PDA

View Full Version : ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ



amadeus
03-14-2009, 21:23
Ходех с едно момиче от 9 месеца...скъсахме, или по-точно така се получи че си дадохме почивка...Тя ми говореше колко ме обича и как иска след време пак да се съберем и аз очаквах след няколко дена всичко да си се оправи...уж приятелски се бяхме разбирали да се виждаме, уж не можеше да не ме види още 2 дена иии днес да се видим за 20 мин, ама не искаше, после реши че иска (с малко помощ от мен), но не намери тя време и аз малко се подразних щото ми се стори тъпо, че ми играе номера.След това тя беше на дискотека и аз и предложих да се видим за 3о мин да излезе в едно каф на 2 преки, ама тя ми каза "не искам" ...аз допълнително се ядосах, но тогава се случи най-гадното-Отивам в нейното даскало и там общи приятели (с които тя била развалила отношения) ми говорят всякакви гадости, че била се заигравала с някви хокеисти, с някакви фешани, че казала нещо си там...и аз-много избухлив, изкъртих една тръба и се скъсах да ръся гадости и псувни(без дда обмисля ситуацията).Прибирам се-пиша и ги и чакам отговор.Тя ми обясни всичко, разбрахме се...пак започна да ми говори колко ме обича, разплака се на едно клипче, което бях направил.Аз и бях казал че съм я псувал, но тя не обърна особен внимание понеже искаше много да опровергае слуховете.Изведнъж...говори ла с една нейна приятелка, която и казала всичко за мойто псуване (ама аз просто съм адски избухлив и тя го знае) и изведниж-сбогом, не искам да те виждам ,мразя те, губех си времето, не искам да се повтаря такава любов...някакви такива....Обясних и, че съм бил нервен, че дори не помня какво съм говорил, защото не знаех в кой ад точно съм...ама не...
Сега незнам какво да правя....надявам се просто я е яд (както мен ме беше по-рано) и говори работи, които не мисли...мисля да изчакам и след седмица да и остава на чина цветя под формата на сърце, и като отиде на училище да ги види (само дето тя знае че исках да го направо отдавна без повод, и при карането заради което и скъсахме или по-скоро в последствие си дадохме почивка и казах какво съм мислил и няма да е такава изненада)....не мисля да я остава на произвола, защото не съм сигурен дали пък няма да остане с впечатлението че наистина съм си е губила времето и че не бих се преборил за нея....Искам някое съветче, за да съм по сигурен....Притеснявам се от това, че все пак....нали почивка си дадохме, ама поне знам че ме обича...а сега.
Ако Сте стигнали до тук, Ви се прекланям и Ви багодаря, че сте изчели всичко :)
надявам се да не се стори много детска история, но това е реалността...

mitkom89
03-14-2009, 21:30
Преклони ми се, че прочетох глупавата тема... но според мен не се занимавай, не ми изглеждаш на прекалено голям загубеняк и все ще можеш да си намериш някоя сгодна мацка... Не усещаш ли как ти прави въртели ?!? 1) ако толкова много те обича няма да ти ги каже тея работи 2) ако толкова много те обича няма да си дадете почивка 3) ако толкова много те обича щеше да има време за теб...
Просто те прави барлив и е намерила причина да ти бие шута, но просто не можеш да го побереш все още... Тегли и още едни майни и да пътува с вятъра.

valdesbg
03-14-2009, 21:32
Абе..как да ти кажа.

Жените не обичат опашките... Че си смотльо в нейните очи - спор няма. И билета ти е сигурен.

plmn
03-14-2009, 21:34
move on.

amadeus
03-14-2009, 21:35
Преклони ми се, че прочетох глупавата тема... но според мен не се занимавай, не ми изглеждаш на прекалено голям загубеняк и все ще можеш да си намериш някоя сгодна мацка... Не усещаш ли как ти прави въртели ?!? 1) ако толкова много те обича няма да ти ги каже тея работи 2) ако толкова много те обича няма да си дадете почивка 3) ако толкова много те обича щеше да има време за теб...
Просто те прави барлив и е намерила причина да ти бие шута, но просто не можеш да го побереш все още... Тегли и още едни майни и да пътува с вятъра.Ох, незнам....1-постави се на нейно място...2,3-сложна история....9 месеца....повярвай ми има какво сложно да се е случило, иначе каах, че може да изглежда нелепо, ама....както още казах-това е реалността

valdesbg
03-14-2009, 21:38
Човек, бил си пътник много отдавна. Мотала те е както си иска. И сега ревеш по форумите... Още една две такива и би трябвало да ти дойде акъла в главата :)

mitkom89
03-14-2009, 21:38
кво да се поставям на нейно място бе ман? Да не би като си я обидил в състояние на афект да е свършил света ?!? Не си толкова прав за колкото си мислиш... Както са минали тези 9 месеца, така ще минат и другите... Ако си с тази нагласа право вземи да се ожениш за нея

amadeus
03-14-2009, 21:51
Човек, бил си пътник много отдавна. Мотала те е както си иска. И сега ревеш по форумите... Още една две такива и би трябвало да ти дойде акъла в главата :)A...за реване-не рева, просто исках малък съвет, иситната е че трябва да си помисля много сериозно....има и вярно в тези мисли, накрая всичко се развали и от двете страни....Май ще пропусна цветята...така и ходя след задника...Абе яяяяя

mitkom89
03-14-2009, 21:54
назлобай се едно хубаво :) Добре дошъл от тъмната страна :grin:

Eddie
03-14-2009, 21:58
1. Зарежи я тая и не и обръщай повече внимание щом се прави на интересна
момичета колко щеш

2. Човек поработи си малко върху нервите
не е хубаво да си толкова избухлив
така не преценяваш трезво ситуацията и някой път ще си навлечеш беля на главата заради тези твои ругатни и излияния.

amadeus
03-14-2009, 21:58
ооо е сега ще отида и ще изкъртя някоя друга тръба....много пък ме ебе....имахме хубави моменти, ама се пак на 15 съм-живота е пред мен

mitkom89
03-14-2009, 22:01
...ама се пак на 15 съм-живота е пред мен

Ето защо

jane_17
03-14-2009, 22:11
Ако по мен някой бивш така псува и изкърти тръба... и то заради някви си безобидни флиртчета с други момчета... не само, че щях да го зарежа... ми и очите ми повече няма да види! така че момичето си е в правото [!]

unknown1
03-14-2009, 22:11
амадаус,заеби ги тея сърца, тея цветя:)valdesbg i mitkom са прави според мен:)

amadeus
03-14-2009, 22:15
Ако по мен някой бивш така псува и изкърти тръба... и то заради някви си безобидни флиртчета с други момчета... не само, че щях да го зарежа... ми и очите ми повече няма да види! така че момичето си е в правото [!]Да сигурно си е в правото да ме къса едва ли не защото и обръщам повечко внимание....какво изгуби тя-един глупак който просто искаше да я види и му стигаше...
А бе бегай бе жено...и не е за флиртчета...просто ми говореше едно и правеше друго-въртеше ми номера

vesSynkaa
03-14-2009, 22:16
Не ми го побира акъла , как като
обичаш някого ще наговориш куп простотии за него .. :? :? :?

jane_17
03-14-2009, 22:20
Ако по мен някой бивш така псува и изкърти тръба... и то заради някви си безобидни флиртчета с други момчета... не само, че щях да го зарежа... ми и очите ми повече няма да види! така че момичето си е в правото [!]Да сигурно си е в правото да ме къса едва ли не защото и обръщам повечко внимание....какво изгуби тя-един глупак който просто искаше да я види и му стигаше...
А бе бегай бе жено...и не е за флиртчета...просто ми говореше едно и правеше друго-въртеше ми номера

абе, скъпи, агресията въобще не е начина! Ако всеки като се вбеси почне да троши и изтерясва... до къде ще я докараме ??? Я, поработи малко над себе си !

amadeus
03-14-2009, 22:24
Еми специално с нея винаги съм бил мил....от друга страна то ти писва все да си мил, а явно писва и да са мили с тебе постоянно...

jane_17
03-14-2009, 22:28
Еми специално с нея винаги съм бил мил....от друга страна то ти писва все да си мил, а явно писва и да са мили с тебе постоянно...

вземи я пребий.. че да вкараш разнообразие :? #-o

amadeus
03-14-2009, 22:29
Еми специално с нея винаги съм бил мил....от друга страна то ти писва все да си мил, а явно писва и да са мили с тебе постоянно...

вземи я пребий.. че да вкараш разнообразие :? #-oДа бе....и пак да излезе, че и ходя след задника и все за нея мисля...

vesSynkaa
03-14-2009, 22:42
Еми специално с нея винаги съм бил мил....от друга страна то ти писва все да си мил, а явно писва и да са мили с тебе постоянно...

Еми значи не те харесва момичето,бе човек .. :)
Не се ли досещаш сам?
От тфа как си намира причина,за да не излезнете,
веднага трябва да зацепиш ,че не иска да е с теб .. ;)
Кфо и тичаш след гъза?Остави я да си живее живота
и ти се живей твоя ..

amadeus
03-14-2009, 22:53
Еми специално с нея винаги съм бил мил....от друга страна то ти писва все да си мил, а явно писва и да са мили с тебе постоянно...

Еми значи не те харесва момичето,бе човек .. :)
Не се ли досещаш сам?
От тфа как си намира причина,за да не излезнете,
веднага трябва да зацепиш ,че не иска да е с теб .. ;)
Кфо и тичаш след гъза?Остави я да си живее живота
и ти се живей твоя .. Е 9 месеца ходехме...до преди 1 седмица...според мен понякога това, което не можеш да имаш те привлича повече, а това което-можеш-губиш ценноста му.Според мен наистина попрекалих и много и ходех след задника и по-скоро съм и омръзнал, а и май тя на мен.За това дали ме харесва е смешно да се говори...все пак не сме ходели 2 дена

jane_17
03-14-2009, 22:59
Еми специално с нея винаги съм бил мил....от друга страна то ти писва все да си мил, а явно писва и да са мили с тебе постоянно...

Еми значи не те харесва момичето,бе човек .. :)
Не се ли досещаш сам?
От тфа как си намира причина,за да не излезнете,
веднага трябва да зацепиш ,че не иска да е с теб .. ;)
Кфо и тичаш след гъза?Остави я да си живее живота
и ти се живей твоя .. Е 9 месеца ходехме...до преди 1 седмица...според мен понякога това, което не можеш да имаш те привлича повече, а това което-можеш-губиш ценноста му.Според мен наистина попрекалих и много и ходех след задника и по-скоро съм и омръзнал, а и май тя на мен.За това дали ме харесва е смешно да се говори...все пак не сме ходели 2 дена


4ovek 9meseca ne e malko... no ne e i bog znae kolko ... ne se filmirai.. *krai* zna4i krai ;)

mitkom89
03-15-2009, 07:44
не уе... аз съм сигурен, че тя те желая и си умира да бъде с теб... все пак сте ходили 9 месеца... Обади и се и и кажи какво чувстваш и тя ще ти сподели нейните чувства :razz: :razz: :razz:

Това ли очакваше да ти напишат хората ?

valdesbg
03-15-2009, 08:37
Човек, има разлика между мил и лигльо. А да и ходиш по гъза е далеч от всякакви представи за мил... И да - да си мил постоянно писва на всички.

Fortuna
03-15-2009, 08:39
V1rtqla mu nomera?mi kato moje 6to p1k da ne mu v1rti I pi4 ti Ne q obi4a6 ..6tom si q psuval.Tq ne iska da e s teb.Priemi istinata i si nameri druga macka!

bogzfaggot
03-15-2009, 08:46
Не се излагай просто,в почти същата ситуация съм била,продължавай напред и това е,тя не го заслужава

chelsea
03-15-2009, 09:09
оная се сваля с тоя и оня, ходи по дискотеки и не може да намери 10 минути да се види с приятеля си. той пък я храни зад гърба и...
любов страшна.... :-o

Re5peC7
03-15-2009, 09:56
Преклони ми се, че прочетох глупавата тема... но според мен не се занимавай, не ми изглеждаш на прекалено голям загубеняк и все ще можеш да си намериш някоя сгодна мацка... Не усещаш ли как ти прави въртели ?!? 1) ако толкова много те обича няма да ти ги каже тея работи 2) ако толкова много те обича няма да си дадете почивка 3) ако толкова много те обича щеше да има време за теб...
Просто те прави барлив и е намерила причина да ти бие шута, но просто не можеш да го побереш все още... Тегли и още едни майни и да пътува с вятъра.
иска да и ходиш след гъза

metalcheto
03-15-2009, 10:26
abee q da si eba mikata pak q napsuvai i q zareji. to ot takiva ligli deto samo ta vartat na malkiq prast i na mene mi pisna. ne sha gi psuvam mi..

metalcheto
03-15-2009, 10:27
plys tva ne e dobre samo po gaza da i hodish . da si ebe maikata v kraq na kraishtata :?

sladur4etyYy
03-15-2009, 10:46
V1rtqla mu nomera?mi kato moje 6to p1k da ne mu v1rti I pi4 ti Ne q obi4a6 ..6tom si q psuval.Tq ne iska da e s teb.Priemi istinata i si nameri druga macka!

кви са тия глупости, бе?! да ти имам разсъжденията... като можела, що пък да не му въртяла.. ми от най- елементарно уважение например.

авторе, ясно е, че момичето вече не иска да е с теб. аз, като искам да се видя с гаджето си, все някакво време ще намеря, колкото и да съм заета, та ако ще и за 10 минути да е. както казаха по- горе, само си търси извинение, за да те зареже.

myNameIsImmortal
03-15-2009, 11:07
За тея 9 месеца можеше да й направиш дете, и ще не ще, щеше да е с тебе 8-)

Ся не й обръщай внимание, все едно не съществува.. Спокойно, ако те иска, ще се върне при теб, но мисля че това няма да стане, защото при 9 месеца вързка, няма да си искате почивки..
Въобще кви са тия почивки?! Тва да не ти е футбол та да имате почивка между 1во и 2ро полувреме? ..

Намери си друга ;)

Аз лично някой път ще ви разкажа какво стана със предишното момиче.. където си игра с мене 3 месеца и нещо .. :)

balu4ka
03-15-2009, 13:26
Тая...ти прави номера..как не си го разбрал до са незнам?!Толкова ли е трудно да се фанеш с някояя друга,ами да се излагаш..я се стегни!! Не е свършил света.1.Стига си я оправдавал(защото е тъпо) 2.Няма какво някой да се поставя на неино място,ами се моли да ти дойде мозака и да се откажеш от тези глупости..пълни глупости 3. Загуба на време човече,само загуба на време 4.Така си ги говори..нищо не прави освен да станеш за смях друго не виждам какво..връзката се е изтъркала просто,преглътни го ;)

teenems
03-15-2009, 13:37
ебати шматката е таа .. нищо лично ,така ми се струва .. :o

amadeus
03-15-2009, 18:38
Момичето го заебах и се върна при мен, осъзнала гресшката си, но....истината е, че вече не ми пука толкова и при първата издънка аз ще съм лошият и тя ще му мисли...Иначе не се оправдавам, но ми е жал като говорите за изтъркване и за това как съм станал за смях...ама всеки който обича е за смях...
Иначе наистина е голяма шматка...
Темата може да се заключи...поне се научих да не приемам жените навътре, сега квото ще да става....Благодаря на всички все пак

beiho
03-15-2009, 19:15
Ако я обичаш толкова, значи няма да я псуваш за нищо на света, просто ще ти заседне в гърлото бучката с думи.А тя няма налека ръка да те отхвърли така, дори да си й казал нещо лошо или пък няма да се прави на интересна с други момчета- мога да те уверя, че между вас няма нищо руго освен може би свикване един към друг