PDA

View Full Version : страх ме е..



pilety
03-16-2009, 11:42
:( :( :(

TPAKTOPUCTA
03-16-2009, 11:44
както сигурно много хора ще ти напишат ... не сме врачки, за да знаем. щом теста за бременност е бил отрицателен, според мен няма за какво да се притесняваш, но ако искаш да си 100% сигурна отиди на гинеколог.

pilety
03-16-2009, 11:47
пиша го това с цел да намеря някой,на който му се е случвало подобно нещо ,за да ми да де съвет :)

NeSumJenaTi
03-16-2009, 11:50
otidi na lekar za po-sigurno

TPAKTOPUCTA
03-16-2009, 11:51
пиша го това с цел да намеря някой,на който му се е случвало подобно нещо ,за да ми да де съвет :)

нали се сещаш, че при различните хора ситуацията има различен край :)

най-добре е да отидеш на лекар, той може да ти каже на 100% дали си бременна... другото е само гадаене, но според мен щом си си правила тест нещата са на добре

Gary
03-16-2009, 11:58
Вместо да се тормозиш - направи още един тест. А за 100% сигурност - доктора. И ползвайте предпазни средства, бе, хора!!!

pilety
03-16-2009, 12:02
тест ще направя след няколко дни пак и ако пак е отрицателен и не ми е дошло ще отида на лекар...което не исках да правя защото майка ми работи в болницата и има голяма вероятност да разбере ... но какво да се прави,наложително е :)

Gary
03-16-2009, 12:04
тест ще направя след няколко дни пак и ако пак е отрицателен и не ми е дошло ще отида на лекар...което не исках да правя защото майка ми работи в болницата и има голяма вероятност да разбере ... но какво да се прави,наложително е :)
Е, ти пък - гинеколози много, освен ако не си от малък град, уви, там няма анонимност... Но пробвай с тест поне още веднъж след няколко дни.

BabaVihronrav
03-16-2009, 12:12
Е мноу сте прости егати ! Ама мноу ! А дано си бременна, да тряа да кажеш на мама и тати, да ти счупят главата и после да ходиш да правиш аборт и да се гърчиш на магарето.
Бременна ли съм. Еми дано !
Дееба у недораслите безотговорни готЕни рискаджии.
:x

Gary
03-16-2009, 12:18
Е мноу сте прости егати ! Ама мноу ! А дано си бременна, да тряа да кажеш на мама и тати, да ти счупят главата и после да ходиш да правиш аборт и да се гърчиш на магарето.
Бременна ли съм. Еми дано !
Дееба у недораслите безотговорни готЕни рискаджии.
:x
Е, не с толкова злоба, де! Посъветвай, помогни, той проблема си е нейн, няма нужда да злобееш. То и аз се ядосвам на тези дето хукват през глава и после викат: "Олеле!", но нека да не сме чак такива нерви. Не е първата, уви, няма и да е последната, не хаби нерви залудо:)

GameMaster
03-16-2009, 12:19
Ami napravi si oshte 1 test za po-golqma sigurnost.

pilety
03-16-2009, 12:26
от малък град съм..а колкото до наще не мисля да им казвам мога и сама да се справя :) а иначе за теста да-след няколко дни пак;]

Gary
03-16-2009, 12:31
от малък град съм..а колкото до наще не мисля да им казвам мога и сама да се справя :) а иначе за теста да-след няколко дни пак;]
Какво значи сама?!?!?А момчето? Той да не само "тъпкач"?И той е отговорен, колкото и ти!Ако толкова му е отговорността, по-добре го зарязвай докато е време!

pilety
03-16-2009, 12:36
нееее имах предвид без знанието на наще..обаче по-добре да не говорим за варианта "бременна съм",защото там е доста по сложно...една приятелка прави аборт и се осмелявам да кажа че знам какво е и не искам да минавам оттам..и от сега нататък само с презерватив!!!!!

Gary
03-16-2009, 12:42
Аз не съм споменал думата "аборт" никъде:) Независимо от ситуацията той трябва да е с теб. Дори ако това означава само да се притеснява - няма да му се отрази никак зле.

pilety
03-16-2009, 12:45
Е мноу сте прости егати ! Ама мноу ! А дано си бременна, да тряа да кажеш на мама и тати, да ти счупят главата и после да ходиш да правиш аборт и да се гърчиш на магарето.
Бременна ли съм. Еми дано !
Дееба у недораслите безотговорни готЕни рискаджии.
:x

Gary
03-16-2009, 12:58
"недораслите безотговорни готЕни рискаджии" Аз съм съгласен само с тази част.

kuklicka
03-16-2009, 13:04
мене ако питаш нищо ти няма, нито е свършил в теб, теста ти е отрицателен... на всяко момиче се случва да му закъснее. след време си направи още един тест за собствено успокоение.

ubuntureload
03-16-2009, 13:12
Понеже всички сме едни и същи организми сглобяващи ВОЛТРОН, знаем кво става с теб.... Заради смяната на сезона пичката ти се е бъгнала... 8-) 8)

Mi6inka
03-16-2009, 17:36
причината за закъснение на месечния цикъл не е само бременост!!!!Има още доста фактори ,които влияят...поинтересувай се..

MakeCash
03-16-2009, 17:52
System halted! Please press reset button to try again.

Какви аборти, какви чудесии бе, я каква хубава и отговорна майка ще стане от тебе!

... и е хубаво да мислиш за презервативите ПРЕДИ, а не СЛЕД акта...

Sladurancheto
03-16-2009, 18:06
Амиии тук да не сме клиника или пък гадатели,врачки,генеколози :? ...откаде да знаем дали си или не си бременна??? Отиваш на лекар щом имаш някакви съмнения и си решаваш проблема :o :-o :(

egois74e
03-16-2009, 18:13
vij saveti mnogo polu4i..nqma da se povtarqm samo da te pitam 6tom si zn 4e togava ti e ovulaciqta za6to si riskuvala BES prez. ? karaite go po razumno :) :-|