PDA

View Full Version : отслабване



grivnichka
03-16-2009, 14:55
Знам,че ви е втръснало от теми за отслабване,но някои от нас наистина имат нужда.
Не съм като повечето,които са по 45 кила и се мислят за свръх дебели.

Искам да отслабна около 6-7 килограма и да се стегна за лятото.
За СПОРТА знам!Започнах да спортувам (разбира се колкото време имам)
Искам да ви попитам за режима на хранене.
Напоследък взех да се тъпча много и пуснах ужасен корем.
Както и да е.

Та..
днес я карах само на ябълки (четири) и въобще не съм гладнааа :shock: като за мен е СУПЕР ОЧУДВАЩО!
Утре мисля кисело млекце,салатки..такива неща.
Ако продължавам в същия дух ще мога ли да постигна желаните резултати?
Благодаря ви много!

pinki
03-16-2009, 14:57
хвърли 1 око на темата за Пиер Дюкан ;)

grivnichka
03-16-2009, 15:05
хвърли 1 око на темата за Пиер Дюкан ;)

Чувала съм за нея 48275 пъти. :D
И моля да не се споменава повече.
Не казвам,че не е хубава или нещо такова,но просто не е за мен.

Sintya
03-16-2009, 15:05
Да, само, че яж когато си наистина гладна.
Иначе с плодове и зеленчуци ти е гарантирано!

lcl
03-16-2009, 15:31
С какъв спорт си се захванала? Напиши повече за храненето си, а не само какво си яла днес и какво смяташ утре.

grivnichka
03-16-2009, 15:35
С какъв спорт си се захванала? Напиши повече за храненето си, а не само какво си яла днес и какво смяташ утре.
Aми спорта ми е бягане( от време на време),защото наистина нямам време за повече.
И упражнения в домашни условия.
Например..
Въртене на обръч,скачане на въже,клакания.
Освен това (ще) ходя повече пеш..
Напоследък ми се случва доста често.

За храната..
ами..
Аз понеже съм от скоро на такъв режим и досега плодове и салатки (3 дни 8-) ).
За сега няма резултат,но се иска постоянство,знам!

YouCantStopMe
03-16-2009, 18:44
Според мен ще отслабнеш,но се иска постоянство.

galu6a
03-17-2009, 10:11
да пробвай с разделно хранене ще има аще повече ефект и без сладко ,хляб и безалкохолно :)

zvezdichkaaa
03-17-2009, 12:34
да пробвай с разделно хранене ще има аще повече ефект и без сладко ,хляб и безалкохолно :)



И аз съм ЗА разделното.Чувала съм,че има добри резултати :)

girl4eety
03-17-2009, 12:58
да пробвай с разделно хранене ще има аще повече ефект и без сладко ,хляб и безалкохолно :)



И аз съм ЗА разделното.Чувала съм,че има добри резултати :)
какво е това разделно хранене дайте диета с него да вида мога да го почна и аз

sexa_na_kompleksa
03-17-2009, 14:24
Трябва да ядеш разнообразна храна. Ако ядеш само плодове и зеленчуци, организмът ти няма да може да си набави необходимите вещества, пък и ще свикне с тях и няма да има ефект. Яж месо, но без мазнини - пилешко, пуешко, риба, хубаво е да ядеш и сирене, мляко... почти всичко, просто трябва да е в умерени количества.

grivnichka
03-17-2009, 15:21
Ей,хора!!
Вижте какво ядох днес и ако може да ми дадете съвет за нещата,които ям.
Закуска-солети (не издържах... в училище не продават плодове и единственото нещо,което можех да си взема беше-бейкролс,марети,някой сочен хамбургер и фавла и се спряхна солетите)
аа и още една вметка-вече ще си вземам плодове в училище още от нас! :)
Обяд-купичка супа
Вечеря-две сварени яйца,домат и един портокал

Как мислите?

И да ви попитам..какво да ям в училище?

grivnichka
03-17-2009, 15:22
Забравих да спомена,че имам ужасни крака и корем..
Многооо искам да се отъвра от тях..
МНОГОО! :-x

girl4eety
03-17-2009, 15:25
Забравих да спомена,че имам ужасни крака и корем..
Многооо искам да се отъвра от тях..
МНОГОО! :-x
и аз искам да се отърва от краката си и корема УЖАСНИ СА

galu6a
03-17-2009, 15:28
ами разделното хранене е всеки ден различно аз например ям така
1 ден белтъчини
2 ден бобови храни
3 ден въглхидрати
4 ден плодове

и на училище не ям нищо само като стана да жем едни банана или едно киви зависи и като се прибера ям нещо марко да кажем 2-3 яйца или пък една чиния слатка салата и така :) ама не забравяй и спорта гапантирано от мен действа :)

YouCantStopMe
03-17-2009, 15:42
^ А правиш ли упражнения вкъщи?

zvezdichkaaa
03-17-2009, 15:44
да пробвай с разделно хранене ще има аще повече ефект и без сладко ,хляб и безалкохолно :)



И аз съм ЗА разделното.Чувала съм,че има добри резултати :)
какво е това разделно хранене дайте диета с него да вида мога да го почна и аз


Аз нямах предвид 90 дневната диета на разделно,а истинското разделно хранене,при което комбинираш правилно храните.Напиши в гугъл разделно хранене и ще разбереш,но няма да свалиш бързо кгмите до колкото знам....Това е начин на хранене,не диета!Ако искаш дита сигурно тази 90 дневната тя е основана на раздлено хранене,но аз не бих се подложила на нея.

krem4et0
03-17-2009, 16:15
За да отслабваш, трябва да имаш гориво. ти на практика гладуваш и храната, която поемаш не стига за основните ти жизнени функции. Само за 7 часа сън ти трябват 800 калории. Дори и да стоиш цял ден седнала, пак гориш поне още толкова. Та като не стигат на организма ти тези калории ще чувстваш изтощение, умора и най-важното няма да отслабнеш, защото няма с какво да "гориш" калориите. Някой беше написал да ядеш само когато си много гладна. това е абсолютно грешно. Когато си гладен се нахвърляш на храната и я приемаш цялата, дори и повече отколкото ти се яде. Правилно е да ядеш през 2-3 часа по малко. дори и да не си гладна, просто за навика. Така се засилва и метаболизма. Изключително важна е закуската. нека тя бъде филийка пълнозърнест хляб, плод, варено яйце или мляко с 1 лъжица мюсли. Ако не закусваш метаболизма ти спи и не спомагаш на горенето.

Иначе с тия гладове вашите рискувате да има страшен йо-йо ефект. да не говорим за стомашните неразположения. 4 ябълки на ден не е храна. Това е междинна закуска в 10 и 16 часа!

t1n4e7o
03-17-2009, 16:50
Разделното хранене + спорт или 90-дневната диета +спорт... такива гладувания не признавам.. Ако искате се тровете.. За ваша сметка си е! Кремчето е напълно права

zvezdichkaaa
03-17-2009, 17:08
Разделното хранене + спорт или 90-дневната диета +спорт... такива гладувания не признавам.. Ако искате се тровете.. За ваша сметка си е! Кремчето е напълно права

В разделното хранене не се гладува въобще!

t1n4e7o
03-17-2009, 17:15
Разделното хранене + спорт или 90-дневната диета +спорт... такива гладувания не признавам.. Ако искате се тровете.. За ваша сметка си е! Кремчето е напълно права

В разделното хранене не се гладува въобще!


Май не се изразих правилно :-D Имах предвид, че не зачитам гладуванията и признавам само тези два режима на хранене + спорта :)

zvezdichkaaa
03-17-2009, 17:17
Разделното хранене + спорт или 90-дневната диета +спорт... такива гладувания не признавам.. Ако искате се тровете.. За ваша сметка си е! Кремчето е напълно права

В разделното хранене не се гладува въобще!


Май не се изразих правилно :-D Имах предвид, че не зачитам гладуванията и признавам само тези два режима на хранене + спорта :)


Ааа не те разбрах извинявай :)

Mi6inka
03-17-2009, 19:08
аз бих искала да те посъветвам точно както повечето преди мен... Разделно хранене ,а не гладуване!!!Аз така си прецаках стомаха... сега няам да говоря за себе си.. а ще потвърдя,.. разделно хранене,спорт и мн течности! Успех!

slim__shadygirl
03-17-2009, 19:15
Вода,вода и пак вода! :wink:

KomarTerorist
03-17-2009, 22:03
Наблягай на бягането и спорта,и се храни.Само с плодове не става,те са нужни в малки количества,за витамини и целулоза (засилва перисталтиката на стомаха) вече са ти казали за закуската която си е задължителна и разделното хранене (да го наредим пак),течности много,да спортуваш активно ,млечни продукти и без газирано,и пържено,и мазни дюнери :D До лятото си пушка първа рота няма се плашиш.

kasidy
03-17-2009, 23:34
Aми спорта ми е бягане( от време на време),защото наистина нямам време за повече. И упражнения в домашни условия. Например.. Въртене на обръч,скачане на въже,клакания. Освен това (ще) ходя повече пеш.. Напоследък ми се случва доста често.

За храната..
ами..
Аз понеже съм от скоро на такъв режим и досега плодове и салатки (3 дни 8-) ).
За сега няма резултат,но се иска постоянство,знам!

Включи нетлъсто месо и вода! Тя е много важна! Аз съм на същия режим като теб и общо взето имам да сваля идентични килограми ... Спорта ми е горе-долу като твоя: тичане + спорт в домашна обстановка. Забелязах, че свалям само ако приемам поне по 2,5 литра вода на ден. (75% от нея приемам след десет и половина вечерта) Иначе не знам защо, но няма никакъв ефект при мен.

grivnichka
03-18-2009, 10:53
Мерси много на всичкиии.. :-)
И само още един въпрос..
Извара може ли да се яде?


Бях чела в една мноооого стара тема,че едно момиче ядяло варено жито с малко мед.. и се отслабвало :-o
Възможно ли е?

RoCkSpOt
03-18-2009, 14:29
Та..
днес я карах само на ябълки (четири) и въобще не съм гладнааа :shock: като за мен е СУПЕР ОЧУДВАЩО!
!

Еййй момичета....така само си разваляте организмите...момичетата,ко ито като кажат на диета съм и спират да ядат всичко това е ТОЛКОВА ГРЕШНО!!! Яж те си всичко просто определено количество,но от всичко..смл искам да кажа като ви се яде нещо си го яжте...щото така си прецаквате организма...имах 1 приятелка,която за 1 ден пиеше 1 натурален сок и нищо друго..ама и ставаше лошо излизаха й 1 такива по кожата абе ужас просто...

galu6a
03-18-2009, 18:38
дадох само като пример този режим,който спазвам аз това е само пример всеки както иска да си постри дните аз в момнета усилих малко хранато ,но пък и започнах спорт :)

YouCantStopMe
03-19-2009, 14:05
E,kak varvi?