PDA

View Full Version : Немога да спра... ;(



natity91
03-16-2009, 15:54
Немога да го забравя, немога да спра да мисля за него. 3 години, а нещата са си все така. Измъчвам се, че е с друга... опитвам се да си втълпя, че е нищо... но не е така. Боли ме и го искам обратно !!! :-k :cry: :?
ако може да ми кажете според вас егоистично ли ще е ако се опитам да си го върна??? Така или иначе страдам, просто не се получава. Имам вариянт да си чакам в болка и тъга или да се опитам да го имам. Правилно ли ще е да се боря за него ?

vesSynkaa
03-16-2009, 15:57
Ами аз лично бих се борила , но ако видя , че не ме обича
и е щастлив с другото момиче / и се обичат / , го бих оставила
да е щастлив .. Всяка болка с времето минава , макар че не ти се вярва ..
След време ще срещнеш друг и ще си мноого по-щастлива с него ..
А и нищо не пречи с момчето,за което разказваш да тръгнете отново някога,,
Нали знаеш,че страта любов ръжда не хваща ? :)

natity91
03-16-2009, 16:00
Искаш да кажеш да чакам. И ако трябва да съм с него то ще стане. Да го оставя на изживее това далеч от мен ??? Засега ???
поне аз така те разбрах :(

vesSynkaa
03-16-2009, 16:03
Не,бори се за него ! Но в край на сметката , ако видиш,че е щастлив с
човекът до себе си и няма намерение да става нещо между вас , би ли
продължила да се бориш ?Опитай ,нищо не губиш, но ако не се получат
нещата просто го остави и си намери друго момче ..
А с това ,че някога може да тръгнете отново нямах предвид да го
чакаш , докато скъса с момичето , а че някога след време , без дори да го
очакваш може да се случи ..

natity91
03-16-2009, 16:06
разбрах :) мерси мила :-)

vesSynkaa
03-16-2009, 16:08
Няма проблеми и успех ! :-)

natity91
03-16-2009, 16:10
Благодаря ! Наистина се надявам на добър резултат :smt007

valdesbg
03-17-2009, 20:41
Немога да го забравя, немога да спра да мисля за него. 3 години, а нещата са си все така. Измъчвам се, че е с друга... опитвам се да си втълпя, че е нищо... но не е така. Боли ме и го искам обратно !!! :-k :cry: :?
ако може да ми кажете според вас егоистично ли ще е ако се опитам да си го върна??? Така или иначе страдам, просто не се получава. Имам вариянт да си чакам в болка и тъга или да се опитам да го имам. Правилно ли ще е да се боря за него ?
Всяко нещо е правилно за един и грешно за друг. Така че според зависи. Въпроса е за теб какво е.

Просто приеми че ще си гадната кучка, която краде мъже. Ако не те притеснява този образ - действай.

Mi6inka
03-18-2009, 06:39
ако се поставя на мястото на момичето ,с което е той сега... не е никак честно.. може би и тя го обича ,и тя е щастлива.. а може би и той с нея?Не искам да съм гадна спрямо теб ,просто в момента съм в това положение.. Ако ти е подавал някакви малки сигнали... че все пак не е съвсем всичко загубено... пробвай..но ако не се чувате и изобщо не поддържате никакви отношения.. не мисля ,че ще има полза..най-много на теб да ти стане още по-гадно.Успех! :-)

Kukumqvka
03-18-2009, 06:43
Ем нищо не ти струва ако опиташ ;)
Но ако в крайна сметка ако го обичаш а той няма чувства към теб вече .. сигурно е най добре да го оставиш да бъде щастлив :?

dimitar_ak
03-18-2009, 06:43
Намери си момче и го забрави вече!

jenichka
03-18-2009, 07:24
хах то е много лесно да се говори да го забрави ама всички знаем че не е лесно.Бори се за него щом от това зависи щастието!Всеки човек преди всичко трябва да е малко егоист,да прави нещата главно за себе си,да опита всичко което е възможно за да постигне целта си дори и да трябва да смачкаш другите.не звучи много хубаво ама такъв е живота.аз се борих доста за да си върна любовта и не съжелявам защото сега съм по щастлива от всякога.стегни се и действаи!!!УСПЕХ!!!

dimitar_ak
03-18-2009, 07:27
хах то е много лесно да се говори да го забрави ама всички знаем че не е лесно.Бори се за него щом от това зависи щастието!Всеки човек преди всичко трябва да е малко егоист,да прави нещата главно за себе си,да опита всичко което е възможно за да постигне целта си дори и да трябва да смачкаш другите.не звучи много хубаво ама такъв е живота.аз се борих доста за да си върна любовта и не съжелявам защото сега съм по щастлива от всякога.стегни се и действаи!!!УСПЕХ!!!

Става въпрос за 3 години. Това е самонавиване.

jenichka
03-18-2009, 07:58
хах то е много лесно да се говори да го забрави ама всички знаем че не е лесно.Бори се за него щом от това зависи щастието!Всеки човек преди всичко трябва да е малко егоист,да прави нещата главно за себе си,да опита всичко което е възможно за да постигне целта си дори и да трябва да смачкаш другите.не звучи много хубаво ама такъв е живота.аз се борих доста за да си върна любовта и не съжелявам защото сега съм по щастлива от всякога.стегни се и действаи!!!УСПЕХ!!!

Става въпрос за 3 години. Това е самонавиване.
ами дори и да е самонавиване докато не опита да си го върне няма да разбере какво е,а ако си го върне и озъзнае че е самонавиване може да го зареже и вече да не се измъчва...за това казах че колкото и да е гадно трябва да си егоист!

mickelangelo
03-18-2009, 08:40
Ако смяташ че наистина го искаш бори се с зъби и нокти .. правила в любовта и войната няма ... трябва да решиш дали има смисъл да се бориш 0баче .. успех !

slun4ice_90
03-18-2009, 08:49
При положение,че го обичаш много,както казваш не се предавай.Със зъби и нокти се бори за щастието,защото никой няма да ти го отстъпи.Бъди щастлива и го искай.Кураж,момиче с теб съм! :) :-)

beiho
03-18-2009, 09:01
Дай си равносметка какво си му сторила, когато сте били заедно, иначе щеше да продължава да те обича.Ако си била инат и капризна, то не очаквай да се върне при теб, ако е намерил някоя по-добра от теб.Щом мислиш, че трябва да е само твой, това означава, че не си му давала свобода и тогава и мисля, че е прав, понеже вие момичетата не знаете какво е граница и задушавате човека до себе си със сляпата си любов и да се сърдите на всички дреболии. Просто си мислите, че щом го обичате до полуда, той няма право да ви се ядосва или да прави грешки спрямо вас.Той ви обича но за известно време, около 2-3 години му напълвате душата с всичките си дразги и той накрая решава да жертва любовта си в името на един по-спокоен живот и си дава още един шанс да намери някоя, която да не е лигла и да му диша на врата за всичко щяло и нещяло!!!!! :( :smt045

NaNa_SladuRana
03-18-2009, 13:07
Рано или късно всичко свършва,въпросът не е дали ще го забравиш или не,а дали ще продължиш напред.Бъди силна,поеми си дълбоко дъх и го преживеей,помисли малко за себе си и за личнто си щастие.Не живей в миналото,защото животът тече...Не знам,така като ти гледам постовете мисля,че си на 17 може би,ще изглежда срамно 15годишна да ти каже ПОРАСНИ :) :) :) успех,дано се опровиш по-скоро

kris4en
03-18-2009, 16:12
при мен проблема е подобен но има доста разлики-засега сме разделени с него от 1-2месеца...препоръчвам ти да се бориш за това което искаш :) знам...боли...просто давай напред.Има вариант да се огледаш за друге момчета ама знам как ти звучи.. :D :) ако наистина го обичаш обясни му как стоят нещата...незнам :( :(

natity91
03-19-2009, 17:40
Дай си равносметка какво си му сторила, когато сте били заедно, иначе щеше да продължава да те обича.Ако си била инат и капризна, то не очаквай да се върне при теб, ако е намерил някоя по-добра от теб.Щом мислиш, че трябва да е само твой, това означава, че не си му давала свобода и тогава и мисля, че е прав, понеже вие момичетата не знаете какво е граница и задушавате човека до себе си със сляпата си любов и да се сърдите на всички дреболии. Просто си мислите, че щом го обичате до полуда, той няма право да ви се ядосва или да прави грешки спрямо вас.Той ви обича но за известно време, около 2-3 години му напълвате душата с всичките си дразги и той накрая решава да жертва любовта си в името на един по-спокоен живот и си дава още един шанс да намери някоя, която да не е лигла и да му диша на врата за всичко щяло и нещяло!!!!! :( :smt045

kak moje6 da govori6 taka.. ne ne sym bila kaprizna naprotiv kazval mi e 4e sym prekaleno dobra za nego. Toi me e naranqval mnogo i se 4uvstva6e guzen. Kazva6e 4e nemoje da ponasq gledkata ot razplakanite mi o4i. 4e se izmy4va za tova koeto mi pri4inqva. Nie bqhme mn razli4ni i tova pre4e6e. No 6tom sme se sybirali za tezi 3 god 2 pyti imam nadejda 4e pak 6te stane. Ne me misli za ligna molq te. Ne6tata izob6to ne stoqt taka. I da.. imam za6to da vqrvam 4e ne vsi4ko e zagubeno.. i zatova sym obyrkana.. :(

natity91
03-19-2009, 17:40
Дай си равносметка какво си му сторила, когато сте били заедно, иначе щеше да продължава да те обича.Ако си била инат и капризна, то не очаквай да се върне при теб, ако е намерил някоя по-добра от теб.Щом мислиш, че трябва да е само твой, това означава, че не си му давала свобода и тогава и мисля, че е прав, понеже вие момичетата не знаете какво е граница и задушавате човека до себе си със сляпата си любов и да се сърдите на всички дреболии. Просто си мислите, че щом го обичате до полуда, той няма право да ви се ядосва или да прави грешки спрямо вас.Той ви обича но за известно време, около 2-3 години му напълвате душата с всичките си дразги и той накрая решава да жертва любовта си в името на един по-спокоен живот и си дава още един шанс да намери някоя, която да не е лигла и да му диша на врата за всичко щяло и нещяло!!!!! :( :smt045

kak moje6 da govori6 taka.. ne ne sym bila kaprizna naprotiv kazval mi e 4e sym prekaleno dobra za nego. Toi me e naranqval mnogo i se 4uvstva6e guzen. Kazva6e 4e nemoje da ponasq gledkata ot razplakanite mi o4i. 4e se izmy4va za tova koeto mi pri4inqva. Nie bqhme mn razli4ni i tova pre4e6e. No 6tom sme se sybirali za tezi 3 god 2 pyti imam nadejda 4e pak 6te stane. Ne me misli za ligna molq te. Ne6tata izob6to ne stoqt taka. I da.. imam za6to da vqrvam 4e ne vsi4ko e zagubeno.. i zatova sym obyrkana.. :(

natity91
03-19-2009, 17:40
Дай си равносметка какво си му сторила, когато сте били заедно, иначе щеше да продължава да те обича.Ако си била инат и капризна, то не очаквай да се върне при теб, ако е намерил някоя по-добра от теб.Щом мислиш, че трябва да е само твой, това означава, че не си му давала свобода и тогава и мисля, че е прав, понеже вие момичетата не знаете какво е граница и задушавате човека до себе си със сляпата си любов и да се сърдите на всички дреболии. Просто си мислите, че щом го обичате до полуда, той няма право да ви се ядосва или да прави грешки спрямо вас.Той ви обича но за известно време, около 2-3 години му напълвате душата с всичките си дразги и той накрая решава да жертва любовта си в името на един по-спокоен живот и си дава още един шанс да намери някоя, която да не е лигла и да му диша на врата за всичко щяло и нещяло!!!!! :( :smt045

kak moje6 da govori6 taka.. ne ne sym bila kaprizna naprotiv kazval mi e 4e sym prekaleno dobra za nego. Toi me e naranqval mnogo i se 4uvstva6e guzen. Kazva6e 4e nemoje da ponasq gledkata ot razplakanite mi o4i. 4e se izmy4va za tova koeto mi pri4inqva. Nie bqhme mn razli4ni i tova pre4e6e. No 6tom sme se sybirali za tezi 3 god 2 pyti imam nadejda 4e pak 6te stane. Ne me misli za ligna molq te. Ne6tata izob6to ne stoqt taka. I da.. imam za6to da vqrvam 4e ne vsi4ko e zagubeno.. i zatova sym obyrkana.. :(

natity91
03-19-2009, 17:42
i svoboda e imal.. izliza6e si s dr hora i izob6to ne sym mu dyrjala smetka s kogo i kyde.. a sega6nata mu priqtelka e istinski teror.. i vijdam 4e ne e dovolen ot tova polojenie. Tq iska toi da se pravi 4e ne me poznava.. a i dvamata ne go iskame..

natity91
03-19-2009, 17:44
При положение,че го обичаш много,както казваш не се предавай.Със зъби и нокти се бори за щастието,защото никой няма да ти го отстъпи.Бъди щастлива и го искай.Кураж,момиче с теб съм! :) :-)

blagodarq ti :-)

Mi6inka
03-19-2009, 17:50
от това ,което пишеш оставам с впечатлението ,че той знае как се чувстваш.. или греша.. ако не знае.. действай.. незнам..бъди силна и каквото и да става не му давай да си играе с теб!Не бъди тази ,при която винаги може да се върне ,когато няма с коя друга да е (не казвам ,че е така,говоря принципно) Успех!

AnGel_fReE
03-19-2009, 18:27
opitai da si go vurnesh v tozi jivot trqq da mislim predimno za sebe si a ne za drugite vseki iska da e shtastliv i postiga ponqkoga shtastieto si za smetka na drug ako ti naistina si bila po dobra ot neq toi moje veche da go e osuznal i da se vurne pri teb..