PDA

View Full Version : Тъжно, нали?



sweet_nothings
03-14-2009, 19:55
Не знам откъде да започна разказа си...но все пак ще се опитам да ви го разкажа накратко!Всичко си вървеше много добре, бях обичан и зачитан, всеки ден се радвах, че съм срещнал любовта на живота си.Какво стана?Всичко бум и изведнъж много нща се промениха.Преди приятелката ми постоянно искаше да съм с нея, да я прегръщам, да я целувам, трогваше се, че й казвам мили думи, а й тя ми казваше нежно "обичам те толкова много...",сега е толкова различно-не ми обръща внимание, докато съм с нея. не иска да ми споделя проблемите си, сякаш аз съм чужд човек, просто казва, че не й се говори, а преди само чакаше да я попитам!!! :smt022 :smt022 :smt022 :Освен това друг удар ми беше, когато посетихме приятеля ми след операцията му, той дори не ме забеляза, а забеляза гаджето ми и се порадва на нея, а уж му бях като брат-най-обичан след истинския му!Нали е гадно в един момент да си много важно същество за някои-звездата в неговото сърце, а изведнъж да се превърнеш просто някой от публиката!!! Двойният удар наистина е непоносим-нито съм го очаквал от човека, който най-много обичам, нито пък от най-близкия си приятел.Да го е*а скапания живот, омръзна ми от всичко и всичко на света.Вече не искам да вярвам на никого, защото започнах да разбирам колко съм важен

mitkom89
03-14-2009, 20:13
Едни се борят за пари, други се борят за слава...
Живота е гаден мой човек... Никой не стой зад ъгъла за да ти каже ето ти 200 лева, ето ти любов, ето ти приятелство... Това са неща които трябва да извоюваш сам и да се бориш за да ги задържиш... Ако не си го усетил ще го усетиш!

ПС. и кво искаш да кажеш с това писна ми от живота ?!? Да ти обяснявам как не е свършил света... ами като за теб това е света земи се хвърли от някъде по-добре

Presley
03-14-2009, 20:19
Ту горе,ту долу - това е положението. ;] Според мен даже това е най-точното определение,което пасва на живота.Въпреки че е тъпо да му се лепкат етикети,най-вече от сорта на "Животът е гаден".
С мрънкане и самосъжаление няма да се почувстваш по-добре,а обратното.Ако искаш да промениш нещо,действай.Говори с приятелката ти по тоэи въпрос.

sweet_sorcerer
03-14-2009, 20:21
Човек явно и ти като мен не обичаш да те пренебрегват....И всичко ти се е струпало наведнъж...Разбирам те,защото и аз бях така до скоро...Обече никога не ги мисли тея работи за "омръзна ми от всичко" и т.н ,защото нещата ще се подобрят.Само напред с високо вдигната глава - това е начина!

kypo
03-14-2009, 20:21
и аз така брато, не си сам. но поне ще научиш един урок че можеш да разчиташ само на себе си - всичко друго са временни придатъци - жени, приятели, познати.. .всичко е временно и да очакваш нож в гърба най-много от близък човек!

но погледни от друга светлина - това може да бъде твоят истински стимул да постигнеш нещо съществено, да ги накараш да съжаляват че са ти обърнали гръб. аз лично работя по въпроса и ще покажа на всички които през годините ме предадоха, дори и момичето което обичам повече от всичко за която съм вече просто един някакъв си там. та ще им покажа колко са сбъркали! но като искат прошка - за милиони няма закони, за кокошка няма прошка според симпатягите (знаете я тая песен нали?)
тъй че киип йа хед ъп!

mitkom89
03-14-2009, 20:33
и аз така брато, не си сам. но поне ще научиш един урок че можеш да разчиташ само на себе си - всичко друго са временни придатъци - жени, приятели, познати.. .всичко е временно и да очакваш нож в гърба най-много от близък човек!

но погледни от друга светлина - това може да бъде твоят истински стимул да постигнеш нещо съществено, да ги накараш да съжаляват че са ти обърнали гръб. аз лично работя по въпроса и ще покажа на всички които през годините ме предадоха, дори и момичето което обичам повече от всичко за която съм вече просто един някакъв си там. та ще им покажа колко са сбъркали! но като искат прошка - за милиони няма закони, за кокошка няма прошка според симпатягите (знаете я тая песен нали?)
тъй че киип йа хед ъп!

Какво те кара да мислиш, че това че си успял ще предизвика интерес у тях? Лично аз на колкото и хора да съм обърнал гръб, ме боли фара дали са мултимилиардери или са си останали галфони... Чаткаш ли че не си най-важния човек на света / освен за теб си /

kypo
03-14-2009, 20:36
и аз така брато, не си сам. но поне ще научиш един урок че можеш да разчиташ само на себе си - всичко друго са временни придатъци - жени, приятели, познати.. .всичко е временно и да очакваш нож в гърба най-много от близък човек!

но погледни от друга светлина - това може да бъде твоят истински стимул да постигнеш нещо съществено, да ги накараш да съжаляват че са ти обърнали гръб. аз лично работя по въпроса и ще покажа на всички които през годините ме предадоха, дори и момичето което обичам повече от всичко за която съм вече просто един някакъв си там. та ще им покажа колко са сбъркали! но като искат прошка - за милиони няма закони, за кокошка няма прошка според симпатягите (знаете я тая песен нали?)
тъй че киип йа хед ъп!

Какво те кара да мислиш, че това че си успял ще предизвика интерес у тях? Лично аз на колкото и хора да съм обърнал гръб, ме боли фара дали са мултимилиардери или са си останали галфони... Чаткаш ли че не си най-важния човек на света / освен за теб си /
ха ми ясно е че ще завидиш ако някой успее много повече от теб - то си е вродено в човека, колкото и да ме убеждаваш в обратното, а жените са тъпи пачи и като си купя Q7-ца ще и се пръсне сърцето от яд. всички са един дол дренки бе 8-) ама тогава мене ще ме боли фара :razz:

valdesbg
03-14-2009, 20:52
Ааа най-обичам приказките на куро :)

Давай мой човек, гледам имаш яко енергия :)

sweet_sorcerer
03-14-2009, 20:59
Мен пък горното мнение на куро ми звучи супер комплексарско....нз защо :)

kypo
03-14-2009, 21:00
Ааа най-обичам приказките на куро :)

Давай мой човек, гледам имаш яко енергия :)
брато, аз тебе най те уважавам в този форум. когато бях много смачкан и отчаян, ти ми казваше всички неща които и аз сега мисля и казвам, но тогава не ти вярвах. но сега осъзнах че имаше много логика в това което казваш 8-)

аз енергия имам страшно лмного, голяма злоба съм насъбрал ми казват всички - женомразец ми викат вече, ама така ще е, бях добър и ми разказаха играта. тва жените не са хора :lol:
поздрави

EeeBobii
03-14-2009, 21:01
Греби с пълни шепи от Живота докато си млад,всичко друго няма смисъл!
Запомни:Човек винаги е сам!

mitkom89
03-14-2009, 21:22
ха ми ясно е че ще завидиш ако някой успее много повече от теб - то си е вродено в човека, колкото и да ме убеждаваш в обратното, а жените са тъпи пачи и като си купя Q7-ца ще и се пръсне сърцето от яд. всички са един дол дренки бе 8-) ама тогава мене ще ме боли фара :razz:

Аз като гледам всички как са се запътили към успех... и пътя към този успех не е никак кратък и какъв е смисъла да го изминеш сам за едното "отмъщение", което ще представлява някой да ти завиди за 20 секунди... Ако живееш за звездния си миг от 20 секунди ХВАЛА на такива като теб... и съм сигурен, че ти ще си единствения с Q7 и ще се возиш с въображаемия си приятел и Валдес сваляча на жени, който ще ти предава уроци "Как да накараш момичето да те хареса". Усещате ли как този форум се превръща във ваш живот и колкото да ви храня не се усещате колко сте нищожни и жалки... Ще успеете, но в индустрията на общите работници и сервитьорите :D

Тъй че киип йа хед ъп!! :razz:

ПС. за какво ти е тази злоба, като я разпръскваш хаотично под формата на хейт към жените/ което е огромна маса от хора/, вместо да я използваш за по-добри цели

valdesbg
03-14-2009, 21:25
Недей Митко, лъжат те. Не им вярвай.. :) Всички са комунисти.

:lol:

EeeBobii
03-14-2009, 21:26
Не ми пука

kypo
03-14-2009, 21:27
ха ми ясно е че ще завидиш ако някой успее много повече от теб - то си е вродено в човека, колкото и да ме убеждаваш в обратното, а жените са тъпи пачи и като си купя Q7-ца ще и се пръсне сърцето от яд. всички са един дол дренки бе 8-) ама тогава мене ще ме боли фара :razz:

Аз като гледам всички как са се запътили към успех... и пътя към този успех не е никак кратък и какъв е смисъла да го изминеш сам за едното "отмъщение", което ще представлява някой да ти завиди за 20 секунди... Ако живееш за звездния си миг от 20 секунди ХВАЛА на такива като теб... и съм сигурен, че ти ще си единствения с Q7 и ще се возиш с въображаемия си приятел и Валдес сваляча на жени, който ще ти предава уроци "Как да накараш момичето да те хареса". Усещате ли как този форум се превръща във ваш живот и колкото да ви храня не се усещате колко сте нищожни и жалки... Ще успеете, но в индустрията на общите работници и сервитьорите :D

Тъй че киип йа хед ъп!! :razz:

ПС. за какво ти е тази злоба, като я разпръскваш хаотично под формата на хейт към жените/ което е огромна маса от хора/, вместо да я използваш за по-добри цели
брато не знам кво си се озлобил срещу мене, приемаш го много навътре (може би и буквално, знам ли?)
като гледам кой набор си, не си ми нито на акъла, нито на нищо... аз догодина завършвам унсъсъто и съм в големата игра, а ти си на матурите 8-)

mitkom89
03-14-2009, 21:36
Показваш колко си незапознат... жалко че такива хора завършват УНСС, а го мислех за класно учебно заведение... Не съм се озлобил срещу теб, а срещу простотията която блика от теб и от постовете ти! Незнам в УНСС може да са само козари и кравари и да смяташ, че това ти поведение е нормално, но НЕ Е! И какво искаш да ми кажеш с това, че завършваш ВУЗ и че аз завърших преди 9 месеца... Това автоматически значи, че ти си най-големия ли кво? Ако не си някоя маска мога да ти кажа, че си пълен галош :D
Това вече е лично озлобление!

kypo
03-14-2009, 21:38
пич, пука ми за мнението на хората само, които значат нещо за мен. ти значиш точно нищо, тъй че много ти здраве 8-)

EeeBobii
03-14-2009, 21:40
kypo - Радваш с твоето мислене.Малко са хората къде мислят толкова хладно.Хубаво е да мислиш толкова хладно ама твоето минава границата...

mitkom89
03-14-2009, 21:52
жалко... а ти значеше толкова много за мен 8)

sweet_nothings
03-15-2009, 07:30
Олеле, на какво сте превърнали темата ми бе хора, даже не знам закво се карате, а даже не се познавате, всеки си има добри и лоши качества и мисля, че няма смисъл те да бъдат обсъждани!!! :?

Mementomori
03-15-2009, 08:50
Определено натоварихте темата с излишни "лирически" отклонения,но за това се грижат модераторите!
Към автора-най-добре поговори с приятелката си относно отношенията,за да си наясно,ако съществуват някакви проблеми,ако чувствата й са поохладнели.Трябва да се говори,за да можете да се разберете и оправите връзката си.Би било нелепо заради глупост и липса на добра комуникация,да се провали нещо толкова хубаво.
Колкото до заключенията ти какъв е животът,за които повечето хора те нападнаха и обвиниха в известна пасивност,смятам,че всеки вижда живота през призмата на своите очи и настроенията си,които са продиктувани от различни житейски случки,затова не бива някой да бъде обвиняван така "на посоки".Нещата невинаги зависят от нас самите(за съжаление)!!!

balu4ka
03-15-2009, 12:47
Смятам,че има нещо гнило...Защо в моменет и двамата така те избягват.Дали нещо не е станало между тях,а ти не знаеш?(просто предполагам) Защо тя не ти говори за проблемите ..си ще кажеш,че се чувства виновна за нещо и все повече се стреми да не те забелязва.А приятеля ти също ,а се е радвал на приятелката ти ...?! :? :? :neutral:

vesSynkaa
03-15-2009, 12:50
Такъв е живота .. ;)
И бту според мен приятелката ти вече не те обича,
а приятелят ти може би изпитва симпатий към нея ..
Говори и с двамата и се изяснете .

ArtOfTrance
03-15-2009, 13:21
Определено натоварихте темата с излишни "лирически" отклонения...
Не съм съгласен, че са излишни, защото точно от тези отклонения най-ясно си проличава какви са хората.А някои не само, че са егоисти, които си мислят че са в центъра на вселената, ами и имат претенции към другите. И когато не им изнася винаги търсят причината в останалите, които сякаш са им длъжни с нещо."Тъжно, нали ?"

moneycomeme
03-15-2009, 15:16
...voinata ti ne e izgubena taka che deistvai....

natity91
03-15-2009, 15:26
а замислял ли си се защо изведнъж и двамата те пренебрегват... "Казвам ти снахо, сещай се" Така чеее... поговори директно с нея и после с него. Успех :)

Re5peC7
03-15-2009, 18:28
редовна случка, показваща жестоката истина за вечните интереси

slun4ice_90
03-16-2009, 07:53
Тъжно е,определено. :-o

ThisIsMe
03-16-2009, 21:06
Тъжно е,определено. :-o