PDA

View Full Version : На горещия стол е ....



mmKamm
03-14-2009, 21:28
Тъй като аз съм:
- от скоро във форума
- спамерка
- не пиша във всички раздели
- не съм интересна
- напълно неизвестна
- задръстена
- нетрезво мислеща
- плоска
- лош пример
- скука

Реших, че не съм достойна да слагам който и да е на великия стол :) Не мога да приема тази чест, която ми бе отдадена от добричкия x3eme , който се "смили" над мен след 8 дневни молби и обещания за оригинални отговори (както си мислите вие прекрасни). Mисля, че ще е грях толкова нисше същество като мен да си позволява да определя "Кой ще седне на столчето", защото освен всичко аз съм кифла с огромно самочуватвие, която "обектива не побира".

Нека някой, който се смята за достоен, за нещо повече от мен, някой който е живял 5-6-7 годинки тук в този раздел да избере следващият престолонаследник :) Аз ви напускам и тържествено обещавам, че дори няма да разглеждам раздела Ви :) За да не го принизявам на моето ниво. Довиждане велики, недостижими, прекрасни същества...видения...божеств а...

5StaR
03-14-2009, 21:30
Довиждане велики, недостижими, прекрасни същества...видения...божеств а...

Кой ме вика пак, абе хора 12:30 през ноща е, айде утре 8)

mmKamm
03-14-2009, 21:33
Довиждане велики, недостижими, прекрасни същества...видения...божеств а...

Кой ме вика пак, абе хора 12:30 през ноща е, айде утре 8) Ти тря си на стола май :lol: велики...
ае успех дано да те сложат по-великите

Elichka666
03-14-2009, 21:36
Хахах какво им обръщаш внимание.Никой тук не е нещо повече от когото и да било друг.Всеки има право да е на стола.Това,че някой по някаква случайност не те е засичал във форума,нищо не означава.А и онова изказване на една потребителка,че не си била написала някое запомнящо се мнение,беше много тъпо.И какво?Трябва да се заядеш с някой,че всички да те видят.Е велики са някои хора..нямам думи.

LiveFlower
03-14-2009, 21:39
Аз всички разбрах,само не и кой е на стола :D

ааа и как ще се определи ...

jghgh
03-14-2009, 21:40
Хахах какво им обръщаш внимание.Никой тук не е нещо повече от когото и да било друг.Всеки има право да е на стола.Това,че някой по някаква случайност не те е засичал във форума,нищо не означава.А и онова изказване на една потребителка,че не си била написала някое запомнящо се мнение,беше много тъпо.И какво?Трябва да се заядеш с някой,че всички да те видят.Е велики са някои хора..нямам думи.
Ми пичка, не си запозната. 8-)

Не може всеки втори юзър да сяда, ама кво ли се занимавам да обяснявам...
Всеки можело да сяда... Епа къв е чепа тогаз?
Не става дума за велики хора тук, ама айде - рийвьете си.

Наистина няма нищо лично! Хев ъ найс найт =]


mkamm, кукло, no life xD

вие наистина просто не разбирате.

mmKamm
03-14-2009, 21:42
Аз всички разбрах,само не и кой е на стола :D

ааа и как ще се определи ...
нека боговете изберат :D кой да бъде на стола..аз няма да се меся.


елиту - мс :)


Ми пичка, не си запозната.

Не може всеки втори юзър да сяда, ама кво ли се занимавам да обяснявам...
Всеки можело да сяда... Епа къв е чепа тогаз?
Не става дума за велики хора тук, ама айде - рийвьете си.

Наистина няма нищо лично! Хев ъ найс найт =]


mkamm, кукло, no life xD

вие наистина просто не разбирате.
кво не разбирам бе майко..........!!!!!!!!! Вие сте ненормални честно..ае живейте си тука и тва е :)

Cable
03-14-2009, 21:44
Тук е като при пенсионирането.20 години стаж :D Аз от 2005 се подвизавам ама с различни профили. 8)

Elichka666
03-14-2009, 21:44
Не може всеки втори юзър да сяда, ама кво ли се занимавам да обяснявам...

Много държа да обясниш защо.

LizZz
03-14-2009, 21:45
:lol:

mmKamm
03-14-2009, 21:46
Тук е като при пенсионирането.20 години стаж :D Аз от 2005 се подвизавам ама с различни профили. 8) Да ти кажа ..аз годината не я помня, ама отдавна съм тук, имам няколко профила, но не съм се стремяла да се набивам на очи просто си пишех тогава и си запълвах времето..сега разбирам, че е трябвало да ме запомнят !

jghgh
03-14-2009, 21:50
Когато почна да пускам теми как повече няма влизам в ужасниУ раздел с лошите хорцъ, тогава ми кажи че живея тук 8-)


Ти се засягаш и аз затва ти казвам че не разбираш.. и си е баш тъй.

Не си седяла много тук, личи че не си запозната кое как е, що е, и прочие - не си наясно с обстановката зат'ва ти се виждаме кофти и ужасни...

Тъпо ми е да ти обяснявам, щото и аз изглеждам кат някъв тотален 'но лайф'

Но нищо обидно няма в тва да не си за стола, просто някои хора не са и туй то - не го казвам с някво чувство за величие, просто кво да направя че кофаджии, хора дето взимат участие в теми "Гълтате ли?" и пр. не са ми интересни? Ми.. не са. Интересни са ми хора, дето пишат километрични постове на най-забутаните дискусии. Я да се гръмна?

Кво да направя че и другите мислят така (просто щото не те познават, ама нямало е откъде..)


Не е нужно да живееш тук за да си интересна на хората, просто от теб си спомням само аватар на гащи, провокативна снимка преди време и туй то, плюс предположения че сърфираш из някви плоски темички, игрички и т.н.

На мен ми е МНОГО ВСЕ ТАЯ. Нямам никво лично отношение към тебе, плямпам си обективно.

И не сме богове. Но все пак не разбираш.. и затова сега плетеш ебаси драмите, ние сме гадни, ужасни и 'велики', а ти повече няма да помиришеш раздела.. Ем Ок.

edit: Elichka666, самата идея на стола е да се слагат форумци от въпросния раздел, които са интересни, забавни, и интригуват останалите. Някои забележителни юзъри. Аз се сещам за не малко такива.
Цялата идея на стола се обезсмисля, ако аз сложа Пенка от Любов, на която всичките й мнения са "+1", "ми не, не гълтам" и т.н. Пенка на своя страна слага Драганка, тотално безизвестна икона и алееееееее, отиде. И така сядат все хора, които нямат какво интересно да кажат, отделно че те самите не са интересни.
Еби му майката, сложно е!

Pliok0019
03-14-2009, 21:50
Офффф


Ебати драмите, чудото.
И комлексите.

Кфа е тая тема, просто сложи някой на стола и готово...

Jesus
03-14-2009, 21:51
да сложи плиок0019 :)

x3eme
03-14-2009, 21:52
Май няма да има повече стол :-D .

Pliok0019
03-14-2009, 21:52
Била съм отдавна.

Jesus
03-14-2009, 21:53
Абе зорето била ли е ?

x3eme
03-14-2009, 21:54
^^Не е била но и не иска.Не я слагай най добре.

Pliok0019
03-14-2009, 21:54
Jesus а ти бил ли си?

mmKamm
03-14-2009, 21:54
jghgh - в същност нито веднъж не съм написала, че вие сте "Ужасни" не съм засегната или нещо такова. няма кво да ти се обяснявам..като си толко навътре научи нещо различно от "но лайф" .

Jesus
03-14-2009, 21:56
Не съм бил, ама ще има и лични въпроси а на тях не бих отговорил :)

kristo
03-14-2009, 21:56
Кво толкова реват някои за тоя стол?! И не мога да разбера авторката на темата какво се ядосва толкова- като си седнал там е логично(независимо приятно ли ти е или не) да ти се наложи да отговаряш и на неприятни въпроси.

А има и друг вариант- не отговаряш на такива въпроси и ги отминаваш- тва е! Щото не знам що си се вкарала в някакви филми, че някой е против тебе, че непременно иска да те засегне, щото си ти и щото не си "симпатична" на някого... Страна работа, с колко хора съм се псувал и обиждал като каруцар в тоя форум и кво- дреме ми. Стегни се, щото в момента се излагаш.

Pliok0019
03-14-2009, 21:59
Кво толкова реват някои за тоя стол?! И не мога да разбера авторката на темата какво се ядосва толкова- като си седнал там е логично(независимо приятно ли ти е или не) да ти се наложи да отговаряш и на неприятни въпроси.

А има и друг вариант- не отговаряш на такива въпроси и ги отминаваш- тва е! Щото не знам що си се вкарала в някакви филми, че някой е против тебе, че непременно иска да те засегне, щото си ти и щото не си "симпатична" на някого... Страна работа, с колко хора съм се псувал и обиждал като каруцар в тоя форум и кво- дреме ми. Стегни се, щото в момента се излагаш.
Ти искаш ли?

Jesus
03-14-2009, 22:00
кристо беше скоро :)

mmKamm
03-14-2009, 22:00
Кво толкова реват някои за тоя стол?! И не мога да разбера авторката на темата какво се ядосва толкова- като си седнал там е логично(независимо приятно ли ти е или не) да ти се наложи да отговаряш и на неприятни въпроси.

А има и друг вариант- не отговаряш на такива въпроси и ги отминаваш- тва е! Щото не знам що си се вкарала в някакви филми, че някой е против тебе, че непременно иска да те засегне, щото си ти и щото не си "симпатична" на някого... Страна работа, с колко хора съм се псувал и обиждал като каруцар в тоя форум и кво- дреме ми. Стегни се, щото в момента се излагаш.Аз съм отговорила на абсолютно всички въпроси, независимо от това колко са неудобни..и за тва, че се излагам - Майка му дееа в абсолютно всичко което съм написала си личи от 200000000 км сарказма !! Вие сериозно ли си мислите, че ме боли гъза за някви отрепки смешни, които не ме харесват :lol: Да се спасяват бе...просто исках да се изгавря с тази толкова велика тема за тях.

kristo
03-14-2009, 22:00
Май няма да има повече стол :-D .
Откакто аз бях на него и нещо го уручасах май да се е** :?

5StaR
03-14-2009, 22:02
Довиждане велики, недостижими, прекрасни същества...видения...божеств а...

Кой ме вика пак, абе хора 12:30 през ноща е, айде утре 8) Ти тря си на стола май :lol: велики...
ае успех дано да те сложат по-великите

По-велики няма! 8) 8-)

LiveFlower
03-14-2009, 22:03
^нем,не си :D


Jesus,ае бе ....

mmKamm
03-14-2009, 22:04
Довиждане велики, недостижими, прекрасни същества...видения...божеств а...

Кой ме вика пак, абе хора 12:30 през ноща е, айде утре 8) Ти тря си на стола май :lol: велики...
ае успех дано да те сложат по-великите

По-велики няма! 8) 8-) Mно ясно :) за да го кажа аз...значи е така :lol:

Pliok0019
03-14-2009, 22:04
Довиждане велики, недостижими, прекрасни същества...видения...божеств а...

Кой ме вика пак, абе хора 12:30 през ноща е, айде утре 8) Ти тря си на стола май :lol: велики...
ае успех дано да те сложат по-великите

По-велики няма! 8) 8-)
Ти бил ли си на стола?

LiveFlower а ти?

PainMonopoly
03-14-2009, 22:05
Но нищо обидно няма в тва да не си за стола, просто някои хора не са и туй то - не го казвам с някво чувство за величие, просто кво да направя че кофаджии, хора дето взимат участие в теми "Гълтате ли?" и пр. не са ми интересни? Ми.. не са. Интересни са ми хора, дето пишат километрични постове на най-забутаните дискусии. Я да се гръмна?Ами и това е вариант.

Jesus
03-14-2009, 22:05
Аиде ще хванем някой от кофата :)

kristo
03-14-2009, 22:06
Ае дайте да махнем тоз горещ стол и да направим горещо легло 8-)

В него ще участват само момичета, който ще отговарят на въпроси от сексуално-еротично естество, а и ще пускат по някоя по-гореща снимчица за разнообразие 8-)

Pliok0019
03-14-2009, 22:07
Ае дайте да махнем тоз горещ стол и да направим горещо легло 8-)

В него ще участват само момичета, който ще отговарят на въпроси от сексуално-еротично естество, а и ще пускат по някоя по-гореща снимчица за разнообразие 8-)
ХАхХАхха


Защо не момчета?

Jesus
03-14-2009, 22:07
момчета е грозно :?

LiveFlower
03-14-2009, 22:08
Довиждане велики, недостижими, прекрасни същества...видения...божеств а...

Кой ме вика пак, абе хора 12:30 през ноща е, айде утре 8) Ти тря си на стола май :lol: велики...
ае успех дано да те сложат по-великите

По-велики няма! 8) 8-)
Ти бил ли си на стола?

LiveFlower а ти?Не...


ааа кристо,добро предложение 8-)

mmKamm
03-14-2009, 22:08
Ае дайте да махнем тоз горещ стол и да направим горещо легло 8-)

В него ще участват само момичета, който ще отговарят на въпроси от сексуално-еротично естество, а и ще пускат по някоя по-гореща снимчица за разнообразие 8-)Да кажа в началото, че това което ще напиша ще е бъзик!


"Нямаш право да променяш вековните традиции на Всичко тийн !!!!! Как ще правиш нова тема бе..тва е строго нарушение, наказуемо със смърт !!!!!!! " Както казва идола ми "НО ЛАЙФ"

Jesus
03-14-2009, 22:08
ЧАКАЙ ТЕ СЕТИХ СЕ, Приятелката на КРИСТО ЕЛАНА ;)

Pliok0019
03-14-2009, 22:10
Аз съм за LiveFlower, стига тя да пожелае.

Jesus
03-14-2009, 22:11
А имах предвид ЕЛЕНА съжалявам за грешката

mmKamm
03-14-2009, 22:12
Аз ще спа велики :) До утре :) Примолете се на някое от божествата да сложи някого на столченцето, че иначе но лайф...сеш се....тва е важното... айде лекаа :-)

Jesus
03-14-2009, 22:13
Кристо айде направи тема за твоета възлюбена :)

kristo
03-14-2009, 22:14
А имах предвид ЕЛЕНА съжалявам за грешката
Аре, че и ти си й навит, не се прави 8-)

Jesus
03-14-2009, 22:15
Тя си има приятел :( иначе наистина е много мазна :)

Pliok0019
03-14-2009, 22:16
so far...бла бла ли?

Ако е тя - добре.

Jesus
03-14-2009, 22:17
Предлагаме SoFarSoG00d да седне на стола, доста хора са и насъбрали така че ще има сеир :grin:

LiveFlower
03-14-2009, 22:17
Аз съм за LiveFlower, стига тя да пожелае.За мене няма проблеми,стига да ви е сгодно 8-)

kristo
03-14-2009, 22:19
Знам :cry:

Е ти пък мазна- не можа ли някакво по-нежно сравнение да направиш 8-)

so far...бла бла ли?

Ако е тя - добре.
Тя е, ама си мисля, че можеби не би се съгласила, не знам...

Jesus
03-14-2009, 22:19
Абе мето бил ли е на стола ?

Elichka666
03-14-2009, 22:20
Ами просто сложете LiveFlower щом тя няма нищо против.

5StaR
03-14-2009, 22:21
Пльок не съм бил, ама сложете liveflower, тя има желание , на мен ми е все1 :-)

Jesus
03-14-2009, 22:22
Предлагам Jamalska :)

Pliok0019
03-14-2009, 22:22
Да, нека да е тя.

И без това за месец-два и 5stars i SoFar...ще са били на него.

Още един-два гласа "за" и правя темата. :D

kristo
03-14-2009, 22:22
Абе мето бил ли е на стола ?
:D

Да, Мето може да седне на стола колкото да тегли майните на всички и да си стане :D

Предлагаме SoFarSoG00d да седне на стола, доста хора са и насъбрали така че ще има сеир Very Happy
Точно затова едва ли би се съгласила да седне.
А и както гледам вече се намери човек за шезлонга, така че да се съблича по бански и да сяда 8-)

PainMonopoly
03-14-2009, 22:23
Предлагам Jamalska :)Най-доброто предложение до момента.

Jesus
03-14-2009, 22:23
Аиде готово :)