PDA

View Full Version : Как да правя уравненията по Химия?



dadasa7
03-15-2009, 14:49
някой да ми обясни как да правя тия уравнени япо химия със редуктори и окислители 8 клас съм
и 2 нещо казаха ми че сега след 8 клас ще държа испит по енглиш понеже съм профилирана паралелка и ако го незема оставам пак във 8 клас може ли напримерно сичка друго да ти 6 да неземеш испита и край обяснете ако знаете нещо плс


*Липсва описателно заглавие на Кирилица!
Точка 1 и 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

sweet_isabel
03-16-2009, 17:13
Значи за изпита след осми клас - не е вярно че оставаш на изпит ако изкара двойка.Аз като бях осми клас една съученичка имаше двойка,но и я оставиха само като текуща оценка. Спокойно!!! :)

chemist9009
03-16-2009, 21:18
кажи по химия какво точно не е ясно

Cantona
03-18-2009, 07:36
за изпита след 8 клас е голямо учене и паника, но оценката я пишат като текуща.Ако изкараш висока оценка обаче можеш да вземеш стипендия..говоря за оценка 5,80 и нагоре :)

kasidy
03-18-2009, 09:17
Аз съм девети клас в момента, уча френски. За изпита миналлата година: той просто показва нивото на езика, не могат да те оставят на поправителен. Повечето учители по езици обаче, го имат силно в напредвид, когато оформят срочната оценка. Ако си изкарал 2 на изпита и си между примерно 2 и 3 могат да ти оставят двойка - и бам поправителни.

П.С Изпита не е хич страшем, спокич. Дори и да имаш минимални знания, обикновено минаваш поне с 4. Спокс : )

П.С Щом си осми клас и учиш интензивно английски каква е тази химия :-o Тя почва от девети клас ... поне в езиковите гимназии ( говоря за истинските - френската, немската и тн ... не за кварталното училище кръстено пета немска :D )

martin92
03-19-2009, 20:20
[quote="kasidy"]Аз съм девети клас в момента, уча френски.[quote]
В кое даскало учиш френски? Аз също уча от 3 години ?
Искам да си пиша с някой който учи френски, ако искаш ми пиши лс да ти дам скайп.