PDA

View Full Version : НАЙ-ДОБРАТА СВИРКА Е...



sexdrugsrocknroll
03-16-2009, 17:18
Искам да направя на приятелят си перфектната свирка и понеже досега не съм му правила, защото той е на мнение 'никога не бих накарал момичето кеото обичам да ми лиже патката' тфа са неговите думи, но аз просто искам да го чуя да мърка от удоволствие.
затова ,господа .. чакам съветите ви.
помогнете на един вас колега да получи една страхотна свирка.
слушам съвети и може би преживелици които да ми помогнат.
мерси предварително. :oops:

CoOLBebZz
03-16-2009, 17:25
ами поразрови се във форума.. мисля, че имаше много теми, в които доста добре се обясняваше каква трябва да е "перфектната свирка" :-D сигурна съм, че ще намериш информация :)

Sladurancheto
03-16-2009, 17:25
Ми то си идва от вътре ..но иначе в нета намерих малко инфо която може да ти е полезна


Най разпространената техника е така нареченото вакуумно засмукване - устните се навлажняват и главата се движи нагоре-надолу. Реално в нея няма нищо сложно и може съвсем спокойно да се практикува от начинаещи.

Друга популярна техника е “близалката”. При нея езикът се движи спираловидно от основата на члена до главичката, като особено внимание се отделя на мястото, където тя се съединява със ствола.

Известна техника, която обаче се практикува от доста малко жени е т. н. дълбоко проникване (на английски deepthroat). При нея целия пенис на мъжа се поема от жената. Средната дължина на устната кухина е 7.5 до 9 см. Средната дължина на пениса при европейските мъже е от 10 до 14 см. Това не означава, че не можете да поемете целия пенис. Можете да се научите да го правите. Основният проблем е, че има ъгъл от почти 90 градуса между устата/езика ви и гърлото. Трябва да заемете позиция, при която устата и гърлото ви образуват тръба, която е почти права. Най-удобно е да легнете на леглото по корем и да изправите глава, при което партньорът ви ще може да ви достигне по такъв начин, че да поемете целият му пенис.
При този вид орална стимулация най-често срещаният проблем е естествената реакция на давене. Тя може да бъде преодоляна само при пълно отпускане на гърлото, затова е изключително важно да се отпуснете и да не се стягате, ако искате да можете безпроблемно да изпълнявате този вид фелацио. Проучване сочи, че тази техника е особено приятна и предпочитана от повечето мъже.

Една малко по-екзотична техника, която идва от Китай, е следната: взимат се три чаши с вода - едната със студена вода, другата с хладка и третата с топла. По време на фелациото жената редува трите чаши да пие от тях - по-точно пие от едната, продължава, след известно време пие от следващата и т.н. Това редуване на различните усещания има невероятен ефект върху мъжа - нещо толкова просто и елементарно е в състояние да го побърка. Препоръчвам го на всяка дама, която се чуди как да разнообрази връзката си.

Като заговорихме за термални усещания… друга, според мен по-ефикасна техника, е т. н. “свирка с кубче лед”. При нея жената взима в устата си парченце лед и.. действа. Който е опитал, не е съжалявал

Всъщност има доста трикове, които залагат на удоволствието, предизвикано от чувството за хлад. Ако нямате под ръка лед, можете да използвате и паста за зъби. Сигурно звучи малко екстравагантно, но пък е ефективно.

Една от техниките, които не мога да разбера съвсем точно, е тази с ментов бонбон. “Колкото по-лют, толкова по-голямо е удоволствието за двете страни” - така казва една приятелка, но аз лично не мисля, че мъжът й усеща нещо от този бонбон… Всъщност кой знае, както се казва - не съди, преди да си опитал

По-малко практикувана и популярна техника е тази, при която жената си напълва устата с вода (температурата е по желание на двамата партньори) непосредствено преди френската любов. Още по-интересен е ефектът, ако вместо вода се използва сода

Всъщност самият орален секс не е всичко. Подготовката също е важна. Именно на това се залага в техниката “хот-дог”. В нея няма нищо сложно, а удоволствието и за двамата е гарантирано. Процедурата е следната - застанете на една страна, почти перпендикулярно на пениса му. Обгърнете го така, както хващате чаша (сякаш е кренвирш в хлебче за хот-дог). След това целувайте онази част, която излиза от „хлебчето”, като вдишвате и издишвате силно. Ръката ви ще разсее издишвания въздух по такъв начин, че пенисът му ще стане горещ. С другата ръка галете тестисите му. Така партньорът ви ще почувствува, че влиза в рая чрез вас.

Можете да опитате и т. нар. “техника на тирбушона”. Когато движите устата си нагоре по пениса на партньора, нека езикът ви да прави вълнообразни движения. Когато стигнете до венеца - онази свръзка под главичката - го посмучете няколко секунди и тогава продължете по самата главичка. После повторете същото надолу. Това, което ще подлуди партньора е, че не го правите само нагоре-надолу, а и настрани.

Ако искате да предизвикате по-силен оргазъм на партньора си, това може да стане като сложите палеца си в основата на члена му. По този начин вие блокирате канала, по който се движи спермата и така тя няма възможност да излезе, дори той да получи спазмите, характерни за еякулацията. Ако в същото време енергично смучете главата на пениса му, вие можете да забавите оргазма му с известно време. Когато накрая разрешите на спермата да излезе, то оргазмът му ще трае по-дълго като време и ще бъде по-интензивен. Невероятно е как такива прости техники увеличават многократно удоволствието на мъжа.

Искате да опитате нещо различно? Тогава опитайте ирумацио. Това е техника, при която жената е пасивната, а не активната както е обикновено. Предимството на ирумациото е, че оставяте партньора си да действа, като му позволите сам да определя темпото и дълбочината на поглъщането, а вие сте статична и неподвижна. На пръв поглед изглежда леко.. скучновато, че дори и мързеливо, но реално така позволявате на партньора си да направи нещата така, както на него му харесва и му доставя най-голямо удоволствие.

Може би една от най-предпочитаните и от двата пола теники е небезизвестната поза 69. За тези които не знаят - при тази поза жената е отгоре, обърната “наобратно” (т. е. краката й са към лицето на мъжа) и орална стимулация се прилага едновременно от двете страни. Невероятното удоволствие е в това, че едновременно получаваш и даваш.

Добра идея за по-надарените жени е да комбинират оралната стимулация с “турска чекия”. Ако трябва да го кажа по-образно - да сложат пениса му между гърдите си, като го оставят да извършва настъпателни движения и същевременно стимулират главичката на пениса с език. Резултатът е нещо средно между чекия и свирка

За любителите на калориите мога да предложа да “овкусят” оралния секс. Традиционни за подобен вид игрички са шоколада и сметаната, както се казва - “на вкус”. Друго предложение е да лапнете лъжичка захар непосредствено преди да започнете - не мога да преценя, дали в случая се търси вкусовия, или абразивния ефект, но май по-скоро е вторият, защото изпробвалите го казват, че усещането било страхотно. Предполагам лекото драскане на кристалчетата на захарта, преди да се разтопят, придава това пикантно усещане.

Един от митовете в този вид секс е, че ако жената има обица на езика, това многократно увеличава удоволствието. Може би донякъде това е вярно, но на практика мъжете казват, че ако члена се поеме повече, обицата по-скоро оставя у тях усещане за болка, отколкото за удоволствие. Но пък ако някой си пада по леко мазохистичните изживявания, защо пък да не?

Принципно винаги на жените се казва да внимават със зъбките при този вид игрички, но реално и играта със зъби може да достави удоволствие. Не говоря за хапане естествено, а за съвсем лекично и внимателно докосване със зъбчетата. Ако не сте сигурни в преценката си за сила - не опитвайте, за да не се окаже накрая, че вместо приятно изживяване, ще се окажете насред кървава баня!


П.п от личен опит ,ако искаш да го накараш да свърши от това в началото го възбуди достатъчно ,поиграй си с него,накарай го да няма търпение да ***** :-P ....Айде успех :P

Neprikosnovena
03-16-2009, 17:56
Ми то си идва от вътре ..но иначе в нета намерих малко инфо която може да ти е полезна
Най разпространената техника е така нареченото ....
:) :-D мн изчерпателен отговор :oops: :-o :)

Sladurancheto
03-16-2009, 17:57
Ми то си идва от вътре ..но иначе в нета намерих малко инфо която може да ти е полезна
Най разпространената техника е така нареченото ....
:) :-D мн изчерпателен отговор :oops: :-o :)

Може ии още много :D :-P :grin:

galu6a
03-16-2009, 18:14
когато започнеш да му духаш сама ще разбереш какво му харесва :)

titinkaa
03-16-2009, 20:03
когато започнеш да му духаш сама ще разбереш какво му харесва :)+1 :)

TPAKTOPUCTA
03-17-2009, 07:13
Искам да направя на приятелят си перфектната свирка и понеже досега не съм му правила, защото той е на мнение 'никога не бих накарал момичето кеото обичам да ми лиже патката' тфа са неговите думи, но аз просто искам да го чуя да мърка от удоволствие.
затова ,господа .. чакам съветите ви.
помогнете на един вас колега да получи една страхотна свирка.
слушам съвети и може би преживелици които да ми помогнат.
мерси предварително. :oops:

тая направена от "млада върба" :) или тая която ми я правят на мен :)


иначе ... просто трябва да наблюдаваш реакциите на приятеля ти и да разбереш какво му харесва на него, на мен лично ми харесва като ми правят свикра в същото време да ме стимурила и с ръка (да ми бие чикий)

ubuntureload
03-17-2009, 11:20
Най добрата свирка е тази от дърво... :D

bulgarche
03-17-2009, 12:29
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=138589&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Carlos
03-17-2009, 12:30
Най добрата свирка е тази от дърво... :D
неее, от върба!!! :grin:

ThisIsMe
03-17-2009, 12:31
Ти да не си ''жената'' на omen ? :D [/b]

ubuntureload
03-17-2009, 12:42
Най добрата свирка е тази от дърво... :D
неее, от върба!!! :grin:
Върбата ламарина ли е бе :D

TPAKTOPUCTA
03-17-2009, 12:43
Най добрата свирка е тази от дърво... :D
неее, от върба!!! :grin:

неее както казах в предишния ми пост ... от млада върба :D

bulgarche
03-17-2009, 12:44
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=135261&highlight=

VHack
03-18-2009, 12:38
ако приятелят ти не иска недей му духай насила щото ше му стане конфузно :-D

gcveti92
07-09-2009, 09:23
няма лоша свирка ако е с желание! на всички им харесва

NeZaPoznat
07-09-2009, 09:29
Искам да направя на приятелят си перфектната свирка и понеже досега не съм му правила, защото той е на мнение 'никога не бих накарал момичето кеото обичам да ми лиже патката' тфа са неговите думи, но аз просто искам да го чуя да мърка от удоволствие.
затова ,господа .. чакам съветите ви.
помогнете на един вас колега да получи една страхотна свирка.
слушам съвети и може би преживелици които да ми помогнат.
мерси предварително. :oops:

Ако наистина му е първата свирка в живота .... каквото и да направиш - все ще му се види добро :-P :-P

fenasf
07-09-2009, 10:33
:-D значи имаше едни мн забавни рап песни дето са като урок по това:

http://www.youtube.com/watch?v=Vjo5qhDpUSY

http://www.youtube.com/watch?v=cdKLjf0twK8


иначе например аз винаги съм искал при свирка извършителката да прокара език по областта м/у топките и ануса - това е едно от най-чувствителните места така че ако се насочиш натам няма да сгрешиш :) също може да поработиш върху дупчицата на пениса му но все пак с мярка защото може бързо да свърши :wink:

scanadal
07-09-2009, 12:11
Най-важното е да го правиш с желание и така и той ще се възбуди още повече.
П.П.Форумът се е напълнил напоследък с теми за свирки :D