PDA

View Full Version : Проблем ... относно мен



fe6an4eto0
03-14-2009, 21:58
Здравейте....
Имам отново гаден проблем мой и само мой с никой не е свързан :X
Да започнем->
Лятото се тръгнах с едно момиче с което можеше да се каже че имахме сериозна връзка но всички пропадна това мога да кажа че беше сигорно най-щасливите моменти до сега в живота ми може би и други такива ще има... тогава се влюбих найстина ... но както казах всичко пропадна.Та мина всичко забравихме се така да го кажа ... след нея ест имаше и други момичета но и тва не помогна ... проблема ми е че имам чувството че съм сам на тоя свят няма все едно към кого да се обърна... никой не може да ме разбере ... кофти...
Та усештам се напоследък започнах едно затваряне в себе си ... не ми харесва но немога да говоря просто с тези приятели с който преди съм споделял и въпреки че знам че никога не биха се подиграли с мен аз продължавам да не мога да говоря с тях по някой проблеми ... незнам на какво се дължи този проблем ... просто съм сам ... в един момент всичко е ОКИ момичета приятели всичко и в друг всичко е .... супер зле
Някой ако може да помогне да казва направо напоследък се побърквам много тъпо/кофти ... се получава ...


Мерси на тези който са прочели и постнали по някой комент :)

valdesbg
03-14-2009, 22:19
Утре ще си едитна поста, да ти кажа две три думи :)

А сега да се разпиша че съм първи :)

vesSynkaa
03-14-2009, 22:47
Еми има неща ,които човек предпочита да запази за себе си . :)
И аз имам 2-3 спестени неща , които НИКОЙ не знае за мене ,,
Не е нужно да казваш на приятелите ти всичко от до ..
Те са ,за да си прекарвате добре заедно,да можете да разчитате
един на друг,да си имате доверие,а това какво ще им кажеш и какво
ще им спестиш си го решаваш само ти ! :)
Не се затваряй в себе си , защото не си срещнал подходящото момиче,
това не е причина !Излизай,забавлявай се,радвай се на живота,който ти е
даден..Момичето,което чакаш ще дойде точно тогава,когато най-малко го
очакваш ,, :) Всичко се нарежда рано , или късно , нали знаеш?
Щом не искаш да се затваряш в себе си , просто недей да го правиш!
Като усетиш някакво такова странно чувство,започвай да се развеселяваш,
да мислиш позитивно .. Бъди оптимист!
Дано съм ти помогнала поне малко и успех! =)

Mi6inka
03-15-2009, 07:24
Всеки изпада в талива състояния , в които има чувство ,че хората които до вчера са му били съвсем близки вече са.. един вид "изхабени".. или .. вече не ги чувстваш така и т.н. ..според мен това ще отмине... в такива ситуации понякога най-много си проличава кой наистина ти е приятел и кой познат... Не се затваряй в себе си в никакъв случей-няма какво да постигнеш с това... да може вече да не чувстваш близките си хора,близки...но общувай с тях и надявам се този период да отмине...

EeeBobii
03-15-2009, 07:47
Всичко е минало,заминало, не трябва да го мислиш, продължаваи на пред живота е пред теб,не прави грешката да пренебрегваш приятелите си по тоя начин,грешката е че когато си скъсал с нея и си намерил друга, според мен това е грешката.Никога не се забравя момиче,когато с хванеш друга. - (веднага).

GossipGirl89
03-15-2009, 08:21
Всеки, когато е бил на тая възраст е изападал в подобни ситуции - включително и аз. В такъв момент най-важното е да не се сдухваш и затваряш в себе си. Предчувствам, че при теб всичко идва от това, че си без гадже...ама това изобщо не е толкова отчайващо. Излизай, забавлявай се и най-важното е да не спираш да се усмихваш - нали си чувал, че човек винаги трябва да бъде усмихнат, защото не се знае кой и кога може да се влюби в усмивката му ;)
А колкото до приятелите - спокойно, това че не им споделяш абсолютно всичко не е проблем. Понякога наистина има неща, които запазваме само за себе си :)

mmKamm
03-15-2009, 08:29
стани емо :lol:
тва е просто депресия човек...ще се оправиш

evelinka1122
03-15-2009, 08:31
какво си се сдухал :) я си живей живота и граби с пълни шепи от него... :) така като гледам не си мн голям... ( предполагам ) няма от какво да се затваряш в себе си :) излизай, кафета, купони... млад си... а това правят младите хора :)

sweet_sorcerer
03-15-2009, 09:42
Ам,както някой по-горе каза, ако си в пубертета (а ти май си) това е нормално.Почти всеки е минал през такъв период.Важното е да не се отчайваш,да гледаш само напред и те така.Няма сми да мислиш за минали работи.Живей сега! :)

FreeSpirit
03-15-2009, 09:54
Май някой е в депресия :(
Не се отчайвай, всеки има моменти, в които се затваря по малко...важното е да не отблъснеш напълно хората около теб.
Когато си в голяма компания е трудно да почнеш да споделяш за нещо, което ти тежи. Положи усилие и поговори на 4-очи с най-близкия си фр, това ще ти помогне :)

XTREMEFREERIDE
03-15-2009, 10:11
Най-вероятно това е моментно състояние.
И аз съм била така,, бързо минава.
След седмица-две ще си пак "ОКИ" ... ;)

mim4ety_sara
03-15-2009, 10:37
И аз в момента съм горе-долу в твоето положение.Имам чувството,че никой не ме иска и че няма да си намеря приятел :lol: ,но за всичко си има време! Не се затваряй в себе си,сподели го с някой фр,въпреки,че ще ти е трудно!Излизай навън с приятели и така...след няколко седмици всичко ще е наред...временно е! :)

balu4ka
03-15-2009, 12:52
Ще намериш момиче,което ще засенчи спомените ти с предишното и ще се оттърсиш от носталгията...;) !

Mi6inka
03-15-2009, 18:32
Ще намериш момиче,което ще засенчи спомените ти с предишното и ще се оттърсиш от носталгията...;) !

точно така!!

sweet_sorcerer
03-15-2009, 18:34
Утре ще си едитна поста, да ти кажа две три думи :)

А сега да се разпиша че съм първи :)
btw мн ще ми е интересно да чуя твоето мнение... :)

Stan4o123
03-15-2009, 18:39
братле,тва да се затваряш в себе си не е решение,поговори с твойте приятели/родители(няма да поварваш колко много ще се сближиш с тях,когато почнеш да им споделяш за такива неща...и да всички си имаме такива периоди на депресия...не се тревожи,както казват другите потребители "живей си живота"

sh3_1s_7h3_0n3
03-15-2009, 19:00
Понякога някои неща трябва да останат само в спомените ни. Защото никога нищо няма да е отново същото и този човек може вече да се е променил. Ами ако се видите и момичето, което видиш те разочарова?
Защото ти вече имаш идеализираан образ за нея...

Затова трябва да се отвориш към света и да поттърсиш момичето, което ще отговори на очакванията ти, с което ще изживееш истински красиви моменти, и няма да бъде просто в мислите и представите ти, ами всичко това ще се случва на живо!

Животът е, за да се живее тук и сега, а не в мислите! Огледай се! Има толкова много момичета, с които би могъл да бъдеш щастлив. ;)

fe6an4eto0
03-15-2009, 19:16
Понякога някои неща трябва да останат само в спомените ни. Защото никога нищо няма да е отново същото и този човек може вече да се е променил. Ами ако се видите и момичето, което видиш те разочарова?
Защото ти вече имаш идеализираан образ за нея...

Затова трябва да се отвориш към света и да поттърсиш момичето, което ще отговори на очакванията ти, с което ще изживееш истински красиви моменти, и няма да бъде просто в мислите и представите ти, ами всичко това ще се случва на живо!

Животът е, за да се живее тук и сега, а не в мислите! Огледай се! Има толкова много момичета, с които би могъл да бъдеш щастлив. ;)

Мнението ти много ми хареса :) Но как да обичам когато никой не те обича ?
То тва е просто :?

sh3_1s_7h3_0n3
03-15-2009, 19:21
Това с 'обичането' да не става ей така - щракаш пръсти и вече обичаш или си обичан. ;) За любовта човек трябва да се бори. А и според законите на Мърфи, тя ще те сполети в най-неудобния за теб момент. ;)
Просто бъди готов за това, но не се вманиачавай и вторачвай само в 'този проблем'. Защото колкото повече се взираш в него, толкова по-голям и непреодолим ще ти изглежда. ;)

fe6an4eto0
03-15-2009, 19:32
Това с 'обичането' да не става ей така - щракаш пръсти и вече обичаш или си обичан. ;) За любовта човек трябва да се бори. А и според законите на Мърфи, тя ще те сполети в най-неудобния за теб момент. ;)
Просто бъди готов за това, но не се вманиачавай и вторачвай само в 'този проблем'. Защото колкото повече се взираш в него, толкова по-голям и непреодолим ще ти изглежда. ;)
О при мен няма да дойде никога...щот винаги нещата седят хубаво после .