PDA

View Full Version : Горди ли сте със себе си?



x3eme
03-15-2009, 13:11
Има ли нещо,което сте постигнали в живота си и сте горди със него?Кое е то?

Jesus
03-15-2009, 13:14
Не съм горд :(

x3eme
03-15-2009, 13:15
Не съм горд :(
И на твоята улица ще изгрее слънце :) .

FockidyFockFock
03-15-2009, 13:16
](*,)

Jumbie483
03-15-2009, 13:22
Горда съм..
.. най-вече с това, че сама си изградих характер, какъвто дори родителите ми не успяха..
това може би ми е най-голямото постижение до сега..а отначало дори не смятах, че е възможно да се променя и да стана като човекът, който беше затворен някъде в мен :)

SoFarSoG00d
03-15-2009, 13:42
И да,и не ;)

ScionOfStorm
03-15-2009, 13:42
не,
още съм мизерна работа.

Pedigree
03-15-2009, 13:49
Нищо кой знае какво не съм постигнала, така че нямам причина да се гордея със себе си.

А колко такива теми има?

puhen0to
03-15-2009, 14:14
хмм гордея се с това че умея бързо да забравям лошите неща от миналото....

cherinka
03-15-2009, 14:15
Гордея се с големите си тзитзи. 8-)

x3eme
03-15-2009, 14:17
^^Те наистина са големи но едва ли се гордееш само с тях :D .

cherinka
03-15-2009, 14:28
^ Добре.
И с красивия ми стегнат задник. :booooomb:

Jesus
03-15-2009, 14:30
Да бозките са доста хубави за седалището не мога да кажа :(

SoFarSoG00d
03-15-2009, 15:30
Човек трябва да е горд със себе си като личност и постижения,а не с външен вид,малко е плоско да се гордееш със задник и гърди....даже доста.

Jesus
03-15-2009, 15:37
Е като имаш хубаво тяло трябва да те е срам ли ?
Е да вярно ако си някоя от тези (http://vbox7.com/search/?offline=1&vbox_q=%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D0%BD+%D1%86%D0%B2 %D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2+%D0%BC%D0%B8%D1%81+ %D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F) ичности да :?

cherinka
03-15-2009, 15:37
SoFarSoG00d, ти завиждаш ли ми, к'во?! 8-)

Евала! :smt023 Ще тръгна точно в този форум да се изкажа с какво се гордея. Много си мъдра!

SoFarSoG00d
03-15-2009, 15:43
Сцепвам се от завист,сега съм се изчервила и съвсем скоро ще се получи експлозия.
Просто казвам,че е повърхностно да се гордееш с външен вид,заащото това е до време,човек трябва да се гордее с постижения,капацитет и професионални успехи.

x3eme
03-15-2009, 15:45
Aйде стига спорове и лични нападки.Да прведем нормална дискусия,стига се заяждахте.Няма смисъл просто.Това е просто форум и всеки изказва личната си преценка и гледна точка.

NawleK
03-15-2009, 15:48
ест

Pedigree
03-15-2009, 15:50
Сцепвам се от завист,сега съм се изчервила и съвсем скоро ще се получи експлозия.
Просто казвам,че е повърхностно да се гордееш с външен вид,заащото това е до време,човек трябва да се гордее с постижения,капацитет и професионални успехи.
Абе, не знам защо така се получава, ама като ти чета постовете, умирам от скука.
Толкова клиширано.
Някак... наизуст говориш.
Сега ще кажеш да не ги чета, нали?
Пък аз се гордея с хубавите си крачета. *сега искам пак обясняние как е маса повърхностно да се гордея с част от тялото си*

Сериозно по темата се изказах вече. На супер крехките години съм, не съм направила нищо кой знае колко специално, за да се гордея.

YouCantStopMe
03-15-2009, 16:21
Ами..гордея се донякъде.
Може и още разбира се.
Старая се да постигна целите си.

TERRORMACHINE
03-15-2009, 16:27
Сцепвам се от завист,сега съм се изчервила и съвсем скоро ще се получи експлозия.
Просто казвам,че е повърхностно да се гордееш с външен вид,заащото това е до време,човек трябва да се гордее с постижения,капацитет и професионални успехи.Най-вече с професионалните си успехи... :razz: :razz: :razz:

psychopath
03-15-2009, 16:30
много даже...

днес вкарах 7 гола за отборо (8-6) 8)

x3eme
03-15-2009, 16:53
Абе вие кво всички нападате SoFarSoG00d
:-o .Тя е напълно права в случая.Не става дума да се гордееш със нещо от външния си вид а за нещо постигнато от самия теб.

DimovB
03-15-2009, 16:56
Сцепвам се от завист,сега съм се изчервила и съвсем скоро ще се получи експлозия.
Просто казвам,че е повърхностно да се гордееш с външен вид,заащото това е до време,човек трябва да се гордее с постижения,капацитет и професионални успехи.
Абе, не знам защо така се получава, ама като ти чета постовете, умирам от скука.
Толкова клиширано.
Някак... наизуст говориш.
Сега ще кажеш да не ги чета, нали?
Пък аз се гордея с хубавите си крачета. *сега искам пак обясняние как е маса повърхностно да се гордея с част от тялото си*

Сериозно по темата се изказах вече. На супер крехките години съм, не съм направила нищо кой знае колко специално, за да се гордея.

Ще кажеш пък, че не е права?
Аз съм на същото мнение. В личен план може да си горд само с нещо, което си постигнал със собствените си усилия.

Swinkenhoffer
03-15-2009, 17:00
Според мен е нормално да се гордееш с нещо, което другите нямат или не са постигнали.
Така че все още няма с какво да се похваля... проваааал! :-|

Pedigree
03-15-2009, 17:02
Сцепвам се от завист,сега съм се изчервила и съвсем скоро ще се получи експлозия.
Просто казвам,че е повърхностно да се гордееш с външен вид,заащото това е до време,човек трябва да се гордее с постижения,капацитет и професионални успехи.
Абе, не знам защо така се получава, ама като ти чета постовете, умирам от скука.
Толкова клиширано.
Някак... наизуст говориш.
Сега ще кажеш да не ги чета, нали?
Пък аз се гордея с хубавите си крачета. *сега искам пак обясняние как е маса повърхностно да се гордея с част от тялото си*

Сериозно по темата се изказах вече. На супер крехките години съм, не съм направила нищо кой знае колко специално, за да се гордея.

Ще кажеш пък, че не е права?
Аз съм на същото мнение. В личен план може да си горд само с нещо, което си постигнал със собствените си усилия.
И аз съм на това мнение.
Просто черинка не го каза сериозно, а тя веднага започва с проповедите си.
А това, което й казах в началото, че говори много изтъркани работи, сякаш наизуст, си е по прицип. Просто го метнах в тази тема. :Р

SoFarSoG00d
03-15-2009, 17:02
Еми нападат ме,може би засегнах малките девойки,които имат за гордост цици и задник,а другото може би ще постигнат на гърба на някой чичко.....та това са си професинални успехи!!!! :razz: :razz: :razz: :razz:

FockidyFockFock
03-15-2009, 17:04
Ау, ти колко си невменяема...

Pedigree
03-15-2009, 17:04
Еми нападат ме,може би засегнах малките девойки,които имат за гордост цици и задник,а другото може би ще постигнат на гърба на някой чичко.....та това са си професинални успехи!!!! :razz: :razz: :razz: :razz:
:lol:

Yancheto
03-15-2009, 17:05
Нищо особено не съм постигнала,така че нямам за какво да се гордея...

cherrypezz
03-15-2009, 17:06
Гордостта е първият от 7те смъртни гряха.
И не- не съм горда!!!
Доволна съм от много неща, които съм постигана (сама или с чужда помощ). Не мисля че човек може да е горд със себе си,защото постояно трябва да си поставя нови и нови,които да преследва.Някакво моментно състояние на успех не може да те накара да се чувстваш горд

DimovB
03-15-2009, 17:06
Сцепвам се от завист,сега съм се изчервила и съвсем скоро ще се получи експлозия.
Просто казвам,че е повърхностно да се гордееш с външен вид,заащото това е до време,човек трябва да се гордее с постижения,капацитет и професионални успехи.
Абе, не знам защо така се получава, ама като ти чета постовете, умирам от скука.
Толкова клиширано.
Някак... наизуст говориш.
Сега ще кажеш да не ги чета, нали?
Пък аз се гордея с хубавите си крачета. *сега искам пак обясняние как е маса повърхностно да се гордея с част от тялото си*

Сериозно по темата се изказах вече. На супер крехките години съм, не съм направила нищо кой знае колко специално, за да се гордея.

Ще кажеш пък, че не е права?
Аз съм на същото мнение. В личен план може да си горд само с нещо, което си постигнал със собствените си усилия.
И аз съм на това мнение.
Просто черинка не го каза сериозно, а тя веднага започва с проповедите си.
А това, което й казах в началото, че говори много изтъркани работи, сякаш наизуст, си е по прицип. Просто го метнах в тази тема. :Р

Ами, не следя коментарите й и нямам мнение.
Но пък и cherinka се изтърка с нейните цици. Къде ли не ги залепи из форума, сякаш само някви увиснали мяхове се изискват от една жена...

SoFarSoG00d
03-15-2009, 17:07
Гордостта е първият от 7те смъртни гряха.
И не- не съм горда!!!
Доволна съм от много неща, които съм постигана (сама или с чужда помощ). Не мисля че човек може да е горд със себе си,защото постояно трябва да си поставя нови и нови,които да преследва.Някакво моментно състояние на успех не може да те накара да се чувстваш горд
Едно смислено мнение!

DimovB
03-15-2009, 17:10
Гордостта е първият от 7те смъртни гряха.
И не- не съм горда!!!
Доволна съм от много неща, които съм постигана (сама или с чужда помощ). Не мисля че човек може да е горд със себе си,защото постояно трябва да си поставя нови и нови,които да преследва.Някакво моментно състояние на успех не може да те накара да се чувстваш горд
Едно смислено мнение!
Правилно, вярващите никога не бива да се гордеете с каквото и да било.
Религията ви е ощетила достатъчно, за да ви даде повод за гордост ;)

x3eme
03-15-2009, 17:13
Гордостта е първият от 7те смъртни гряха.
И не- не съм горда!!!
Доволна съм от много неща, които съм постигана (сама или с чужда помощ). Не мисля че човек може да е горд със себе си,защото постояно трябва да си поставя нови и нови,които да преследва.Някакво моментно състояние на успех не може да те накара да се чувстваш горд

Грях е само ако го изтъкваш или се хвалиш със него.Ако си горд сам за себе си за нещо постигнато от теб самия със труд не виждам защо да е грях :) .

cherrypezz
03-15-2009, 17:18
изяла съм думичката цели 8-)

Pedigree
03-15-2009, 17:21
Сцепвам се от завист,сега съм се изчервила и съвсем скоро ще се получи експлозия.
Просто казвам,че е повърхностно да се гордееш с външен вид,заащото това е до време,човек трябва да се гордее с постижения,капацитет и професионални успехи.
Абе, не знам защо така се получава, ама като ти чета постовете, умирам от скука.
Толкова клиширано.
Някак... наизуст говориш.
Сега ще кажеш да не ги чета, нали?
Пък аз се гордея с хубавите си крачета. *сега искам пак обясняние как е маса повърхностно да се гордея с част от тялото си*

Сериозно по темата се изказах вече. На супер крехките години съм, не съм направила нищо кой знае колко специално, за да се гордея.

Ще кажеш пък, че не е права?
Аз съм на същото мнение. В личен план може да си горд само с нещо, което си постигнал със собствените си усилия.
И аз съм на това мнение.
Просто черинка не го каза сериозно, а тя веднага започва с проповедите си.
А това, което й казах в началото, че говори много изтъркани работи, сякаш наизуст, си е по прицип. Просто го метнах в тази тема. :Р

Ами, не следя коментарите й и нямам мнение.
Но пък и cherinka се изтърка с нейните цици. Къде ли не ги залепи из форума, сякаш само някви увиснали мяхове се изискват от една жена...
Тя че се изтърка с циците, изтърка се.
Ама пък тук го казва съвсем несериозно, оная какво хванала да спори, и да развива тези? :Д

EeeBobii
03-15-2009, 17:53
Горд съм.

cherinka
03-15-2009, 17:59
Безобразие.
Какво ви дава право да обсъждаде тези ми тъй красиви и изваяни дарове от Бога !? 8-)
Искам да спрете. :D

mitkom89
03-15-2009, 18:18
Горд съм... не е нужно да се обяснявам, но съм адски горд :) Дай да ги видим тези дарове от бога :) Като са толкова хубави защо ги криеш ;)

TERRORMACHINE
03-15-2009, 18:22
Безобразие.
Какво ви дава право да обсъждаде тези ми тъй красиви и изваяни дарове от Бога !? 8-)
Искам да спрете. :D Хубави са ти циците, остави ги тия...нещастници!!!

cherinka
03-15-2009, 18:39
^ :-)
Явно си имам верни почитатели и фенове.

Jesus
03-15-2009, 18:42
А къде изчезна това за клякането и там другите работи 8-)

TERRORMACHINE
03-15-2009, 19:00
^ :-)
Явно си имам верни почитатели и фенове. Сега чакам да си сложиш моя снимка на аватара!!!

woshata
03-15-2009, 19:00
za kwo da sum gorda
na 15 sum i jiwota e pred men

cherrypezz
03-15-2009, 19:09
черинкееееееееееееееееее :-) :razz: :razz: :razz: :razz: