PDA

View Full Version : странна работа



urbangirl
03-16-2009, 13:40
az sym deveti klas i ot tazi godina sym v edin klas sys mom4e,koeto e mng ymno bogato vsi4ko,no se se razbirame! postoqnno se zaqjda s men no se celyvahme a toy kaza 4e neiska ni6to po-ve4e iska samo da me ... !!!a az naistina go ahresvam ?kak da postypq?kak da go nakaram da me obi4a???/ za6toto vis4ki y4iteli puk tvyrdqt 4e mnogo se haresvame a toy v 4asovete vse me gleda i gleda a ponqkoga zapo4va da se zqjda i obijda po na4in, po koyto mn me zabolqva...

myNameIsImmortal
03-16-2009, 13:42
определено не си девети клас.. пишеш като някоя 12 годишна..
не можеш да накараш човек да те харесва, та камоли да те обича.. насила хубост не става.. Примири се смисълта.. и кое му харесваш..
Обидите ли !? .. ти въобще самочувствие нещо имаш ли или? Щото ако бях на твое място нямаше и да го погледна..

EeeBobii
03-16-2009, 13:45
Започни да го отбягваш,направи се на недостъпна,той сам че си дойде - ако те харесва.

urbangirl
03-16-2009, 13:48
hah otnosno samo4yvstvieto da imam si i to malko v pove4ko ot vr na vreme,no vinagi sym yvajavala horata okolo mene i gledam da ne gi nagrybqvam,a sre6ty 4yvstvata si se borq i ne gi priznavam no...te nemogat da se spirat,a otnosno klasa da deveti sym povqrvay mi :-D vse pak blagodarq i na dvama vi za syvetite :-)

vesSynkaa
03-16-2009, 16:12
Еми то е ясно .. Поне е бил откровен с тебе , че иска само да спи с тебе ..
Не можеш да накараш един човек да те обича .. Примири се ..
Лично аз не бих даже се целувала с него като знам ,че ей така само си
играе с мене и после ще ме обижда пред класа .. :?