PDA

View Full Version : Развитието ми.Погледнете моля Ви!



omarlu6en
03-15-2009, 18:22
Здравейте видях форума и се зарадвах,че ще мога да споделя моето притеснение с Вас.Знам,че сигурно има мн други подобни теми,но моля Ви отговорете ми сериозно.
Аз съм момче на 14 години и половина и се съмнявам дали се развивам добре.Имам комплекс с растежа в всяко отношение.Висок съм 161 а тези от моя клас почти всички от моя клас са с 1 глава по-високи от мен.Има съмо 2-3 момчета на моята височина и 1 малко по-нисък всички други са с 1 глава,но като че ли от 1 година май се оправям.Подследното лято съм порастнал за 3 месеца-5 см.А на Нова Година бях 158-159 а сега съм 161.
Другото ми притеснение относно моя член.Нормално ли е на 14 години да ми е 12-13 см просто ми се вижда малко странно,защото момчетата вече почват да правят секс а аз с тея 12-13 см не си се представям.Тренирам Футбол.Мастурбирам почти всеки ден това вреди ли на растежа? МОЛЯ Ви не давайте Отговори от СЪЖАЛЕНИЕ ИЛИ ЗА НАДЕЖДА дайте ми РЕАЛЕН отговор!Ето накратко въпросите ми:

1-Мн ли съм нисък и колко е нормалното и какво да правя за да порастна?
2-Нормално ли ми е голям и колко е нормалното?
3-Мастурбирането вреди ли на растежа?

Моля Ви изказвайте се ако сте поне малко компоненти по въпросите.

Благодаря на всички! :-o :o :? :shock:

shell
03-15-2009, 19:00
всичко си ти е наред :-P докато станеш на 18 толкова ще израснеш ,че няма да се осетиш кога си станал 180.Не съди по останали за височината .самозадоволяването не ти вреди или пречи :)

omarlu6en
03-15-2009, 19:21
нз вече се съмнявам :o

UFOs
03-15-2009, 19:50
1.Нисък си,да.Нормалната височина може да се каже,че е 1.70 поне според мен.
За да порастнеш,добре е да спиш следобяд.Тогава най-много се отделя хормона на разтежа.
2.Нормално е да е толкова голям.Да не мислиш,че тези на твоята възраст,които правят секс,са им по големи.
3.Маструбирането не вреди на нищо!Играй си с пишока когато можеш ;)

omarlu6en
03-16-2009, 08:09
плз дайте още мнения

john95
03-16-2009, 11:20
Ivinqvam se za latinicata:
Omarlu6en - Viso4inata ti ne se opredelq ot teb samiq, a ot gena ( Viso4inata na va6te)
2ro - Tvoq si e daje golqm, az sym na 13 i o6te nqmam sperma i mi e malyk (9-10sm) - Tolkova mi e o6te ot 5 klas mai :D
3to - Kyv Sex na 14 .... Ako misli6 4e tiq ot va6iq klas kazvat istinata - jestoko se lyje6, malko 6te da sa tezi koito naistina sa go pravili na taq vyzrast..

Az sym 169 sm i ima 2ma koito sa s 1 glava nad men.

Ako tvoeto razvitie e izostanalo - ne znam kvo sledva za men s tiq 10 santa v ga6tite 8-)

omarlu6en
03-16-2009, 17:16
Ем ти си 169 на 13 аз 161 на 14 и половина :? Пак и мен спермата ми дойде миналата година и миналата година ми беще голям точно,колкото твоя :(

john95
03-16-2009, 17:21
Ем ти си 169 на 13 аз 161 на 14 и половина :? Пак и мен спермата ми дойде миналата година и миналата година ми беще голям точно,колкото твоя :(

Tova be6e uspokoenie za men - thx - az sled kato prerovih celiq forum se uspokoih 4e sym normalen :D

Za teb - Ot moq klas imam i syu4enici visoki kym 1,55 ( no ne sa mnogo - okolo 2ma , 3ma)

Kakto ti kazah zavisi ot roditelite ti - kolko sa visoki ?
Moite sa mnogo visoki - Ba6ta mi e 190 sm ; Maika mi 178sm...
Ina4e - hapva6 li zdravo, ako ne qde6 dostaty4no tova moje da e problem.
Az li4no hapvam malko - teja 52 kg...

omarlu6en
03-16-2009, 17:50
Za nachalo sry za latineca no mi se bagna phonetica.Taka kakto ti kazah qm normalno i sam na normalni kilogrami 50-51 za moqta viso4ina.Nadqvam se da stana 175-180 i do kolkoto znam e vazmojno da sam vleznal malko po kasno v puberteta za poslednata godina sam porastnal kam 7-8 sm koeto mislq 4e ne e zle.Nadqvam se i za napred taka da e ms za otgovorite.

Nitroglycerin
03-16-2009, 18:40
1.-Нисък си,но през последните години в България срединият ръст сред момчетата между 12-15 години е спаднал,също и започването на побертета става доста по-късно това вероятно е от замърсения въздух,неправилното и нередовното хранене,интернет зависимост,ограничено спортуване.Можеш да си вземеш от аптеката витамин А,Д и калций,да смениш футбола с волейбол,8-часов сън,повече манджи и супички по-малко пържено и мазно.
2.Нормален ти е,но за да задоволиш момиче се иска дебелина (около 14/15 см)
3.Вреди,изхвърляш голямо количество бетък и отделяш голямо количество тостестерон,повече спорт за да оползотвориш тостестерона.

aaaaaaaaaaaaaaah
03-16-2009, 19:52
не мисля че си нисък нито че ти е малък тфа че ласкаш нема никфо значение... И кфо се оплакваш 160 ми се струва доста нормално аз сам на 16 и сам 160 :-D нищо че съм момиче ,а ти ще пораснеш още :P

Van4y
03-16-2009, 20:07
1.-Нисък си,но през последните години в България срединият ръст сред момчетата между 12-15 години е спаднал,също и започването на побертета става доста по-късно това вероятно е от замърсения въздух,неправилното и нередовното хранене,интернет зависимост,ограничено спортуване.Можеш да си вземеш от аптеката витамин А,Д и калций,да смениш футбола с волейбол,8-часов сън,повече манджи и супички по-малко пържено и мазно.
2.Нормален ти е,но за да задоволиш момиче се иска дебелина (около 14/15 см)
3.Вреди,изхвърляш голямо количество бетък и отделяш голямо количество тостестерон,повече спорт за да оползотвориш тостестерона.
сорри за офа ма как се мери дебелината :-D
иначе по темата :
1 дам иаз съм нисък... както всички от моето семеиство .. като бях на 14 (мин. година) бях 170 и ми се струваше ,че съм много нисък.. сега на 15 съм 175 :grin:
2. за големината хехе моя беше по-голям миналата година ... 14-15 :D
3. незнам ,но се си мисля ,че има някаква връзка с пъпките и космите :?

BlueCat
03-17-2009, 16:09
2.Нормален ти е,но за да задоволиш момиче се иска дебелина (около 14/15 см)
:lol: :shock: :lol: :shock:
Ква е тая дебелина, бе човек? Ти гледаш ли кво пишеш?
Към автора - не се притеснявай и не си създавай комплекси. Трябва да се научиш да се чувстваш добре в тялото си и да се харесваш. Имай предвид, че всички неща които ще направиш за ръста си са нищо в сравнение с гените. И ако родителите ти не са високи, не се притеснявай. Понякога децата приличат повече на дядо и баба, отколкото на мама и татко.

Nitroglycerin
03-17-2009, 16:46
2.Нормален ти е,но за да задоволиш момиче се иска дебелина (около 14/15 см)
:lol: :shock: :lol: :shock:
Ква е тая дебелина, бе човек? Ти гледаш ли кво пишеш?
Към автора - не се притеснявай и не си създавай комплекси. Трябва да се научиш да се чувстваш добре в тялото си и да се харесваш. Имай предвид, че всички неща които ще направиш за ръста си са нищо в сравнение с гените. И ако родителите ти не са високи, не се притеснявай. Понякога децата приличат повече на дядо и баба, отколкото на мама и татко. Еми дебелина ти като мушнеш една клечка да не мислиш,че ще задоволиш някоя? Целта на пениса е не да бъркаш в матката с него ,а да запълниш максимално вагината за най-пълно удоволствие и за двамата.
Дебелина се мери с шивашки метър измерваш там където пениса е най-дебел.

BlueCat
03-17-2009, 17:01
Еми дебелина ти като мушнеш една клечка да не мислиш,че ще задоволиш някоя? Целта на пениса е не да бъркаш в матката с него ,а да запълниш максимално вагината за най-пълно удоволствие и за двамата.
Дебелина се мери с шивашки метър измерваш там където пениса е най-дебел.
Ясно, че траа е дебел, ама мислех, че се мери на диаметър и се уплаших - 14 см диаметър....

john95
03-17-2009, 17:08
Еми дебелина ти като мушнеш една клечка да не мислиш,че ще задоволиш някоя? Целта на пениса е не да бъркаш в матката с него ,а да запълниш максимално вагината за най-пълно удоволствие и за двамата.
Дебелина се мери с шивашки метър измерваш там където пениса е най-дебел.
Ясно, че траа е дебел, ама мислех, че се мери на диаметър и се уплаших - 14 см диаметър....


14 см диаметър :razz: 8-), това и чернокож не може да го постигне бе :razz: :lol: 8-) :D

Redo
03-17-2009, 17:28
1-Мн ли съм нисък и колко е нормалното и какво да правя за да порастна?
2-Нормално ли ми е голям и колко е нормалното?
3-Мастурбирането вреди ли на растежа?

Моля Ви изказвайте се ако сте поне малко компоненти по въпросите.

Благодаря на всички! :-o :o :? :shock:
(1) Мъжете на твоята възраст се развиват по-бавно от жените. Не се притеснявай, може и гена да ти е такъв (ако майка и баща ти са ниски или съседа).
(2) Има още бая години да ти расте, не го мисли. Важно е как се работи с него, не колко е голям /!\
(3) Не вреди, вреди на теб че се научаваш да не си търсиш приятелка, а да му чупиш главата.

omarlu6en
03-17-2009, 18:41
Емии аз се надявах за съвети относно порастването.Лягам си към 12 и повечко,но въпреки това си ги имам 8 часа сън.Нещо друго като съвет?В никъкъв случай немга да спра футбола и да почна др. спорт.

john95
03-18-2009, 11:30
Емии аз се надявах за съвети относно порастването.Лягам си към 12 и повечко,но въпреки това си ги имам 8 часа сън.Нещо друго като съвет?В никъкъв случай немга да спра футбола и да почна др. спорт.

Моркови,млека (кисело и прясно) - Виж в гоогъл за Провитамин А..
Той е за растежа.
Спи следобеден сън.. и ако имаш време баскетче.

bestshot
04-03-2009, 22:00
[quote="omarlu6en"]Здравейте видях форума и се зарадвах,че ще мога да споделя моето притеснение с Вас.Знам,че сигурно има мн други подобни теми,но моля Ви отговорете ми сериозно.
Аз съм момче на 14 години и половина и се съмнявам дали се развивам добре.Имам комплекс с растежа в всяко отношение.Висок съм 161 а тези от моя клас почти всички от моя клас са с 1 глава по-високи от мен.Има съмо 2-3 момчета на моята височина и 1 малко по-нисък всички други са с 1 глава,но като че ли от 1 година май се оправям.Подследното лято съм порастнал за 3 месеца-5 см.А на Нова Година бях 158-159 а сега съм 161.
Другото ми притеснение относно моя член.Нормално ли е на 14 години да ми е 12-13 см просто ми се вижда малко странно,защото момчетата вече почват да правят секс а аз с тея 12-13 см не си се представям.Тренирам Футбол.Мастурбирам почти всеки ден това вреди ли на растежа?
Ще кажеш че описа мен :o

fenkatakrisi952
04-04-2009, 08:53
Тепърва започваш да се развиваш 8-)

harabelka
04-04-2009, 09:34
Ако висиш по лостове по 10- 15 мин на ден, ще се издължиш. Но не набирания, а просто се хващаш с ръцете и си висиш.

anonimencho
04-07-2009, 09:02
Здравейте видях форума и се зарадвах,че ще мога да споделя моето притеснение с Вас.Знам,че сигурно има мн други подобни теми,но моля Ви отговорете ми сериозно.
Аз съм момче на 14 години и половина и се съмнявам дали се развивам добре.Имам комплекс с растежа в всяко отношение.Висок съм 161 а тези от моя клас почти всички от моя клас са с 1 глава по-високи от мен.Има съмо 2-3 момчета на моята височина и 1 малко по-нисък всички други са с 1 глава,но като че ли от 1 година май се оправям.Подследното лято съм порастнал за 3 месеца-5 см.А на Нова Година бях 158-159 а сега съм 161.
Другото ми притеснение относно моя член.Нормално ли е на 14 години да ми е 12-13 см просто ми се вижда малко странно,защото момчетата вече почват да правят секс а аз с тея 12-13 см не си се представям.Тренирам Футбол.Мастурбирам почти всеки ден това вреди ли на растежа? МОЛЯ Ви не давайте Отговори от СЪЖАЛЕНИЕ ИЛИ ЗА НАДЕЖДА дайте ми РЕАЛЕН отговор!Ето накратко въпросите ми:

1-Мн ли съм нисък и колко е нормалното и какво да правя за да порастна?
2-Нормално ли ми е голям и колко е нормалното?
3-Мастурбирането вреди ли на растежа?

Моля Ви изказвайте се ако сте поне малко компоненти по въпросите.

Благодаря на всички! :-o :o :? :shock:




1. Изобщо не си нисък, според мен напълно нормален. Искам да кажа следното: Момчетата от моя клас са около 1.50 на 13 години са. Значи има 4 момчета от класа дет са по 1.45 см др. пет дето са около 1.50 и и още 3 дето са по 1.55 при положение че са на 13 години. Според мен са ниски, а ти си нормален.

2. Абсолютно с нормална големина ти е. =)

3. За последното не съм сигурна. Аз съм момиче на 13 и никога не съм маструбирала. :)

Whooly
04-07-2009, 10:13
Изведнъж ще дръпнеш напред и пениса ще порастне :) споко :P

ViciouSs
04-07-2009, 11:11
Така не се безпокой че не си толкова висок. Аз навремето бях с 1 глава по нисак от другите, а сега съм с 1 глава над всички :D

За пениса - има още да расте. До колкото знам растежа продължава до 15-16-17 год. (което е много индивидуално)

Мастурбацията по никакъв начин не ти пречи до колкото знам

Не се притеснявай за развитието си. Сигурно сега влизаш в побертета. И повярвай ми след 2-3 години ще си коренно променен :)

omarlu6en
04-07-2009, 17:35
Аз наскоро преди може би 1-2 месеца започнах да се окосмявам подмишниците.Още не съм се бръснал,защото са малко.Стъпалата са ми големи нося обувки номер 41-42 номер.Как мислите дали имам още поне 2 години активен пубертет или по малко?

Incubus793
04-08-2009, 11:35
Растежа е индивидуален за всеки- едни израстват по-бързо, други по-бавно. Това не трябва да те плаши. Имам приятел, който е на 25години и е висок 170 см пък си е готино момчето.. А за стимулиране на растежа започни да тренираш баскетбол или волейбол ... Относно половия ти член -много си е наред :-P

klasik93
04-26-2009, 20:05
аз пък не мога да си намеря обувки-нося 48-вие си пражете сметката коко сам висок-не е мн хубаво наистина ма ми казаха лекарите 4е 6те стана 200см и не6то

suffering891
04-27-2009, 09:46
споки мойче ;) щи расте и ти ше растеш и колко каки ше пращиш :D апък ако ти се праи толкоз секс след 1-2 години ако неси направил ходи на курва... мн познати така са направили... но мен неме кефеше да си напрая сефтето на няква курва... и затва... с моя позната... :oops:

clever
04-27-2009, 13:15
ха ха!и аз искам да порасна :grin: 8)
спок-сега те първа ще дръпнеш 8-)

john95
04-27-2009, 14:32
Аз наскоро преди може би 1-2 месеца започнах да се окосмявам подмишниците.Още не съм се бръснал,защото са малко.Стъпалата са ми големи нося обувки номер 41-42 номер.Как мислите дали имам още поне 2 години активен пубертет или по малко?

Не знам - но аз лично отдавна се окосмих - и под мишниците и около пениса - някъде на 12 ... Като на пениса имам рехаво там едни дълги косми около 20-30 :D
А под мишницата и аз нямам много...

Иначе нося 43 ... 8-)