PDA

View Full Version : сдух



insomnia79
03-15-2009, 08:32
Horaaa edin mesec nito sum 4uvala nito sum vijdala bif6iq i o6te mislq za nego .. Se si misleh , 4e kato ne znam ni6to za nego 6te po4ne da mi minava , a dneska pak se subudih s tva ujasno 4uvstvo ... naprao nz ve4e . .. vie kak prejivqvate podobni situacii :(

bogzfaggot
03-15-2009, 08:36
С времето ше мислиш се по малко за него
И аз съм в същата ситуация,но все пак се радвам на живота.Недей да се затваряш в себе си,радвай се на приятелите си и на живота си ;]

Fortuna
03-15-2009, 08:41
S1glasna s1m s gornoto mnenie.Izlizai pove4e ,zabavl1vai se ,nameri si nova tr1pka i 6te ti mine :-)

valdesbg
03-15-2009, 08:43
Трябва ли да пиша пак че чувствата се контролират? Човек затова има воля за да си наложи нещо и то да стане. Иначе ставаме като медузите...

elsy
03-15-2009, 08:55
Време ти трябва...

GossipGirl89
03-15-2009, 09:41
Трябва ли да пиша пак че чувствата се контролират? Човек затова има воля за да си наложи нещо и то да стане. Иначе ставаме като медузите...

Не съм на същото мнение. Истина е, че със силна вола се постига почти всичко, но колкото и да е силна тя едва ли ще успее да наложи контрол над чувствата... Няма как да заповядаш на сърцето си да спре да иска и да обича ;)

Авторке, не се отчайвай. Кофти тръпка е и повечето сме я изпитали, но трябва да гледаш напред. Да гледаш приятелите си, живота си - той не свършва с поредната раздяла... Забавлявай се, намери си хоби и с течение на времето дори няма да усетиш, че си спряла да мислиш за бившия ;)

Re5peC7
03-15-2009, 09:46
Време ти трябва...

sweet_sorcerer
03-15-2009, 09:47
Трябва ли да пиша пак че чувствата се контролират? Човек затова има воля за да си наложи нещо и то да стане. Иначе ставаме като медузите...

Не съм на същото мнение. Истина е, че със силна вола се постига почти всичко, но колкото и да е силна тя едва ли ще успее да наложи контрол над чувствата... Няма как да заповядаш на сърцето си да спре да иска и да обича ;)

Авторке, не се отчайвай. Кофти тръпка е и повечето сме я изпитали, но трябва да гледаш напред. Да гледаш приятелите си, живота си - той не свършва с поредната раздяла... Забавлявай се, намери си хоби и с течение на времето дори няма да усетиш, че си спряла да мислиш за бившия ;)
Аз подкрепям valdesbg.Защо да не може?Аз съм го правила.Когато сърцето не слуша,разума и най-вече ВОЛЯТА помагат.Ще и трябва и време,но трябва и Наистина да иска да спре да мисли за него.Малко повечко усилия и всичко е възможно(почти вс де :-D ).

FreeSpirit
03-15-2009, 10:02
Щом си имала истински чувства и раздялата е била едностранна е нормално това чувство. Наистина е трудно да спреш да обичаш, но за мен не е нужно. Запази хубавите чувства, без да им налагаш граници и в един момент те просто ще се променят. Постепенно изгарящата любов(която се е подхранвала от общите ви преживявания) ще се превърне в приятелска любов, послепенно ще премине в чувство на загриженост(защото познаваш този човек и ти пука малко или мн за него)
Не се затваряй в себе си и скоро ще срешнеш др момче, чиято любов ще излекува болката от предишната :)

ThePowerOfLove
03-15-2009, 10:12
На мен ми беше гадно за бившия 3-4 месеца, което пък сега ми се вижда смешно :-D Но като цяло времето наистина лекува и ще ти помогне лека-полека да го забравиш :) Но и ти трябва да искаш да го забравиш..

mim4ety_sara
03-15-2009, 10:44
Времето лекува,като не го виждаш често,ще го забравиш! :wink: :P

balu4ka
03-15-2009, 12:43
Възможно е да ти липсва..може със сегашното момче да не вървят нещата и за това да се сещаш за него сега,незнам.С времето ще го забравиш напълно ;)

MoHuTo
03-15-2009, 12:44
И аз съм така вече 5 месеца и няма дори минимално подобрение, даже го обичам все повече и повече... :? Надявам се единствено някой ден да погледна назад с усмивка, но така като гледам едва ли ще е скоро.. Единственото което мога да те посъветвам е да излизаш, да не се сдухваш, да бъдеш в компании и да се мъчиш да си запълваш максимално времето и най-важното да не оставаш много често сама..

insomnia79
03-16-2009, 10:55
rabotata e tam , 4e nqma novo mom4e.. i ne mislq 4e 6te haresam nqkogo skoro .. ujasno trudna sum na taq tema .... no sum se primirila , 4e 6te sum sama ..
.. Vuprosa e , 4e ujasno mi lipsva napravoo nz :x nz kakvo 6e prava ...

LittlePrincess
03-16-2009, 10:59
Мисли за други неща.

dimitar_ak
03-16-2009, 11:05
rabotata e tam , 4e nqma novo mom4e.. i ne mislq 4e 6te haresam nqkogo skoro .. ujasno trudna sum na taq tema .... no sum se primirila , 4e 6te sum sama ..
.. Vuprosa e , 4e ujasno mi lipsva napravoo nz :x nz kakvo 6e prava ...

Аз 5 месеца бях като теб, но тя постянно ми се подиграваше давайки ми надежди, че ще се съберем. В момента в който си наложих воля и казах "Димитре спри се, защото тя си играе с теб" и нещата потръгнаха. Забавлявах се и се наслаждавах на свободата си. Отново имам време за любимите си занимания, които тя не харесваше. Накрая когато си щастлив и самоуверен се появява и нов човек който да те накара да потрепваш. Света не е устроен толкова сложно.

Dark_Angel_F
03-16-2009, 12:33
Просто ти трябва време и занимание , кето да те разсейва ! Постави си нещо за цел ( например сваляне на кг или брой забивки ( не е заърдлжитлено това да значи секс , а просто зарибявки и целувки и т.н)) , за да не мислиш за него и постепенно ще видиш ,че се сещаш все по -рядко и по - рядко за него ;)

OfcHica
03-16-2009, 13:14
Време ти трябва... :)