PDA

View Full Version : Яд ме е ... много



cherry_baby
03-15-2009, 15:43
Искам да разбера с причина ли се ядосвам - значи снощи бях на работа нощна смяна и ми звъннаха за 1 купон, но им казах немога да дойда. А попринцип умирам за тези хора, които са били там и за този който ми се обади всъщност, и всичките ми приятели знаеха това. Много се ядосах, че немога да отида, но хайде преглътнах го някак. Яда ми се появи тогава, когато една приятелка ми звънна малко по - късно и ми съобщи, че по - голямата част от компанията са се събрали там, а всички знаеха от колко отдавна искам на купон с въпросните хора :( Та с две думи - яко ме прецакаха, можеха да откажат да отидат при положение, че аз съм на работа, но не! А пък тоя дето казах, че умирам за него :-D нз какво му стана, но телефона ми по 1 време щеше да изпуши, звънеше ми през 30 мин 8-) Гадно ми е още, че всички са се забавлявали без мен :booooomb: при положение че всеки един знаеше колко исках да съм с тях, но ... :o

kotence_91
03-15-2009, 15:53
На следващия купон ще се заедно :grin:

Boyd
03-15-2009, 16:35
Ебати егоистката си! К'во кат' те няма?? Дай хората да не си правят кефа, щот' принцесата не може да отиде !?

Biskfitka
03-15-2009, 17:24
Ебати егоистката си! К'во кат' те няма?? Дай хората да не си правят кефа, щот' принцесата не може да отиде !?+1
Не са длъжни да се съобразяват с тебе!

elsy
03-15-2009, 18:00
И други купони ще има...

sweet_bunny
03-15-2009, 18:32
Те са ти приятели,но това не означава,че не трябва да купонясват някъде,само защото ти не можеш да отидеш.

shell
03-15-2009, 18:51
И други купони ще има... +1 \:D/ така че не се ядосвай толкова :-P разбирам колко ти е криво,но...просто го забрави и продължи напред.

ThePowerOfLove
03-15-2009, 20:07
Те са ти приятели,но това не означава,че не трябва да купонясват някъде,само защото ти не можеш да отидеш.