PDA

View Full Version : 4ерна коса и мн светло руси или сиви кичури



nin4ity
03-16-2009, 08:00
та искам да попитам някои знае ли някаф фризиор в сливен които може да ми направи такива кичури :grin: защото 6те е доста трудно
междо другото ги искам само на долния пласт на косата :D :-)
или ако има вариянти да си ги пресадя доло горе колко ще ми струва :(

Glezanka
03-17-2009, 21:11
Какво му е трудното ... косата се обезцветява и след това се придава желаният цвят.Да не говорим,че така нареченият син прах е доста силен и едва ли ще се наложи обезцветяване.Можеше да питаш в някой фр.салон.

LovEsIckk
03-18-2009, 10:27
Мдааа..То ако беше така.Да не мислиш,че черния цвят се маха лесно особено ако си боядисвана преди тва..Тва просто е много зор работа,ще станат рижави кичурите забрави за руси или сиви.Казвам ти го от личен опит.И между другото е твърде вероятно тези изрусени кичури ако ти е изтощена косата след изсветляването направо да се скъсат от косата ти и да ходиш плешива

SoFarSoG00d
03-18-2009, 12:55
кичурите са демоде,смешно е ,а се замисли как ще изглеждат на черна коса,просто брутално зле.

sladkatababy1234
03-18-2009, 13:04
Леле като видя жена с черна коса и руси кичури изобщо, ама изобщо не ме кефи. Като някаква зебра ми изглежда. :shock:

BabaVihronrav
03-18-2009, 13:38
:smt064 :smt078

AnIcHkAtA
03-18-2009, 14:12
Много трудно.Имам приятелка, която искаше да направи същия номер, обаче никак не й се получи.Ако си с къна, забрави.Тя ходи при поне 3 фризиора и нито един не можа дори руси да докара, камо ли бели.Стават рижави.Единствения начин е нещо от сорта на присаждането, но не съм сигурна каква е процедурата.Най-добре иди във фризиорския салон и попитай :)

anity92
03-22-2009, 12:12
съветвам те да не си правиш такива кичури :) отмина им модата пък и не се знае дали изобщо ще се получи това което искаш.. много е трудно на тъмна коса да се правят светли кичури :) ..