PDA

View Full Version : Ще гласувате ли за парламентарни избори ?



hottie
03-16-2009, 10:06
Е?

Scrat
03-16-2009, 13:23
Те не са ли чак лятото?

Иначе задължително - няма да ме управляват турци!

XceSS
03-16-2009, 13:27
Твърдо ДА !
Този който не гласува, след това просто няма право да говори за проблемите на държавата !

CtrlAltDel
03-16-2009, 13:29
Не съм решила със сигурност, най-вероятно не. Не симпатизирам на никоя партия. Ако реша, че някоя е малко по-малко зле от другите - може и да гласувам, но едва ли.

MaLyKoLiU
03-16-2009, 13:32
Да! :-D

HeartOfRaven
03-16-2009, 13:40
Ако бях с една година по-голяма щях. Всеки има право на глас и ако всички гласуват има някакъв шанс за подобряване. Разбира се трябва да има и добри предложения. Плюс това не искам управляващите да се избират от пенсионери, турци, цигани. За пенсионерите не че имам нещо толкова против, но повечето (да не кажа всички) си гласуват за едни партии от 50 години насам и дори и да са супер злето, те си държат на традициите (не искат да приемат нещо ново и по-добро).

afterforever
03-16-2009, 13:43
Що в анкетата няма отговор "не", това е парламентарна клопка, за да няма негласували нали? hottie e служителка на правителстовто..

Scrat
03-16-2009, 13:47
http://apps.facebook.com/causes/227215/53539202?m=ef2c5a27
Айде, наливайте се :Д.

hottie
03-16-2009, 13:56
Що в анкетата няма отговор "не", това е парламентарна клопка, за да няма негласували нали? hottie e служителка на правителстовто..


Как така няма? Има от самото начало. А сега прибавих и не знам, което уж добавих ама го нямаше странно защо.

afterforever
03-16-2009, 14:01
Е, ш`ма извиняваш.. може и да е имало, аз поне не видях..

hottie
03-16-2009, 14:05
:) случва се. Но си беше тама. Аз самата не знам дали да гласувам. По принцип винаги гласувам, но сега .... има още време да реша, де.

afterforever
03-16-2009, 14:08
Аз ще гласувам, защото вярвам, че трябва да се гласува. Смешното е, че с партии, по на глава от населението няколко.. е доста трудно. Ще гласувам за тия малките, безизвестните "Зелено за България", "дайте път", "Магистрала Тракия" или подобни не с идеята да е празен вот, а с идеята, че много хора се надявам да го направят. Ще стане доста забавно, като в приказката за магарето, дето има награда за певец, знаете ли я?

hottie
03-16-2009, 14:23
Няма да влязат тези партии. По скоро СДС-ДСБ имат шанс вече.

5StaR
03-16-2009, 14:52
Азз ще гласувам за първи път :oops: :oops:

Jesus
03-16-2009, 15:51
Още не знам за кого, но сигурно ще гласувам...

afterforever
03-16-2009, 17:59
Няма да влязат тези партии. По скоро СДС-ДСБ имат шанс вече.

На мен ми е ясно, че няма да влязат. Просто не мисля, че трябва да се гласува за някого, просто за да се гласува. А останалите алтернативи са просто.. да, всички знаем какви. Не виждам турската партия да я споменаваш?

Pliok0019
03-16-2009, 18:01
Ако имаше как - определено щях да гласувам.

Стига са ни управлявали ДПС.

SoFarSoG00d
03-16-2009, 18:23
Естествено :),всеки имащ право на глас трябва да гласува.

afterforever
03-16-2009, 18:38
Както каза едно момче "И без това правото на глас е от малкото, което държавата ми дава, трявба да се възползваме".

tedi_hi91
03-16-2009, 18:38
Решила съм, че когато навърша 18 задължително ще гласувам! ! ! Много е важно младите хора да гласуват и то за БЪЛГАРИ

TheSadGirl
03-16-2009, 18:47
тъй като вече имам право, естествено ще гласувам :)

StayFly
03-16-2009, 22:30
Тоя път ше гласувам.

hottie
03-16-2009, 22:43
Няма да влязат тези партии. По скоро СДС-ДСБ имат шанс вече.

На мен ми е ясно, че няма да влязат. Просто не мисля, че трябва да се гласува за някого, просто за да се гласува. А останалите алтернативи са просто.. да, всички знаем какви. Не виждам турската партия да я споменаваш?

E, ДПС си влизат....

XceSS
03-16-2009, 22:50
Реда на партиите са :
1.ГЕРБ
2.БСП
3.Атака
4.ДПС

Помнете ми думата :)

SiegHeil
03-16-2009, 22:53
Реда на партиите са :
1.ГЕРБ
2.БСП
3.Атака
4.ДПС


Помнете ми думата :)
+1

5StaR
03-16-2009, 22:54
az 6 glasuvam za gerb moje bi :oops: :oops:

DimovB
03-16-2009, 23:03
разбира се. ще гласувам за АТАКА!

който не гласува - не трябва да яде!
:lol: :lol: :lol:

аз не знам дали ще гласувам
никоя партия не ме кефи 8-)

DimovB
03-16-2009, 23:05
Реда на партиите са :
1.ГЕРБ
2.БСП
3.Атака
4.ДПС

Помнете ми думата :)

1. БСП
2. ГЕРБ
3. ДПС
4. АТАКА

Помни моята дума :)

5StaR
03-16-2009, 23:33
Реда на партиите са :
1.ГЕРБ
2.БСП
3.Атака
4.ДПС

Помнете ми думата :)

1. БСП
2. ГЕРБ
3. ДПС
4. АТАКА

Помни моята дума :)

1.ГЕРБ
2.БСП
3.ДПС
4.АТАКА

Помнете моята дума :)

DimovB
03-16-2009, 23:41
герб никогиш няма да изместят червените, бе!

да живее социалистическата младеж! 8-)

Pliok0019
03-16-2009, 23:45
1.ГЕРБ
2.БСП
3.Атака
4.ДПС

Това е моята дума.

afterforever
03-17-2009, 05:18
Какъв е тоя ДИОП????

hottie
03-17-2009, 05:49
Ако се създаде ДОИП, ще гласувате ли за ДОИП? Не, че е вероятно да стане, но просто въпрос.

Аз не бих гласувала за ДОИП, както и много мои познати.

Иначе : ГЕРБ
БСП
ДПС
АТАКА )

Всъщност АТАКА и ДПС се борят за третото място 8-) Но това класиране е на този етап, всичко може да се обърне скоро

Pliok0019
03-17-2009, 08:27
Какъв е тоя ДИОП????


Кратка *сравнителна* програма на ОИП
Тъй като някои партии пишат принципи, точки и програми, и ние написахме някои точки за сравнение с програмите на другите партии.


1. Допълнително ограничаване на избирателни права - по максимална възраст (60 г.) и по минимално образование (3 клас).
2. Забрана на ДПС.
3. Приемане на програма за доброволна стерилизация на циганското малцинство, при което на всеки доброволно подложил се, се изплаща еднократна сума.
3.1. Сключване на споразумение с правителството на Индия и купуване на еднопосочни билети за циганите.
4. Спиране новините на турски, предаването на С. Трифонов (и сайта dir.bg и abv.bg).
5. Подкрепяне действията за връщане на дълговете от Турция.
6. Подкрепяне US базите в BG.
7. Промяна на името и флага на страната.
8. Неподкрепяне всенародните референдуми и задължителното гласуване.
9. Отнемане на царските имоти от Симеон Кобурготски.
10. Наказание на комунисти и други виновници за националните катастрофи.

Точките са писани набързо.

Това е старо, но златно.




Ако се създаде ДОИП, ще гласувате ли за ДОИП? Не, че е вероятно да стане, но просто въпрос.

Аз не бих гласувала за ДОИП, както и много мои познати.
Значи ти си заслужаваш това управление, както и следващото, което няма да е много по-различно.
Защо?

PainMonopoly
03-17-2009, 10:22
Ще гласувам, но нямам идея за кого.

cherinka
03-17-2009, 10:25
Аз бих гласувала за ДОИП, естествено като се премахнат или редактират 2-3 точки. ;) и приемат част от идеите на АТАКА. 8-)
АБе, ДОИП + АТАКА = тогава ще гласувам 8-)

Disrespect
03-17-2009, 10:27
ще гласувам...въпреки че не искам..
всичките са един дол дренки

cherinka
03-17-2009, 10:29
Дайте форума да си направиме една партия тогава, и без това май тук на повечето ни се допълват идеите и исканията и претенциите 8-) :booooomb:

DisciplineAndOrder
03-17-2009, 10:32
Кратка *сравнителна* програма на ОИП
Тъй като някои партии пишат принципи, точки и програми, и ние написахме някои точки за сравнение с програмите на другите партии.


1. Допълнително ограничаване на избирателни права - по максимална възраст (60 г.) и по минимално образование (3 клас).
2. Забрана на ДПС.
3. Приемане на програма за доброволна стерилизация на циганското малцинство, при което на всеки доброволно подложил се, се изплаща еднократна сума.
3.1. Сключване на споразумение с правителството на Индия и купуване на еднопосочни билети за циганите.
4. Спиране новините на турски, предаването на С. Трифонов (и сайта dir.bg и abv.bg).
5. Подкрепяне действията за връщане на дълговете от Турция.
6. Подкрепяне US базите в BG.
7. Промяна на името и флага на страната.
8. Неподкрепяне всенародните референдуми и задължителното гласуване.
9. Отнемане на царските имоти от Симеон Кобурготски.
10. Наказание на комунисти и други виновници за националните катастрофи.

Точките са писани набързо.

що за простотия?


няма да гласувам,щото нямам години.

5StaR
03-17-2009, 10:35
Апф атака няма как да минат ДПС, по простата причина, че по-голяма част от БГ население ще гласува за ГЕРБ и БСП .. и тъй като БСП са сега на власт има много хора, които не са доволно от тяхното управление ще гласуват за ГЕРБ => 1.ГЕРБ, 2.БСП... и поради така наречения избирателен туризъм... хилядите манафи от Турция ще дойдат и ще гласуват за ДПС => тя става 3.ДПС .. и на финала малко хора за 4.Атака..

ПС. Вие сериозно ли вярване на работити, които Атака обещават?

PainMonopoly
03-17-2009, 10:39
Кратка *сравнителна* програма на ОИП
Тъй като някои партии пишат принципи, точки и програми, и ние написахме някои точки за сравнение с програмите на другите партии.


1. Допълнително ограничаване на избирателни права - по максимална възраст (60 г.) и по минимално образование (3 клас).
2. Забрана на ДПС.
3. Приемане на програма за доброволна стерилизация на циганското малцинство, при което на всеки доброволно подложил се, се изплаща еднократна сума.
3.1. Сключване на споразумение с правителството на Индия и купуване на еднопосочни билети за циганите.
4. Спиране новините на турски, предаването на С. Трифонов (и сайта dir.bg и abv.bg).
5. Подкрепяне действията за връщане на дълговете от Турция.
6. Подкрепяне US базите в BG.
7. Промяна на името и флага на страната.
8. Неподкрепяне всенародните референдуми и задължителното гласуване.
9. Отнемане на царските имоти от Симеон Кобурготски.
10. Наказание на комунисти и други виновници за националните катастрофи.

Точките са писани набързо.

що за простотия?


няма да гласувам,щото нямам години.АхаХАхах, на ти 5 леа, дай да те кастрираме... :razz:

afterforever
03-17-2009, 10:52
И кой титан на мисълта измислил тоя ДИОП? Що за идиотизъм?! Ако и такава партия се регистрира, аз напускам държавата... с еднопосочен билет към Индия, Пакистан, Луната, Марс...

cherinka
03-17-2009, 10:54
^ хахахааххахаха :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

hottie
03-17-2009, 10:55
Апф атака няма как да минат ДПС, по простата причина, че по-голяма част от БГ население ще гласува за ГЕРБ и БСП .. и тъй като БСП са сега на власт има много хора, които не са доволно от тяхното управление ще гласуват за ГЕРБ => 1.ГЕРБ, 2.БСП... и поради така наречения избирателен туризъм... хилядите манафи от Турция ще дойдат и ще гласуват за ДПС => тя става 3.ДПС .. и на финала малко хора за 4.Атака..

ПС. Вие сериозно ли вярване на работити, които Атака обещават?


Според социолози ДПС е малко преди АТАКА, но всичко може да се обърне разбира се.



МнениеПуснато на: Вто Мар 17, 2009 10:43 am Заглавие:
Ако се махнат някои личности от дясното пространство като Костов, Михайлова и Софиянски ще имат по-голям шанс и ще спечелят доста гласове, които иначе ще отидат при ГЕРБ...

Ако Костов се махне партията ще спечели мноооооого.

XceSS
03-17-2009, 11:04
Интригата ще е между ДПС и Атака, за 3-тото място.Първо е сигурно, че ще е на ГЕРБ, а второто на БСП.Абе интересно ще е :)

ULTRA_LEVSKI
03-17-2009, 11:09
Какъв е тоя ДИОП????


Кратка *сравнителна* програма на ОИП
Тъй като някои партии пишат принципи, точки и програми, и ние написахме някои точки за сравнение с програмите на другите партии.


1. Допълнително ограничаване на избирателни права - по максимална възраст (60 г.) и по минимално образование (3 клас).
2. Забрана на ДПС.
3. Приемане на програма за доброволна стерилизация на циганското малцинство, при което на всеки доброволно подложил се, се изплаща еднократна сума.
3.1. Сключване на споразумение с правителството на Индия и купуване на еднопосочни билети за циганите.
4. Спиране новините на турски, предаването на С. Трифонов (и сайта dir.bg и abv.bg).
5. Подкрепяне действията за връщане на дълговете от Турция.
6. Подкрепяне US базите в BG.
7. Промяна на името и флага на страната.
8. Неподкрепяне всенародните референдуми и задължителното гласуване.
9. Отнемане на царските имоти от Симеон Кобурготски.
10. Наказание на комунисти и други виновници за националните катастрофи.

Точките са писани набързо.

Това е старо, но златно.




Ако се създаде ДОИП, ще гласувате ли за ДОИП? Не, че е вероятно да стане, но просто въпрос.

Аз не бих гласувала за ДОИП, както и много мои познати.
Значи ти си заслужаваш това управление, както и следващото, което няма да е много по-различно.

:shock: :shock: :shock: :shock:

afterforever
03-17-2009, 11:09
Колкото и против Атака да съм, бих могъл да се съглася да е всеки друг, но не и турците, за 3-тото място говорим.

ULTRA_LEVSKI
03-17-2009, 11:11
Glasuvane samo za NAI-NAI-NAI-NAI-malkite partii ili prazna (nevalidna) biuletina! Smyrt za dilyrite a.k.a. bulgarsko pravitelstvo.

hottie
03-17-2009, 11:30
Ами аз знам със сигурност, че няма да е за АТАКА, нито ДПС, нито БСП, нито ГЕРБ..... трябва да реша, а задачата е трудна 8-)

PainMonopoly
03-17-2009, 11:35
Glasuvane samo za NAI-NAI-NAI-NAI-malkite partii ili prazna (nevalidna) biuletina! Най-вероятно така ще направя и аз. Малка партия (с дясна насоченост разбира се) или уйче върху цялата бюлетина. :P

afterforever
03-17-2009, 11:36
Glasuvane samo za NAI-NAI-NAI-NAI-malkite partii ili prazna (nevalidna) biuletina! Smyrt za dilyrite a.k.a. bulgarsko pravitelstvo.

И защо ще ходиш да гласуваш, ако бюлетината ти е празна?!?!

StayFly
03-17-2009, 11:52
Щеше да е хубаво да се направи нещо срещу прииждащите турци.
Блокади, бой, взривени автобуси, сещате се.

afterforever
03-17-2009, 11:54
Че нали закони приемаха, глупости, ала-бала.... Нищо не могат да направят некадърниците.

5StaR
03-17-2009, 12:12
Ми не могат, защото турците се водят с постоянен или поне адрес в България и следователно имат право да гласуват.. затва така се получава

afterforever
03-17-2009, 12:17
Абе, не могат, защото не искат или защото са висшата еволюирала форма на дебил. Много лесно се проверява живял ли е някой тук в последните години.

woshata
03-17-2009, 21:12
Да уточним .. 60% от зрителите на Сблъсък ..

Jesus
03-17-2009, 21:22
Глобале как ще бъде новият химн ?

FockidyFockFock
03-17-2009, 21:25
Както е тръгнало...

http://www.vbox7.com/play:14cfa082
Предлагам "парчето" за химн. :smt023

Специален поздрав за Сашко(global)!

Айдеееее. Цингер, мингер, И-ПА-ПА!

Jesus
03-17-2009, 21:29
Точно Григоров е с македонски корени, песента на предаването му Къде и да одиш...... е македонска песен с малки промени, той знае само 2 неща : "ония кухи глави македонците като се усетят ще се върнат при нас" а другото е "ех тия сърби ......" само тези 2 нации критикува той друго не знае.

afterforever
03-17-2009, 21:30
И кой титан на мисълта измислил тоя ДИОП? Що за идиотизъм?! Ако и такава партия се регистрира, аз напускам държавата... с еднопосочен билет към Индия, Пакистан, Луната, Марс...
Защо да е идиотизъм?
Аз съм Авторът на ДОИП!
Пък ти ако искаш се изнасяй.

Какъв ще е новият флаг? Да ти е известно, че "изнасяне" на цигани не е възможно практически, защото като ти не си единствен на земята (не съм сигурен, че го занеш), така и България не е единствената страна в света, далеч не всички са длъжни до няква степен да се съобразяват с държава, която на картата се забелязва, само ако знаеш къде да я търсиш. Той нашият вече сключи договора с Индия, циганите изпрати там. Да си чувал за световни организации, които са с малко по-висши позиции от теб? Малоумности до върха на небето, както казваше едно дете. Кой реши, че комунистите са сътворили "национални катастрофи"? Плюеш комунистите, като налагаш цензура на медиите ("Шоуто на Слави", dir.bg, abv.bg - което е просто явно за да запълниш определен брой знакове). Толкова субективизъм... Ще подкрепяш базите на Щатите в България? Поради защо?

И ако не осъзнаеш тона, с който "ме съветваш" какво да направя, ще ти изровя 2-3 от правилата на форума, които забраняват това ти поведение. Като ще спорим, да го правим както трявбва.

SiegHeil
03-17-2009, 21:32
ХИМН НА РЕПУБЛИКА АЛБЕНА ! (http://vbox7.com/play:9d971b04)

Jesus
03-17-2009, 21:36
2те песни достойни за химн са
http://vbox7.com/play:94fbad0c

и

http://vbox7.com/play:eddf2705

Adwokat
03-17-2009, 21:42
Няма да гласувам... защото нищо няма да се промени !

Jesus
03-17-2009, 21:55
може ДОИП да има много привърженици, но ако проведеш проучване 90% съм сигурен че ще искат да е България :) И няма по-подходяща песен за химн от тази на Емил Димитров :) Военна песен за да напомня колко силна е била нашата войска :) Кан Тервел живял 8 век, известен като спасителят на европа е възпяван на запад, има намерана творба от 648 страници писана през 17 век във франция посвететана изцяло на него, мисля че това не е случайно, трябва да се гордеем с миналото си :)

знаеш ли българин в превод какво значи ?

kristo
03-17-2009, 22:09
Естествено, че да, ще гласувам. С надеждата да падне сегашното изцяло вредно за България правителство и на власт да дойде доста по-национално-отговорна партия(или коалиция), която да успява да защитава българските национални интереси винаги, когато се може.

Иначе отдавна съм спрял да търся идеалната партия, идеалния политик- такива няма, няма и да има. Само че винаги се намират различните, по-добрите, винаги се намира алтернатива когато човек дълги години я търси. Дори и принципа на по-малкото зло също е немалка алтернатива, така че който се колебае дали да гласува или не, нека си зададе въпроса иска ли още четери години ДПС да е в управлението на България, а заедно с тях да ни крадат и заличават бившите комунисти от БСП и царските мекерета от НДСВ :wink:

kristo
03-17-2009, 22:21
Проучване е правено в един друг форум. Засега около 40% подкрепят промяна на името, а 60% са за запазване на името. Но само 10% + 1% ако си променят мнението ... стават 51% на 49%.
Не съм на мнение, че нормално хората трябва да живеят с военни мисли в главата си. Историята си е история - изпълнила си е мисията. Това с гордеенето е доста тъпо.
Българин обикновено значи, мошеник, крадец, прошляк, комунист, атентатор срещу папата, некултурен и др. такива.
Ти си пълен малоумник... Крадци, мошеници, комунисти, атентатори.. има ги във всяка една нация, само болни костовистки кратуни като твоята си умират от кеф да българофобстват и изкарват всички, които не мислят като тях комуняги и атентатори.

А атентата срещу папата е ясен- дело на Юджелан- 100% факт! Само че ти за да се сложиш пак на някого си да оплюеш българите и да ни изкараш виновни.

А това за знамето- мечтай си- никой не вярва в достоверността на измислените ти манипулирани анкети :? :? :?

Jesus
03-17-2009, 22:24
кристо в момента не мога да намеря точният откъс от именника ( :D стана ми като библия тази книга ) поправи ме ако греша но на прабългарски българин значи свят човек, а не всичко негативно което днес се свързва с българин :(

kristo
03-17-2009, 22:30
Браво, виждам, че Именника ти е влязъл под кожата :)

Иначе българин идва от иранската дума болг, която означава бял и ариан, тоест ариец. Тоест българин на практика означава аристократ :)

Това не означава, че всички българи сме такива, че всички се вписват в това понятие, по принцип това означава българин, макари да има и други тълкувания, които обаче са доста смеховати и не смятам да ги коментирам :)

XceSS
03-17-2009, 22:59
Щеше да е хубаво да се направи нещо срещу прииждащите турци.
Блокади, бой, взривени автобуси, сещате се.

Нали се опитаха да приемат закон, който казва, че хора живели последните 3 месеца в България могат, да гласуват.Тогава ДПС завъртя и обърна въпроса и нямам в предвид законово, а просто обърна смисловата част на закона, за да доведе до обърване и нали нашите депутати са тъпи, си го приеха,
Да се надяваме, поне че ГЕРБ ще направи нещо (въпреки че силно се съмнявам)

hottie
03-18-2009, 06:31
Global как 60% ще подкрепят ДОИП като поне толкова не знаят какво е? Нещо много си вярваш ми се струва. :)

SiegHeil
03-18-2009, 08:10
Гледай предаването - те гласуват за това пенсионерите да не гласуват, а дали знаят, че това се нарича ДОИП, е допълнителен въпрос. Просто от телевизията не са им го изяснили.
Това ти е само 1 точка, като ти видят другите, хората ще се отакажат...противоречиви са ^

hottie
03-18-2009, 08:56
Много са малко хората, които биха застанали зад ДОИП.

Jesus
03-18-2009, 09:01
Защо да са малко хората който биха застанали зад ОИП ? Примерно като изключим 4-5 точки от предложенията го подкрепям :-P

hottie
03-18-2009, 09:03
Защото едно от последните изследваия, които пуснахме показва това :)

Jesus
03-18-2009, 09:06
Е ти имаш вътрешна информация не е честно :( Макар че според мен, една голяма част от тези изследвания се купуват :(

afterforever
03-18-2009, 09:19
Какъв ще е новият флаг? Да ти е известно, че "изнасяне" на цигани не е възможно практически, защото като ти не си единствен на земята (не съм сигурен, че го занеш), така и България не е единствената страна в света, далеч не всички са длъжни до няква степен да се съобразяват с държава, която на картата се забелязва, само ако знаеш къде да я търсиш. Той нашият вече сключи договора с Индия, циганите изпрати там. Да си чувал за световни организации, които са с малко по-висши позиции от теб? Малоумности до върха на небето, както казваше едно дете. Кой реши, че комунистите са сътворили "национални катастрофи"? Плюеш комунистите, като налагаш цензура на медиите ("Шоуто на Слави", dir.bg, abv.bg - което е просто явно за да запълниш определен брой знакове). Толкова субективизъм... Ще подкрепяш базите на Щатите в България? Поради защо?

И ако не осъзнаеш тона, с който "ме съветваш" какво да направя, ще ти изровя 2-3 от правилата на форума, които забраняват това ти поведение. Като ще спорим, да го правим както трявбва.
Ти сам си каза, че ще се изнесеш, така че аз потвърдих твоите думи.

Коя организация ще попречи на транспортирането на циганите? ООН ли? Ами тя и против свалянето на Саддам беше. Това ще си е двустранна договорка между двете страни.

Последната национална катастрофа беше през 1996 - кой управляваше тогава?

Преди това беше 1990 - кой управляваше тогава?

dir.bg и forum.abv.bg самите те налагат зверска фашистка цензура във форумите си. Със спирането на тези сайтове всъщност се борим ПРОТИВ цензурата - така участниците ще се пренасочат към други сайтове, където няма цензура и където и опонентите им ще могат да участват. А за клеветите и лъжовните внушения на Трифонов, е писано много в съответните форуми. По цял свят клеветите се наказват.

Базите са в интерес на страната. Но това е отделна тема.

Да, все военно ще живеем, ако продължава да има хора, които си мислят, че слагайки военни бази, ще си осигури мир.

Просто изключителното мнение, че правителството на Индия, която си има толкова много цигани, ще се съгласи да приеме и нашите е просто... ... нямам думи.

И айде да говорим с факти. Национални кризи, след официалното падане на БКП от влас, но виновни са видиш ли комунистите. Защо 40 години национални катастрофи няма?

Може да е добре да спреш да живееш в интернет, а в реалния свят: "Със спирането на тези сайтове всъщност се борим ПРОТИВ цензурата..." Що не земеш да наложиш цензура в парламента?
Добре, че няма да има много дълго време такава партия, която, разбира се, никой няма да подкрепи дори да я има, само ще дойде да покаже на света що за хора живеем тук.
Почва да става проблем това, че всеки почна да си мисли, че разбира от политика... и ще прави партия..

hottie
03-18-2009, 09:23
Е ти имаш вътрешна информация не е честно :( Макар че според мен, една голяма част от тези изследвания се купуват :(

Ако нашето се купуваше и знаех, че има шанс да не е вярно нямаше да говоря така :)

afterforever
03-18-2009, 09:30
Защо да са малко хората който биха застанали зад ОИП ? Примерно като изключим 4-5 точки от предложенията го подкрепям :-P

Е, извинявай, те не бяха ли 8 точките? Изключваш 5, остават 3, партия с 3 точки?!

woshata
03-18-2009, 09:54
http://i39.tinypic.com/2s7uamo.jpg !!!

PainMonopoly
03-18-2009, 09:58
И айде да говорим с факти. Национални кризи, след официалното падане на БКП от влас, но виновни са видиш ли комунистите. Защо 40 години национални катастрофи няма? Тези 40 години са си били една непрекъсната национална катастрофа. (wait)

afterforever
03-18-2009, 10:03
И айде да говорим с факти. Национални кризи, след официалното падане на БКП от влас, но виновни са видиш ли комунистите. Защо 40 години национални катастрофи няма? Тези 40 години са си били една непрекъсната национална катастрофа. (wait)

И пак не виждам фактите... (think)

5StaR
03-18-2009, 10:09
Глобале тва е дискриминация

12. Потребители, които подклаждат спорове, насаждат неприязън към потребител или група потребители и проявяват дискриминация, независимо от какъв характер, подлежат на санкция - изтриване или банване. Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат и уронват престижа на сайта или потребители, модератори, администратори на форума и сайта. Наказанията по тази точка следва да бъдат изпълнявани директно, без предупреждение.

afterforever
03-18-2009, 10:22
:D :D :D :D :D :D :D казаха ли ти го беееее :D :D :D :D :D

HeartOfRaven
03-18-2009, 12:50
global, какво ще постигнеш с промяната на името на България?
Ще станем нов народ, чист като сълза ли? Ще ни гледат с друго око ли? Какво?
Нима за нас турците не са същите османци, които видиш ли са си сменили името? Едно име заличава ли всички жестокости, които са извършили?
А като си сменим името и продължаваме по същия път какво ще стане? Колко пъти ще трябва да го сменяме?

kristo
03-18-2009, 14:03
Та Глобале сброй от всички пишещи в тази тема колко от тях(нас) приемат идеята ти за смяната на името България и знамето ни. Аз не виждам нито един такъв. А представяш ли си ако гласуваме в измислената ти анкетка колко смазващо предимство ще имаме 8)

Просто не ми се занимава да гласувам в нещастните ти анкети, така и така ми е през оная работа дали има няколко болни мозъка като твоя, които са гласували "за" товето предложение.

hottie
03-18-2009, 14:22
ДПС пада

afterforever
03-18-2009, 14:44
Как пада?? :grin:

Jesus
03-18-2009, 14:50
Виж за химн бих сложил "Моя Страна" 8-)

democratos
03-18-2009, 15:29
Реда на партиите са :
1.ГЕРБ
2.БСП
3.Атака
4.ДПС

Помнете ми думата :)

1. БСП
2. ГЕРБ
3. ДПС
4. АТАКА

Помни моята дума :)

1. ГЕРБ
2. БСП
3. СДС-ДСБ
4. ДПС
5. Атака

Това ще бъде резултатът от изборите. Ще имаме дясно ЕНП управление (ГЕРБ+СДС+ДСБ), което ще ни отдели от пагубната орбита на Русия веднъж завинаги.

Jesus
03-18-2009, 15:31
Това ще бъде резултатът на изборите. Ще имаме дясно ЕНП управление (ГЕРБ+СДС+ДСБ), което ще ни отдели от пагубната орбита на Русия веднъж завинаги.

Напротив по-добре с Русия и Азиятските страни от колкото да правим федерки на САЩ, ако не бяха фалирали може би щеше да има някакъв смисъл, но сега няма никакъв смисъл. С Русия имаме общи корени, който не трябва да забравим :)

kristo
03-18-2009, 16:09
Jesus явно не си нясно с идеите на Демократоса, а те са свързани с превръщането на България в американски щат- тоест чистокръвен американски гъзоблизец. За него световния диктатор Буш е спасител на човечеството, също както за комунистите Сталин е такъв... Общо взето една бетонна промита костовистко-седесарска кратуна, за която САЩ е нещо велико и свято...

А сега виждам, че харесва и ББ и ГЕРБ... от ясно по ясно какъв е и чии корпоративни интереси защитава- на десните политически мутри в България, които винаги са играли в един отбор с БСП, понеже произлизат от БСП.

И въпреки, че не вярвам Демократоса да ми отговори на въпросите все пак ще го попитам: Колко комунисти бяха осъдени от Костовото правителство? Колко от тях бяха вкарани в затвора? Колко комунистически паметника бяха премахнати по негово време... Айде ако имаш поне малко морал американски мухльо чакам аргументиран отговор 8)

afterforever
03-18-2009, 16:12
Jesus явно не си нясно с идеите на Демократоса, а те са свързани с превръщането на България в американски щат- тоест чистокръвен американски гъзоблизец.

Е айде сега, всички знаем коя щеше да е 16-тата република от СССР ц ;) Ако не беше започнала перестройката 8)

hottie
03-18-2009, 16:15
Как пада?? :grin:

Процент на гласоподаватели за ДПС пада. АТАКА се качва.

Jesus
03-18-2009, 16:21
Аз казах че е много по-добре с братският руски народ :D Много от бившите членки на СССР от централна Азия твърдят че имат общи корени с нас и ние вместо да се насочим към Азия, която в момента движи целият свят, ние правим федерки на фалиралите американци :(

Иначе преди около месец и ако не се лъжа по ББТ даваха 1 клипче с подигравателен характер към Командира и казаха доста истини :)

Nam3less3
03-18-2009, 16:24
Забелязал съм, че из интернет пространството, има двама души(democratos и доип global), и са известни с това, че няма нито един човек из безбройните форуми, който да е съгласен с който и да е техен пост. От теми за музика до Буш.
Тия 2мата момци явно се мислят за богове, щом продължават да си въобразяват че те са прави, и че а всички останали грешат.
Е, разбирам да си поддръжник на САЩ и "демокрацията" и да слушаш Мадона, ама да подкрепяш сляпо всяко действие на Буш и на САЩ е ненормално.
Тоя демократос беше казал, че е крайно десен републиканец - християнин. Къв християнин, той го твърди, само защото това е официалната религия в САЩ, ако беше ислям, демократос щеше да е най-големия мюсюлманин :D
Пак той написа, че идоли са му Джордж Буш и Тони Блейър.
Заради Буш целият свят намрази САЩ, самия Буш на последното свиждане с президентите на Европа никой не го поздрави. Тони Блейър преди беше от най-популярните личности в Англия, и след като премината на страната на Буш, всички го плюят сега.
Изобщо за тоя демократичен индивид всяка война, която САЩ води е свещенна, а примерно ако някоя друга страна се намеси, те са или терористи, или агресори. Изобщо аз се чудя как може да има такъв човек като него, всички до един ще му кажат че е заблуден и безмозъчен фанатик, ама дебелата му глава няма да го проумее.

afterforever
03-18-2009, 16:38
Това си е за тема... :shock:

kristo
03-18-2009, 18:24
Nam3less3, то и на България да обяви война САЩ той ще застане на тяхна страна и ще почне да плюе по нас... демократоса е патология отвсякъде. Всъщност по-точно е неговия ник да е демагогос- по-големи демагози от него и Глобала в този форум няма.

Аз казах че е много по-добре с братският руски народ Very Happy Много от бившите членки на СССР от централна Азия твърдят че имат общи корени с нас и ние вместо да се насочим към Азия, която в момента движи целият свят, ние правим федерки на фалиралите американци Sad

Иначе преди около месец и ако не се лъжа по ББТ даваха 1 клипче с подигравателен характер към Командира и казаха доста истини Smile

Никак не си падам по това "братски народ", понеже всеки народ е различен от другия по един или друг показател. А и руснаците макари също да имат иранска жилка подобно нас имат и доста славянска и угро-финска жилка, което ни раздалечава от друга страна. Иначе си прав за някои от кавказките народи в Руската федерация, които са ни много сходни по произход- осетинците, абхазците, кабардинците, дори чеченците също са с ирански произход. За балкарците и чувашите е излишно да се споменава, повече от ясно е, че са потомци на прабългарите. Но за съжаление тези народи живеят в крайна мизерия и са много назад в развитието си, нямат и самостоятелна държавност.

Иначе ако трябва да си сътрудничим като държава с някой е с Германия най-вече плюс Русия, понеже двете в момента са в много близки отношения, а от близките нам страни, които са от нашата категория- с Хърватия и Унгария- имаме обща историческа съдба и общи претенции към сърбите.

Jesus
03-18-2009, 18:31
Преди време четох че Казахстан, че са искали да се сприятелим :) Те са доста голяма и богата страна, имат огромни ресурси, друг е въпроса до каква степен умеят да ги използват, там говорят на смеска между прабългарски и руски, така че горе-долу може да се разбираме :) Пък там имат голяма територия и може там да изселим ромите 8-)

kristo
03-18-2009, 18:47
Казахстан е голяма и богата на природни ресурси страна, но в никакъв случай богата като стандарт на живот- напротив. Но имат природен газ, прав си. Така че едно партньорство в енергиен аспект можеби е добре да има между нас, но зависи.

Иначе произхода им е спорен- те имат също иранска жила, но са омешени и то доста с монголоиди и тюрки.

woshata
03-18-2009, 18:55
Цялата тая дискусия е толкова излишна и толкова тъпа .
Никога ДОИП няма да бъде приет .. никога няма да има толкова луди и заблудени хора .
Никога .
Точка .

SiegHeil
03-18-2009, 18:58
Заври си тея 60% у задника...тъй като си ретард, ще трябва да се повтарям..


90% от пенсионерите нямат пари за SMS гласуване..само че за истинско имат ;)
И оттук идва сметката че към 40% от младите хора са против ДОИП(това прави към 1,300 000 грубо)...и като вкараме че против ДОИП на истинските избори ще гласуват 30%(песимистично) от пенсионерите, циганите, турците и всички срещу които е насочен ДОИП..тва прави около 2,5 милиона против(при това в най лошия случай)...чиста математика :)
Да не говорим че като те видят по телевизията, половината от подкрепящите ще се окажат...за ДОИП младите ти трябват силни и обединени..а за това трябва лидер, всеки знае че ти не си такъв :)
И тея велики 60% са в предаване в неделя сутрин...положително погледнато са го гледали 2-3% от хората ;)

woshata
03-18-2009, 19:19
Продължавам да твърдя същото .
Само като ти чуят останалите идеи по-скоро да те пребият някъде .. отколкото да приемат каквото и да е излязло от твоята уста . Пък и да не беше от теб пак е достатъчно абсурдно .. и стига с тия 60 % каза ти се 50 пъти .. нищо не зна-чат . Първо провери рейтинга на Сблъсък и после си сметни наистина колко хора са това всъщност .. божкееей :lol: Дали и сам си вярваш ..

afterforever
03-18-2009, 19:23
Продължавам да твърдя същото .
Само като ти чуят останалите идеи по-скоро да те пребият някъде .. отколкото да приемат каквото и да е излязло от твоята уста . Пък и да не беше от теб пак е достатъчно абсурдно .. и стига с тия 60 % каза ти се 50 пъти .. нищо не зна-чат . Първо провери рейтинга на Сблъсък и после си сметни наистина колко хора са това всъщност .. божкееей :lol: Дали и сам си вярваш ..


Какво по-забавно, ако наистина си вярва... Ти представяш ли си що за шут би станал? :razz: :razz: :razz: :razz:

Scrat
03-18-2009, 19:24
Глобала е яко зле. :Д

П.С. Мерси, че ми каза къде си учил, та да не ходя там. Току виж съм изперкал хД.

woshata
03-18-2009, 19:25
Продължавам да твърдя същото .
Само като ти чуят останалите идеи по-скоро да те пребият някъде .. отколкото да приемат каквото и да е излязло от твоята уста . Пък и да не беше от теб пак е достатъчно абсурдно .. и стига с тия 60 % каза ти се 50 пъти .. нищо не зна-чат . Първо провери рейтинга на Сблъсък и после си сметни наистина колко хора са това всъщност .. божкееей :lol: Дали и сам си вярваш ..


Какво по-забавно, ако наистина си вярва... Ти представяш ли си що за шут би станал? :razz: :razz: :razz: :razz:Така де .. да наистина си е смешно вече :booooomb:

cherinka
03-18-2009, 19:25
Samo Hitler shte ni opravi!!!

ех,как ми се иска някакси да се появи нов Хитлер...
И на мен.

Глобал, когато предлагаш ДОИП на някого, опоменавай добре шеста и седма точка да видим тогава резултата какъв би станал. ;)

Disrespect
03-18-2009, 19:26
Samo Hitler shte ni opravi!!!

хааххахаах
той си е бил с такива наклонности, дам

:D

afterforever
03-18-2009, 19:35
А пича къде е учил, че ми стана инетерсно?? :shock: :shock: :shock:

Scrat
03-18-2009, 19:41
А пича къде е учил, че ми стана инетерсно?? :shock: :shock: :shock:


Учил съм социология и маркетинг в УНСС и добре знам как може да се манипулира общественото мнение и отделно да се изкарват всякакви резултати в зависимост от това какви въпроси задаваш.

Големец! :Д

afterforever
03-18-2009, 19:49
А той вече се изучиииииииил, аз мислех някое училище ще каже :D:D:D:D ТОЙ И ВИСШЕ ИМАЛ!!!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

afterforever
03-18-2009, 19:58
Ква беше първа точка?

SiegHeil
03-18-2009, 19:59
Те и Иран и Ирак - пълни с атомни бомби, там по дърветата растат..

afterforever
03-18-2009, 20:03
Тоз съвсем се е скапал. Не може ли да се намери някакъв закон, по който да се опандизи тоя болен мозък, защото не ми издържат нервите. Ще взема да седна да търся аз закона и искам да питам модераторите дали ще ми дадат нужната информация, ако трявба да се стигне до действия? 8) 8) :grin: :grin: :grin:

hottie
03-18-2009, 20:05
Абе Глобале как ще ми сравняваш сутришно предаване с екзит пол? От къде ги събираш тия бисери?

afterforever
03-18-2009, 20:06
Г-це Модератор, отговорете на въпроса ми :razz: :razz: :razz: :razz:

SiegHeil
03-18-2009, 20:09
Те и Иран и Ирак - пълни с атомни бомби, там по дърветата растат..
Е, аз на теб ще разчитам и на твоите уверения. Как пък не.
Да бе, те Ирак са си преместили атомните бомби в Иран, затова не ги намериха там..това е конспирация на терористите !

hottie
03-18-2009, 20:13
Тоз съвсем се е скапал. Не може ли да се намери някакъв закон, по който да се опандизи тоя болен мозък, защото не ми издържат нервите. Ще взема да седна да търся аз закона и искам да питам модераторите дали ще ми дадат нужната информация, ако трявба да се стигне до действия? 8) 8) :grin: :grin: :grin:

По принцип Глобал е помолен многоркадно да спре със скандирането на ДОИП...той си знае.

afterforever
03-18-2009, 20:15
Е що са не ми отговори.? Аз, ако теоритично намеря закон, който да забранява това негово поведение в интернет пространстовто, ще ме снабдите ли с едни определени цифрички, които ще бъдат нужни?

afterforever
03-18-2009, 20:26
Затова в генералния щаб на българската армия се е разказвал следния виц. Живков прави ремонт на София и анекдотът е "Защо к

hottie
03-19-2009, 07:09
Факт е, че Иран се опитва да си направи атомна бомба, заявява го и не го крие, има и доста центрове, където експериментира.


Абе Глобале как ще ми сравняваш сутришно предаване с екзит пол? От къде ги събираш тия бисери?
Дай някакви по-достоверни данни. Мен тези ме задоволяват.


Тоз съвсем се е скапал. Не може ли да се намери някакъв закон, по който да се опандизи тоя болен мозък, защото не ми издържат нервите. Ще взема да седна да търся аз закона и искам да питам модераторите дали ще ми дадат нужната информация, ако трявба да се стигне до действия? 8) 8) :grin: :grin: :grin:
Старите комунистически методи няма лесно да изоставиш - който говори неудобно - в затвора!

Ако отпуснеш 15 000лв ще ти пусна едно представително изследване, аз :) въпреки, че вече знам отговора.

hottie
03-19-2009, 07:15
Ако го убедиш петте бона са твои 8-)

Jesus
03-19-2009, 07:56
Ако не се лъжа по времето на Командира продадоха Кремиковци за 1 долар :-o

Jesus
03-19-2009, 08:12
Ако ще да фалира, не може да струва толкова :x

Jesus
03-19-2009, 08:28
знам че ще плюете мен и линка но нищо http://www.vestnikataka.com/?module=displaystory&story_id=41850&edition_id=697&format=html

hottie
03-19-2009, 08:49
Забелязали ли сте , че БСП в момента правят дясна политика, а ДПС лява? Съвсем са влязли в джаза

hottie
03-19-2009, 09:05
Тук не искам да коментирам, защото след малко ще отворя прозореца ще изхвърля всичко от бюрото си и ще се метна...

Защо така? Недей :)

afterforever
03-19-2009, 09:30
Я земи пак копирай нещо от някой друг форум, че изглежда като голям авторитет ;-) ;-) ;-) :!: :!: :!: :arrow:

kristo
03-19-2009, 09:51
Глобале аз пък да те питам- питах същия въпрос един път вече демократоса, но тъй като от идиот като него не очаквам адекватен отговор ще питам и теб(понеже и двамата сте костовисти). Та:

Колко комунисти бяха осъдени по време на управлението на Костов?
Колко от тях бяха вкарани в затвора?
Колко комунистически паметника бяха премахнати през същото управление... Айде отговори ми на тези въпроси ако можеш.

Отделно говориш пълни простотии как комунизма идвал от руснаците, понеже той идва от евреите, а това ти много удобно гледаш да го премълчиш(а можеби се правиш, че не го знаеш).

А доколкото съм подочул оттук-оттам когато си бил във Франция си търсел съдействие за бъдещата си политическа дейност от тамошни еврейски организации, така ли е?!

Nam3less3
03-19-2009, 11:08
"Кремиковци" беше включен в списъка за финансово оздравяване. В случай, че нямаше купувач, предприятието трябваше да бъде ликвидирано."

Това значи, че ако не се продаде за 1 долар, ще бъде ликвидирано.

"Балкан" пък е бил включен в списъка за ликвидация от Жан Виденов пак с огромни дългове, натрупани от комунистите, т.е. Балкан вече е била ограбена преди Костов.Айде ся, комунистите ограбили тия предприятия. Всичко това стана след 89-та, и десните капиталисти съсипаха икономиката. Не знам кой е имал за цел да краде, или кой просто е искал доброто на страната, но в СДС отидоха всички користни капиталисти.
Има 2 вида комунисти - истинските социалисти и антикапиталисти, и онези крадци, криещи се зад червения цвят само за да са във властта. Те после създадоха "сините" партии, а другата част от тях останаха в БСП. Всичките са един дол дренки, а хората гласуват за тези, които защитават интересите им. Изобщо комунизма и капитализма са системи, в които едните за сметка на другите се облагодетелстват, и за тва е цялата тая омраза. Друг е въпроса кое е по-справедливо и демократично.

acdcfenka
03-19-2009, 14:21
1.ГЕРБ
2.БСП
3.Атака
4.ДПС

Това е моята дума.


1.Атака
2.ГЕРБ
3.БСП
ДПС не влиза в парламента.

Това е моята дума.

hottie
03-19-2009, 14:22
1.ГЕРБ
2.БСП
3.Атака
4.ДПС

Това е моята дума.


1.Атака
2.ГЕРБ
3.БСП
ДПС не влиза в парламента.

Това е моята дума.

Никакъв шанс

afterforever
03-19-2009, 14:26
1.Атака
2.ГЕРБ
3.БСП
ДПС не влиза в парламента.

Това е моята дума.

Това е товето желание. ДПС си е в парламента, тряа се борим да не е от управляващата коалиция...

InitialD
03-19-2009, 14:44
Да! Ама на тези в Ливан ... за Българските още не съм сигурен ... някой да предложи партийка без бсп,дпс,ндсв,сдс ?!!?

acdcfenka
03-19-2009, 14:45
Да! Ама на тези в Ливан ... за Българските още не съм сигурен ... някой да предложи партийка без бсп,дпс,ндсв,сдс ?!!?


Атака. 8-) А имаш ли 21 години? 8-)

InitialD
03-19-2009, 14:46
Да! Ама на тези в Ливан ... за Българските още не съм сигурен ... някой да предложи партийка без бсп,дпс,ндсв,сдс ?!!?


Атака. 8-)

Мразят ли хората с двойно гражданство !?!? Най - вече ливанците!?

acdcfenka
03-19-2009, 14:47
Да! Ама на тези в Ливан ... за Българските още не съм сигурен ... някой да предложи партийка без бсп,дпс,ндсв,сдс ?!!?


Атака. 8-)

Мразят ли хората с двойно гражданство !?!? Най - вече ливанците!?

Незнам, мразят цигани и турци, за други незнам.

democratos
03-19-2009, 15:04
Колко комунисти бяха осъдени по време на управлението на Костов?
Колко от тях бяха вкарани в затвора?
Колко комунистически паметника бяха премахнати през същото управление... Айде отговори ми на тези въпроси ако можеш.

1-во, не сме фашистка държава за да арестуваме и вкарваме по затворите без реални доказателства. Факт е, че комунистите са умели мошенници и добре си оправиха документите докато бяха на власт. Също така Костов може да е бил министър-председател, но комунягите в администрацията, бюрокрацията, съдебната власт, армия, полиция все още държаха силни позиции. Трудно е да се работи, когато всички са срещу теб, но Костов успя и направи най-важните реформи, които ни гарантираха евроатланическо бъдеще. После комунистите извикаха техния човек Симеон и пак се върнаха, измамвайки народа.
А за паметниците, в момента се сещам единствено за Мавзолея, малко ли е?
Също така в града на баба ми помня, че кмета от СДС бутна паметника на местния партизанин. СИгурно има и други такива случаи из страната.

psychopath
03-19-2009, 15:13
кур за бкп и дпс 8-)

Crusher
03-19-2009, 16:22
Аз лично ще гласувам, но с празна бюлетина, не мисля, че има някой достоен за гласът ми!
Ще гласувам, колкото да не зачислят гласът ми за някоя партия, която не искам ! :-x

Jesus
03-19-2009, 16:52
Глобале какво ще направи ОИП по въпроса че има към 350 000 молби от македонци за българско гражданство ?

psychopath
03-19-2009, 17:19
Аз лично ще гласувам, но с празна бюлетина, не мисля, че има някой достоен за гласът ми!
Ще гласувам, колкото да не зачислят гласът ми за някоя партия, която не искам ! :-xтова е идеята 8-)

kristo
03-19-2009, 20:41
Колко комунисти бяха осъдени по време на управлението на Костов?
Колко от тях бяха вкарани в затвора?
Колко комунистически паметника бяха премахнати през същото управление... Айде отговори ми на тези въпроси ако можеш.

1-во, не сме фашистка държава за да арестуваме и вкарваме по затворите без реални доказателства. Факт е, че комунистите са умели мошенници и добре си оправиха документите докато бяха на власт. Също така Костов може да е бил министър-председател, но комунягите в администрацията, бюрокрацията, съдебната власт, армия, полиция все още държаха силни позиции. Трудно е да се работи, когато всички са срещу теб, но Костов успя и направи най-важните реформи, които ни гарантираха евроатланическо бъдеще. После комунистите извикаха техния човек Симеон и пак се върнаха, измамвайки народа.
А за паметниците, в момента се сещам единствено за Мавзолея, малко ли е?
Също така в града на баба ми помня, че кмета от СДС бутна паметника на местния партизанин. СИгурно има и други такива случаи из страната.
Ама така е, вие либерал-демократчетата имате параноя по някакъв си съществуващ само в болното ви въобръжение фашизъм... Сакън да не започнете с по-крайни(и правилни бих добавил аз) действия, та комунистите да ви обявят за фашисти, олеее, колко страшно... Това ли е по-важно за теб? Да не ви обявят за фашисти и да ги оставите(комунистите) да си развяват коня, или да ги неутрализирате, пък било то и с риск да ви обявят за фашисти? За мен второто определено е правилното. Защото колко доказателства трябват, та да се докаже какво е ставало през комунизма? Самия факт, че този режим е обявен за престъпен, а главни негови осъществители са висшата партийна номенклатура, която е издавала нарежданията ясно говори, че основния удър е трябвало да падне върху тях- Милко Балевци, Добри Джуровци, генерал Семерджиевци, Бокови, Станишеви и т. н. представители на комунистическата номенклатура, които са давали заповедите за извършването на червения терор! Никой не ти говори да се издирват беловласи старци, които са идеалисти и са вярвали, че комунизма е нещо хубаво и не са откраднали нищо и направили каквото и да било престъпление. Говоря ти за комунистическата номенклатура, с която вие СДС/ДСБ очевидно сключихте брак по сметка както отбеляза Глобала, хем за да сте на власт, хем те да са спокойни, че няма да ги пипнете, както и стана.

А относно паметниците- единици такива са премахнати- мавзолея е твърде малко. Ами паметника на Съветската армия, ами Альоша в Пловдив- нали Пловдив беше допреди година-две синя крепост? Защо сините кметове Гърневски и Чомаков не направиха нищо, за да премахнат този грозен паметник на един съветски окупатор?!

XceSS
03-19-2009, 23:38
Да! Ама на тези в Ливан ... за Българските още не съм сигурен ... някой да предложи партийка без бсп,дпс,ндсв,сдс ?!!?


Атака. 8-)

Мразят ли хората с двойно гражданство !?!? Най - вече ливанците!?


Аре стига с тоя Ливан бе да му еба майката !
Темата е направена за БЪЛГАРСКИТЕ избори.
Гледай си ислямистките новини, ходи лапай на султана и готово.Кво занимаваш потребителите с ебаните ти коментари.
Айде със здраве

SiegHeil
03-20-2009, 00:08
Да! Ама на тези в Ливан ... за Българските още не съм сигурен ... някой да предложи партийка без бсп,дпс,ндсв,сдс ?!!?


Атака. 8-)

Мразят ли хората с двойно гражданство !?!? Най - вече ливанците!?
Мда, Атака има особена позиция за съдбата на ливанците в България ^
Чух че Волен ще издава книга 'Братятата ливанци и общата ни геополитическа съдба', доста ще е инересна, прочети я ^

Шибан ритард.

Jesus
03-20-2009, 10:52
Ами аз предлагам в точките на ОИП, да се добави, издаване на гражданство на всички желаещи македонци, просто дпс командва и турците взимат веднага а македонците, чакат с години и пак не взимат, а с македонците имаме доста по-общи неща :) Но 1 добро начало ще е да купим малко територия от русия и да запратим там всичко помаци и роми и да си ходят както си искат, кеф им е с шалварите кеф им е голи :)

ПП: въпросното място, където предлагам да ги екстрадираме е сибир :)

InitialD
03-20-2009, 18:13
Да! Ама на тези в Ливан ... за Българските още не съм сигурен ... някой да предложи партийка без бсп,дпс,ндсв,сдс ?!!?


Атака. 8-)

Мразят ли хората с двойно гражданство !?!? Най - вече ливанците!?


Аре стига с тоя Ливан бе да му е** майката !
Темата е направена за БЪЛГАРСКИТЕ избори.
Гледай си ислямистките новини, ходи лапай на султана и готово.Кво занимаваш потребителите с ебаните ти коментари.
Айде със здраве

Мълчи бе свиня селска!!!



SiegHeil Видин е цигански град!!! Точка!

SiegHeil
03-20-2009, 18:24
Да живее Ливанския Интернационал !!
Вечно братство между Ливан и България !!!

kristo
03-20-2009, 21:32
Виж сега, нито нас, нито руснаците някой ни е питал искате ли комунизъм или не, понеже сам знаеш как се налага комунизма- извършва се някаква "революция", финансирана разбира се от еврейски банкери, както Октомврийската, а след като комунягите вземат властта, започват избиване на политическия, интелектуалния и военния елит на съответния народ. След това обикновения народ е много лесно да го смачкаш и подчиниш на идеологията, защото той самия няма друг изход освен да направи това. А и като няма водачи, които да поведат антикомунистическа борба изход е ясно, че няма.

А фактите говорят следното за болшевизма в Русия- около 60 000 000 избити руски граждани от юдео-болшевиците на евреина Ленин, евреина Сталин, евреите Бронщайн(Троцки), Розенфелд(Каменев), Апфелбаум(Зиновиев), Берия, Дзержински, Каганович и т. н. така че замисли се под чия власт сме били в такъв случай по време на комунизма след като самата Русия(СССР) се е управлявала от евреи.

А относно слуховете за евентуални твои връзки с еврейски организации- разбира се не ги твърдя, както казах подочух такива неща, не казвам, че е истина или не. Така ме осведомиха някои хора, които те познават- нищо повече. Иначе ти сам си каза, че си бил акционер в някакви техни компании. Точка.

hottie
03-21-2009, 09:24
Global, мамка му айде стига ве1е с тия Бритни, Мадона и ДОИП. Ще ни накараш да ги цензурираме и трите :-x всъщност ДОИП от сега нататък е цензурирано.

hottie
03-21-2009, 09:53
Не съм видяла някой тук на пише във всяка тема : ГЛАДУВАЙТЕ ЗА ***** ! *** е най-доброто. **** еди какво си .

afterforever
03-21-2009, 09:58
Бе, във всички случаи ще гладуваме... ама 8) Кво ви пука?

hottie
03-21-2009, 10:09
Това е тийфорум. Онова си го пропагандирай на други места, не тук..това исках да кажа. Вече се отклоних много от темата. Така, че ... ти си знаеш.

kristo
03-21-2009, 18:17
Ами аз предлагам в точките на ОИП, да се добави, издаване на гражданство на всички желаещи македонци, просто дпс командва и турците взимат веднага а македонците, чакат с години и пак не взимат, а с македонците имаме доста по-общи неща :) Но 1 добро начало ще е да купим малко територия от русия и да запратим там всичко помаци и роми и да си ходят както си искат, кеф им е с шалварите кеф им е голи :)

ПП: въпросното място, където предлагам да ги екстрадираме е сибир :)
Според мен е по-важно ако може да се измисли как на тези турци и цигани да не им се подновят паспортите и да се спре издаването на нови, а не, пак казвам, да се правят подаръци, защото все пак влизането в ЕС си е наша заслуга. Иначе турците - в турция, циганите - в Индия.



Абе, евреите са виновни за всичко - ако има капитализъм, виновни са евреите, ако пък има комунизъм, пак са виновни те. Интересно какъв ли щеше да е света ако нямаше евреи? А китайския комунизъм дали и той всъщност не е еврейски?
Но тезата ти е интересна и трябва да се проучи - аз не знам, че руските комунисти всъщност са евреи.

Но казаното от мен си остава вярно - дали руснаци или евреи-руснаци са държали държавата ни под комунизъм, няма значение - явното дисидентство на практика е било безсмислено и не е можело да смени режима. Трябвало е други евреи, американски, да свалят режима на комунистическите евреи, та да падне комунизма.

А това с еврейските организации е пълна измислица. Освен това никой от форума не ме познава и почти никой не ме е виждал, с едно-две-три изключения, та да може да те осведоми, което значи, че или ти си измисляш здраво, или някой друг си измисля здраво и ако ти не кажеш кой е този друг, ще се счита, че си ти. Иначе аз съм бил акционер в сигурно над 100 компании.
Китайския комунизъм наистина е много далече от еврейския му вариант- затова е и толкова отричан от класическите, ортодоксални юдео-комунисти и е обявяван за капиталистически, реакционен и т. н.

А "руските" комунисти наистина са всъщност евреи- прочучи въпроса и ще се увериш, че е така.

И освен това комунистически или демократически евреи- няма значение. На пръв поглед са противници, но реално кокала е винаги в тях и в техните хора. Така че е ясна работата. Еврейски олигарски създават и спонсорират нарочения за люлка на демокрацията САЩ, "други" еврейски олигарси спонсорират болшевиките и тяхната "революция", така че тегли чертата и сам си отговори на въпросите доколко са намасени евреите и в капитализма, и в демокрацията.

hottie
03-21-2009, 19:18
Не гледай телевизия :)
Проблемът е, че другите гледат телевизия. Аз не гледам отдавна.


Това е тийфорум. Онова си го пропагандирай на други места, не тук..това исках да кажа. Вече се отклоних много от темата. Така, че ... ти си знаеш.
Само че не аз, а ти си пуснала темата в този форум.


Темата е - ще гласувате ли? Не е пропагадна

GLeZoRanA
03-21-2009, 19:21
И да има мерак човек да пропагандира е силно невъзможно...

На въпроса - ще гласувам ...

marzilia
03-22-2009, 07:08
Да,ще гласувам.На 16 съм,но приятел ще пусне бюлетина.
И смятам да е за ДСБ,защото по-добра партия не виждам да има.

hottie
03-22-2009, 07:34
Темата е - ще гласувате ли? Не е пропагадна
Това е все едно да разделяш любовта от секса - да кажеш, че може да го има само първото, но без второто.
Логично е в тема дали ще гласувате да се роди преди всичко въпроса "а за кого?" и дискусията да премине в тази посока. А там всеки ще си казва мнението и пропагандата сама ще си влезе в разговора, тъй като всеки ще е на различно мнение и е логично да се стреми да го наложи. И какво лошо има в пропагандата? Един ще пропагандира за едно, друг за друго и в спора се ражда истината. Тези, които нямат интерес от пропагандата, са защитниците на статуквото, а то е ясно какво е и в чий интерес е.

Каква зодия си? Леле такъв инат рядко срещам !
Много добре знаеш, че от известно време когато имаш възможност пропагандираш ДОИП. А това, че някой е казал - ще класувам за Атака или че е по-добре да не се гласува не е пропаганда.
Няма значение! Факт е, че прекали с употребата на **** и много добре го знаеш, не спори. Край. От сега нататък ще има повече цензура, било то за теб или за друг.


А относно темата - мисля, че тази година избирателната активност ще се върти около 60-70%, което пак е нещо..

Joc
03-22-2009, 08:03
това с цензурата не ми хареса, всеки случай, колкото и да гледам някой да вдига панаири примерно за Атака, Герб или онова ДОИП каквото и да е, аз си правя изводи за мен, пък глобала е олигофрен...



аз ЩЕ гласувам! който не гласува е зле, България за това е в това положение, защото никой не се интересува, но всички се оплакват

Joc
03-22-2009, 08:22
млъкни щот ще ме баннат заради теб . . . олигофрен пълен, бегай при мадона

hottie
03-22-2009, 10:12
Близнаци.
А прекалиха тези, които без повод споменаваха съкращението, естествено, за да се прехвърли после върху мен вината за честата употреба.
Търсачката показа, че има 548 поста със съкращението. Моите постове с него са 166. Значи другите са го използвали много повече от мен.
ГЕРБ и Бойко Борисов имат общо 504 - няколко пъти повече от моите споменавания на моето съкращение. ДПС се споменава 400 пъти. Атака и Волен Сидеров - 852 (макар че някои от тези думи имат и друго значение).
Ако някой каже да не се гласува, това е пропаганда на негласуването, гласуването срещу всички или за ДПС (което става на практика), гласуване "срещу" системата. Не, че има нещо лошо в пропагандата на идеи, стига друг да може да обясни защо има и по-добра идея.
В този ред на мисли, според мен форумът прекалява с пропагандата на секса. Има 43 426 + 10 634 + 1 569 = 55 629 поста, съдържащи "секс", "секса" или "сексът". Предлагам да цензурираш тази пропаганда.

:lol: Почна да ми ставаш симпатичен :-) :-) :-)

marzilia
03-22-2009, 10:27
Да,ще гласувам.На 16 съм,но приятел ще пусне бюлетина.
И смятам да е за ДСБ,защото по-добра партия не виждам да има.

Не сте реални просто 8-)

Защо? :)

toko18
03-22-2009, 12:06
Аз лично ще гласувам за обединените в коалиция партии ГЕРБ и Лидер :) !

kristo
03-22-2009, 14:51
Аз лично ще гласувам за обединените в коалиция партии ГЕРБ и Лидер :) !
Че Лидер и ГЕРБ не са в коалиция...

В този ред на мисли, според мен форумът прекалява с пропагандата на секса. Има 43 426 + 10 634 + 1 569 = 55 629 поста, съдържащи "секс", "секса" или "сексът". Предлагам да цензурираш тази пропаганда.
Тъй е, не ни трябва да се раждат деца, важното е ДОИП да има, той е по-важен от всичко...

Както секса, така и политиката са достатъчно важни, за да се коментират с еднаква сериозност и да им се отдава еднакво голямо значение.

Jesus
03-22-2009, 14:55
Кристо не съм съгласен с теб. Хубаво е да се прави секс, не да се говори или пише за него, особено от някакви 14-5 годишни разпоретини :booooomb: ГЕРБ само думите им голями :booooomb:

послепис: явно не виждаш 1 тема където искам да чуя мнението ти за мача на ман с фулъм 8-)

SiegHeil
03-22-2009, 15:47
Близнаци.
А прекалиха тези, които без повод споменаваха съкращението, естествено, за да се прехвърли после върху мен вината за честата употреба.
Тва е разработка на военните !