PDA

View Full Version : I miss you ;[



love_you_boy
03-15-2009, 14:31
тема за вси4ки които не могат да имат 4овека който оби4ат и искат....нека си споделим мъката(това едва ли ще помогне много ама...)


та искам да кажа 4е ти не беше просто едно мом4е за мен,защото аз те оби4ах...и все още те оби4ам.обожавах всяка една 4астица от твоето тяло и твоята душа.и въпреки 4е ти постъпи по страшно отвратителен на4ин с мен,тази любов в мен ми пре4и да те намразя,пре4и ми да те забравя,кара сърцето ми да се изпълва с болка и тъга всеки ден от както не си с мен.знам ,4е вси4ко свърши,но защо надеждата в мен не си отива...надеждата 4е ще те видя отново,макар и само за миг,надеждата 4е ще те докосна отново ,макар това да е само 1 кратък миг на щастие,който по - късно ще ми носи още пове4е болка.искам пак да по4увствам как ме галиш с поглед,искам пак да ми държиш ръката така сякаш винаги сме си били заедно и никога няма да се разделим...сякаш сънувам най-ужасния си кошмар-тебе да те няма и аз да се 4увствам като най нещастното и най-самотното същество на земята и сякаш все още 4акам да се събудя от него...но колкото пове4е 4акам се убеждавам 4е това не е сън и 4е ти никога няма да се върнеш при мен.бих дала вси4ко за една последна пегръдка....толкова много ли искам??????

balu4ka
03-15-2009, 14:49
Понякога е тъпо да искаш някой който не може да имаш,не мислиш ли !? :-o

x3eme
03-15-2009, 14:49
^^Да,но мозъка не може да контролира сърцето.

sweet_sorcerer
03-15-2009, 14:54
^^Да,но мозъка не може да контролира сърцето.
Може! Трябва само малко жеалние и доста воля... :)

x3eme
03-15-2009, 14:57
^^Грешиш...на думи е лесно,но на практика нещата стоят доста по различно.След време ще го разбереш ако ти се случи.

sweet_sorcerer
03-15-2009, 15:00
На мен ми се е случвало - за това казвам, че е възможно...Не казвам, че е лесно, но е възможно - пак казвам - желание и ВОЛЯ са нужни и след време забравяш даже защо си се ядосвал за този човек. :)

x3eme
03-15-2009, 15:02
На мен ми се е случвало - за това казвам, че е възможно...Не казвам, че е лесно, но е възможно - пак казвам - желание и ВОЛЯ са нужни и след време забравяш даже защо си се ядосвал за този човек. :)
Съгласен съм но в тази тема не става дума за това как сме забравяли предишните си а за това да искаме някого който всъшност не можем да имаме. :) Няма да спорим,просто няма смисъл,всеки има гледна точка и мнение по въпроса.

sweet_sorcerer
03-15-2009, 15:04
На мен ми се е случвало - за това казвам, че е възможно...Не казвам, че е лесно, но е възможно - пак казвам - желание и ВОЛЯ са нужни и след време забравяш даже защо си се ядосвал за този човек. :)
Съгласен съм но в тази тема не става дума за това как сме забравяли предишните си а за това да искаме някого който всъшност не можем да имаме. :) Няма да спорим,просто няма смисъл,всеки има гледна точка и мнение по въпроса.
Същото .... А за мнението съгласна,няма да спорим. :) \:D/

cinderella_gugutka
03-15-2009, 16:34
и аз се 4увствам така :( :o

3oPuTy
03-15-2009, 16:38
и аз се 4увствам така :( :o
+1 :-D Ставаме трички :o :-) :cry: :-k

cinderella_gugutka
03-15-2009, 16:43
накрая ще стана лесбийка 8-)

beachy_bunny
03-15-2009, 16:47
Мислиш , че е последния нали ... ? познато - Не е ! ... и ти ще си на това мнение след месеци ... , но въпроса е там " защо трябвало да минат тези месеци " .... знам кофти е ... не си първата на която се случва това ... всеки човек е минал през това минимум веднъж ... , а всичко това казала ли си му го на него ?

Re5peC7
03-15-2009, 18:24
живота ни поднася много трудности, като това е една от трудните.. няма как..ще се справиш.. вярвам в теб :)

Lyubeto
03-15-2009, 18:39
Мислиш , че е последния нали ... ? познато - Не е ! ... и ти ще си на това мнение след месеци ... , но въпроса е там " защо трябвало да минат тези месеци " .... знам кофти е ... не си първата на която се случва това ... всеки човек е минал през това минимум веднъж ... , а всичко това казала ли си му го на него ?


Как да кажеш на човек , който се е отнесъл с теб като с парцал (да речем) такова нещо?

sh3_1s_7h3_0n3
03-15-2009, 18:42
^^Да,но мозъка не може да контролира сърцето.

Може!

Мога да умра от инат и болка, но наложа ли си нещо... съм непоклатима... до следващото месечно неразположение ^^ @^_^@

dimitar_ak
03-15-2009, 18:53
Хора, светът не свършва с едно момче или момиче.