PDA

View Full Version : Странна течност?



mrd_89
03-15-2009, 13:49
V4era sled kato pravih sex se poqvi nqkakva stranna sluzesta i lepkava te4nost,ne mnogo,no vse pak ima6e.I ne be6e takava kakvato e po-princip sled sex. :( :-o :-o :-o Nqkoi znae li ot kakvo moje da e? Izvinqvam se za stranniq vapros,no sam pritesnena


*Липсва описателно заглавие на Кирилица!
Точка 1 и 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

mrd_89
03-15-2009, 14:23
:-o :-o :-o Nikoi li ne znae :shock:

TheBeliever
03-15-2009, 15:03
Е от къде да знаем? Дай някакво описание на течността - "странна и слузеста" не дава много информация. Цвят имаше ли? Мирис? Защо си толкова сигурна, че не е просто вагинален секрет?

titinkaa
03-16-2009, 04:31
може да е вагинална течност или явно си получила оргазъм и не си усетила

Abigoria
03-16-2009, 06:24
може да е вагинална течност или явно си получила оргазъм и не си усетила
O.O :-o

Mi6inka
03-16-2009, 06:39
как се получава огразъм и не се усеща [-( Кога след секса се появи тая "течност'' веднага или след това по бельото си имаше... ? Дай повече инфо?

titinkaa
03-16-2009, 13:12
еми при мен се е случвало да не усета оргазъма,един път така стана и гаджето ми ми вика мило ти усети ли че свърши и аз викам не и той вика еми свърши и ме гледаше отдолу :D

mysterious93
03-16-2009, 14:14
еми при мен се е случвало да не усета оргазъма,един път така стана и гаджето ми ми вика мило ти усети ли че свърши и аз викам не и той вика еми свърши и ме гледаше отдолу :D

moje puk toi da se e oburkal :D a i edin orgazum ako ne se useti za kvo se borim togava..nali tva e celta :-o :D

TheBeliever
03-16-2009, 16:00
еми при мен се е случвало да не усета оргазъма,един път така стана и гаджето ми ми вика мило ти усети ли че свърши и аз викам не и той вика еми свърши и ме гледаше отдолу :D

Не се обиждай, не искам да се заяждам, но май и ти и "милото" ти не сте много наясно с нещата. Това, че е изтекъл секрет от влагалището, не означава, че си свършила. Оргазмът или "свършването" при жените се изразява в неконтролируемо съкращаване на мускулите на влагалището и матката (съпроводено, естествено, с голямо удоволствие) - следователно няма как "да не усетиш", нито пък се забелязва чрез "гледане отдолу".

Mi6inka
03-16-2009, 17:40
еми при мен се е случвало да не усета оргазъма,един път така стана и гаджето ми ми вика мило ти усети ли че свърши и аз викам не и той вика еми свърши и ме гледаше отдолу :D

Не се обиждай, не искам да се заяждам, но май и ти и "милото" ти не сте много наясно с нещата. Това, че е изтекъл секрет от влагалището, не означава, че си свършила. Оргазмът или "свършването" при жените се изразява в неконтролируемо съкращаване на мускулите на влагалището и матката (съпроводено, естествено, с голямо удоволствие) - следователно няма как "да не усетиш", нито пък се забелязва чрез "гледане отдолу".

Именно...

Abigoria
03-16-2009, 18:09
еми при мен се е случвало да не усета оргазъма,един път така стана и гаджето ми ми вика мило ти усети ли че свърши и аз викам не и той вика еми свърши и ме гледаше отдолу :D :razz:

sssladuranka
03-16-2009, 20:31
бтв как сте толко сигурни че авторът е момиче :D няма много инфо

mrd_89
03-18-2009, 13:06
:-o Sry!!! Momi4e sam.Ami po princip vinagi kogato pravim sex ima te4nost,no tozi pat tq be6e nqkak si po-stranna v smisal sled kato toi si go izvadi ima6e i po nego,be6e prozra4na,gusta i lepkava,no ne kato onazi drugata te4nost :-o :-o :-o Offff ne moga da obqsnq :cry: no ne sam svar6vala-ne e ot tova

TheBeliever
03-18-2009, 15:56
:-o Sry!!! Momi4e sam.Ami po princip vinagi kogato pravim sex ima te4nost,no tozi pat tq be6e nqkak si po-stranna v smisal sled kato toi si go izvadi ima6e i po nego,be6e prozra4na,gusta i lepkava,no ne kato onazi drugata te4nost :-o :-o :-o Offff ne moga da obqsnq :cry: no ne sam svar6vala-ne e ot tova


Прозрачна, гъста и лепкава е точно течността, която се отделя по време на секс (естествения овлажнител). Просто този път е била повече и ти е направила по-голямо впечатление. Няма за какво да се притесняваш. Проблем би могло да има, ако течността е с някакъв цвят или неприятен мирис. Нищо ти няма. :)

mrd_89
03-19-2009, 12:21
Mnogo vi blagodarq

bommba
03-19-2009, 12:28
a priqtelqt ti predi tova svur6i li v teb ? zamislqla li si se 4e tozi sekret koito opisva6 moje da e sperma ? :)

TheBeliever
03-19-2009, 15:13
a priqtelqt ti predi tova svur6i li v teb ? zamislqla li si se 4e tozi sekret koito opisva6 moje da e sperma ? :)

Спермата не е прозрачна.

П.П Пишете на кирилица, защото след първи април започват да трият мненията на латиница.