PDA

View Full Version : За какво се ползват ежедневни превръзки?



buuu
03-15-2009, 14:25
q kajete 4e neznam


*Заглавие на Кирилица!
Точка 1 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

SiSsKkAa
03-15-2009, 14:32
Ами тях може да ги ползваш всеки ден,което си личи и от името им де.Ако примерно имаш по-силно бяло течение,но не е от болест а просто си го имаш,може да ги слагаш за да не ти се мокри белъото.Общо взето за по-голяма хигиена.И може и последните дни от цикъла да ги слагаш,когато текат няколко капчици.

Mihailova
03-15-2009, 15:10
Ежедневните превръзки се използват , за да не се получават някакви възпаления или раздразнения от праха за пране , с който е било изпрано бельото.

Sissy90
03-15-2009, 15:14
Ежедневните превръзки се използват , за да не се получават някакви възпаления или раздразнения от праха за пране , с който е било изпрано бельото.
На мен ми се е случвало да ми се получават раздразнения от ежедневни превръзки - Дискриит май се казваха, едни дето прилягат на всякакво бельо (така ги рекламираха).

Infinity
03-15-2009, 15:24
За по-голям комфорт и удобство! :)

Mihailova
03-15-2009, 15:27
Sissy90 Напълно е възможно да ти кажа. Там кожата е много нежна и раздразнителна. Трябва да се предпазва. Да се мие само с качествена козметика , както и материята на бельото да не раздразва интимните части. Да не се получава протъркване.

SoFarSoG00d
03-15-2009, 15:36
Ако имаш бяло течение е добре да използваш ежедневни превръзки,но е много важно да се сменят често и да имаш добра хигиена,защото в тях се натрупват куп бактерии и може да лепнеш някое възпаление,дори четох някъде,че е възможно и гъбички да хванеш,зависи от какъв материал са направени.

Mihailova
03-15-2009, 15:37
Е , то Вие направо ще изкарате , че смао хората с бяло течение трябва д аносят ежедневни превръзки. :-o

SoFarSoG00d
03-15-2009, 15:40
Препоръчително е за жени/момичета с бяло те4ение,но както споменах може да провокират различни видове бактерии и гъбички,гинеколозите не ги препоръчват,някои момичета възприемат ежедневните превръзки като заместител на бельо,един вид 'Я да не си сменям бельото всеки ден,защото имам ежедневна превръзка'

Mihailova
03-15-2009, 15:43
Е , е , е това са глупости сега. Тук не говорим за жени , които не спазват хигиена. Ежедневните превръзки се носят преди цикъл и в края на самият цикъл.

billytalent
03-15-2009, 15:48
Ако имаш бяло течение е добре да използваш ежедневни превръзки,но е много важно да се сменят често и да имаш добра хигиена,защото в тях се натрупват куп бактерии и може да лепнеш някое възпаление,дори четох някъде,че е възможно и гъбички да хванеш,зависи от какъв материал са направени.

Напълно съгласна съм

Sissy90
03-15-2009, 15:56
Препоръчително е за жени/момичета с бяло те4ение,но както споменах може да провокират различни видове бактерии и гъбички,гинеколозите не ги препоръчват,някои момичета възприемат ежедневните превръзки като заместител на бельо,един вид 'Я да не си сменям бельото всеки ден,защото имам ежедневна превръзка'
Е, това е малко прекалено :)

SoFarSoG00d
03-15-2009, 16:08
Може да е прекалено,но има доста жени със занижена лична хигиена.

YouCantStopMe
03-15-2009, 16:09
Е , е , е това са глупости сега. Тук не говорим за жени , които не спазват хигиена. Ежедневните превръзки се носят преди цикъл и в края на самият цикъл.
E.. да.
И аз за това ги използвам.
Нямам навика да си слагам всеки ден.

galu6a
03-15-2009, 17:02
на мен лично ми са мн неудобни тия превръзки ,защото нося боскери и като ги сложа за 2 сек вече са се смачкали и направо изилзат от боксерките :)

cherrypezz
03-15-2009, 17:32
И на мен са ми неудобни :D но както и да е........сега се замислих за следната ситуация :D
Представете си излизате с гаджето после се прибирате ала бала и сте с такава превръзка :lol:
Много тъпо го измислих 8-)

splendour
03-15-2009, 17:37
на мен лично ми са мн неудобни тия превръзки ,защото нося боскери и като ги сложа за 2 сек вече са се смачкали и направо изилзат от боксерките :) o da tva mnogo go mrazq kat sa s po 6ibano lepilo i se nag1vat i tr1gvat da si xodqt :D :D :D :D osobenno na bokserki ot oniq bez6evnite elasti4nite i 2 sek ne se zad1rjat

bloodyF
03-15-2009, 18:39
на мен лично ми са мн неудобни тия превръзки ,защото нося боскери и като ги сложа за 2 сек вече са се смачкали и направо изилзат от боксерките :) o da tva mnogo go mrazq kat sa s po 6ibano lepilo i se nag1vat i tr1gvat da si xodqt :D :D :D :D osobenno na bokserki ot oniq bez6evnite elasti4nite i 2 sek ne se zad1rjat




мхм... :booooomb: 8-)

shell
03-15-2009, 18:43
Аз ползвам ежедневни преврзки няколко дни преди да ми дойде,за да не си изцапам бельото като ми дойде и след това към края също.

intotheblue
03-16-2009, 17:10
Еми,за да се носят всеки ден.Например,ако пикаш и не се избършеш да го попие или имаш бяло течение и предпазва от неприятни миризми.

mim4ety_sara
03-16-2009, 17:16
За по-голям комфорт и удобство! :)
+1 :)