PDA

View Full Version : Piercing на веждата ?



LiLGrizzly
03-14-2009, 19:48
Искам да попитам много ли е болезнено или да ми дадете някакви съвети ? :-o :-D

CtrlAltDel
03-14-2009, 19:57
Пробиха ме без упойка и не боля. Съвети - ще ти дадат на място - как и с какво да го промиваш в началото, да внимаваш да не го замърсяваш или закачаш с дрехите.. Не е страшно..

HeartOfRaven
03-14-2009, 20:05
Съвет - не се пробивай!!!
Защо ли - щом си почнал/а да се съмняваш за болката не си за никъде - това трябва да ти е най-малкия проблем!!!

sword
03-14-2009, 20:06
Болезнено е най - много за 2 секунди. След това пак боли мъничко, но с времето напълно изчезва.
Промивах го с кислородна вода, но ти все пак питай. : )
И, да, внимавай с дрехите. Хехе. :)

neznaesh
03-15-2009, 17:44
Моят piercing не е на веждата, но е почти същия, какъвто и на теб ще ти сложат. Следователно и дупката ще се същата. Аз реших съвсем спонтанно да го направя и нямах време да мисля за болката. Пробиха ме без упойка и боля само докато иглата минаваше през кожата и след това, когато ми оставяха бижуто. След това няколко часа по-късно нищо не усещах.

IrrieSkyline
03-15-2009, 19:50
Съвет - не се пробивай!!!
Защо ли - щом си почнал/а да се съмняваш за болката не си за никъде - това трябва да ти е най-малкия проблем!!! Винаги това твърдя!

Хора, ходете в студио да питате, тук само ще се объркате.

chocoleptic
03-15-2009, 19:54
Апф , при мен нямаше никаква болка,но както казаха по-горе това трябва да ти е най-малкия проблем.
Иначе кислородна вода+медисепт мажеш първите 2 седмици,след това от време на време пак промиваш само с кислородна вода..
Това е общо взето ..ще внимаваш с дрехите,няма да допускаш да влиза вътре шампоан/душ гел..
Това е.