PDA

View Full Version : HTML download



LitTleJ
03-15-2009, 15:44
Може ли някой да ме светне от къде да си сваля HMTL и евентуално да ми даде линк, щото го търся с часове и ми излизат всевъзможни простотии.

Xanibal
03-15-2009, 16:34
на такъв въпрос се отговаря с WTFFFF ????
ХТМЛ е сърварен език тва не се сваля то се създава то се пише на notepad,word(не е препоръчително),netbeans,notepad++ и други...

Diam0nD
03-15-2009, 17:06
ами пробвай в замунда и в дата ... след това си свали и мозък ^^ Горният пост обясни за кво става дума ... разучавай малко преди да питаш че става смешно ^^ http://www.w3schools.com/ ето тук можеш да се понаучиш :Р има кириики ,якото е че като пишеш в ляво прозореца ,в дясно виждаш какво става :P

jambo_bs
03-15-2009, 18:14
Пфф родили се всички знаещи и можещи.Прочел е нещо станало му е интересно но явно не е чел достатъчно.Може да му обясните като на човек. :x

ivanstef
03-15-2009, 19:17
Да бе. Така си е. К'во, много ли разбираш от уеб-програмиране. Като разбираш много не се правиш на отворен и помагаш иначе нямаш място във форума.

Xanibal
03-15-2009, 20:45
Пфф родили се всички знаещи и можещи.Прочел е нещо станало му е интересно но явно не е чел достатъчно.Може да му обясните като на човек. :x
аз Кво съм казал обясних му ? проблем ? 6к марки ааа..

Diam0nD
03-17-2009, 06:40
Пфф родили се всички знаещи и можещи.Прочел е нещо станало му е интересно но явно не е чел достатъчно.Може да му обясните като на човек. :xдаже и сайт в който ако знаеш англииси ще се научиш доста добре да програмираш му дадох ... ее то човек да не си направи майтап ^^

eXpl0d3
03-21-2009, 22:02
ОМГ ОМГ ОМГО ГМГ ахаHAHahAhaA


:lol: :-D :D 8-) :razz:

Малеее уби ма крраааай ! ахАХаХ

http://www.videotutorials-bg.com/lessons.php?action=viewsub&id=25&page=2


ей ти гледай и са кефи :oops:

Lucho
03-22-2009, 08:21
Сега ще ти предложа най-хубава програма, защото изглежда има много незапознати хора, които само спамят.
HTML е език който не се пише на специална програма както е php -много хора са заблудени и ползват Notepad, но това е обикновен текстов редактор. За HTML, PHP, CSS и т.н. най-добрите програмисти и дизайнери използват програмата Macromedia Dreaweaver MX - http://www.zamunda.net/details.php?id=12194&hit=1 това е най-новата версия - 8, аз все още съм със старата, обаче това са най-добрите програми за изграждане на сайтове. Като новак в сферата на HTML мога да ти препоръчам само този сайт за новаци - www.htmllessons.hit.bg :). И само да ти кажа - правенето на сайтове не е детска игра :)

@BallFace - Напълно съм съгласен с теб. В началото аз започнах с едно phpbb2 на фрии хост, от там разучих php и html и сега си поддържам няколко сайта :)

CucAgMuH
03-22-2009, 10:25
Това е програмен език...

Душичка :)


ХТМЛ е сърварен език...

Ех :)

Разкрихте конспирацията. То се казва "Hyper Text Markup Language" само за заблуда. 8-) Само последно да попитам - за да се образовам:

HTML е програмен език или сървърен? Или програмно сървърен? :-|

CucAgMuH
03-22-2009, 11:48
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=3727069#3727069 :neutral:

Поста ми беше по-скоро с цел да накрам всички които са писали да се замислят върху знанията които имат. Добре е когато се опитваш да помогнеш на някого - да си сигурен в това което казваш. Аз лично бих бил доста объркан ако разчитах на вашите постове за да разбера какво е HTML и как да науча повече за него.

Хайде сега да видим един културен пост по темата, който обеснява всичко простичко. Вие сте :)

ПП. Заяжданияте и офтопиците са по-скоро проблем на модерторите, отколкото ваша лична грижа. На автора на темата сега му се налага едва ли не да лавира между обиди нападки и караници, за да търси отговорите на въпроса си, което също не е приятно.

ivanstef
03-22-2009, 18:32
Това е програмен език и не се сваля, а ти си го пишеш в някой текстове редактор.
Мога да ви светна, че HTML въобще не е програмен език. Ти можеш ли да събираш на HTML. Пък се правите на разбирачи. И още нещо... JavaScript вече е!

Xanibal
04-05-2009, 09:24
аз съм останал с впечатлението че ХТМЛ е сървърен език,а програмните са паскал,делфи и други :?

Xanibal
04-05-2009, 12:11
Правиш ли разлика между уеб програмиране и десктоп програмиране? 8-)
не много обясни :D 8-)

ivanstef
04-05-2009, 17:03
:(

Xanibal
04-05-2009, 17:23
:(
spamer sucker... :o

BiboW
04-06-2009, 12:33
http://www4u.search.bg/HTML/html_how_to.phtml

n0x
04-06-2009, 13:32
:oops:

Xanibal
04-06-2009, 18:05
Правиш ли разлика между уеб програмиране и десктоп програмиране? 8-)
не много обясни :D 8-)Мързи ме, пич. :razz:
добре де уеб програмиране знам кво е нали се занимавам с тва се пак ама десктоп wtf ?

Fena
04-06-2009, 22:07
Правиш ли разлика между уеб програмиране и десктоп програмиране? 8-)
не много обясни :D 8-)Мързи ме, пич. :razz:
добре де уеб програмиране знам кво е нали се занимавам с тва се пак ама десктоп wtf ?


я кажи кво е WEB програмиране? хаха

LizZz
04-06-2009, 22:10
Ебати лешниците сте всичките*.

*Изключая сисадмина.

Xanibal
04-06-2009, 22:26
Правиш ли разлика между уеб програмиране и десктоп програмиране? 8-)
не много обясни :D 8-)Мързи ме, пич. :razz:
добре де уеб програмиране знам кво е нали се занимавам с тва се пак ама десктоп wtf ?


я кажи кво е WEB програмиране? хаха
разработка и развитие на сайтове(изработка ако щеш).Мерси тянко нещо ново научих не знаех че така се нарича :)

ivanstef
04-08-2009, 15:01
Още един спам от мен

:(

Xanibal
04-09-2009, 08:35
Как се сваля една жена: С волейболна,футболна или всякаква друга топка под формата на хедшот