PDA

View Full Version : 10-15 кг. за месец-ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ?



girl4eety
03-16-2009, 16:04
Знам, че има много теми за диети и отслабване, НО тази е различна... значи намерих една диета, пише че за 1 месец можеш да свалиш 10-15 кг. Какво мислите за нея

ЗАКУСКА: чай с мед, 1 филия пълнозърнест хляб и малко сирене
ОБЯД: яйце [със салатка-може готова, а може и от домати,краставици..]
ВЕЧЕРЯ: плодове или кис.мляко
Между обяда и вечерята може да се ядат плодове [по избор] без банани!
Да се пие много вода -max 2литъра на ден.
Ако се спортува - ефекта става по-голям.
Ако я правите един месец, ще свалите от 10 до 15 кг.
Успех и да кажем сбогом на излишните килоглами!

КАКВО МИСЛИТЕ????

pifiella
03-16-2009, 16:08
Ами мисля,че тази диета,ако си я комбинираш с фитнес много фитнеси тичане,ще успееш да отслабнеш НО ПО-ДОБРЕ НЕ ЯЖ ВСЕКИ ДЕН ЯЙЦЕ!!!

SoFarSoG00d
03-16-2009, 16:10
Ако си 90-100кг може и да може.

girl4eety
03-16-2009, 16:11
SoFarSoG00d 50 килограма съм

zvezdichkaaa
03-16-2009, 16:18
Каквоо и искаш да отслабнеш с 10-15 кг ти добре ли си бе???Искаш да станеш под 40кг WTF????С тея 50кг не би трябвало да искаш да отслабнеш с повече от 2-3,но и това е според\зависи....

girl4eety
03-16-2009, 16:21
не искам 10-15 искам най-много 7 имам нужда да сваля корема и краката

zvezdichkaaa
03-16-2009, 16:27
А добре слава богу и все пак повече от 5 не е добре,според мен....Иначе за диетата незнам става,ако можеш да издържиш,обаче ми се вижда еднообразна :?

girl4eety
03-16-2009, 16:41
А добре слава богу и все пак повече от 5 не е добре,според мен....Иначе за диетата незнам става,ако можеш да издържиш,обаче ми се вижда еднообразна :?
Да но аз искам някоя с която по-бързо да сваля а незнам какво мога да добавя в тая за да не е еднообразна - съвет някакъв да ми дадеш :-o

zvezdichkaaa
03-16-2009, 17:03
Ми тази диета,като основа е горе-долу добре,обаче не е хубаво,че търсиш нещо,с което да отслабнеш бързо понеже найстина ще си върнеш кг-мите.Знам,че ти е писнало да го слушаш,но е така.Диети,колкото искаш препоръчаха ти Дюкан,но и аз съм против този режим!Към тази можеш да добавиш пилешко месо за обяд и гледай винаги вечерята да ти е по-лека (правило,на което аз самата изневерявам понякога :oops: )и какво ощее мии за закуска можеш да закусаш някакъв сандвич приготвен от теб самата.Киселото мляко можеш да го съчетаваш с кисели плодове.И не прекалявай с яйцата...Ааа и защо не включиш и риба това също е идея да поразнообразиш,но гледай да е печена.

NaughtyOne
03-16-2009, 17:14
SoFarSoG00d 50 килограма съм

А колко си висока :-o

UnBelievable
03-16-2009, 17:17
10 - 15 кг. е невъзможно! Дори и с наднормено тегло, не ми се вярва да се свалят толкова за един месец. А и здравословно е до 3 кг. на месец. А мога ли да попитам, защо за един месец? :-o

AnIcHkAtA
03-16-2009, 17:26
За 10 не знам, но 5 можеш да отслабнеш без глад и напълно здравословно.3 месеца по 5 килограма и до лятото ще си в повече от перфектна форма.Все пак дори да си висока 150, не мисля че повече от 5-7кг надолу биха ти се отразили добре.

SiSsKkAa
03-16-2009, 17:45
Възможно е ама после йо йо ефекта

Mi6inka
03-16-2009, 17:54
ей недей да искаш рязко отслабване... никак не е добре.. каза че имаш нужда да посвалиш коремчето и краката.. аз бих те посъветвала главно спорт!КОмбинирано с правилно и здравословно хранене ( не гладуване) ефекта ще е супер! Успех :-)

galu6a
03-16-2009, 17:56
дори и да може да се атслябне с 10 кг ще ги качиш мн бързо :)

Sissy90
03-17-2009, 04:39
Ами мисля,че тази диета,ако си я комбинираш с фитнес много фитнеси тичане,ще успееш да отслабнеш НО ПО-ДОБРЕ НЕ ЯЖ ВСЕКИ ДЕН ЯЙЦЕ!!!
Какъв е проблема с 1 яйце на ден? Аз почти всеки ден ям по 2 и нямам проблеми - ако са пресни яйцата, не виждам проблем. Лошо е само ако са някакви застояли от преди месец.

titinkaa
03-17-2009, 04:54
за един месец не може повече от 5-6кг да свалиш,тва е ненормално за 1 месец 15кг ти трябва да си разболееш целия организъм,а и виждам че си 50кг за кво ти е да отслабваш не съм те виждала ама мисля че ще си добре само ако свалиш3-4кг не повече...а тая диета нз ама мисля че може г/д да ти помогне аз с друга подобна диета за 2 месеца и половина ги свалих 15кг а ти искаш за 1 месец 15кг невъзможно е

SiSsKkAa
03-17-2009, 10:53
Ами мисля,че тази диета,ако си я комбинираш с фитнес много фитнеси тичане,ще успееш да отслабнеш НО ПО-ДОБРЕ НЕ ЯЖ ВСЕКИ ДЕН ЯЙЦЕ!!!
Какъв е проблема с 1 яйце на ден? Аз почти всеки ден ям по 2 и нямам проблеми - ако са пресни яйцата, не виждам проблем. Лошо е само ако са някакви застояли от преди месец.

Проблема е там,че лекарите не препоръчват повече от 10 белтъка на седмица.А и само с яйца няма да стане номера.Точно на 5-я ден ще й втръснат и няма да може да погледне повече яйца и тогава?А да сте чували за натравяне от яйца?

colymoly
03-17-2009, 11:59
аз това си го спазвам, от месец и даже на моменти по-строго, но да ви кажа няма никаъв резултат от гладуването ми, нещо нсе се отслабва ](*,)

krem4et0
03-17-2009, 13:58
Ти си 50 кила. Много ясно, че не може да станеш 35-40 с каквато и да е диета за колкото и продължително време. Иначе може да се отслабне с 10-15 кг, но ако тежиш над 100. Подобно рязко отслабване има негативни ефекти"отпусната кожа и йо-йо ефект. Отслабва се не с глад, а с правилно хранене. Аз лично вече 17-ти ден съм на режим, бях гладна само първия ден(просто ми трябваше време да свикна), свалила съм около 3 кг и малко отгоре, но и гледам да спортувам(степер, гимнастика, разходки). Имам още 2.5 да сваля, за да стана бомба. Ям 5 път на ден, почти нямам ограничение за количеството на храната. Днес да речем ми е ден за пилешко и салата зеле, а междинните яденета са ми плод с чай. Намери своя режим. При теб не мисля, че кг са проблема. По-скоро се стегни с някое и друго упражнение.

girl4eety
03-17-2009, 15:36
Хора аз ви питах какво мислите за диета и дали ще отслабна с нея а вие какво ми обяснявате

Iv4eTy
03-18-2009, 14:33
Ако свалиш за един месец 7 кила ще се превърнеш в една топка от кожа.... отслабва се постепенно,защото иначе е вредно!

colymoly
03-19-2009, 14:39
krem4eto не съм много съгласна, че се отслабвало без глад, просто глада е неизбежен при всяка една диета, колкото и здравословни храни да приемаме, те не насищат както хляба, не може да ям всичко и да искаме да сме слаби, ана авторката ще и кажа, че за да си стройно момиче, трябва да си 42/43 килограма, ако пък преценеиш, че си много слаба може и 45

111111111
03-19-2009, 16:19
За месец?Невъзможно...

3oPuTy
03-19-2009, 18:15
krem4eto не съм много съгласна, че се отслабвало без глад, просто глада е неизбежен при всяка една диета, колкото и здравословни храни да приемаме, те не насищат както хляба, не може да ям всичко и да искаме да сме слаби, ана авторката ще и кажа, че за да си стройно момиче, трябва да си 42/43 килограма, ако пък преценеиш, че си много слаба може и 45
А ако авторката е 170 см?!Знаеш ли,колко ГРОЗНО ще й стоят тия 42-43 кг!?
Що се отнася до глупавия извод за гладуването и хляба ... Аз от месец почти не ям хляб :) Само събота или неделя се излъгвам да изяждам по 2 филийки пълнозърнест хляб с трици (хранителни) и то не защото ми се яде,а защото не трябва да се лишавам изцяло от него!Освен това аз си ям,каквото си искам - салати,пилешко,сладко,плод ве,пица ... Всичко,което ми се яде и пак си слабея,но защо?!Защото не се тъпча на едно хранене,а ям по малко ;) Когато съм гладна пия много вода преди хранене и ям 1/2 от това,което щях да изям преди режима ми.(Примерно ако преди съм изяждала по 2 сандвича на едно ядене,сега изяждам един).
С гладуване се отслабва,но отслабването е придружено с йо-йо ефект,а при разделното,здравословно и умерено (а не да се тъпчете като прасета) хранене се отслабва и се задържа теглото ;) Може да се отслабва значително по-бавно,но поне след време няма да се чудиш,защо си си възстановила загубаните килограми ;)

krem4et0
03-20-2009, 15:28
colymoly, хляб не ям понякога с месеци. Стремя се закуските и тестените храни да са възможно най-рядко в менюто ми. Заситена съм. От 20 дни съм на диетата на доц. Байкова. Ям 5 пъти на ден. Отслабнах с 4 кг.

kasidy
03-20-2009, 15:36
Хора аз ви питах какво мислите за диета и дали ще отслабна с нея а вие какво ми обяснявате

Не, няма да отслабнеш - доволна?!

Първо: какво мислим за диетата: мисля същото каквото казаха и другите. Яйцата ще ти втръснат, както и всичко друго, което ще трябва да ядеш ВСЕКИ ДЕН в продължение на месец.

Второ: 15 кикограма са много дори за човек с наднормени килограми. Да поясня, че май не схващаш какво ти обясняват другите: Ако тежиш много над нормата, отслабваш бързо - може и до 7-8 кила на месец, сигурно и повече. При 50 килограма, които си в момента ти, няма как да отслабнеш толкова. Ще стигнеш примерно до 47 кила, след което отслабването ще се забави, ще свикнеш с количеството храна и най-много да намалиш още един килограм.

Сега разбра ли?!

psychopath
03-21-2009, 14:24
възможно...

аз съм на друга диета

по цел ден пържоли и вино/бира :D

XENON
03-21-2009, 15:45
az smqtam 4e 6te moje ako teji6 pove4e i 6te pomogme samo sas mnogo uprajneniq

YouCantStopMe
03-21-2009, 15:54
Естествено,че е възможно,но само ще си съсипеш организма.Освен това ще ти излезнат стрии... И най-много да имаш няколко припадания ако не ядеш..
Ако те устройва.. :-)

anonymous497065
03-21-2009, 16:26
Ако спортуваш сериозно на ден по 3-4 часа най-вероятно ще успееш, но да мързелуваш и с тази диета по-точно ще надебелееш.Можеш много по-лесно да ги свалиш тези килограми за 1 месец.Първо си смени диетата.

Decu
03-21-2009, 16:36
Да, това не е много, много диета.. :-o
Смисъл..не е зле, но за този срок ако отслабнеш с 3-4-5 макс килца пак ще е похвално..

Спорт му е майката..ама яко спорт. :D
фитнеса мен лично не ме кефи..ролери/блейдове сигурно ще си взимам /скоро, надявам се/ аз.. Горещо препоръчвам! ;-)
И това, комбинирано с танци, плюс футбол, евентуално и волейбол - ухааа! :grin:

sweet_tani
04-04-2009, 20:34
iskam da vi kaja 4e za sporta gre6ite az treniram ot 10godini ve4e i tqloto ne otslabva a se stqga i ako iskate da otslabnete pak sportuvaite no ne da prekalqvate za6toto vie taka 6te po4nete da pravite muskoli a ne da otslabnete i 6te si ostanete su6tite kg no s muskoli ili ako svalite nqkoi dr kg max 6te e 1-2 :) :D

clever
04-04-2009, 21:24
Не си съсипвайте организъма със строги диети и гладуване...това може да доведе до сериозни последствия!!! :( Не можеш да свалиш толкова много за месец.Здравословното отслабване и то ако наистина се нуждаеш от такова е с по 2-3 кг. на месец най-много.Иначе няма ефект.Трябва да спортуваш, за да си във форма.Можеш да се консултираш с диетолог. :)

vampirka
04-05-2009, 10:17
за един месец не може повече от 5-6кг да свалиш,тва е ненормално за 1 месец 15кг ти трябва да си разболееш целия организъм,а и виждам че си 50кг за кво ти е да отслабваш не съм те виждала ама мисля че ще си добре само ако свалиш3-4кг не повече...а тая диета нз ама мисля че може г/д да ти помогне аз с друга подобна диета за 2 месеца и половина ги свалих 15кг а ти искаш за 1 месец 15кг невъзможно е
Може ли да попитам как точно ги свали тези 15 кг?

kuklichka_bg
04-05-2009, 10:50
Ако си 90-100кг може и да може.

ти за някъф експерт ли се имаш не мога да разбера :x

MiLeNcHeToO
04-05-2009, 12:38
Ако си 90-100кг може и да може.

ти за някъф експерт ли се имаш не мога да разбера :x

Не е нужно да си някъв експерт или диетолог за да знаеш нещо толкова просто като това, че хората с високо наднормено тегло отначало свалят много по-бързо и лесно килограми, за разлика от хора които имат по-малко мазнини. :P

Civilizationruller
04-05-2009, 13:24
Ако си 90-100кг може и да може.

ти за някъф експерт ли се имаш не мога да разбера :x

Не е нужно да си някъв експерт или диетолог за да знаеш нещо толкова просто като това, че хората с високо наднормено тегло отначало свалят много по-бързо и лесно килограми, за разлика от хора които имат по-малко мазнини. :P
Нищо непрочетох от това което си писала само гледам подписа :P :shock: