PDA

View Full Version : Концентрационните лагери и Холокоста



SiegHeil
03-15-2009, 10:22
Тъй като имам да правя презентация по въпроса, а ми е доста скучно, дайте да поспорим ? 8-)
Имало ли е наистина 6 милиона избити или всичко е медийна лъжа ? :>

kalashnik
03-15-2009, 10:24
Много над 6 милиона са според "История на Гестапо", същото се казва и в книгата на Жею Желев "Фашизмът"

Diam0nD
03-15-2009, 10:39
6 :-o :-o май са били по малко в лагерите ,иначе като цяло жертвите от войната са в пъти повече

MostHated
03-15-2009, 10:41
малко да се поочисти тоя свят...

Carlos
03-15-2009, 11:34
в лагерите няма как да е имало 6 000 000 но например през ръцете на Менгеле за 2 години са минали 6000 души. така че като цяло жертвите може да надминават 6 000 000 (за евреи говоря)

mitternacht
03-15-2009, 13:23
Единственото реално доказателство е доста съмнителен дневник, написан с изпипан, дори писателски стил, принадлежащ на някакво 10на годишно лапенце.

kristo
03-15-2009, 14:37
Въпроса е най-малкото спорен, но със сигурност избити евреи в концлагерите има. Но колко са точно- аз лично не вярвам нито да са 200 хиляди, нито 6 милиона- едната цифра ми се струва твърде минимална, за да е истина, другата пък прекалено завишена, но тъй като не съм и няма как да съм сигурен, не твърдя нито едното, нито другото. Все пак 6 милиона ми се струват прекалено много, а и се надявам от чисто човешка гледна точка да не е истина.

Но и от документите на Третия райх не може да се заключи, че има някаква конкретна програма за избиване на евреи, има за изселване, но за избиване поне аз не съм чел и чувал. Даже 33 та година непосредствено след идването на Хитлер на власт се сключва договор между Световната ционистка организация и нацистите за изселване на германски евреи към Палестина. Така че въпроса е доста спорен и категорично мнение не може да има докато всички документи и факти не се извадят на бял свят, защото в момента все още се крият.

SiegHeil
03-15-2009, 17:51
Единственото реално доказателство е доста съмнителен дневник, написан с изпипан, дори писателски стил, принадлежащ на някакво 10на годишно лапенце.
Бащата на това момиченце в момента го съди един еврейски писател с обвинение че не му е изплатил парите за написването на дневника 8-)

mitternacht
03-15-2009, 18:28
Тихичко!
Да не чуят от Холивуд, че ще направят поредния "епичен" филм, с цяла банда побеснели борци за свобода, справедливост и тъп американизъм.

XY
03-15-2009, 19:17
и повече да са били и по-малко, това не променя самото естество на концентрационните лагери и не ги прави по-добри

SiegHeil
03-15-2009, 19:23
и повече да са били и по-малко, това не променя самото естество на концентрационните лагери и не ги прави по-добри
И какво е било то ? :)

XY
03-15-2009, 20:41
не е било летен лагер
ти съгласен ли си с такова отношение към хора по принцип? способен ли си на такова нещо?

SiegHeil
03-15-2009, 20:49
И какво е било отношението към хората там ? Правели са ръкавици и пепелници от тях, а от пещите са пълзяли реки от сапун ? 8-)

XY
03-15-2009, 20:52
ти мислиш, че експериментите на Ариберт Хайм са измислица ли?

SiegHeil
03-15-2009, 21:05
За Хайм не отричам, но поне неговите действия са оправдани с научна цел ^

eg_missy_
03-15-2009, 21:12
Аз съм ходила в един от най-големите KZ-ти / Нойгаме в Niedersachsen/ ... мога да ви кажа, че след посещение на едно такова място... човек може само да замълчи. Много мразя дървени философи, които все много знаят и то най-вече от някакви националистически прокламаторчета, чули-недочули нешо оттук-оттам и решили , че са вече много напред с материала. Всъщност само наизустени глупости се говорят- докато не усетите миризмата, която се носи там 60 години по-късно, можете да си заврете клишетата на най-подходящото за целта място. Седнете прочетете първо учебниците по история, защото не можете да твърдите, че промиват мозъци, без да знаете какво пише всъщност в тях ( промити са вашите мозъци, щом си мислите така) , гледайте някое и други филмче , правено за все още живите очевидци на войната, защото аз лично съм виждала такива, които са съвсем с разсъдъка си... И най-после, спрете да ги рисувате тези пречупени кръстове, защото за немските нацита вие сте съшите свине като евреите, само защото идвате от Източна Европа. Идете в около централна гара Магдебург след 11 вечер , да видим дали още ще ги подкрепяте- ако оцелеете, разбира се...

eg_missy_
03-15-2009, 21:18
За Хайм не отричам, но поне неговите действия са оправдани с научна цел ^
Коя му е била научната цел бе, пуберче???? Знаеш ли какво са правили- инжектирали са деца с туберкулозни вируси, примерно, за да видят колко ще оцелеят при нечовешките условия... и това не е във въпросното дневниче, а в снимки от гестапо-архивът, които и сега могат да се видят!!! Знаеш ли, че във въпросните лагери евреите са само една част- основно са били политически врагове ( немци, да, инакомислещи- съвсем нормални немци, не само кумунисти!), хора с недъзи- страдащи и от дори съвсем леки форми! Какво е виновно едно дете със синдрома на Даун , че е родено така! При по-леките му форми, то може да стане пълноценен човек, който да доживее съзяване, да твори и да се задълбочи в собствената си област! И да, има концепция на убийствата- всичко , което не е ариец, минава под ножа- всеки един, пишещ в този форум влиза в тази категория!

SiegHeil
03-15-2009, 21:29
гледайте някое и други филмче , правено за все още живите очевидци на войната, защото аз лично съм виждала такива, които са съвсем с разсъдъка си... И най-после, спрете да ги рисувате тези пречупени кръстове, защото за немските нацита вие сте съшите свине като евреите, само защото идвате от Източна Европа. Идете в около централна гара Магдебург след 11 вечер , да видим дали още ще ги подкрепяте- ако оцелеете, разбира се...
Мерси за съвета..веднага отивам да гледам някой исторически достоверен филм (по всяка вероятност правен от човек на име Голщайн примерно :) )
А за очвидците е смехотворно да се говори...намерени са достатъчно явно лъжливи и невярни показания че да се вярва на това..
За славяните - писна ми да го обяснявам, порови се малко..

SiegHeil
03-15-2009, 21:30
И да, има концепция на убийствата- всичко , което не е ариец, минава под ножа- всеки един, пишещ в този форум влиза в тази категория!
И къде го пише това ?

ПП:

За Хайм не отричам, но поне неговите действия са оправдани с научна цел ^
Коя му е била научната цел бе, пуберче???? Знаеш ли какво са правили- инжектирали са деца с туберкулозни вируси, примерно, за да видят колко ще оцелеят при нечовешките условия...
Със сигурност не са го пуснали да си играе, понеже му е кеф да трепе хора, разбираш ли..
Не казвам че е хуманно, а че е доста по обосновано от доста от действията на съюзниците например ^

eg_missy_
03-15-2009, 21:33
Аха, ето го поредният дървен философ. Аз, детенце, за разлика от теб най-вероятно, живея в ДЕ и познавам такива очевидци, въобще не ми се обяснявай. Пожелавам ти някой ден , живот и здраве, да дойдеш тук, за да видиш какво е да бягаш от озверели NDP-ци, пък после ми викай "Сийг Хайл"... човечеството няма нужда от такива малоумници...
Сега се сещам...миналият февруари въпросните твои идоли убиха един студент в Потсдам. Случаят не се раздуха много, но от мои познати от Уни Потсдам разбрах.... въпросният студент е бил чернокож... Е И???? За разлика от скапаните скинове, които даже пари за бира едва намират, живеят на социални помощи и нищо смислено и градивно не правят, човекът е бил академик, имал е планове за бъдещето си.... нямам думи, това не е нормално!

SiegHeil
03-15-2009, 21:35
Недей да ми говориш за отделни случаи, че аз мога доста повече да ти извадя...

kristo
03-15-2009, 21:37
И да, има концепция на убийствата- всичко , което не е ариец, минава под ножа- всеки един, пишещ в този форум влиза в тази категория!
И къде го пише това ?
В еврейско-комунистическите трудове по история разбира се...

най-смешно ми е и на мен, когато някой вземе да ми развива теории за плановете на Хитлер след евреите да изтрепе и славяните... И че нас българите също искал да ни "избива", щото сме били и ние "славяни"... Това за да го верваш трябва да си бая сбъркан, ама и мен не ми се обяснява сега.

А за евреите си казах мнението, което не претендирам да е меродавно- има избити евреи със сигурност и не вярвам да са 200 хиляди, но и да са 6 милиона е изключително трудно доказуемо. А и от чисто човешка гледна точка се надявам да не е извършено такова престъпление.

Още повече, че не се знае точния брой на евреите преди ВСВ, колко от тях са напуснали Германия и въобще Европа след идването на Хитлер на власт и т. н. Така че категорични мнения да се дават толкова лековато е нереално.

eg_missy_
03-15-2009, 21:40
В " Mein Kampf" е описано това, "меродавни"- поне като говорите, давайте някакви факти.
смешно..трагично..

SiegHeil
03-15-2009, 21:43
В " Mein Kampf" е описано това, "меродавни"- поне като говорите, давайте някакви факти.
смешно..трагично..
Цитат ? :)

eg_missy_
03-15-2009, 21:46
Сега не ми се занимава, прочетия - ще го намериш ;)
Знаеш ли колко поляци, словенци и прочие са работили на Хамбургското пристанище като роби до смърт? Определено са повече от 2000 , утре ще видя точната цифра, има паметна плоча.
А знаеш ли,че сега има места в ДЕ, където можеш да си идеш, само защото си чужденец- без значение българин или нигериец... аз лично щях да изям паве в главата още преди да си кажа името...

kristo
03-15-2009, 21:47
В " Mein Kampf" е описано това, "меродавни"- поне като говорите, давайте някакви факти.
смешно..трагично..
Зависи, ако е някой руски превод на Майн кампф, правен през съветската епоха "леко" се е изопачавало написаното.

В английския вариант на същата книга обаче славяните са определяни също за арийци, само по-изостанали от останалите такива.

Всъщност в нацистки пропагандни карти сред арийските народи са слагани всички индоевропейски народи, включително и славяните!

А и си спомни, че финландци, естонци, литовци, латвийци и други неарийски народи са били съюзници на Хитлер и то напълно лоялни, както и той към тях. Както и Япония- как ще го обясниш това- те са от монголоидната раса...

eg_missy_
03-15-2009, 21:49
Не говоря добре руски, чета в оригинал, тъй като немският ми е много по-добър ;)
Ще ме карате да ви пратя разни снимки от това, което е около мен и от разни немски книжки, които си взимах заради един проект.
Това, което вие правите, му се казва "зооего"- в следствие на една или друга причина сте до такава степен обезверени bzw. страдате от липса на ясни представи за света и собственото си битие, че търсите нещо здраво, за което да се хванете- например съвсем първичното. От друга страна социалната среда, която обитавате е съвсем нестабилна, липсват ясни финансови и морални устои, така че крайните идеологии намират добра почва- най-лесно утопии се градят. Тъй като съзнанията ви са безкрайно объркани, много лесно могат да бъдат манипулирани bzw. настроени на определена честота... :)))) Естествено, няма да възприемете това, което ви казвам, само че на мен не ми и пука- аз не следвам определен политически модел, тъй като имам възможността да разглеждам нещата многостранно....

SiegHeil
03-15-2009, 21:57
Благодарим ти за псхихологическия анализ...и без това разводнихме темата..
Та, въпроса ми е...6 милиона, rly ?

kristo
03-15-2009, 22:39
Не говоря добре руски, чета в оригинал, тъй като немският ми е много по-добър ;)
Ще ме карате да ви пратя разни снимки от това, което е около мен и от разни немски книжки, които си взимах заради един проект.
Това, което вие правите, му се казва "зооего"- в следствие на една или друга причина сте до такава степен обезверени bzw. страдате от липса на ясни представи за света и собственото си битие, че търсите нещо здраво, за което да се хванете- например съвсем първичното. От друга страна социалната среда, която обитавате е съвсем нестабилна, липсват ясни финансови и морални устои, така че крайните идеологии намират добра почва- най-лесно утопии се градят. Тъй като съзнанията ви са безкрайно объркани, много лесно могат да бъдат манипулирани bzw. настроени на определена честота... :)))) Естествено, няма да възприемете това, което ви казвам, само че на мен не ми и пука- аз не следвам определен политически модел, тъй като имам възможността да разглеждам нещата многостранно....
Как ме прецени, че съм привърженик на крайни идеологии, след като никъде не съм се декларирал като националсоциалист или комунист? Просто съм националист или за теб национализъм=нацизъм? Мисля, че твоите представи са доста объркани, възприемаш всичко, което се приема от широката общественост за чиста монета без да търсиш аргументите на другата страна, която определяш за крайна, нереална, с развалени морални устои...

Всъщност ако познаваш привърженици на националсоциализма като ЗигХайл ще останеш с впечатлението за много образован и начетен човек, който в никакъв случай не е краен, не мрази някого заради произхода му, расата му или каквото и да било. Така че е също смешно да твърдиш как всеки, който симпатизира на тази идеология непременно ама ей сега на секундата ако може и тръгва да трепе евреи, цигани, негри, турци... нещо бая си се объркал в представите си наистина- не ние, а ти.

eg_missy_
03-16-2009, 10:56
Това е единственото, което можеше да отговориш , нали? Замисли се малко, преди да пишеш. Вие, защото сте много начетени, все се въртите около едно смислово ядро и друго не знаете. Прочетох доста ваши мнения и мога да преценя до колко сте крайни... второ, позвам много повече наци-та от вас самите, с което не се гордея особено.

SiegHeil
03-16-2009, 13:09
Това е единственото, което можеше да отговориш , нали? Замисли се малко, преди да пишеш. Вие, защото сте много начетени, все се въртите около едно смислово ядро и друго не знаете. Прочетох доста ваши мнения и мога да преценя до колко сте крайни... второ, позвам много повече наци-та от вас самите, с което не се гордея особено.

А обикновенно 'вашето' ядро се изразява във това :
http://prikachi.com/files/667906a.jpg
Въпреки тоновете очевидни и личсто логични факти че историята е манипулирана и пресилена многократно от победителите, на едините се дава ореол и титлата 'борци за правда' а другите са злите изчадия от ада...доста уравновсено и не-крайно мнение, няма що :)

Rodolubec
03-16-2009, 13:54
И да, има концепция на убийствата- всичко , което не е ариец, минава под ножа- всеки един, пишещ в този форум влиза в тази категория!
Първо ,че такава концеция няма !Второ що не хванеш някоя немска етнографска карта от края на 19 началото на 20 век да видиш кои народи са даванаи като арийски. Всички ,които са индо-европейци .Славяните също са такива.

XY
03-16-2009, 20:38
Благодарим ти за псхихологическия анализ...и без това разводнихме темата..
Та, въпроса ми е...6 милиона, rly ?
5 милиона и 200 000

SiegHeil
03-16-2009, 20:41
Благодарим ти за псхихологическия анализ...и без това разводнихме темата..
Та, въпроса ми е...6 милиона, rly ?
5 милиона и 200 000
Източник ? :)

XY
03-16-2009, 20:51
шесто чувство 8-)

Diam0nD
03-16-2009, 21:42
еи нази знаеш ме къф съм ... избили са не малко хора ,но нека сме реалисти не са 6 милиона хахаха и все пак това не ги оправдава ... евреи ала бала ... не им се кефя ,ама можеше да пробваш да ги промениш ,не избиеш ,но свършен факт де :)

SiegHeil
03-16-2009, 22:06
бахти...тамън си помислих че се намери някой който да ми тегли една хубава майна, че да поспориме както трябва, а то.... :(
Иначе евреите колко пъти са ги изселвали, толкова пъти са се връщали (или са ги цакали от чужбина)..и аз съм навит да си живеят по далеч от мен и да не ми се бъркат в работите, ама те - не става...
едно хубаво гифче по повода: http://prikachi.com/files/669437s.gif :)

LiPs_of_an_AnGeL
03-17-2009, 11:28
Сега на строшени грамофонни плочи ще играем...извинявай въпросът ти е меко казано ТЪП.Като те интересува колко са били-има книги на тая тема колкото ти душа иска.Прочети...според теб някой бил ли е там за да ти каже точно.Един чете едно,друг-друго.Е?
Относно бесните псевдо нацисти (вече на доста по-малко години-14-15),които се въдят като зайци-спрете да се излагате.Дали са 6-има,600,6000 или 6 000 000 какво значение има? Винаги съм била с убеждението,че тая фикс идея на Хитлер за единствената арийска раса си е пълна простотия...замисли се малко-ще избият всеки с еврейска кръв ли...нима е можело да продължи вечно и всички евреи да изчезнат?!? Ха-ха...Няко горе беше написал-вместо да се опита да ги промени,той милия си е вярвал,че всички ще ги убие.Медицински цели-може ли,авторе драги,да ти разпорим гъза сега на момента,да ти инжектираме белина и да видим какво ще стане.Ама оправдано ще е да знаеш-медицински цели! Освен политика,съществуват и човешки,морални закони! А тъпака Хитлер се самоубил,щото виждаш ли,го хванали на тясно.Ами да...Не се правете на много оборотни и знаещи,нямаме нужда от дървени философи!И на теб как по-точно пряко ти се бъркат в работите? И запомнете бе хора - евреи винаги ще има,както и негри и всякакви други раси!
Винаги като видя някои скинарче-лайненце,пречупен кръст,нацистки ник и...направо съжалявам до болка жалката дущица,която ги сътворява такива неща...Нищо лично...И моля без обиди-тва си е мое мнение и дори да се насереш да оспорваш-то няма да се промени../ 8-)

SiegHeil
03-17-2009, 11:30
Книги достатъчно съм прочел, просто си правя презентация и си търся някви нови идеи...
А ти преди да говориш нещо за евреите фани прочети малко, куп глупости изприказва току що ^^

Rodolubec
03-17-2009, 12:05
На какви документи и факти се базира твърдението че нацистите са искали да убиват някой? И ако Хитлер е искал да избие всички неарийци(за арийци тогава са се смятали всички индо-европейски народи) ,защо е сключил съюз с Япония,Унгария ,Естония,Финландия и с Ирак дори за малко,държави на всенеидноевропейски народи и ,защо в СС е имало и грузинци,азери,индийци и турци.

Vesk0u
03-17-2009, 13:24
На какви документи и факти се базира твърдението че нацистите са искали да убиват някой? И ако Хитлер е искал да избие всички неарийци(за арийци тогава са се смятали всички индо-европейски народи) ,защо е сключил съюз с Япония,Унгария ,Естония,Финландия и с Ирак дори за малко,държави на всенеидноевропейски народи и ,защо в СС е имало и грузинци,азери,индийци и турци.

В SS е имало индийци и турци?!?!

LiPs_of_an_AnGeL
03-17-2009, 16:31
Вие верно си нямате друга работа бе хорица мили...братле не ми казвай кой кви глупости говори.Вдигни си задника от компа и отиди направи нещо полезно за тая държавица,в която живееш...не издигай в култ изроди,които по-добре че са мъртви...болни мозъци...

SiegHeil
03-17-2009, 16:37
Я ми кажи кво си чувала за юдеите ? :) Те са просто едни невинни религиозни хора, и дотам ти се изчерпват знанията, нали ?
Недей да се обаждаш по теми от които понятие си нямаш, само дразниш...

ПП:
..не издигай в култ изроди,които по-добре че са мъртви...
Доста "хуманно" от твоя страна.. ^

ivanstef
03-17-2009, 19:33
Наскоро гледах един филм по хистъри чанъл, където хора от онова време разказват какво са ги правили. Едната жена обяснява как първо са минавали през красива градина и много цветя и др. После са си сваляли обувките като дори са им казавли да си ги завържат, за да може после да си ги вземат. Лъжели са ги. После айде на баня и нали се сещата. Просто ужаси колкото искаш. Но иначе е възможно да са доста повече. Все пак нещата не продължават 1 месец. И са знаели ма..та им мръсна, какво става там и нищо. Правели са се на улави.

Wildchildd
03-17-2009, 19:52
250 000 максимум.

kristo
03-17-2009, 21:33
Както винаги и в тази тема има две крайни мнения, който не могат да бъдат изцяло реални. Истината е, че има избити евреи в концлагерите, но е истина, че бройката от 6 милиона не може да бъде доказана до момента и това е факт, който всеки безпристрастен вижда. Но пък е факт, че не са били избити 200 хилияди, а доста повече, със сигурност много повече. Но колко точно- не мога да гадая, няма и да го правя.

Всъщност каквото и да си говорим за евреите Хитлер съвсем логично ще си остане изрод-убиец, който е цялал само и единствено да ги избие. За германците поне по негово време си е бил национален герой, понеже Германия е просперирала и е била най-развитата и мощна страна в света тогава. Но едното не оправдава другото по никакъв начин.

По същия начин за комунистите Сталин е велик, световен герой, който ги спасява от нацизма, а за антикомунистите съвсем логично си остава масов убиец. Това е- винаги има две крайни мнения в историята, аз смятам, че не се придържам изцяло нито към едното, нито към другото, понеже не съм симпатизант нито на националсоциализма, нито харесвам особено евреите и то с право.

Всъщност смятам, че взаимно са се предизвикали и този факт е очевиден, като най-важния аргумент е, че Хитлер е черпил идеологическа енергия за нацизма от идеологията на крайния еврейски национализъм и расизъм, наричащ се ционизъм.

А иначе да спомена също по въпроса затова как някои заблудени глави продължават да твърдят как Хитлер изксал да избие всички неарийци- това е смешно. Към написаното от Родолюбец ще добавя, че Хитлер е бил в съюз и с ПАЛЕСТИНЦИТЕ, КОИТО СЪЩО СА СЕМИТИ! И понеже и той, и те еднакво са мразели евреите са били в съюз. Споменато беше вече за японците, естонците, унгарците, финландците, които са смесена европеидно-монголоидна раса по своя произход, но са му били съюзници! Отделно и словаците и хърватите, които се водят славяни са му били съюзници, така че спрете с крайностите и манипулациите без да сте прочели нищо извън пропагандната комунистическа литература! Вижте и другата страна веднъж в живота си и после се правете на умници и разбирачи!

VHack
04-29-2009, 10:57
hmm dori i az sum na mnenieto 4e Hitler e bil po4ti prav, ili nz prosto mrazq edni opredeleni evreiski organizacii

BulgariaZaBulgarite
04-29-2009, 13:13
Шалом на всички

afterforever
05-04-2009, 16:24
^ Само шото ме дразниш, ще попитам, ти не нарушаваш ли правилата с тоя подпис? :shock:

Shelcha
05-04-2009, 16:51
С този подпис съм от 1 година. Какво ти пречи?
Петниш България.
Отиди виж паметника за спасените ни евреи.

Shelcha
05-04-2009, 16:57
Не ми думай глупости!
щото си ариец, а?
горд с пошлоста на жестоко обезумен народ.
какъв българин си ти?

ZipFail
05-05-2009, 09:36
С този подпис съм от 1 година. Какво ти пречи?
Петниш България.
Отиди виж паметника за спасените ни евреи.


"Съобщение от STEFAN25 | блокирай!
Заглавие: Отг.: Отг.: На бесилото!
--------------------------------------------------------------------------------

това е най-голямата ви грешка на вас българските червеи, че ни спасихте, защото ние евреите ще ви унищожим!
българите сте гадно, просто племе, едни хлебарки, които трябва да бъдат стъпкани докрак!"

Ето ти благодарността на спасените евреи към нас..
Ще те помоля да не коментираш теми по които компетентността ти е нулева, щото хич не ми се разтягат локуми...ок ?

Shelcha
05-05-2009, 13:07
С този подпис съм от 1 година. Какво ти пречи?
Петниш България.
Отиди виж паметника за спасените ни евреи.


"Съобщение от STEFAN25 | блокирай!
Заглавие: Отг.: Отг.: На бесилото!
--------------------------------------------------------------------------------

това е най-голямата ви грешка на вас българските червеи, че ни спасихте, защото ние евреите ще ви унищожим!
българите сте гадно, просто племе, едни хлебарки, които трябва да бъдат стъпкани докрак!"

Ето ти благодарността на спасените евреи към нас..
Ще те помоля да не коментираш теми по които компетентността ти е нулева, щото хич не ми се разтягат локуми...ок ?

"Съобщение от ябгвргяв | блокирай!
Заглавие: Отг.: Отг.: тра ла ла!
--------------------------------------------------------------------------------
ку-ку, ку-ку."

нищо няма да те моля. просто няма да разглеждам милион подобни теми във форума. явно, че в такъв форум не ми е мястото. прекомерно мнгоо червеи го разяждат.
откачени фанатици, безсъвестни и безнравстени, самопобъркани.
само не казвай, че и ти си за благото на България. пфха.
(:

ZipFail
05-05-2009, 13:12
Пак ще ти го кажа - компетентостта ти е нулева, а пък и дразниш...недей да говориш по теми които не разбираш :)

А съобщението имам скрийншот от точно когато ми го е пратил пича...можеш да му разгледаш профила във вбокс, интересен е...
Замълчи си просто, говориш глупости...

BulgariaZaBulgarite
05-05-2009, 13:13
Тоя форум се е превърнал е еврейско-турско клоака. Защо не направите и суб-форум на иврит?

Shelcha
05-05-2009, 13:17
Тоя форум се е превърнал е еврейско-турско клоака. Защо не направите и суб-форум на иврит?
тъкмо орбатното.
с всички тези фашистки знаци, знамена, нацисти, лозунги, нападки.
не знам как ви е приятно.
все тая.

ZipFail
05-05-2009, 13:27
http://prikachi.com/files/808407G.jpg

!!!

boog
05-05-2009, 14:05
Shelcha по добре изчезвай стига бълва простотий. :D O:)

ZipFail
05-05-2009, 14:06
А относно свидетелските показания има доста интересни факти също.. :)

Една готина статийка:
"Властите на САЩ, нарушавайки почти всички държавно-правни норми (работейки съвместно с КГБ), предадоха американския гражданин от украински произход Иван Демянюк на Израел, където той бе изправен пред съда като „звярът от Треблинка”. Множество дами и господа, положили клетва като свидетели, описваха как „Иван Грозни” е безчинствал.Той собственоръчно убил с отработените газове на бракуван руски танк 800 000 евреи. Той бил рязал ушите на евреите и в газовата камера им ги давал обратно. Със своя щик той рязал парчета месо от тялото им. Той разпарял корема на бременни със сабята си. С меч той отсичал гърдите на еврейки по пътя за газовата камера, разстрелвал, убивал, пробождал, удушавал и биел с камшик евреите до смърт или ги оставял бавно да умрат от глад. Така Демянюк бе осъден на смърт.
Междувременно израелските съдебни власти признаха, че украинецът, вероятно, въобще не е бил в Треблинка. В момента се обмислят обвинения за масови убийства в лагера Собибор (единственото доказателство е един фалшифициран от КГБ служебен документ от Собибор.
Както показа направеният в САЩ анализ, хартията на документа съдържа като съставна част един фотохимикал, използуван едва от 60-те години насам). Проблемът е в това, че Демянюк бе идентифициран като „звяра от Треблинка” от кохорти, заклели се свидетели, и така неговият случай убедително показва колко може да се вярва на свидетелски показания при такива процеси. (От 1986 до септември 1993г. Демянюк прекара в затвора, където беше осъден и на смърт. Пуснат на свобода, той се завърна в САЩ)."

Shelcha
05-05-2009, 14:15
http://www.vbox7.com/play:d15c55d4

Shelcha, за това какво ще кажеш?И ако не ти изнася не казвай че е пропаганда , а обори клипа със ФАКТИ!
http://www.bgfactor.org/index_.php?&id=10800
не приемам постановките, дадени в клипа, поради тяхната ненаучност, некомпетентност и политическо и историческо невежество. да добавя и религиозно.
до сега изразявах учудването си, понеже не бях очаквала такива неща тук и толкова много, настоятелни, продължителни и тн и тн
не знам защо си мислите, че тези ваши "доказателства" не са били вече чувани и оборвани, въобще ако е нужно, някои са дотам абсурдни, и защо въобще си въобразявате, че щом някой не мрази евреи, турци, араби, негри, цигани, американци, македонци, сърби, руси, китайци, виатнамци, не е осведом по темата. оверявам ви, че повечето доста добре знаят историята си и се гордеят с национално идентичната си самоличност, защитават се от такива, които след един прочит тръгват да..
впрочим и на мен не ми се разтягат локуми.
унизително е също да разговарям с експерти с такава принадлежност и убеденост. фанатици. не ми се разискват вашите наклонности.

Shelcha
05-05-2009, 14:21
Shelcha по добре изчезвай стига бълва простотий. :D O:)
:D хехехе я кажи писи една простотия? кажи един недоказан факт, който защитавам и налагам на другите? обвини ме в липса на уважение към България.. :lol:
това, че не се кланям нощем по 3 пъти на килимче на снимка на фюрера и не опъвам нациски знамена с бомби на обществни места и то в България, сигурно ме прави опасна невежа, която при това говори измислици, че тук и сега е България, не Германия и ние сме българи, а не свръхчовеци поведени от обезумял жесток и безмилостен окупатор.

Shelcha
05-05-2009, 15:28
ясно, наистина си права , има много други хора които се занимават сас равизионизма и оспорването на холокоста.И ТЕ ще го докажат или ще се изложат ще разберем тогава когато се махнат законите за защита на холокоста. И във тази връзка, ти едва ли някога си чувала за тези безумни закони за защита от холокоста! Та ще ти разясня, ако отречеш на публично място (телевизия, радио,конфереция, събрание..каквото и да е)те осъждат за това че си посмяла да мислиш че е нямало холокост ! Това как си го обяняваш, според тебе нормално ли е?
И друго трябва да кажа , че има и много други геноциди над много народи но за тях НЯМА НИКАКВИ подобни закони!Това важи само за еврейския халокост.
Какво мислиш, тези закони нормални ли са?
много внимателен пост, благодаря ти.
въпреки това, едва ли не съм чувала за закона, най-малкото вие го тръбите като невидели (:
докажете го и тогава разпространявайте ереса.
за сега това е грозна и безчовечна съотвертно клевета.
аз обичам нашата конституция спрямо която имам право да си спестя вашото мнение, след като вие не сте спрени да си го налагате.

ZipFail
05-05-2009, 20:37
не знам защо си мислите, че тези ваши "доказателства" не са били вече чувани и оборвани, въобще ако е нужно, някои са дотам абсурдни, и защо въобще си въобразявате, че щом някой не мрази евреи, турци, араби, негри, цигани, американци, македонци, сърби, руси, китайци, виатнамци, не е осведом по темата. оверявам ви, че повечето доста добре знаят историята си и се гордеят с национално идентичната си самоличност, защитават се от такива, които след един прочит тръгват да..
впрочим и на мен не ми се разтягат локуми.
унизително е също да разговарям с експерти с такава принадлежност и убеденост. фанатици. не ми се разискват вашите наклонности.[/b]
Institute for Historical Reviewе обявил награда от 50 000 евро за този, който докаже избиването на 6 милиона евреи през ВСВ...е, и до днес парите си стоят :)
Но можеш да си затвориш очите и за този факт, все пак нацистите са зли по подразбиране, нали ? 8-)
А и на мен ми е ясно защо всеки, който отрича холокоста е фанатик, зъл фашист и извратеняк ?

kristo
05-13-2009, 09:25
Очевидно се е опарил човека от милите невинни еврейски душички :)

Ilikeliljon
05-17-2009, 09:35
Темата е много дълга и обширна. Едно е ясно Холокост е имало, какъв е бил размера му никой не може да каже със сигурност. Второ, което е ясно Съюзниците са знаели по-рано (към 1944) за концлагерите, но нищо не са направили по въпроса. Трето, което е ясно има много холокостове, така да го кажа: избиването на арменците от Османската империя, което още се отрича от Турция, баташкото клане, Руанда 1994, Катинското клане от ВСВ. Но стига с глупостите, че Холокост не е имало. Колкото до осъдените да не съм съгласен, че трябва така да се процедира, но има и нещо друго. Ако си преживял толкова много и чуеш някой да казва е какво толкова е станало, нищо особено, това би те обидило и наранило страшно много. Това е :-o :-o

mitternacht
05-17-2009, 09:58
...където той бе изправен пред съда като „звярът от Треблинка”. Множество дами и господа, положили клетва като свидетели, описваха как „Иван Грозни” е безчинствал.Той собственоръчно убил с отработените газове на бракуван руски танк 800 000 евреи. Той бил рязал ушите на евреите и в газовата камера им ги давал обратно. Със своя щик той рязал парчета месо от тялото им. Той разпарял корема на бременни със сабята си. С меч той отсичал гърдите на еврейки по пътя за газовата камера, разстрелвал, убивал, пробождал, удушавал и биел с камшик евреите до смърт или ги оставял бавно да умрат от глад. Така Демянюк бе осъден на смърт.
Междувременно израелските съдебни власти признаха, че украинецът, вероятно, въобще не е бил в Треблинка. В момента се обмислят обвинения за масови убийства в лагера Собибор (единственото доказателство е един фалшифициран от КГБ служебен документ от Собибор.
Както показа направеният в САЩ анализ, хартията на документа съдържа като съставна част един фотохимикал, използуван едва от 60-те години насам). Проблемът е в това, че Демянюк бе идентифициран като „звяра от Треблинка” от кохорти, заклели се свидетели, и така неговият случай убедително показва колко може да се вярва на свидетелски показания при такива процеси. (От 1986 до септември 1993г. Демянюк прекара в затвора, където беше осъден и на смърт. Пуснат на свобода, той се завърна в САЩ)."

А после е продължил работата си като е завивал шоколад в станиол :))
Сериозно, има ли някой психично-нормален който да вярва на тия простотии?

love_enrique
05-25-2009, 10:56
6 милиона-не,но със сигурност достатъчно много

love_enrique
05-25-2009, 18:36
Разходи се до Германия или Полша и виж доказателството,то все още си е там.А ако смяташ,че лагерите са построени от американците след войната...съмнявам се да има някой които сериозно да вярва в това.А ако не ти се ходи до там има достатъчно докумени за съществуването им и то не свидетелски показания от евреи.

ZipFail
05-25-2009, 20:35
Разходи се до Германия или Полша и виж доказателството,то все още си е там.А ако смяташ,че лагерите са построени от американците след войната...съмнявам се да има някой които сериозно да вярва в това.А ако не ти се ходи до там има достатъчно докумени за съществуването им и то не свидетелски показания от евреи.
http://img222.imageshack.us/img222/1613/auschwitz4millionsu2.jpg

http://img134.imageshack.us/img134/3172/auschwitz15millionam1.jpg

Както виждаме лагерите са доста надеждни, колко ти е разликата от 4 до половин милион.. 8-)
(става въпрос за надписа на входа на Аушвиц)

А това със свидетелските показания е меко казано смехотворно, не ме карай сега да ти търся на колко места е доказано лъжесвидетелстване..

Diam0nD
05-25-2009, 20:43
http://z.about.com/d/history1900s/1/0/f/7/auschwitz17.jpg
колаж !
http://deisidaimon.files.wordpress.com/2008/03/auschwitz.jpg
наглите американци и руснаци как си позволяват да правят такива колажи !!!
аз не мога да разбера как така вярвате ,че не са избивани евреи,цигани и сякви 'различни' ?!
За тези лагери се разбира чак в 44 от разузнавателен полет на руски самолет и снимките ,които прави. Как си позволяват тези гадни американци да симулират проба за натоварване на български евреи във влакове и отпътуване към лагери ... Шибана конспирация :-x

ZipFail
05-25-2009, 20:49
http://www.scrapbookpages.com/Ohrdruf/Ohrdruf02.jpg

http://www.english.illinois.edu/maps/ww2/bodies.jpg

Руски лагери ^
Аз лично не виждам разликата ?

Подсказка: При война умрат хора - невероятно, но факт..

Diam0nD
05-25-2009, 21:10
аз да съм казал някъде ,че руснаците не избиват невинни хора !?!?!?! Просто говорите пълни глупости и едва ли не изкарвате нацистите жертви на историята ,а те били добряците на планетата :-x

kir40
05-25-2009, 21:18
аз да съм казал някъде ,че руснаците не избиват невинни хора !?!?!?! Просто говорите пълни глупости и едва ли не изкарвате нацистите жертви на историята ,а те били добряците на планетата :-x
Да си нацист е новата мода, не знаеш ли?
Не се хаби,те ще те "опровергаят",те знаят всичко. :D
Този тип хора са най-нагли от всички,не забравяй че някои от тях пишат и колко вярват в Бог.
Явно да гледаш само СКАТ не влияе много добре на днешната младеж :-o

ZipFail
05-25-2009, 21:24
аз да съм казал някъде ,че руснаците не избиват невинни хора !?!?!?! Просто говорите пълни глупости и едва ли не изкарвате нацистите жертви на историята ,а те били добряците на планетата :-x
Зверства има във всяка война, ама да обявиш идеология за 'зла и нехуманна' при същите престъпления извършвани и от другата страна е просто смешно.. ^

Diam0nD
05-25-2009, 21:39
не бе човек кажи къде съм казал че комунизма които налага Сталин е хуманна идеология О.о Неговият е повече от ужасен ! :-x /но изправя Русия на крака и успява да изнесе цялата сухоземна война с нацистите ! /

Ilikeliljon
05-25-2009, 22:34
славянски боклук, слабо ме интересува, какво е направил сталин /20 милиона изботи руснаци, много велико, нема що/ , като се кефиш на комунизъм, ходи в сев. корея!Темата е за лъжата на 20 век, холокауста

Я спрете с глупостите :-x :-x :-x Това, че Сталин е претендирал, че СССР следва комунистическата идеология си е негов проблем. Това се нарича Сталинизъм, нека бъдем точни. Комунизъм за съжаление няма никъде по света, нито е имало някъде освен в книгите на Маркс и тяхната интерпретация от Роза Люксембург. :x :x

ZipFail
05-26-2009, 08:44
Вендето, ретард си..тихичко :>

Ilikeliljon
05-26-2009, 10:12
Ето за всички, които се опитват да кажат, че няма Холокост: http://en.wikipedia.org/wiki/Holocaust На самата страница има цитирани 257 източника за Холокоста, което си е доста стабилно основание да вярваме, че го е имало. Колкото до табелката, защото сега се хващате за буквата, ето ви и аз да се хвана за буквата. Ако забелязахте пише Аушвиц-Биркенау, случайно да не би това да са единствените концентрационни лагери в Германия? Грешен отговор, не са има още, Арбайтсдорф (Германия)
Аушвиц/Освенцим/Биркенау (Освенцим, Полша)
Берген-Белзен (Германия)
Бухенвалд (Германия)
Варшава (Полша)
Герцогенбуш (Дания)
Гросс-Розен (Германия)
Дахау (Германия)
Кауен (Каунас, Литва)
Плащов (Краков, Полша)
Заксенхаузен (Германия)
Майданек (Люблин, Полша)
Маутхаузен (Австрия)
Миттелбау-Дора (Германия)
Натцвайлер (Франция)
Нейенгамме (Германия)
Нидерхаген-Вевельсбург (Германия)
Равенсбрюк (Германия)
Рига-Кайзервалд (Латвия)
Файфара/Вайвара (Естония)
Флоссенбург (Германия)
Щутхоф (Полша).
Пълен списък на лагерите, които са построени от Нацистка Германия и признати от правителството на ФРГ. Така че се вижда много ясно, че не се говори само за един лагер. И спрете с тия снимки колажи, сигурно има над 1000 снимки от концлагери всички ли да са колажи. Не отричам, че и руснаците са правили масови интернирания и кланета, нито, че Титовите партизани избиват хърватския фашистки корпус, който е заловен от българската армия по време на ВСВ, нито арменския геноцид, нито клането в Руанда, нито интерниранията на евреи от Македония благодарение на българските власти, нито ГУЛАГ, нито нашите лагери след девети септември 1944. Тази мания по еврейската конспирация придобива чудовишни и несъразмерни граници. :x :x

ZipFail
05-26-2009, 10:20
Цитат от уикипедия ! 8-)

http://img527.imageshack.us/my.php?image=redcross2.jpg
Официалния доклад на Червения Кръст ^

Diam0nD
05-26-2009, 10:50
Ilikeliljon ти от иронията ми хващаш ли !?!?!?!?
ей горният пост- и 1 човешки живот не е малко сещаш ли се ?! Той носи със себе си един свой свят ,една съдба . На дали 200 000 от тия дет си дал са 200 000 грабители и гадняри ?! И са много повече от 200 000 ...

Ilikeliljon
05-26-2009, 10:50
Цитат от уикипедия ! 8-)

http://img527.imageshack.us/my.php?image=redcross2.jpg
Официалния доклад на Червения Кръст ^

Между другото в документалния филм за събитията в Руанда, разказваха за дейността на Червения кръст и как са си мълчали по време на ВСВ за това, което става в концлагерите и един от Червения кръст решава да не се повтаря случката от ВСВ и за това веднага сезира медиите за събитията там. Което мен донякъде ме води до мисълта, че данните на Червения кръст от ВСВ може да са силно пренамалени и вероятно надали са допускани във всеки концлагер. :-o :-o

Ilikeliljon
05-26-2009, 10:52
Ilikeliljon ти от иронията ми хващаш ли !?!?!?!?
ей горният пост- и 1 човешки живот не е малко сещаш ли се ?! Той носи със себе си един свой свят ,една съдба . На дали 200 000 от тия дет си дал са 200 000 грабители и гадняри ?! И са много повече от 200 000 ...

Ааа за какво говориш след като не аз съм дал тези числа а друг човека написа за доклада на Червения кръст. Аз също съм на твоето мнение, че всеки един човешки живот си има своята съдба и свой свят. :) :)

ZipFail
05-26-2009, 13:41
Излез от филма 8-)

kir40
05-26-2009, 14:11
Излез от филма 8-)
Какъв си ти на оспорваш доказателствата за тези зверства.Разбирам ,че в България влезе някаква нова мода-освен циганите и турците да се мразят и евреите,ама айде малко да започнем и да мислим.
Гледал си няколко филмчета,че избиването на евреите в концлагери е лъжа и вече знаеш всичко.
Дори жертвите на евреите да са били не 6 милиона,а 6 хиляди,дори тогава нямаш моралното право да умаловажаваш подобно деяние.
Точно ти ли намери да казваш,че Холокауст е нямало или колко са били жертвите-нямаш такова право.Това е цинизъм
:?

ZipFail
05-26-2009, 15:24
2 простички въпроса..

1. Ква е била причината на Хитлер да избива евреите ?

2. Защо все още не е взети 50-те хиляди на IHR ?

ПП: А за филма говорех на вендетата ^^

Goebbels
05-26-2009, 15:40
http://farm4.static.flickr.com/3289/2526934865_be8600d4bc.jpg

love_enrique
05-26-2009, 17:31
Абе не е навлязла още напълно модата с "фашистите",това че стоят тука денонощно разни хора от разни "националистически партии" с надеждата да обедят някое заблудено тинейджърче в "бунтарските" си идеи,изписващи отговори на прости въпроси в 1000 реда да си кажат дечицата колко умно им се говори и да се зарибят,та след 15 години да си имаме страна населявана от малки Хитлерчета!Колко мило. Слава Богу не мисля,че можем да съдим за настроенията в държавата по хората пишещи във форума.Колкото и де сте умни,скъпи хитлеристи,колкото и да сте чели ,да насаждате умишлено омраза към евреите и други нации,да отричате напълно Холокоста и тн е най-малкото грозно и цинично,дори за вас.Като се има предвид читателите в тоя форум тези приказки са направо престъпление.Да имате си право на крайни мнения,но не тук е мястото за тях.

ZipFail
05-26-2009, 19:10
Цинично е пренебрегваш факти виждайки само едната страна на монетата...но крийте си се зад фалшивата състрадателност към народ за който 95% от хората нищо не знаят, но защитават...а тази неинформираност ще ви погуби :)

Goebbels
05-26-2009, 19:25
Заслужи чифутските сребърници, loveenrique, айде сега, почини си малко.

Diam0nD
05-26-2009, 19:35
добре че евреите ще пребият всички и ще останат само те :grin:

Goebbels
05-26-2009, 19:55
добре че евреите ще пребият всички и ще останат само те :grin:

Така е устроен светът, все пак те са богоизбраният народ.

А по темата прочетох повечето коментари и най-много ми се наби на очи как ЛовеЕнрике неистово защитава чифутите, освен да е чифутка или си изкарва допълнително хонорар.... друга причина да е благоразположена към това мръсно племе не виждам.
Ех.....в какъв свят живеем, за всичко може да се говори, но не и за Холоко$та.
В България Филип Димитров, ако не ме лъже паметта, се опита да прокара закон за отричане на холоко$та, което е в разрез с демократичните правила и принципи, сиреч свободата на словото бива потъпквано.

kristo
05-26-2009, 20:03
Да ЛовЕнрике е на стипендия от Шалом и неговия фюрер ченгето от ДС Емил Аврам Кало, както и от Сорос и всички други световни "правозащитници" и носители на "хуманността" :D :D :D
Лов Енрике, едно предложение- отиди да живееш в Израел, приеми юдаизма и ще те направят почетна еврейка и почетна гражданка на Ерец Израел за особени заслуги към общото еврейско дело... А нас гадните нехуманни хитлеро-нацисти ни остави да си тънем в неоснователна "омраза" към милите добрички еврейчета :lol: :lol:

love_enrique
05-26-2009, 20:06
Цинично е пренебрегваш факти виждайки само едната страна на монетата...но крийте си се зад фалшивата състрадателност към народ за който 95% от хората нищо не знаят, но защитават...а тази неинформираност ще ви погуби :)

В момента изобщо не става въпрос за това какви са евреите,ако ще за всичко да ги изкарате виновни това в случая няма значение.Аз съм против убииствата на расова основа-т.е. някой да има право да те убие само защото си се родил на 1 територия,а не на друга.И никакви факти,документи,доказателс тва и причини не оправдават тези убииства.И не,войната не е и не може да бъде оправдание.Ако ще 50, а не 5 милиона невинни еврии да са убити,праста така,защото са били на неподходящо място,каква е разликата?И не,войната не може да бъде оправдание.Щом не го разбирате така,отговорете ми на следния конкретен въпрос-
Виждаеш едно 10 годишно дете на улицата с дядо си инвалид.Решаваш,че тая сутрин нещо не си на кеф и по тоя повод решаваш да ги гръмнеш.С тази велика проява веднага печелиш уважението на по висшестоящия и ставаш сред "приятелите на фюрера" като никога изобщо не ти хрумва,че безпричинно си отнел живота на дете,бяло като твоето собствено и говорещо същия език дори,защо?

Goebbels
05-26-2009, 20:07
Ilikeliljon,защитинико на свещенният Холокост,обясни ми защо има забрана да се обсъжда холокоста?И не тръгвай да ми обясняваш че омаловажаваме жертвите по този начин!
Братко, виж го този - http://storage3.album.bg/141/100_4327_d0a29_14080729.jpg
На мен не ми прилича на българин, изглежда като грък

Goebbels
05-26-2009, 20:13
Цинично е пренебрегваш факти виждайки само едната страна на монетата...но крийте си се зад фалшивата състрадателност към народ за който 95% от хората нищо не знаят, но защитават...а тази неинформираност ще ви погуби :)

В момента изобщо не става въпрос за това какви са евреите,ако ще за всичко да ги изкарате виновни това в случая няма значение.Аз съм против убииствата на расова основа-т.е. някой да има право да те убие само защото си се родил на 1 територия,а не на друга.И никакви факти,документи,доказателс тва и причини не оправдават тези убииства.И не,войната не е и не може да бъде оправдание.Ако ще 50, а не 5 милиона невинни еврии да са убити,праста така,защото са били на неподходящо място,каква е разликата?И не,войната не може да бъде оправдание.Щом не го разбирате така,отговорете ми на следния конкретен въпрос-
Виждаеш едно 10 годишно дете на улицата с дядо си инвалид.Решаваш,че тая сутрин нещо не си на кеф и по тоя повод решаваш да ги гръмнеш.С тази велика проява веднага печелиш уважението на по висшестоящия и ставаш сред "приятелите на фюрера" като никога изобщо не ти хрумва,че безпричинно си отнел живота на дете,бяло като твоето собствено и говорещо същия език дори,защо?

Ти си адско тъпо парче.
Кой финансира ВСВ?
Мислиш ли, че ако действително бяха избити 5 милиона невинни евреи, сега те щяха да имат държава, Заселиха се на изконно палестински земи. А за геноцида над палестинците? Защо мълчиш?
Я кажи нещо положително, което евреите са направили за България?
http://veso1985.log.bg/article.php?article_id=19005

love_enrique
05-26-2009, 20:14
добре че евреите ще пребият всички и ще останат само те :grin:

Така е устроен светът, все пак те са богоизбраният народ.

А по темата прочетох повечето коментари и най-много ми се наби на очи как ЛовеЕнрике неистово защитава чифутите, освен да е чифутка или си изкарва допълнително хонорар.... друга причина да е благоразположена към това мръсно племе не виждам.
Ех.....в какъв свят живеем, за всичко може да се говори, но не и за Холоко$та.
В България Филип Димитров, ако не ме лъже паметта, се опита да прокара закон за отричане на холоко$та, което е в разрез с демократичните правила и принципи, сиреч свободата на словото бива потъпквано.

Нещо не си чел достатъчно :lol: Не съм отрекла нито една гадна черта на евреите,нито нещата които са правили,но да,каквито и да се те не са причина да се избиват всички като животно.Но както и да е за вас това е непонятно.
А колкото до мене,вече чух че съм циганка,туркиня и еврейка едновременно :lol: и то не за друго,а просто защото казах,че е е нехуманно и крайно жестоко да бъдат убивани хора по расови,религиозни и прочие причини.Явно за вас това е нещо странно,защото само вашата раса и националност заслужава да живее :D Ами аз предлагам да земем да изтрепем сички,да си останеме само бели бългърчета,перфектно ще е

love_enrique
05-26-2009, 20:16
Цинично е пренебрегваш факти виждайки само едната страна на монетата...но крийте си се зад фалшивата състрадателност към народ за който 95% от хората нищо не знаят, но защитават...а тази неинформираност ще ви погуби :)

В момента изобщо не става въпрос за това какви са евреите,ако ще за всичко да ги изкарате виновни това в случая няма значение.Аз съм против убииствата на расова основа-т.е. някой да има право да те убие само защото си се родил на 1 територия,а не на друга.И никакви факти,документи,доказателс тва и причини не оправдават тези убииства.И не,войната не е и не може да бъде оправдание.Ако ще 50, а не 5 милиона невинни еврии да са убити,праста така,защото са били на неподходящо място,каква е разликата?И не,войната не може да бъде оправдание.Щом не го разбирате така,отговорете ми на следния конкретен въпрос-
Виждаеш едно 10 годишно дете на улицата с дядо си инвалид.Решаваш,че тая сутрин нещо не си на кеф и по тоя повод решаваш да ги гръмнеш.С тази велика проява веднага печелиш уважението на по висшестоящия и ставаш сред "приятелите на фюрера" като никога изобщо не ти хрумва,че безпричинно си отнел живота на дете,бяло като твоето собствено и говорещо същия език дори,защо?

Ти си адско тъпо парче.
Кой финансира ВСВ?
Мислиш ли, че ако действително бяха избити 5 милиона невинни евреи, сега те щяха да имат държава, Заселиха се на изконно палестински земи. А за геноцида над палестинците? Защо мълчиш?
Я кажи нещо положително, което евреите са направили за България?
http://veso1985.log.bg/article.php?article_id=19005

Аби човек,моеш ли да четеш?Казах че и 50 да са избили само заради произхода им е същото

Goebbels
05-26-2009, 20:16
http://brianakira.files.wordpress.com/2009/04/1-shot-2-kills-idf-t-shirt.jpg
http://www.richardsilverstein.com/tikun_olam/wp-content/uploads/2009/03/the-smaller-the-tougher.jpg

Адски хуманно, а ? Я коментирай това.

Ilikeliljon
05-26-2009, 20:17
Ilikeliljon,защитинико на свещенният Холокост,обясни ми защо има забрана да се обсъжда холокоста?И не тръгвай да ми обясняваш че омаловажаваме жертвите по този начин!
Братко, виж го този - http://storage3.album.bg/141/100_4327_d0a29_14080729.jpg
На мен не ми прилича на българин, изглежда като грък

Интересно приличам на грък, пък съм с униформата на българската армия :D :D . Защо има забрана ли не знам, но хайде помислете си малко, че Хитлер не е избивал само евреи, а и хомосексуалисти, инвалиди, цигани, а след това са били наред и славяните. Самия той признава след като осъзнава, че СССР вече тръгва към Берлин, че славяните са велико племе. Така че въпроса изобщо не опира до евреите, ако това ще те успокои аз също съм против държава на евреите, защото те са си достатъчно добре интегрирани навсякъде и не е нужно да имат собствена държава. Но внимавай, защото насаждаш расова омраза, което не само е наказуемо, но и безсмислено. Искам да отиде в Руанда и да кажеш на онези хора, че си измислят, че са били клани или защо изобщо не кажеш, че не е имало клане в Батак. Няма да ти изнася, защото се отнася до нашия народ. Когато един германец и една българка се опитаха да омаловажат и отрекат Баташкото клане, на никой от нас не му стана приятно. Сега се замисли за същото, но относно евреите, хомосексуалистите, циганите и никому не направили лошото инвалиди. :-o :-o

kristo
05-26-2009, 20:18
ЛовЕнрике, примера ти е направо идиотски. Наистина ли мислиш, че нацистите са трепели току-така всеки с причина и без причина само защото нещо не им е на кеф? Излез от нацистката параноя в която си изпаднала и погледни малко от малко фактите от неутрална гледна точка, а стига се хваща на олигофренската американска пропаганда(и израелска разбира се). За тях всеки, които не харесва САЩ и евреите е гаден нацист, които трябва да полежи в "изправитлелните" затвори в Гуантанамо.
И стига си говорила само за евентуалните 6 милиона избити евреи. По време на ВСВ са избити около 20 милиона руснаци, техния живот по-евтин ли ти е от този на евреите или еврейския е най-важен? Не казвам, че евреи, цигани и всякакви други нямат право да живеят, напротив. Но да повтаряш и завтаряш като папагал 6 милиона евреи та 6 милиона евреи, при положение че Втората световна война общо са избити около 60 милиона души е меко казано нагло. Всякаш другите 54 милиона не струват нищо. Ако искаш да си обективна говори за всички жертви на войната общо без значение на националността им, защото освен евреи има избити поляци, французи, финландци, естонци, да не забравяме и милиони японци и германци и хора от всякаква националност почти.
А какво ще кажеш за хилядите избити невинни палестинци от "демократичен" Израел например? Ама чакай, забравих, че те до един са гадни мръсни терористи, които искат да развалят рахатлъка на юдео-американците, затова си го "заслужават", а?

love_enrique
05-26-2009, 20:18
Е то сякви по тоя свят нали знаеш...То щом българите почнахме да ходим с фанелки "Сърбия на нож,българия на 3 морета" :shock: Малко фанелки пък има против евреите и изобщо кво от тва?

love_enrique
05-26-2009, 20:22
ЛовЕнрике, примера ти е направо идиотски. Наистина ли мислиш, че нацистите са трепели току-така всеки с причина и без причина само защото нещо не им е на кеф? Излез от нацистката параноя в която си изпаднала и погледни малко от малко фактите от неутрална гледна точка, а стига се хваща на олигофренската американска пропаганда(и израелска разбира се). За тях всеки, които не харесва САЩ и евреите е гаден нацист, които трябва да полежи в "изправитлелните" затвори в Гуантанамо.
И стига си говорила само за евентуалните 6 милиона избити евреи. По време на ВСВ са избити около 20 милиона руснаци, техния живот по-евтин ли ти е от този на евреите или еврейския е най-важен? Не казвам, че евреи, цигани и всякакви други нямат право да живеят, напротив. Но да повтаряш и завтаряш като папагал 6 милиона евреи та 6 милиона евреи, при положение че Втората световна война общо са избити около 60 милиона души е меко казано нагло. Всякаш другите 54 милиона не струват нищо. Ако искаш да си обективна говори за всички жертви на войната общо без значение на националността им, защото освен евреи има избити поляци, французи, финландци, естонци, да не забравяме и милиони японци и германци и хора от всякаква националност почти.
А какво ще кажеш за хилядите избити невинни палестинци от "демократичен" Израел например? Ама чакай, забравих, че те до един са гадни мръсни терористи, които искат да развалят рахатлъка на юдео-американците, затова си го "заслужават", а?

Абе слепи ли сте,кви сте. 10000 пъти казах ЧЕ НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ СА 6, 600,60000 или 6 милиона-важен е принципа.Дори е все едно дали са убивали евреи,хомосексуалисти,цига ни,естонци и какви ли не още-идеята,която не разбирам защо подкрепяте са убииствата на расова основа и няма да спра да го повтарям докато не се изкажете основателно по въпроса,за мен това не е нормално.
А вие и това отричате така ли,че са убивали цивилни безпричинно???

Ilikeliljon
05-26-2009, 20:23
добре че евреите ще пребият всички и ще останат само те :grin:

Така е устроен светът, все пак те са богоизбраният народ.

А по темата прочетох повечето коментари и най-много ми се наби на очи как ЛовеЕнрике неистово защитава чифутите, освен да е чифутка или си изкарва допълнително хонорар.... друга причина да е благоразположена към това мръсно племе не виждам.
Ех.....в какъв свят живеем, за всичко може да се говори, но не и за Холоко$та.
В България Филип Димитров, ако не ме лъже паметта, се опита да прокара закон за отричане на холоко$та, което е в разрез с демократичните правила и принципи, сиреч свободата на словото бива потъпквано.

Нещо не си чел достатъчно :lol: Не съм отрекла нито една гадна черта на евреите,нито нещата които са правили,но да,каквито и да се те не са причина да се избиват всички като животно.Но както и да е за вас това е непонятно.
А колкото до мене,вече чух че съм циганка,туркиня и еврейка едновременно :lol: и то не за друго,а просто защото казах,че е е нехуманно и крайно жестоко да бъдат убивани хора по расови,религиозни и прочие причини.Явно за вас това е нещо странно,защото само вашата раса и националност заслужава да живее :D Ами аз предлагам да земем да изтрепем сички,да си останеме само бели бългърчета,перфектно ще е

Споко, аз пък станах грък, сега очаквам и да стана и трите гореизброени, а след това ще видим, кой народ ще се опише :razz: :razz:

Goebbels
05-26-2009, 20:27
Интересно приличам на грък, пък съм с униформата на българската армия :D :D .

Има ли българска армия?


Защо има забрана ли не знам, но хайде помислете си малко, че Хитлер не е избивал само евреи, а и хомосексуалисти, инвалиди, цигани, а след това са били наред и славяните.

Това е лъжа, наложена от СССР.



Ами аз предлагам да земем да изтрепем сички,да си останеме само бели бългърчета,перфектно ще е

Не намирам за уместно изтребването на други раси, но всяка раса има правото на свое самостоятелно съществуване.
Европа е тясна, не може да побере цяла Африка и Азия.
Негрите са хора, но еволюцията ги е поставила на много по ниско стъпало от белите хора.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/ac/Rome_Africa_now.jpg

Не мерси, нека живеят в Африка.[/quote]

kristo
05-26-2009, 20:32
ЛовЕнрике, примера ти е направо идиотски. Наистина ли мислиш, че нацистите са трепели току-така всеки с причина и без причина само защото нещо не им е на кеф? Излез от нацистката параноя в която си изпаднала и погледни малко от малко фактите от неутрална гледна точка, а стига се хваща на олигофренската американска пропаганда(и израелска разбира се). За тях всеки, които не харесва САЩ и евреите е гаден нацист, които трябва да полежи в "изправитлелните" затвори в Гуантанамо.
И стига си говорила само за евентуалните 6 милиона избити евреи. По време на ВСВ са избити около 20 милиона руснаци, техния живот по-евтин ли ти е от този на евреите или еврейския е най-важен? Не казвам, че евреи, цигани и всякакви други нямат право да живеят, напротив. Но да повтаряш и завтаряш като папагал 6 милиона евреи та 6 милиона евреи, при положение че Втората световна война общо са избити около 60 милиона души е меко казано нагло. Всякаш другите 54 милиона не струват нищо. Ако искаш да си обективна говори за всички жертви на войната общо без значение на националността им, защото освен евреи има избити поляци, французи, финландци, естонци, да не забравяме и милиони японци и германци и хора от всякаква националност почти.
А какво ще кажеш за хилядите избити невинни палестинци от "демократичен" Израел например? Ама чакай, забравих, че те до един са гадни мръсни терористи, които искат да развалят рахатлъка на юдео-американците, затова си го "заслужават", а?

Абе слепи ли сте,кви сте. 10000 пъти казах ЧЕ НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ СА 6, 600,60000 или 6 милиона-важен е принципа.
А вие и това отричате така ли,че са убивали цивилни безпричинно???
Аз да съм казал някога, че не съм съгласен с това, което каза в началото? Никога и по никаква причина не съм приемал, не приемам и няма да приема избиването на който и да било поради каквато и да било причина, освен ако недай си Боже се случаи война, тогава положението е или ти тях или те теб. Та съгласен съм, че и 6000 евреи да има избити само ако са избити заради това, че са евреи е изцяло неприемливо. Неприемливо е и да бъдат избивани заради каквото и да било, защото никой човек няма право да отнема живота не друг човек, бил той евреин, турчин, циганин или занзибарец.
В момента обаче спорим за друго- избитите от нацистите са само тези, които са били врагове или противници на режима. Не, че приемам това, но те никога не са тръгвали да избиват някого ей така, щото им е антипатичен. И абсолютно не са посягали на собствения си народ! Това е коренно различно от действията на комунистите, които избиват именно и най-вече собствените си народи.

Diam0nD
05-26-2009, 20:32
love enrice има право ... не всички са радикални ! Просто не трябва да си кон с капаци ; кристо не е - и той знае че нито всички цигани са лайна ,нито всички евреи ! Тва радикалната работа не е яко нещо :x

Ilikeliljon
05-26-2009, 20:33
Интересно приличам на грък, пък съм с униформата на българската армия :D :D .


Има ли българска армия?
Защо има забрана ли не знам, но хайде помислете си малко, че Хитлер не е избивал само евреи, а и хомосексуалисти, инвалиди, цигани, а след това са били наред и славяните.[/quote]
Това е лъжа, наложена от СССР.



Ами аз предлагам да земем да изтрепем сички,да си останеме само бели бългърчета,перфектно ще е

Не намирам за уместно изтребването на други раси, но всяка раса има правото на свое самостоятелно съществуване.
Европа е тясна, не може да побере цяла Африка и Азия.
Негрите са хора, но еволюцията ги е поставила на много по ниско стъпало от белите хора.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/ac/Rome_Africa_now.jpg

Не мерси, нека живеят в Африка.[/quote]

Доказателства драги, но не искам някакви поръчкови сайтове за нацистка идеология да ми казват, че СССР са лъгали. А пък ако ми намериш доказателства, че еволюцията е поставила негрите на по-ниско стъпало от белите хора те признавам. А иначе да си наясно току-що наруши, че наруши член 6, ал.2 от Конституцията на РБ:(2) Всички граждани са равни пред закона. Не се допускат никакви ограничения на правата или привилегии, основани на раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние.". Иначе след ВСВ доказаха, че Хитлер е захранван с пари от швейцарски банки, в които много странно защо е имало пари от америка. Противно на думите за американска пропаганда. :) :)

kristo
05-26-2009, 20:35
love enrice има право ... не всички са радикални ! Просто не трябва да си кон с капаци ; кристо не е - и той знае че нито всички цигани са лайна ,нито всички евреи ! Тва радикалната работа не е яко нещо :x
Абсолютно е така, спор нямаме :wink:

Goebbels
05-26-2009, 20:40
Доказателства драги, но не искам някакви поръчкови сайтове за нацистка идеология да ми казват, че СССР са лъгали. А пък ако ми намериш доказателства, че еволюцията е поставила негрите на по-ниско стъпало от белите хора те признавам. А иначе да си наясно току-що наруши, че наруши член 6, ал.2 от Конституцията на РБ:(2) Всички граждани са равни пред закона. Не се допускат никакви ограничения на правата или привилегии, основани на раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние.". Иначе след ВСВ доказаха, че Хитлер е захранван с пари от швейцарски банки, в които много странно защо е имало пари от америка. Противно на думите за американска пропаганда. :) :)

Дай ми конкретен пример за негър: математик, писател, инжинер, шахматист.....
Негрите са бетер от циганите, те не могат да живеят в цивилизовано общество.
А ако си любител на негрите...отивай във Африка,
Пословична е тяхната култура....чукане с червеногъзи урангутани, къпане с урина и за обяд - лайна....

А относто това дали си грък или не....
Няма нищо лошо в това да си грък. Имаме гръцко малцинство в България (каракачани).

ZipFail
05-26-2009, 20:43
Евреите не са народ, те са секта...и Исус е бил евреин а 99% от евреите го мразят до мозъка на костите си..
А и не смятам за нормално да обичам народ в чиято свещена книга пише 'И най-добрите от гоите трябва да бъдат избити'(гои - бели християни)...а евреите са доказно един от най-фанатичните и най-силно вярващи народи в света..
Никой не мрази евреите заради произхода, кривите носове или нещо пободно..евреите са мразени заради действията и същостта си..

ПП: Единственото велико изобретение което негрите са дали на света е аналния секс..странно но факт
ППП: http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=1111373

Goebbels
05-26-2009, 20:45
В САЩ това е съотношението на изнасилени жени по цвят на кожата. От сто жени 81 са бели, само 18 са черни и 1% друга раса. Предполагам, че черните са по серт и по трудно се дават. Има и друга вероятност която прилича на нашата - предполага се че белите жени са предпочитани от изнасилвачите.

love_enrique
05-26-2009, 20:50
Ти хубаво ги мрази,имаш си право на мнение,а и има за какво,но не искай да ги унищожиш.Харесваме ли ги или не,тях не само ги има,ами заемат най-ръководните постове,и то не само в Америка,държат основни институции и водещи компании.Можем да си говорим против тях колкото си искаме,но едва ли можем да променим нещо така или иначе така че тея спорове са просто безсмислени

Ilikeliljon
05-26-2009, 20:51
Доказателства драги, но не искам някакви поръчкови сайтове за нацистка идеология да ми казват, че СССР са лъгали. А пък ако ми намериш доказателства, че еволюцията е поставила негрите на по-ниско стъпало от белите хора те признавам. А иначе да си наясно току-що наруши, че наруши член 6, ал.2 от Конституцията на РБ:(2) Всички граждани са равни пред закона. Не се допускат никакви ограничения на правата или привилегии, основани на раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние.". Иначе след ВСВ доказаха, че Хитлер е захранван с пари от швейцарски банки, в които много странно защо е имало пари от америка. Противно на думите за американска пропаганда. :) :)

Дай ми конкретен пример за негър: математик, писател, инжинер, шахматист.....
Негрите са бетер от циганите, те не могат да живеят в цивилизовано общество.
А ако си любител на негрите...отивай във Африка,
Пословична е тяхната култура....чукане с червеногъзи урангутани, къпане с урина и за обяд - лайна....

А относто това дали си грък или не....
Няма нищо лошо в това да си грък. Имаме гръцко малцинство в България (каракачани).

Виж сега изредените специалности са малко, не мисля, че те са критерии за определяне на нечия интелигентност, но ще ти дам примери големия Рей Чарлс и неговия принос към музиката, Мартин Лутър Кинг, Стивън Бико, това са големи хора, не защото са толкова "интелигентни" (нарочно е в кавички, защото друго е по-важно), защото са показали човещина на повечето бели хора. Същото е направил и Махатма Ганди, кога бял човек е успял да победи една империя, в която незалязва слънцето (както се води Британската), само с ненасилие. Това са великите хора на човечеството, а не шахматиста X или математика Y, което не отрича и те да са велики, но все пак от всяка раса има велики хора. И колкото до гръцката идентичност, не не съм грък, не съм и каракачанин. Българин съм си, но това не означава, че трябва да ненавиждам негри, турци, цигани, японци, китайци, инвалиди, евреи и така нататък. :) :)

kristo
05-26-2009, 20:54
Доказателства драги, но не искам някакви поръчкови сайтове за нацистка идеология да ми казват, че СССР са лъгали. А пък ако ми намериш доказателства, че еволюцията е поставила негрите на по-ниско стъпало от белите хора те признавам. А иначе да си наясно току-що наруши, че наруши член 6, ал.2 от Конституцията на РБ:(2) Всички граждани са равни пред закона. Не се допускат никакви ограничения на правата или привилегии, основани на раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние.". Иначе след ВСВ доказаха, че Хитлер е захранван с пари от швейцарски банки, в които много странно защо е имало пари от америка. Противно на думите за американска пропаганда. :) :)

Дай ми конкретен пример за негър: математик, писател, инжинер, шахматист.....
Негрите са бетер от циганите, те не могат да живеят в цивилизовано общество.
А ако си любител на негрите...отивай във Африка,
Пословична е тяхната култура....чукане с червеногъзи урангутани, къпане с урина и за обяд - лайна....

А относто това дали си грък или не....
Няма нищо лошо в това да си грък. Имаме гръцко малцинство в България (каракачани).
Да, ама има хиляди негри спортисти, музиканти и артисти и то от най-добрите. Има и негри политици и то качествени. Така че не си съвсем прав за тях- голяма част от съвременните негри си живеят нормален живот като "бели" хора, а не в катуни и незаконни постройки. Виж само къде живеят американските негри рап-певци и после ми говори, че били с манталитет на маймуни. Докато 90 и повече процента от циганите и да имат пари или ги изхарчват за глупости(само пиене, ядене и секс), или дори да си купят жилище го правят на кочина набързо. Просто е неуместно сравнението, иначе не че съм голям фен на негрите, просто за разлика от циганите дават нещо на света. Може да не е в областта на науката, а да е в областта на развлеченията, музиката и спорта, но не е малко нали?

А, и каракачаните НЕ СА ГЪРЦИ, те са елинизирани ТРАКИ!

Goebbels
05-26-2009, 20:56
Не намирам за уместно изтребването на други раси, но всяка раса има правото на свое самостоятелно съществуване.
Европа е тясна, не може да побере цяла Африка и Азия.
Негрите са хора, но еволюцията ги е поставила на много по ниско стъпало от белите хора.
Аз какво ви хортувам, бре?
Аз съм християнин - добър човек, не мога да мразя никого.
Просто изложих мнението си за негри и евреи във факти.

Goebbels
05-26-2009, 21:02
Така че не си съвсем прав за тях- голяма част от съвременните негри си живеят нормален живот като "бели" хора, а не в катуни и незаконни постройки
Негрите в САЩ живеят в гета, кристо. За успелите негри е друг въпрос. Има и успели, така е, но виж в какви условия живеят, досущ като тези на мангалите:
http://javajune.files.wordpress.com/2009/03/slum-detroit.jpgp

За повече снимки виж http://images.google.bg/images?hl=bg&um=1&ei=slgcSvvLGJCMsAbes_WQAg&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=Detroit+ghetto&spell=1


А, и каракачаните НЕ СА ГЪРЦИ, те са елинизирани ТРАКИ!
Прав си, но те се идентифицират като гърци.

Goebbels
05-26-2009, 21:10
http://www.youtube.com/watch?v=9WqtLgO1CZ8&feature=channel_page

gigaherz
06-03-2009, 19:48
За ваша информация ще ви кажа,че самият Хитлер има еврейска кръв.Това е доказано.Щом той е имал във вените си еврейска кръв,цялата му идея за чистата арийска раса се превръща в безсмислица.

ZipFail
06-03-2009, 20:11
Щом той е имал във вените си еврейска кръв,цялата му идея за чистата арийска раса се превръща в безсмислица.
Къде точно беше логиката тук ? :-o

mitternacht
06-05-2009, 20:57
Приятели, възхвалявате негърската музика, по-точно- псевдо-музика наречена "рап"?
С всичките тъпанарщини в текста, голите задници, "фък", и маймунски движения?

Виж, джаза е друго нещо.

guinessgirl
06-06-2009, 06:38
Много над 6 милиона са според "История на Гестапо", същото се казва и в книгата на Жею Желев "Фашизмът"

баси примерите. :lol:

по темата: не

Diam0nD
06-06-2009, 07:03
Приятели, възхвалявате негърската музика, по-точно- псевдо-музика наречена "рап"?
С всичките тъпанарщини в текста, голите задници, "фък", и маймунски движения?

Виж, джаза е друго нещо.
добре че си ултра компетентен и много си слушал ,че и качественото си слушал и се изказваш много подготвен ! Евала !!!

ПС чак се чудя как определящ се за умен човек си мисли че рапа е само мишо шамара и 50 стинки .... спри си тв-то бе ! :-o :-o
http://www.youtube.com/watch?v=Igt-jW4e8ts
http://www.lyrics007.com/Immortal%20Technique%20Lyrics/The%20Point%20of%20No%20Return%20Lyrics.html това е лирика .... ае скивай и пак говори ^^ или ще ти дойде много нагоре ?!

Diam0nD
06-06-2009, 07:21
http://www.youtube.com/watch?v=hdagSIa-UQ8
ей ти още една ... мога да дам доста песни - тоест мнението ти е тотално грешно за тази музика 8) 8)

Diam0nD
06-06-2009, 07:30
http://vbox7.com/play:986dea35
http://www.azlyrics.com/lyrics/eminem/mosh.html
дано от английски разбираш повече ,от колкото от рап !

mitternacht
06-06-2009, 09:42
Понеже Еминем е негър р'бираш ли.
Както и да е.
Ако ще се замеряме с рап песни...
http://vbox7.com/play:6182eb8c
http://vbox7.com/play:0e743e4f

И тъй като очевидно не ме познаваш, не знаеш че слушам рап.Но дори и да слушам И такова, не отричам че това е опадъчна музика, повечето по-комършъл текстове са идиотски, а повечето изпълнители не са нищо повече от маймуни.

А винаги ще ги има Еминем, другите "класици" и дори някои българи като "Стартерас" например.

kolnot
06-06-2009, 13:30
VSAU6NOST PROSTO TRQBVA DA SE ZNAE 4E PSIXOLOGI4ESSKI POGLEDANATO NQMA 4OVEK KOITO DA NE PREUVELI4AVA ZA TOVA VSI4KI STATII DISKUSII KONFRENCII KNIGI I PRO4IE PO TOZI VAPROS NE SA BEZISTIINNI V TOVA SUM UBEDENA NO NE BIVA DA SE IZKLU4VA I MOMENTA NA PREUVELI4ENIE,ZA6TOTO VSI4KO E POLITIKA I SE PRAVI S OPREDELENI INTERESI..... I TUK ISKAM SAMO DA KAJA 4E TAZI TEMA MI E IZKLIU4ITELNO NEPRIQTNA PORADI ,ZA JALOST 90% ISTINNOST KOITO POTVURJDAVA 4REZ FAKTI...DR 10 SA ZA TAZI 4AST KOITO ILI SA PODPRAVENI ,ILI DOUKRASENI.

Diam0nD
06-07-2009, 07:38
дае ама истинският рап не е се върти нон стоп по мтв :)
Дадох ти няколко парчета ... има си мнооого стойностни и бъдещето е в тях . Илл билл като беше в България каза ,че в големите лейбъли не се прави рап ,а само пари . И това го казва евреин :)

mitternacht
06-07-2009, 08:28
Ако приемем, че истинския рап е ъндърграунд от типа-"Много ми е скапан живота, много е скапана държавата, абе мамата си е фъкало"... може.И наистина, има добри и сполучливи неща.Дори и сред комършъла, ама по.. оня комършъл.Не американската чалга.

Diam0nD
06-07-2009, 10:36
ЕЙ малко спам става ,ама който не е отишъл ,да заминава към урните !!!!!

zevzeck
06-14-2009, 20:33
На какви документи и факти се базира твърдението че нацистите са искали да убиват някой? И ако Хитлер е искал да избие всички неарийци(за арийци тогава са се смятали всички индо-европейски народи) ,защо е сключил съюз с Япония,Унгария ,Естония,Финландия и с Ирак дори за малко,държави на всенеидноевропейски народи и ,защо в СС е имало и грузинци,азери,индийци и турци.

В SS е имало индийци и турци?!?!


Имало е и българи 1 рота май,не съм сигурен но имало е 100%,Божидар Димитров го беше споменал преди много време.

Ilikeliljon
06-14-2009, 22:20
На какви документи и факти се базира твърдението че нацистите са искали да убиват някой? И ако Хитлер е искал да избие всички неарийци(за арийци тогава са се смятали всички индо-европейски народи) ,защо е сключил съюз с Япония,Унгария ,Естония,Финландия и с Ирак дори за малко,държави на всенеидноевропейски народи и ,защо в СС е имало и грузинци,азери,индийци и турци.

В SS е имало индийци и турци?!?!


Имало е и българи 1 рота май,не съм сигурен но имало е 100%,Божидар Димитров го беше споменал преди много време.

Не се изглагай. Хитлер е хитър и е нормално да използва някои народи в дадения момент, за да спечели победа. Иначе да имало е български СС корпус, който се е бил на Източния фронт. Хитлер не смята всички за арийци, тук грешиш. Той е смятал, например скандинавските народи за добро "семе". И за това е позволявал на своите войници да правят секс с норвежките, дори и да си били женени германците. :) :)

Rodolubec
06-15-2009, 16:00
То и на българите не било забранено да сключват брак с германци Бил хитър . :D Тогава за какво е освободил Словакия или Хърватия за да ги избие после.И защо не е взел от нас нито един войник за източният фронт?
Къде е учил Хитлер в нормално немско училище - тогава за арийци са се приемали всички индо-европейци вземи прочети нещо по въпроса.Като за начало нещо на Ханс (мисля така му беше първото име) Гюнтер .Другото което е ,че самият Хитлер и голяма част от германците не са чисти нордити.
Къде е казал ,че не ги смята за арийци и по твойта логика и той самият себе си не би трябвало да смята за ариец и сумати народ от самите германци. :razz:
Грешиш ти, тогава в науката е било популярно схващането ,че протоиндоевропейците са от нордическата раса тоест те са първо-арийците и другите раси са били поарийчени ,но и те са били смятани за арийци - индоевропейци(макар и не първоарийци) от бялата раса. Въпреки и ,че тогава е имало спорове например според французите първоарийците са от средиземноморската раса.
Предлагам ти да погледнеш някоя немска етнографска карта от края на 19 началото на 19 век да видиш кои народи са наречени Arier.
За чисти арийци се приемат индо-европейските народи които имат един или няколко от следните расови типове:
нордически,средиземноморс и,алпийски,динарски,фалски и дори източнобалтийският (който по мое мнение има нещо монголоидно)
А българите говорят индо-европейски и при тях се срещат средиземноморският,алпийс ият,динарският и нордическият расови типове. А расовота структура на самите германци е много разнородна -40% алпийски(включително нордалпинид)20% фалски , 19% динарски (включително рус динарски),16% чисти нордити, 5% източнобалтийски(това са данни само от Германия без Австрия където преобладава динарският).Тогава за какво говорим?

Ilikeliljon
06-15-2009, 23:35
То и на българите не било забранено да сключват брак с германци Бил хитър . :D Тогава за какво е освободил Словакия или Хърватия за да ги избие после.И защо не е взел от нас нито един войник за източният фронт?
Къде е учил Хитлер в нормално немско училище - тогава за арийци са се приемали всички индо-европейци вземи прочети нещо по въпроса.Като за начало нещо на Ханс (мисля така му беше първото име) Гюнтер .Другото което е ,че самият Хитлер и голяма част от германците не са чисти нордити.
Къде е казал ,че не ги смята за арийци и по твойта логика и той самият себе си не би трябвало да смята за ариец и сумати народ от самите германци. :razz:
Грешиш ти, тогава в науката е било популярно схващането ,че протоиндоевропейците са от нордическата раса тоест те са първо-арийците и другите раси са били поарийчени ,но и те са били смятани за арийци - индоевропейци(макар и не първоарийци) от бялата раса. Въпреки и ,че тогава е имало спорове например според французите първоарийците са от средиземноморската раса.
Предлагам ти да погледнеш някоя немска етнографска карта от края на 19 началото на 19 век да видиш кои народи са наречени Arier.
За чисти арийци се приемат индо-европейските народи които имат един или няколко от следните расови типове:
нордически,средиземноморс и,алпийски,динарски,фалски и дори източнобалтийският (който по мое мнение има нещо монголоидно)
А българите говорят индо-европейски и при тях се срещат средиземноморският,алпийс ият,динарският и нордическият расови типове. А расовота структура на самите германци е много разнородна -40% алпийски(включително нордалпинид)20% фалски , 19% динарски (включително рус динарски),16% чисти нордити, 5% източнобалтийски(това са данни само от Германия без Австрия където преобладава динарският).Тогава за какво говорим?

Уау трябва ли да се чувствам респектиран. Всъщност не!!! Прочети психологическите изследвания на Американската разузнавателна комисия през ВСВ, както последващите изследвания на Хитлер от няколко психоаналитици и тогава ми говори за освобождение на хървати и други. Така и не разбрахте, че Хитлер щеше да смаже България по-късно, когато му дойдеше времето (тоест когато нямаше нужда вече от българската армия). Хитлер бил за нас, Хитлер бил добър, Хитлер ни признавал. Не се излагайте бе, расисти сте, нацисти сте, националисти сте. Никога не е бил за нас, а такива наивници като вас се хващат за дадени исторически факти и си ги обясняват, както им е удобно. Въпроса на време е било, това запомнете :-o :-o :-o

Rodolubec
06-16-2009, 09:57
:razz: :razz: :razz: :razz:
Е как осветлини как да тълкуваме че ни връща южна Добруджа И Македония и Беломорието!? За да ни ги вземе после? :D И не отговори на въпросите ми в миналия пост?
Ти самият уж претендираш ,че си обективен по отношение на историята ,но тук излагаш гледната точка единствено на победителите,която е доста изопачена.
ЗНАЧИ СПОРЕД ТЕБ НИЕ БЪЛГАРИТЕ НЕ СМЕ ОБЕКТВНИ ЗА НАШАТА ИСТОРИЯ ГЛАВНО ЗА НАШИТЕ "МИЛИ СЪСЕДИ", А ПЪК АМЕРИКАНЦИ СА 100% ОБЕКТИВНИ И БЕЗПРИСТРАСТНИ КАТО ПИШАТ ИСТОРИЯТА!?
Не вярваш на собствения си народ но на някакви си чуждоземци им възлгаш 100% пълно доверие без да се съмняваш в казанато и написаното от тях
Ако искаш да разбереш какво е целял Хитлер ,а то е било обединение на германците - разбери първо кой е Фридрих Ратцел.

kristo
06-16-2009, 09:58
То и на българите не било забранено да сключват брак с германци Бил хитър . :D Тогава за какво е освободил Словакия или Хърватия за да ги избие после.И защо не е взел от нас нито един войник за източният фронт?
Къде е учил Хитлер в нормално немско училище - тогава за арийци са се приемали всички индо-европейци вземи прочети нещо по въпроса.Като за начало нещо на Ханс (мисля така му беше първото име) Гюнтер .Другото което е ,че самият Хитлер и голяма част от германците не са чисти нордити.
Къде е казал ,че не ги смята за арийци и по твойта логика и той самият себе си не би трябвало да смята за ариец и сумати народ от самите германци. :razz:
Грешиш ти, тогава в науката е било популярно схващането ,че протоиндоевропейците са от нордическата раса тоест те са първо-арийците и другите раси са били поарийчени ,но и те са били смятани за арийци - индоевропейци(макар и не първоарийци) от бялата раса. Въпреки и ,че тогава е имало спорове например според французите първоарийците са от средиземноморската раса.
Предлагам ти да погледнеш някоя немска етнографска карта от края на 19 началото на 19 век да видиш кои народи са наречени Arier.
За чисти арийци се приемат индо-европейските народи които имат един или няколко от следните расови типове:
нордически,средиземноморс и,алпийски,динарски,фалски и дори източнобалтийският (който по мое мнение има нещо монголоидно)
А българите говорят индо-европейски и при тях се срещат средиземноморският,алпийс ият,динарският и нордическият расови типове. А расовота структура на самите германци е много разнородна -40% алпийски(включително нордалпинид)20% фалски , 19% динарски (включително рус динарски),16% чисти нордити, 5% източнобалтийски(това са данни само от Германия без Австрия където преобладава динарският).Тогава за какво говорим?

Уау трябва ли да се чувствам респектиран. Всъщност не!!! Прочети психологическите изследвания на Американската разузнавателна комисия през ВСВ, както последващите изследвания на Хитлер от няколко психоаналитици и тогава ми говори за освобождение на хървати и други. Така и не разбрахте, че Хитлер щеше да смаже България по-късно, когато му дойдеше времето (тоест когато нямаше нужда вече от българската армия). Хитлер бил за нас, Хитлер бил добър, Хитлер ни признавал. Не се излагайте бе, расисти сте, нацисти сте, националисти сте. Никога не е бил за нас, а такива наивници като вас се хващат за дадени исторически факти и си ги обясняват, както им е удобно. Въпроса на време е било, това запомнете :-o :-o :-o
:lol: 8-) :razz:
Ахахаха, що за идиот си, ти, слагаш нацисти и расисти наравно с националистите, абсолютен глупак! По тая логика Раковски също е расист-нацист, понеже е идолога на възрожденския български национализъм(Левски и Ботев заемат до голама степен идеите му, макари да създават и лансират и свои собствени).
А тея простотии, изфабрикувани от американо-съветската пропаганда как Хитлер ни мразел и нас българите и щял да ни "смаже" и "изтрепе" ги обяснявай наистина на някой с умствена недостатъчност.

Ilikeliljon
06-16-2009, 10:09
То с вас двамата няма оправия :D :D Ако кажа нещо е американо-съветска пропаганда, нищо, че като ми давате за пример германец, който пише за Хитлер и ми твърдите, че е истината, макар именно там субективността и пристрастността да е най-голяма. Между другото от наблюдения забелязах, че сме избързвали обикновено. За сравнение виж Румъния, която получава това, което иска от Антантата само защото се бави и ние вече сме се съгласни да бъдем на страната на Тройния съюз. И да изследванията за Хитлер не са пропаганда, а част от анализаторския и логистичен опит да се разберат действията му, мисленето му и как ще води армията. Да не говорим, че има изследвания, които са правени след ВСВ, когато вече има възможност да се говори с висши нацисти за характера на Хитлер. Аз пак ви казвам, не гледайте обективните действия, които е свършил докато войната още я е имало и не е била спечелена. Именно насоките на характера на Хитлер са показвали, че е щял да нападне бившите си съюзници (вероятно не веднага всички, но един по един, а вероятно и не всички, освен ако некрофилията и грандоманията му не стигнат чак до Япония). Националиста обикновено не вижда обективно своята страна, гигантски я хиперболизира за смека на останалия свят, не вижда реално кое как е. Расиста по подобен начин хиперболизира нацията си и държавата. Истинския патриот, виж това е друга работа, ако погледнеш проекта на Раковски ще видиш, че той иска да използва и чужди сили, за да се освободи България, така че не ми изглежда много националистичен, а напротив много зрял и с обективна гледна точка. Да не забравяме и плановете за Балканска федеративна република на Раковски и Каравелов. Е момчета нещо да кажете за национализма на Раковски, който иска обединени Балкани :) :)

kristo
06-16-2009, 13:55
Това, че е искал Балканска федерация не означава "антинационализъм" нито пък липса на такъв. Идеята за Балканска федерация е замислена като етап от освобождението на Балканските народи от османско иго, понеже им е било нужно единство срещу поробителя. Това не означава, че дори и да е имало такава федерация тя няма да е била на принципа на самоопределението на отделните нации. Така, както в момента има националисти в Европарламента, които защитават идеята за Обединена Европа и ЕС, но на принципа на "Европа на нациите", така са били и идеите на нашите национални революционери, които са автентичните български националисти.
Ако става дума Раковски е радетел и на идеята за арийския произход на българския народ, така че предполагам е и "расист" 8-)
А всичко, което си написал за евентуалното отношение на Хитлер към съюзниците му и конкретно към нас е теория на относителността и абсолютно голи и неаргументирани предположения. В нито един момент той не е заявил антибългарски позиции, а напротив, тъй че е излишно да говориш празни приказки как щял и нас да ни концлагерира, смешно е просто.

Ilikeliljon
06-16-2009, 14:22
Това, че е искал Балканска федерация не означава "антинационализъм" нито пък липса на такъв. Идеята за Балканска федерация е замислена като етап от освобождението на Балканските народи от османско иго, понеже им е било нужно единство срещу поробителя. Това не означава, че дори и да е имало такава федерация тя няма да е била на принципа на самоопределението на отделните нации. Така, както в момента има националисти в Европарламента, които защитават идеята за Обединена Европа и ЕС, но на принципа на "Европа на нациите", така са били и идеите на нашите национални революционери, които са автентичните български националисти.
Ако става дума Раковски е радетел и на идеята за арийския произход на българския народ, така че предполагам е и "расист" 8-)
А всичко, което си написал за евентуалното отношение на Хитлер към съюзниците му и конкретно към нас е теория на относителността и абсолютно голи и неаргументирани предположения. В нито един момент той не е заявил антибългарски позиции, а напротив, тъй че е излишно да говориш празни приказки как щял и нас да ни концлагерира, смешно е просто.

По същата логика ще ти кажа и че и ти няма как да твърдиш дали няма да стане така, защото никой не знае със сигурност как е щяло да стане. Имай на предвид, че ти разсъждаваш главно от историческа гледна точка, докато аз разсъждавам и от психологическа гледна точка, която не пропуска човешкия фактор, както и наклонностите вътре в човека, които биха го накарали да действа по определени начини в определени посоки (викат му характер). :) :)

kristo
06-16-2009, 15:48
Напротив, мога да ти цитирам изказвания на Хитлер в Райхстага, че България е логичен съюзник на Райха и че несправедловостта спрямо нея и Българския народ трябва да бъде поправена така, както тази срещу Германия и германския народ.
От психологическа гледна точка можеш да си правиш разсъждения всякакви, само че историята и политиката не за психоанализа, не са философия. Историята е точна наука, в нея "нема лабаво" както се казва. Историята е наука на принципа има документи, има история, няма документи, няма история. Второто с пълна сила важи за македонската "история", в която няма и един сигурен документ за доказване на това, че има "македонска нация". Така че разсъждавай до безкрай, фактите обаче са следните:
1. Хитлер ни връща Македония, Западните покрайнини и Беломорието;
2. Заявява, че не желае да праща нито един български войник на Източния фронт. Какво повече да говорим, фактите са си факти, разсъжденията си остават за теб. И тука изобщо не става въпрос затова колко зъл и лош е Хитлер според общото схващане, а затова какво му е отношението към нас, а то е като на равнопоставени съюзници.

Ilikeliljon
06-16-2009, 15:59
Ок, това са факти. Не изключвай човешкия фактор. Историята не съществува самостоятелно. Историята я създава човека, а той (човекът) си има свои особености, които влияят на действията му. Както казах няма как да кажеш дали няма да ни нападне, фактите изискват и тълкуване. Тълкуването на факта с връщането може да е защото иска да ни спечели още по-силно, а това, че не праща наши войници на източния фронт не ти ли е хрумвало, че е много добър логистичен ход, защото българският народ по това време е проруски настроен и при една такава заповед щеше да има доста широка обществена реакция в България. Тълкувай факти, това прави историка обективен, не изпльоскването на два тона факти и казва ей ги, те си приказват сами. Фактите сами по себе си нищо не означават, означава нещо обективното им тълкуване. Ето ти факт българите са клали сърби и гърци, извод българите са същите като тях (виж какво интересно необективно тълкуване на факт, когато се изпускат всички страни на въпроса). Ако не ги изпускаме ще видим нещата в цялост. :) :)

Rodolubec
06-16-2009, 16:40
В историята няма "АКО". То по действията на Хитлер си личи какво му е било отношението към нас. Другото са измишльотини - психоанализи те са му чели мислите на Хитлер . :razz: Щяла да направи това ама нищо ,че направил обратното.
Какво знаеме връща ни изконно нашите земи и другото "АКО " е просто безумно при дадените историческите факти да се твърди ,че е искал да ни избие. :D
И Ilikeliljon не ми отговори по въпросите ми отностно концепцията за арийските народи?

Ilikeliljon
06-16-2009, 17:33
В историята няма "АКО". То по действията на Хитлер си личи какво му е било отношението към нас. Другото са измишльотини - психоанализи те са му чели мислите на Хитлер . :razz: Щяла да направи това ама нищо ,че направил обратното.
Какво знаеме връща ни изконно нашите земи и другото "АКО " е просто безумно при дадените историческите факти да се твърди ,че е искал да ни избие. :D
И Ilikeliljon не ми отговори по въпросите ми отностно концепцията за арийските народи?

Ще се върна да прочета пак и ще ти отговоря, че сега нямам време :) :)

ivanstef
06-16-2009, 17:54
В тази секция на форума, когато и да влезна все се спори в несвяст. Иначе преди казах в една по-стара тема, че е напълно оправдано всичко и хората разказват как са ги водели през красиви градини, карали са ги да си завързват обувките и да си сгъват дрехите, за да може уж след това да си ги вземат (преди да ги заведат на "баня").

kristo
06-16-2009, 19:34
Ок, това са факти. Не изключвай човешкия фактор. Историята не съществува самостоятелно. Историята я създава човека, а той (човекът) си има свои особености, които влияят на действията му. Както казах няма как да кажеш дали няма да ни нападне, фактите изискват и тълкуване. Тълкуването на факта с връщането може да е защото иска да ни спечели още по-силно, а това, че не праща наши войници на източния фронт не ти ли е хрумвало, че е много добър логистичен ход, защото българският народ по това време е проруски настроен и при една такава заповед щеше да има доста широка обществена реакция в България. Тълкувай факти, това прави историка обективен, не изпльоскването на два тона факти и казва ей ги, те си приказват сами. Фактите сами по себе си нищо не означават, означава нещо обективното им тълкуване. Ето ти факт българите са клали сърби и гърци, извод българите са същите като тях (виж какво интересно необективно тълкуване на факт, когато се изпускат всички страни на въпроса). Ако не ги изпускаме ще видим нещата в цялост. :) :)
В момента правиш някакви си абсолютно самоволни тълкувания, който нямат никаква основа на практика. С две думи мога да ти измисля ако си развихря въображението още поне 3 "аргумента" за едно или друго действие на Хитлер или който и да е държавник и политик. Фактите сами по себе си означават много, а тълкуването- то е субективно. Например за комунистите и анархистите е едно, за десните и националистите- друго. Но факта си е факт независимо дали го тълкуваш от дясно наляво или от ляво надясно.
А това как сме "клали" сърби и гърци вече ти казах, че е повече от позорно да го твърдиш. Заболяха ме пръстите да ти пиша, но пак ще ти го напиша, за да се опитам да те накарам да го осъзнаеш по някакъв начин колкото и да не ти се иска- България сръбска и гръцка територия не е заграбила, докато сърбите и гърците заграбиха десетки хиляди квадратни километри българска земя; сърби, гърци, турци и други малцинства в пределите на България никога не са били репресирани, никога не им е било забранявано да се самоопределят и да имат човешки и граждански права именно заради етническото си самоопределение, докато в Сърбия ако кажеш, че си Българин това означава административни и физически репресии. Толкова ли си твърдоглав и толкова голям кон с капаци ли си, та не искаш да го видиш това нещо, а дъвчеш едно и също едно и също? Хвани се за един единствен факт и ми "докажи", че българите сме същите като сърби, гърци и турци? Няма, няма и да намериш освен някакви изфабрикувани измишльотини на великосръбската и гръцката пропаганда, докато аз просто нямам практическата възможност да ти цитирам огромния брой факти, които показват огромните по мащаб и жестокост репресии на сърбите, турците и гърците спрямо нас.

ZipFail
06-16-2009, 20:02
В тази секция на форума, когато и да влезна все се спори в несвяст. Иначе преди казах в една по-стара тема, че е напълно оправдано всичко и хората разказват как са ги водели през красиви градини, карали са ги да си завързват обувките и да си сгъват дрехите, за да може уж след това да си ги вземат (преди да ги заведат на "баня").
http://i695.photobucket.com/albums/vv313/SoliTear123456/facepalm.jpg
култова идиотщина...

ПП: Ilikeliljon, историята е точна наука, всяко действие си има причина..(и повечето пъти е една и съща..)

Goebbels
06-17-2009, 07:31
Историята ни е пренаписана 100-тици пъти. Нормално е да има идиоти ,като "Ilikeliljon ", които да твърдят, че сме номади, варвари, кривокраки, мургави монголоиди и прочие, а в същото време да възхвалява гърци, сърби...те гърците едни гърци ум да ти зайде

Ilikeliljon
06-17-2009, 07:56
Историята ни е пренаписана 100-тици пъти. Нормално е да има идиоти като "Ilikeliljon ", които да твърдят, че сме номади, варвари, кривокраки, мургави монголоиди и прочие, а в същото време да възхвалява гърци, сърби...те гърците едни гърци ум да ти зайде

Първи идиот си ти. Второ нищо от изброеното не съм казал :razz: :razz: :razz: Поне като си пишеш мнението вземи прочети какво съм казал :D :D Не възхвалявам никой, а какви сме българите никой все още не може да каже със сигурност, макар да има известни потвърдени теории, но все пак историята вероятно е много древна и все още не може да се каже със сигурност, така че Гьобелс друг път чети, преди да пишеш. :-o :-o

Goebbels
06-17-2009, 08:19
Аз от доста време те следя, и съм те запомнил с антибългарските изцепки

Ilikeliljon
06-17-2009, 08:30
То и на българите не било забранено да сключват брак с германци Бил хитър . :D Тогава за какво е освободил Словакия или Хърватия за да ги избие после.И защо не е взел от нас нито един войник за източният фронт?
Къде е учил Хитлер в нормално немско училище - тогава за арийци са се приемали всички индо-европейци вземи прочети нещо по въпроса.Като за начало нещо на Ханс (мисля така му беше първото име) Гюнтер .Другото което е ,че самият Хитлер и голяма част от германците не са чисти нордити.
Къде е казал ,че не ги смята за арийци и по твойта логика и той самият себе си не би трябвало да смята за ариец и сумати народ от самите германци. :razz:
Грешиш ти, тогава в науката е било популярно схващането ,че протоиндоевропейците са от нордическата раса тоест те са първо-арийците и другите раси са били поарийчени ,но и те са били смятани за арийци - индоевропейци(макар и не първоарийци) от бялата раса. Въпреки и ,че тогава е имало спорове например според французите първоарийците са от средиземноморската раса.
Предлагам ти да погледнеш някоя немска етнографска карта от края на 19 началото на 19 век да видиш кои народи са наречени Arier.
За чисти арийци се приемат индо-европейските народи които имат един или няколко от следните расови типове:
нордически,средиземноморс и,алпийски,динарски,фалски и дори източнобалтийският (който по мое мнение има нещо монголоидно)
А българите говорят индо-европейски и при тях се срещат средиземноморският,алпийс ият,динарският и нордическият расови типове. А расовота структура на самите германци е много разнородна -40% алпийски(включително нордалпинид)20% фалски , 19% динарски (включително рус динарски),16% чисти нордити, 5% източнобалтийски(това са данни само от Германия без Австрия където преобладава динарският).Тогава за какво говорим?

Първо да кажа, че това надали е твоя теория, а ето какво откривам аз за расовия тип на българина: 60% понтийски расов тип характерен за древните българи

30% динарски,алпийски и средиземноморски расови типове различни от понтийския – траки

10% други. Също така според някои други историци, българите изобщо не са заварили траките или ако са ги заварили това са били една много, много незначителна част. В това, което съм поместил 30% са на траките, което изглежда странно. Особено противоречиво е това за траките, защото те не говорят индо-европейски доколкото съм запознат, а ти даваш техните расови типове като основа за арийството и арийският произход на българите. Принципно арийският народ на Хитлер се различава от понятието за арийска раса, защото е видно, от документални филми как са изглеждали чистите "арийци" според Хитлер. Високи, бели, сини очи, руси, със специални пропорции на лицето. Ако погледнеш българите сега и преди надали отговарят толкова на профила, макар да имат нещо общо с описанието от теб типове. Принципно цялата тази идея на Хитлер за арийството е глупава, човека решил, че трябва и чак в Тибет да търси истинските и чисти арийци. Не че секретната експедиция на СС през 1938 (поне така помня) е много успешна, ама както и да е. Не знам какво искаш да ти кажа на това, само знам, че все още е спорно да се твърди какви сме, някои казват, че нямаме много славянска кръв, други, че нямаме много прабългарска, трети, че имаме доста монголска. Аз лично не знам да има сериозни етнографски, генетични, исторически, антроположки и подобни изследвания, за да се каже със сигурност. Но от документалните филми ясно се вижда, какво Хитлер е подразбирал под ариец, вероятно най-основното е било пропорциите на лицето, защото има и германци с по-тъмна коса и тъмни очи. Само да не изкараш, че и филмите са пропаганда, защото вече ще падна :razz: :razz:

Ilikeliljon
06-17-2009, 08:39
Аз от доста време те следя, и съм те запомнил с антибългарските изцепки

Това, че не викам България над всичко и така нататък, не значи, че имам антибългарски изцепки. Вероятно, за да нямам "антибългарски" изцепки ще трябва да почна да говоря, че Българите са древен народ с над 10 000 годишна история и откъдето са минали са оставяли култура и цивилизация, че както беше казал един "велик" учен са дали на китайците азбуката :razz: :razz: Че нашия календар е най-точния според Юнеско, по-точен и от този на маите (напълно възможно и да е така). А ти велики българино ползващ ник Гьобелс, ще ми кажеш ли какво те прави велик българин, расизма ти ли? За протокола моя ник е от времето, когато слушах рап (вече не слушам, но ми е останало като навик да си пиша този ник). Аз слушам българска музика, интересувам се от България и постиженията й, от писателите й, революционерите й. Ти какво слушаш Вагнер ли? По цял ден сигурно четеш за Райнхард Хайдрих, Гьобелс, Хитлер. :-o :-o

Goebbels
06-17-2009, 08:41
Никът ми няма нищо общо с нациста Гьобелс. Аз също съм против нацизма, това е идеология, също както комунизма, създадена и спонсорирана от чифутите.

Goebbels
06-17-2009, 08:50
Също като "Кристо", аз не отричам, че холокост е имало, но жертвите са силно преувеличени.
Освен това ционистка организация базирана в Базел е имала уговорка с Райха в концлагерите да бъдат вкаравани стари и бедни евреи, а на младите да им се дава по 5000 франка и да емигрират в Палестина.
Та можем да заключим, че холокостът е едно подмладяване на еврейската нация. 8-)

Ilikeliljon
06-17-2009, 09:07
Също като "Кристо", аз не отричам, че холокост е имало, но жертвите са силно преувеличени.
Освен това ционистка организация базирана в Базел е имала уговорка с Райха в концлагерите да бъдат вкаравани стари и бедни евреи, а на младите да им се дава по 5000 франка и да емигрират в Палестина.
Та можем да заключим, че холокостът е едно подмладяване на еврейската нация. 8-)

Интересно, аз пък съм чел, че парите са идвали от Сащ и Англия :D :D В смисъл, че Хитлер е бил спонсориран за войната от там, ама там вече отива към масоните и Ротшилд :) :)

Goebbels
06-17-2009, 09:16
Също като "Кристо", аз не отричам, че холокост е имало, но жертвите са силно преувеличени.
Освен това ционистка организация базирана в Базел е имала уговорка с Райха в концлагерите да бъдат вкаравани стари и бедни евреи, а на младите да им се дава по 5000 франка и да емигрират в Палестина.
Та можем да заключим, че холокостът е едно подмладяване на еврейската нация. 8-)

Интересно, аз пък съм чел, че парите са идвали от Сащ и Англия :D :D В смисъл, че Хитлер е бил спонсориран за войната от там, ама там вече отива към масоните и Ротшилд :) :)

Именно! Без Хитлер, щеше ли да има Израел?
Хах-Аха-х
Чак жал ми става за нищожествата, които драскат пречупени кръстове по джамии, и пишат безчет "14/88" из виртуалния свят.

Rodolubec
06-17-2009, 09:31
Виж Ilikeliljon какво съм написал за разликата между арийци и първоарийци Според немската наука в това време Праарийците са били от нордическата раса (руси,синеоки,високи) ,а другите бели раси са били поарийчени ,но пак са ги смятали за част от съвременните арийци. Вече действително са хвалели доста нордическата раса но са признавали за арийски и динарската средиземноморската алпийската и източнобалтийската раса Виж:
http://www.white-history.com/earlson/hfk/reoehcover.htm

Ето ти данни за расовата композиция на различните народи:

http://www.geocities.com/zakus_1999/Races.html

Напротив при траките не се открива нищо неиндоевропейско в езика им те си говорят чист индо-европейски език .(Виж "Езикът на траките" на Дуриданов)А самите прототраки са били индо-европейци поради тази причина.("Тракология" на Димитър Попов)


Първо да кажа, че това надали е твоя теория, а ето какво откривам аз за расовия тип на българина: 60% понтийски расов тип характерен за древните българи

Статията за която говориш аз съм я писал но да ти кажа честно сега съм по склонен да вярвам че алпийската раса е донесена от славяните.
Процентите в расовата наследтвеност са нещо от сорта:
60% древни българи (за понтийската раса е сигурно че е от древните българи)
15 -25% траки(за динарската раса също се знае ,че е характерна за траките)
10 - 20% славяни
Тук спорна е алпийската ,защото славяните като са слизали от север са могли да пославянчат много хора от алпийската раса които са обитавали земите на Чехия и Южна Полша. А за средиземноморските типове различни от средиземноморският не съм сигурен ,защото статията която ползвах беше писана от журналист и вероятно не е знаел ,че самата понтийска раса е част от средиземноморската раса а и незнам в колко процента се среща.

Ilikeliljon
06-17-2009, 11:24
Виж аз си признавам докъде ми стигат познанията и честно казано наистина нямам идея кое какво е със сигурност. Идеята от която тръгнах беше за намеренията на Хитлер, както и за съществуването на Холокоста, но се отклонихме толкова много. На мен историята ми е стара страст, макар вече да съм се отделил от нея до голяма степен. Това мога да кажа :) :)

3v1
06-20-2009, 12:52
По данни на СССР и Съюзниците са избити:6 мил. евреи и около 5 мил. пленени войници

Goebbels
06-20-2009, 13:13
По данни на СССР
http://www.websiteforge.com/uploaded/images/thumbs_up.jpg