26
Почти съм сигурен, че освен без маникюр трябва да си и без каквито и да е украшения - правило не само на тях, но и на Дънкин Донътс, КФС и прочие тип заведения.

Ама ако планираш да бачкаш там потърси нещо друго - супер стрес и треска е, а е пълна мизерия откъм заплащане.
Шефа на някои от нашите мак доналдсИ му обяснявал на татИ, че много се били съобразявали с ученици относно смените. Вика, че днес може да бачкаш 4 часа (минимум), утре да решиш 6 и т.н. и на тати тва му харесало.


За цената имало някакви значи около 2 и 50 било на час или 3 не помня
Тати вика, че първоначално си на 3 - 3 и нещо на час, после можело да стигне и 5лв.


Ама ако планираш да бачкаш там потърси нещо друго - супер стрес и треска е
в кво се изразява стреса и треската? Бая стресирано дете съм, та дано да не е нещо, което наистина би ме уплашило 8-)

EarthShaker, поне няма да гледам сеир на пияни чичковци и младежи 8-)


Та тази информация, която имам, ви питам дали наистина е така, защото първо часовото време го бива като за мен, въпросния макдоналдс ми е екстра (и пеша мога да стигам до там за кратко време), а сервитьорка някак си не ми се работи, нито пък се сещам за някаква друга подходяща работа за мен 8-)
всеки ден следя обявите в интернет, ама.. не знам и аз :(

А някой драг съворумец от скъпия ми и роден град не предлага ли нещо по-добре, бе??? 8-) :booooomb:


не си заслужава стресът.......... :shock: , а ако не се лъжа маникюр, бижута и т.н не са разрешени заради хигената, все пак пипаш храна , а под маникюра ти колкото и да е чист не можеш да дезинфекцираш....
хахахах, едно време като бачках при братовчед ми в неговото заведение не ми е правел забележка за маникюра, макар и сама да съм се усещала. Само ме гледаше с един тъп поглед и се чудеше как се живее с толкова дълги нокти 8-)
Иначе тва е друга тема, че бях на студената кухня и като правех салати и на идея си нямате що сирене изкарвах след работа изпод ноктите си 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Ама, са, харабия, почвате д аме плашете с тоя стрес, бе?!
Кво, пък, чак, пък, толкова е?!?!!

Jesus
03-14-2009, 19:37
Еми преди 1 година беше към 2 и 50 - 3 и моята позната която бачкаше взимаше към 700 лв :)

MakeMeLaugh
03-14-2009, 19:43
Навсякъде в кухните е забранен маникюра.
Щото е нехигиченично и се събира мръсотия под него.

Там ще ти спукат г*за от бачкане.
Ще има много голям ред, няма волности, почивки за пушене и прочие.

Бях чувал, че има обучение и ще учат как да правиш повече оборот с предлагане и прочие.

Не е лека работата. Като заплащане не знам, би трябвало да е добро.

cherinka
03-14-2009, 19:50
няма волности, почивки за пушене
Идеално. Тамън си търся поводи да спра цигарите. 8-)



ще учат как да правиш повече оборот с предлагане
8-) Тамън съм се насочила към пиарството.

Благодаря ви, милички. :-)
Ще има и за вас по едно кафенце. :booooomb:

Няма да приема.
Грешка им бе да се състезават с маникюра ми. :booooomb: :smt070
Не ги бива.

mitkom89
03-14-2009, 19:54
искаха да ме вкарват в макдоналдс в Пловдив и ми казаха следните хави. Ще пропусна специфично момчешките и ще мина направо на заплащането което е 2.40 / ако не се лъжа / или 2.50 за първите 6 месеца през които си на обучителен / изпитателен / период. После след тези 6 месеца започва да ти се вдига статута и съответно заплащането. Този тип с който аз говорех работи от 6 години и взима мисля че 5 лв на час ... Стреса се изразява в това да обслужваш няколко хиляди клиента на ден, да им се усмихваш, да се отнасят с теб като с лайно, да ги занимаваш с глупости, да си учтива, да носиш тъпа униформа, да гледаш тъпи дебели хора как се тъпчат с нездравословна храна и etc... Смятам че в мак доналдс става за работа за хора, които са некадърни и необразовани / не се иска много да миеш или да пържиш картофи... / и нямат изисквания за образованието...
Плюс това държат адски много на външния вид... От мен искаха да се бръсна секи ден за 2.50 на час, да се подстрижа и още куп тъпотии...
А когато след като ми изброй всички изисквания и ми каза че ми излизат 300-400 лева чисти така му се изсмях и си тръгнах...
Сама смятай дали искаш да работиш там

5StaR
03-14-2009, 20:03
Кажи в кой МакДоналдс ще работиш да дойда да си купя един мактост 8-)

cherinka
03-14-2009, 22:41
искаха да ме вкарват в макдоналдс в Пловдив и ми казаха следните хави. Ще пропусна специфично момчешките и ще мина направо на заплащането което е 2.40 / ако не се лъжа / или 2.50 за първите 6 месеца през които си на обучителен / изпитателен / период. После след тези 6 месеца започва да ти се вдига статута и съответно заплащането. Този тип с който аз говорех работи от 6 години и взима мисля че 5 лв на час ... Стреса се изразява в това да обслужваш няколко хиляди клиента на ден, да им се усмихваш, да се отнасят с теб като с лайно, да ги занимаваш с глупости, да си учтива, да носиш тъпа униформа, да гледаш тъпи дебели хора как се тъпчат с нездравословна храна и etc... Смятам че в мак доналдс става за работа за хора, които са некадърни и необразовани / не се иска много да миеш или да пържиш картофи... / и нямат изисквания за образованието...
Плюс това държат адски много на външния вид... От мен искаха да се бръсна секи ден за 2.50 на час, да се подстрижа и още куп тъпотии...
А когато след като ми изброй всички изисквания и ми каза че ми излизат 300-400 лева чисти така му се изсмях и си тръгнах...
Сама смятай дали искаш да работиш там :-)

InitialD
03-14-2009, 23:41
искаха да ме вкарват в макдоналдс в Пловдив и ми казаха следните хави. Ще пропусна специфично момчешките и ще мина направо на заплащането което е 2.40 / ако не се лъжа / или 2.50 за първите 6 месеца през които си на обучителен / изпитателен / период. После след тези 6 месеца започва да ти се вдига статута и съответно заплащането. Този тип с който аз говорех работи от 6 години и взима мисля че 5 лв на час ... Стреса се изразява в това да обслужваш няколко хиляди клиента на ден, да им се усмихваш, да се отнасят с теб като с лайно, да ги занимаваш с глупости, да си учтива, да носиш тъпа униформа, да гледаш тъпи дебели хора как се тъпчат с нездравословна храна и etc... Смятам че в мак доналдс става за работа за хора, които са некадърни и необразовани / не се иска много да миеш или да пържиш картофи... / и нямат изисквания за образованието...
Плюс това държат адски много на външния вид... От мен искаха да се бръсна секи ден за 2.50 на час, да се подстрижа и още куп тъпотии...
А когато след като ми изброй всички изисквания и ми каза че ми излизат 300-400 лева чисти така му се изсмях и си тръгнах...
Сама смятай дали искаш да работиш там

да се бръснеш и да се постригваш е тъпотия?

е,издаде се какъв ретард и клошар си :)

По - клошарско е да си 1 номер .. като пандизчия!!!

Хората, които се подстригват много късо не могат да си подържат косата и нямат хубава такава! :-P

SoFarSoG00d
03-15-2009, 07:35
Че то заплащането е смешно,трябва да си мазохист да работиш под такъв стрес за 3 лв на час..............

DisciplineAndOrder
03-15-2009, 07:41
леле,как ми се прияде гадна джънк фууд :o

mitkom89
03-15-2009, 07:53
да се бръснеш и да се постригваш е тъпотия?

е,издаде се какъв ретард и клошар си :)


Ами тъпо е да се бръснеш всяка сутрин, когато можеш да го правиш през няколко дена... Ти бръснеш ли се всяка сутрин ?!? Искам да ми отговориш на въпроса :D
Подстригването... Искат задължително адски къса коса... Тогава се бях зарибил да си пускам дълга коса и ДА тъпо е, някакъв олигофрен да определя как трябва да изглеждаш и да си слага високи критерии за 2.50 на час...

А за ретард и клош не можеш да ме барнеш въобще... това са определения които въобще не ми прилягат... все пак нека се сетя как беше... ДОИП :razz: :razz:

StayFly
03-15-2009, 08:02
Забелязал съм, че в МакДоналдс работят изключителни олигофрени.
Понякога ми става лошо докато ми взимат поръчката.
В Мола има едно момиче (на такова мяза), едвам се подава зад касата, през цялото време те зяпа с изцъклените си очи и се зъби. Знам, че не е хубаво да се присмивам, но тва е ебаси култовия герой.

afterforever
03-15-2009, 08:10
Забелязал съм, че в МакДоналдс работят изключителни олигофрени.
Понякога ми става лошо докато ми взимат поръчката.
В Мола има едно момиче (на такова мяза), едвам се подава зад касата, през цялото време те зяпа с изцъклените си очи и се зъби. Знам, че не е хубаво да се присмивам, но тва е ебаси култовия герой.


Тва е шото не си попадал на височката, руса женица на средна възраст, на която като й кажеш нещо, те гледа се едно всеки момент ще се разсмее, защото е с някви психични отклонениня и седи така 5 минути и накрая повтаря, което си казал с въпросителна интонация, ти казваш "да" и тя "ок" и го маркира. След което схемата се повтаря и с другите ти поръчки. При нея тряа си поръчваш едно нещо, ако може... Накрая аз забравям кво искам, докато тя разбере.. много е зле, горката...

mitkom89
03-15-2009, 08:17
Просто от такива хора имат нужда там... не е нужно да имаш 3 висши... дори може да не знаеш азбуката и пак ще те вземат... просто им излиза по-изгодно да лъжат глупавите, да им вършат работата за стотинки... А и в сравнение с оборота който се реализира от един работник / средно / заплащането му е адски ниско...

afterforever
03-15-2009, 08:24
Е то не е задължително да си глупав, задължителното по-скоро е да ти трябва няква работа с колкото и ниско заплащане да е. ПЪк и ако един не се съгласи да работи там, има още 3-ма, които ще се съгласят.

Decu
03-15-2009, 08:26
На окръжна един бачка с дълга коса. ;)

И има една жена с брада..

StayFly
03-15-2009, 08:30
Да не говорим, че понякога имам чувството, че майонезата в бургера е направена с гнойни секрети от лицето на някой комедон от кухнята.... или по- лошо!




И има една жена с брада..
:shock: :lol: :lol:

Decu
03-15-2009, 08:37
Беше меко казано отвратителна.. Сигурно вече я няма де. Чудя се дори как са я взели.

TellMeYourName
03-15-2009, 08:42
не си е работа да работиш в такива заведения :neutral:

Decu
03-15-2009, 08:46
Мхм, ама другото лято живот и здраве съм там.. :D ако намеря нещо на морето обачеее - кеф! ;д

StayFly
03-15-2009, 08:47
Заеби, ти не си за там. Ше пропаднеш!
Стискам палци за морето.

Decu
03-15-2009, 08:50
:D и аз искам, ама едва ли - малка съм.

afterforever
03-15-2009, 08:50
Мхм, ама другото лято живот и здраве съм там.. :D ако намеря нещо на морето обачеее - кеф! ;д

И аз това лято ще търся нещо на морето :D:D:D

ScionOfStorm
03-15-2009, 08:51
Деси, ти добре ли си, ако трябва ще ти търсим под дърво и камък ама няма да ходиш в Макдоналдс...

..бтв, +1 за странността на обслужващите там. Много малко свестно изглеждащи и държащи се хора съм виждал.

Jesus
03-15-2009, 08:52
sexita преди не бачкаше ли там ?

Decu
03-15-2009, 08:55
http://vbox7.com/play:db7c1046

Това от един съфорумник.. :D

афтърфоревър, дано намериш..аз ако мога обаче три месеца само на плажа да седяяя.. :smt007

Хаха, ще помагаш, нали, Сционе? :))

и аз за sexita се сетих. :Д

afterforever
03-15-2009, 08:59
Ако намеря и теб ще уредя, толкова съм сигурен, че нищо няма да стане :D:D:D

StayFly
03-15-2009, 09:00
Даже съм й виждал снимки от там. Изглеждаше яко fucking shit, а по принцип е симпатично момиче. Това е още една причина да не ходите в МакДоналдс.

Decu
03-15-2009, 09:03
Ако намеря и теб ще уредя, толкова съм сигурен, че нищо няма да стане :D:D:D

:D Е аз ще съм наа...15 :| варианта е сервитьорка.. :? не ми се иска особено, ама..ако е в Созопол/Варна ок. :lol:

Jesus
03-15-2009, 09:07
Даже съм й виждал снимки от там. Изглеждаше яко fucking shit, а по принцип е симпатично момиче. Това е още една причина да не ходите в МакДоналдс.

А това не мога да го повярвам, тя е толкова мазна и не мисля че е възможно изглежда ужасно :(

afterforever
03-15-2009, 09:14
Ако намеря и теб ще уредя, толкова съм сигурен, че нищо няма да стане :D:D:D

:D Е аз ще съм наа...15 :| варианта е сервитьорка.. :? не ми се иска особено, ама..ако е в Созопол/Варна ок. :lol:

аз па съм на 18, моя вариант пак е сервитьор :lol: :lol: :lol:

Decu
03-15-2009, 09:18
Ее, ти си готов бе, що мислиш, че няма да ти се получи?

afterforever
03-15-2009, 09:20
шото съм мноо голяо хлапе... ум и години не съвпадат :D:D

Decu
03-15-2009, 09:23
Е не ти трябва особено акъл за сервитьор. :Д

scyLLa
03-15-2009, 10:02
Макдонълдс е супер вредно нещо верно е вкусно ама е супер вредно не се знае дали могат да ти сложат вътре умряла котка, пък и това за маникюрите, ми то е логично най-голямата мрасотия е под ноктите.Бях чул, че едно дете се беше натровило от макфиш и майка му пуснала жалба за да съдят бастардите обаче те доказали, че в макфиш няма риба и спечелили делото.За вас е филма Super size me http://zamunda.net/details.php?id=23963&hit=1 гледайте го и ще си промените мнението за макдонълдс :) :-x
http://kabong.ca/bbq/scary_anime_mcdonalds.jpg

afterforever
03-15-2009, 10:06
...обаче те доказали, че в макфиш няма риба...

някой някога, ако си е мислел, че в макфиш има риба, трявба да иде да се прегледа...

ScionOfStorm
03-15-2009, 10:13
..както и че картофките им са от истински картофи :Д

scyLLa
03-15-2009, 10:15
...обаче те доказали, че в макфиш няма риба...

някой някога, ако си е мислел, че в макфиш има риба, трявба да иде да се прегледа...

Еми то и кюфтето не е кюфте, а задник на прасе ама кво да се прави
дане говорим за макчикен http://www.chillnite.com/wp-content/uploads/2006/10/WindowsLiveWriter/McDonaldsHorrorRecipe_C67A/mcchicken%5B11%5D.jpg

afterforever
03-15-2009, 10:15
Единственото истинско е картончетата на сандвичите... може би дори са по-полезни от съдържанието си..

scyLLa
03-15-2009, 10:24
Mmm so tasty http://1.bp.blogspot.com/_bQ79p8dEigI/SBraALV0tmI/AAAAAAAAAt4/cmml3QUPpaY/s400/bite2a.jpg

cherinka
03-15-2009, 13:51
хахахаа :lol:
последните картинки -- :lol: :lol: :lol:

afterforever
03-15-2009, 14:04
...обаче те доказали, че в макфиш няма риба...

някой някога, ако си е мислел, че в макфиш има риба, трявба да иде да се прегледа...

Еми то и кюфтето не е кюфте, а задник на прасе ама кво да се прави
дане говорим за макчикен http://www.chillnite.com/wp-content/uploads/2006/10/WindowsLiveWriter/McDonaldsHorrorRecipe_C67A/mcchicken%5B11%5D.jpg

По-голямо доказателство, че пилето е истинско...

cherinka
03-15-2009, 14:07
ххахаха :D

MostHated
03-15-2009, 16:03
плюете, ама повечето от вас ходят там, или ядат дюнери от мизерни закусвални, знам че някой ще каже аз не, затова казвам ПОВЕЧЕТО, не визирам никой!
http://media.photobucket.com/image/McDonalds/lextonboyz/mcdonalds-funny-pic.jpg

SoFarSoG00d
03-15-2009, 16:06
Не ям боклуци!Един път съм ходила,защото ситуацията го налагаше.

ScionOfStorm
03-15-2009, 16:08
плюете, ама повечето от вас ходят там, или ядат дюнери от мизерни закусвални, знам че някой ще каже аз не, затова казвам ПОВЕЧЕТО, не визирам никой!
http://media.photobucket.com/image/McDonalds/lextonboyz/mcdonalds-funny-pic.jpg

епа аз ходя в зависимост - може веднъж на два месеца, може три пъти за един. но всеки ден, през ден, или всяка седмица - ц.

дюнерите ги не харесвам, след като един ми засили апендисита след т'ва. Викинг бургер му е мамата, там са стабилна работа :-)

MostHated
03-15-2009, 16:10
проблема е, че доста са Fast Food Generation
аз не съм ял хамбургер вече 3-4 месеца... ( и не само хамбургери , говоря за закуски, като баници, пирожки, понички , вафли )

Boot
03-15-2009, 16:42
Каквото и да си говорим Burger King е сууууууууууупер вкусно!!!

InitialD
03-15-2009, 17:14
Да не говорим, че понякога имам чувството, че майонезата в бургера е направена с гнойни секрети от лицето на някой комедон от кухнята.... или по- лошо!


Каза човека, който се разбива да яде там и то в ненормални количества!

МакСъкс трябва да се казва заведението ... а ако Деси отиде да бачка в доналдса ше я усмъртя!!! Но преди това ще я повозя с колата .... :D

scyLLa
03-15-2009, 17:44
Да не говорим за колата в МакГъз слагат до половината кола и другата половина лед и за това колата никога не свършва :D

afterforever
03-15-2009, 18:26
Аз съм чувал жаби в McSux :-o :-o :-o лятото :-o :-o :-o

XY
03-15-2009, 18:32
плюете, ама повечето от вас ходят там, или ядат дюнери от мизерни закусвални, знам че някой ще каже аз не, затова казвам ПОВЕЧЕТО, не визирам никой!
http://media.photobucket.com/image/McDonalds/lextonboyz/mcdonalds-funny-pic.jpg

епа аз ходя в зависимост - може веднъж на два месеца, може три пъти за един. но всеки ден, през ден, или всяка седмица - ц.

дюнерите ги не харесвам, след като един ми засили апендисита след т'ва. Викинг бургер му е мамата, там са стабилна работа :-)
aaaa...! Викинг Бургер ги бяха писали преди, че се празнели в соса на дюнера, а ми и бяха казвали прди това, оттогава не стъпвам! а като си помисля колко дюнери сме изяли там :-&

scyLLa
03-15-2009, 18:36
А ето и до какво води прекаленото ядене на МакДонълд'с:
1.Хипертония
2.Коронарно сърдечно заболяване
3.Инсулт
4.Жлъчна болест
5.Остеоартрит
6.Задушаване
7.Дихателни проблеми
8.Рак на матката, рак на гърдата, простатата и дебелото черво
9.Дислипидемия
10.Стеатохепатит
11.Разистентност към инсулин
12.Астма
13.Хиперурицемия
14.Вузпроизводителни аномалий
15.Кисти в яйчниците
16.Безплодие
17.Старически диабет

LiLGrizzly
03-15-2009, 18:41
Кажи в кой МакДоналдс ще работиш да дойда да си купя един мактост 8-)
+1 Мактост-а е The best of the Best ! :-P

InitialD
03-15-2009, 18:43
Кажи в кой МакДоналдс ще работиш да дойда да си купя един мактост 8-)
+1 Мактост-а е The best of the Best ! :-P

Мактост-а наподобява студентският сандвич .. малко е като филия хляб между две филии хляб! :?

XY
03-15-2009, 18:56
филия между две други филии, зачи общо 3 филии леб една до друга или залЕпени с ...? :D

ScionOfStorm
03-15-2009, 20:00
плюете, ама повечето от вас ходят там, или ядат дюнери от мизерни закусвални, знам че някой ще каже аз не, затова казвам ПОВЕЧЕТО, не визирам никой!
http://media.photobucket.com/image/McDonalds/lextonboyz/mcdonalds-funny-pic.jpg

епа аз ходя в зависимост - може веднъж на два месеца, може три пъти за един. но всеки ден, през ден, или всяка седмица - ц.

дюнерите ги не харесвам, след като един ми засили апендисита след т'ва. Викинг бургер му е мамата, там са стабилна работа :-)
aaaa...! Викинг Бургер ги бяха писали преди, че се празнели в соса на дюнера, а ми и бяха казвали прди това, оттогава не стъпвам! а като си помисля колко дюнери сме изяли там :-&

абе аз дюнерите отвсякъде съм ги отказал, обаче точно във Викинга сигурен ли си? Изключително стабилно заведение от такъв тип е, спазват хигиена и продавачите всъщност са съвсем нормални хора, контактувал съм с тях. Точно оттам най-малко вероятно ми се вижда...

XY
03-15-2009, 20:15
ами то се разшумя, беше преди 4 години някъде, бяха ги хванали, не би трябвало да продължават, а и за соса на дюнера ставаше въпрос, не за сандвичите
Иначе и тогава си сизглеждаха редовни продавачите, но тея неща на челото не ги пише, аз какви брутални случаи за сервитьорки знам, ще си носиш храна и пиене от вкъщи :?

ScionOfStorm
03-15-2009, 20:20
ахм, има едни гръцки "видове" дюнери - гироси. имах едно до даскало, супер вкусно беше, и салатите, които ги правеха там си бяха горе-долу като домашно приготвена салатка. не някакъв изпомачкан и 1000дневен микс между умрели кисели краставици и увяхнали картофи.

XY
03-15-2009, 20:22
в една безобразна статия пишеше, че в един дюнер има 1 чаша олио, явно мазното се ослажда..мммм
а за празненето и аз се замислях...те по маса сос правят на ден - откъде толкова материал? :D

PainMonopoly
03-16-2009, 09:04
Не знам какво толкова му се кефите на макдоналдс.

Бахти безвкусното ми е.

DisciplineAndOrder
03-16-2009, 09:27
Не знам какво толкова му се кефите на макдоналдс.

Бахти безвкусното ми е.

да,и аз предпочитам KFC :D

PainMonopoly
03-16-2009, 09:45
Аз пък предпочитам тройка кебапчета със салата и биричка. :D

StayFly
03-16-2009, 09:59
Да не говорим, че понякога имам чувството, че майонезата в бургера е направена с гнойни секрети от лицето на някой комедон от кухнята.... или по- лошо!


Каза човека, който се разбива да яде там и то в ненормални количества!

МакСъкс трябва да се казва заведението ... а ако Деси отиде да бачка в доналдса ше я усмъртя!!! Но преди това ще я повозя с колата .... :D
Никъде не съм написал "не яжте там, ше умрете", за да се правиш на остроумен с подобни изцепки. Ям каквото си искам и по колкото си искам. Освен това не съм стъпвал там близо 2 месеца, но ти няма как да знаеш, защото си се покрил като мишка и не може ме да ти види ме очите.
Просто повече, не искам да ми говориш по каквито и да е поводи.

П.П. Деси, спокойно. Има вероятност да не издържиш и да се усмъртиш сама от бабешкото му каране.

Loshotia
03-16-2009, 13:34
То има някакъв гръцки фуст фууд на Раковски. Някой да хапвал там?

Принципно избягвам да се храня в такъв род заведения, много ми се лепи всичко просто.


Абе какво ви е мнението за Мимас?

StayFly
03-16-2009, 16:25
Мимас.. http://store.picbg.net/pubpic/20/53/4392515287f82053.gif

ScionOfStorm
03-16-2009, 16:45
не харесвам Мимас.

над цените средните са, а всъщност не е да са кой знае колко по-големи предлаганите им продукти, нито кой знае колко божествено вкусни.

Decu
03-16-2009, 16:56
И мен не ме кефят.

MostHated
03-17-2009, 18:00
сега мога 19 дюнера да изям...

StayFly
03-17-2009, 18:22
Аз пък предпочитам тройка кебапчета със салата и биричка. :D

туka съм съгласен,но нека се 4-ка кебапчетата,а салатата да е Шопска :)
Поръчка в столично заведение:
1. "За мени ена селска салата с голяма наливна Каминица."
2. "А за мениии... абе ко да си зема Шопска или Овчарска?"
1. "Шопската е гадна, зими си Овчарска."
2. "Ми добрье, искам ена Овчарска салатка с голяма Каминица."

Поне знаят кво им приляга да ядат.

XY
03-17-2009, 18:24
кебапче сък! 8-) само кости предъвкваш...

MostHated
03-17-2009, 18:28
Аз пък предпочитам тройка кебапчета със салата и биричка. :D

туka съм съгласен,но нека се 4-ка кебапчетата,а салатата да е Шопска :)
Поръчка с столично заведение:
1. "За мени ена селска салата с голяма наливна Каминица."
2. "А за мениии... абе ко да си зема Шопска или Овчарска?"
1. "Шопската е гадна, зими си Овчарска."
2. "Ми добрье, искам ена Овчарска салатка с голяма Каминица."

Поне знаят кво им приляга да ядат.
тва беше грубо! 8-) :lol: :D

heroine
03-17-2009, 20:27
аз имам приятелка която работеше в мак доналдс
вика , че е пълна мизерия и само някакви химий са
били тия храни и няма време да излезне или ако има
време предпочита да си почива
т'ва е супер умора цял ден на крака

democratos
03-18-2009, 15:42
Макдоналдс е престижна компания с добра работна организация. Само най-кадърните и амбицирани млади хора, които искат да се реализират в живота си работят там.
Слава на капитализма! :)
П.С. И храната е отлична. Ям там поне веднъж седмично.

Loshotia
03-18-2009, 15:48
Макдоналдс е престижна компания с добра работна организация. Само най-кадърните и амбицирани млади хора, които искат да се реализират в живота си работят там.
Слава на капитализма! :)
П.С. И храната е отлична. Ям там поне веднъж седмично.

Значи наистина ще мога след като завърша висшето си образование да работя на касата на макдоналдс?!?!?!? О, Боже!!!!!! :shock: I dream came trueeee! :grin:

YouKnowImBetterThanYou
03-18-2009, 15:49
Макдоналдс е престижна компания с добра работна организация. Само най-кадърните и амбицирани млади хора, които искат да се реализират в живота си работят там.
Слава на капитализма! :)
П.С. И храната е отлична. Ям там поне веднъж седмично.
И накъде повече можеш да се развиеш от това да станеш мениджър? Не най-кадърните, а най-глупавичките - онези без образование и с грозен външен вид, които никъде другаде не могат да прокопсат развиват кариера там.
П.С. Да, поне може да се признае, че храната не е лоша.

zloto
03-18-2009, 15:51
Макдоналдс е престижна компания с добра работна организация. Само най-кадърните и амбицирани млади хора, които искат да се реализират в живота си работят там.
Слава на капитализма! :)
П.С. И храната е отлична. Ям там поне веднъж седмично.
Кажи ми само че си фейк профил, моля те :shock:
Жалко наистина, че съм некадърна и никога няма да достигна нужното ниво, за да работя в такова изискано заведение като Мак доналдс.
Разби ми мечтите ;(

24white24
03-18-2009, 16:05
Макдоналдс е престижна компания с добра работна организация. Само най-кадърните и амбицирани млади хора, които искат да се реализират в живота си работят там.
Слава на капитализма! :)
П.С. И храната е отлична. Ям там поне веднъж седмично.
Кажи ми само че си фейк профил, моля те :shock:
Жалко наистина, че съм некадърна и никога няма да достигна нужното ниво, за да работя в такова изискано заведение като Мак доналдс.
Разби ми мечтите ;(Жалко и, че ирония за теб е непозната дума.

zloto
03-18-2009, 16:07
Виждала съм достатъчно мнения на този потребител. Той наистина се прехласва по всичко американско, било то и мазна затлъстяваща храна. Просто не си помислих, че може да е ирония. Трябва целият му профил да е създаден с цел гавра, иначе не си го обяснявам :)

Nam3less3
03-18-2009, 16:29
Той е истински капиталист, и не се шегува. Само че се чудя защо? Явно или има много пари, или притежава качества да ги направи :D
Ама нали знаете, ако утре остане на улицата, ше се моли да дойде комунизма, че да го приберат някъде :D

Loshotia
03-19-2009, 07:07
^ Напълно съм съгласна.

Ето една видео, което е подходящо сега

http://www.youtube.com/watch?v=4IGtDPG4UfI

StayFly
03-19-2009, 07:42
Макдоналдс е престижна компания с добра работна организация. Само най-кадърните и амбицирани млади хора, които искат да се реализират в живота си работят там.
Слава на капитализма! :)
П.С. И храната е отлична. Ям там поне веднъж седмично.
Сигурно и работиш там, за тва говориш така.

InitialD
03-19-2009, 14:55
Да не говорим, че понякога имам чувството, че майонезата в бургера е направена с гнойни секрети от лицето на някой комедон от кухнята.... или по- лошо!


Каза човека, който се разбива да яде там и то в ненормални количества!

МакСъкс трябва да се казва заведението ... а ако Деси отиде да бачка в доналдса ше я усмъртя!!! Но преди това ще я повозя с колата .... :D
Никъде не съм написал "не яжте там, ше умрете", за да се правиш на остроумен с подобни изцепки. Ям каквото си искам и по колкото си искам. Освен това не съм стъпвал там близо 2 месеца, но ти няма как да знаеш, защото си се покрил като мишка и не може ме да ти види ме очите.
Просто повече, не искам да ми говориш по каквито и да е поводи.

П.П. Деси, спокойно. Има вероятност да не издържиш и да се усмъртиш сама от бабешкото му каране.

Ти си ебати гадняра!!!
Това за 2 месеца е долна лъжа що лъжеш хората!!! От последният път не са минали 2 месеца пък кво ще да става!

Пък и се сети на къде се беше запътил като се видяхме в понеделника! :oops:


А това за шофирането ми ... ти с колко искаш да карам като постоянно ми отваряш вратите в движение!!!?? Или може би искаш да карам като момчето с Хондата та да свършва в х-л Филипс?!

afterforever
03-19-2009, 15:05
Ти си ебати гадняра!!!


Бати якото :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :grin: :D :D :D

InitialD
03-19-2009, 15:16
Ти си ебати гадняра!!!


Бати якото :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :grin: :D :D :D

Искам ъпчета и зелени ръчички (каквото и да значат)!Нали сега е модерно!

InitialD
03-19-2009, 15:19
Трябва да се кара спокойно и разумно!

Аз така карам ... ама на някои не им харесва!

afterforever
03-19-2009, 15:29
Искаш ли да поговорим за проблемите вкъщи? ](*,)

b0Nb0n
03-19-2009, 15:30
na makdonalds hubavoto mu e makflyrito s mnoooogo kakao

InitialD
03-19-2009, 15:35
Искаш ли да поговорим за проблемите вкъщи? ](*,)

Имаш проблеми вкъщи !??!

Горкият!

afterforever
03-19-2009, 15:59
Тряа да пусна тема...

StayFly
03-21-2009, 12:31
Пък и се сети на къде се беше запътил като се видяхме в понеделника! :oops:
Към Дивака?


А това за шофирането ми ... ти с колко искаш да карам като постоянно ми отваряш вратите в движение!!!?? Или може би искаш да карам като момчето с Хондата та да свършва в х-л Филипс?!
Отварям ги, защото искам да сляза и да продължа пеша. Обаче винаги забравям да си махна колана.
А Иво няма смисъл да го коментираме. Отзад на шофьорската му книжка няма категории, а само един надпис "Самоубиец".
Между другото един съвет! Не се качвай никога, ама никога вече при другия рейсър с Голфа. Не ме питай, защо, достатъчно е, че аз ти го казвам.
По темата: к у р за макдоналдс

InitialD
03-22-2009, 14:23
Пък и се сети на къде се беше запътил като се видяхме в понеделника! :oops:
Към Дивака?


А това за шофирането ми ... ти с колко искаш да карам като постоянно ми отваряш вратите в двиE6ение!!!?? Или може би искаш да карам като момчето с Хондата та да свършва в х-л Филипс?!
Отварям ги, защото искам да сляза и да продължа пеша. Обаче винаги забравям да си махна колана.
А Иво няма смисъл да го коментираме. Отзад на шофьорската му книжка няма категории, а само един надпис "Самоубиец".
Между другото един съвет! Не се качвай никога, ама никога вече при другия рейсър с Голфа. Не ме питай, защо, достатъчно е, че аз ти го казвам.
По темата: к у р за макдоналдс

Въпрос:
Кой е другият рейсър с Голфа!?! :-o

IdEaLa
04-01-2009, 10:19
Кой е работил в McDonalds, за да ми даде малко инфо за работата там ?
И ако може да ми кажете как сте кандидатствали за работата, защото аз си пуснах кандидатурата по интернет от сайта им но няма напредък.

P.S На 16 съм и си търся работа след даскало ;-)

StayFly
04-01-2009, 10:22
Брато, ти въобще прочетели тая тема?

IdEaLa
04-01-2009, 13:32
Да. Ама нямам друг избор !?

afterforever
04-01-2009, 14:58
- Имаш, кви са ти оценките в училище?

hardball
04-01-2009, 16:29
Не знам досега какво е писано, ама пък мен да ми бъркат в храната с пръсти с маникюр ми се струва ужасно, дори не се замислям... Където и да работиш, където се дава храна или е медицинско обслужване нямаш просто право да си с лак или маникюр, разбира се. Под дългите нокти се събират милиони бактерии и вируси, а самият лак к'во остава да се люпне в на някой картофите 0.0.

Waster
04-01-2009, 17:16
Звезда, в мола ше отварят Син Сити, ходи там набарай връзки за нещо.

IdEaLa
04-01-2009, 17:52
- Имаш, кви са ти оценките в училище? Ами успеха за първия срок в 9-ти клас ми е 5,66 . Зимам няква мизерна стипендия от 20 лева на месец. Но какво общо има това ?

afterforever
04-02-2009, 11:21
Кво ви става бе, на по 16 в 9. клас... Аз на 16 бях в 11. клас. :-o

brokeninside13
04-02-2009, 11:44
:? Адски мизерно е да работиш за 2 и 50 на час.
Иначе е МНОГО вкусно :smt118 , но и много вредно :smt076

IdEaLa
04-02-2009, 13:41
Кво ви става бе, на по 16 в 9. клас... Аз на 16 бях в 11. клас. :-o Почти на 16 съм (още 1 месец). И е нормално защото съм тръгнал когато трябва и не съм преповтарял ( да чукна на дърво ) . Ти може би си тръгнал по-рано с 1 година :(

alexandra00
04-03-2009, 20:16
Почти съм сигурен, че освен без маникюр трябва да си и без каквито и да е украшения - правило не само на тях, но и на Дънкин Донътс, КФС и прочие тип заведения.

Ама ако планираш да бачкаш там потърси нещо друго - супер стрес и треска е, а е пълна мизерия откъм заплащане.


и аз така съм чувала

LudoMlado
04-03-2009, 21:47
Някой от тук пристстващиите, работил ли е на някоя от заеманите длъжности в това заведение за бързо хранене? 8-)
Ясно ми е, че при работа с кухня е задължително да си с шапка или с вързана коса, но дочух, че в "Мак Доналдс" имало и правило да си без всякакъв вид маникюр !? Защо? Дори на касиерите забранено с маникюр ?! Защо?

Който е работил, би ли ми казал на какво работно време е бил и какво е било заплащането му средно на час ?

Благодаря за отделеното време. :-)

Значи ето попринцип как почти всички "Fast Food" ресторанти бачкат.

Работата ти се състои от 3 неща, касиер, чистач, и готвач. Правиш каквото ти кажат там, не можеш да избираш.

Като касиер, приготви се за мн нерви и мн заядки от страна на мениджъра ти както и от тълпата от гладни и нервни хора.

Ако искаш да знаеш кавко е да си готвач в макдоналдс, виж пичовете в дюнерджииницата остреща. Мн бързо ще намразиш всякаква храна която има нещо общо с макдоналдс.

За чистенето, лесна работа стига да не бачкаш в голям Макдоналдс. Просто се приготви да чистиш 2 етажа, прозорци, пещи хладилници т.н.


Но все пак тряа се знае че независимо какво това ПАК Е РАБОТА и все пак си заслужава ако ти трябва бачкане спешно.

LudoMlado
04-03-2009, 22:29
Ако искаш да знаеш кавко е да си готвач в макдоналдс, виж пичовете в дюнерджииницата остреща. Мн бързо ще намразиш всякаква храна която има нещо общо с макдоналдс.

мога да ти кажа,че дюнерджиите вадят доста добри пари,особено ако се справят добре...
едно 45-50лв на ден си ги правят. не са много професиите в България,камо ли пък тези без професионално образование (или висше),с които се изкарват такива пари... да не кажа,че няма други такива.

Радвам се за тях, жалко че аз за съвсем друго говоря. Горещината, работата на бързи обороти и т.н. се срещат и на двете места.

Adelina
04-04-2009, 04:49
Иначе тва е друга тема, че бях на студената кухня и като правех салати и на идея си нямате що сирене изкарвах след работа изпод ноктите си 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) [/b]
гнъсно