PDA

View Full Version : VIP Brother



x3eme
03-16-2009, 18:04
Тоя сезон на VIP Brother май ще е пълен провал.VIP-овете са пълна трагедия.Какви випове може да са Милко Калайджиев,Софи Маринова и съсловието.......Това ли ни е VIP обществото :? .Пълна простотия,направо ужас.

Riot
03-16-2009, 18:05
tragedy

ScionOfStorm
03-16-2009, 18:06
а ти кога мислиш, че във вип брадър е имало ИСТИНСКИ випове?

Jesus
03-16-2009, 18:06
Не гледам риалита защото това е адската тъпотия, но трябва да има и такива за да се покаже на младите че техните идоли - чалга изпълнителите са пълни кретени. Ето ти пример от миналата година :)




http://vbox7.com/play:c648a07b

HeartOfRaven
03-16-2009, 18:06
Тия ли влязоха? Ахахах неее :lol: :lol:
Да не са ги събрали да подкрепят ДПС на изборите 8-)

Pliok0019
03-16-2009, 18:08
Нещо не го бива този сезон, но и мястото на темата не е тук. :D

MostHated
03-16-2009, 18:10
просто не гледам такива неща. . .

x3eme
03-16-2009, 18:11
Май само Ицо Хазарта става от там присъстващите.

MostHated
03-16-2009, 18:11
Май само Ицо Хазарта става от там присъстващите.
:lol: тоз пък кой беше?

Decu
03-16-2009, 18:12
Истинските випове не биха влезли. ;)

woshata
03-16-2009, 18:13
За какво изобщо трябва да има тема за това :-o 8-)

Pliok0019
03-16-2009, 18:14
Божидара радва на макс. И Ицо, и той. :D

SoFarSoG00d
03-16-2009, 18:15
Смях......,вкарали някакви брутални....

3oPuTy
03-16-2009, 18:22
Истинските випове не биха влезли. ;)
Защо пък да не влязат?!След като предаването се прави с благотворителна цел и след като им блъскат по толкова хилядарки ...?



Като цяло тоя сезон няма да е сред нещата,които ще гледам,май...Ако ще го гледам то то ще е след като изгонят Ели Раданова от Мюзик Айдъл (ноооооооооооо да се надяваме,че това няма да стане скоро!!!)

SoFarSoG00d
03-16-2009, 18:25
Според мен трябва да дарят сума от собствената си сметка,а не от смс-те на хората,а те са им платили солидно да влязат и да се правят на маймуни-както обичайно.Какъв ВИП е Милко или Софка,пародия....

Decu
03-16-2009, 18:29
Истинските випове не биха влезли. ;)
Защо пък да не влязат?!След като предаването се прави с благотворителна цел и след като им блъскат по толкова хилядарки ...?



Като цяло тоя сезон няма да е сред нещата,които ще гледам,май...Ако ще го гледам то то ще е след като изгонят Ели Раданова от Мюзик Айдъл (ноооооооооооо да се надяваме,че това няма да стане скоро!!!)


Защото не биха паднали толкова ниско. Благотворителната цел, всъщност, мисля, че им е крайната такава. ;]

TERRORMACHINE
03-16-2009, 18:31
Нищо не става от тия дето са вътре в къщата!!!

EeeBobii
03-16-2009, 18:33
В България има ли випове :?

psychopath
03-16-2009, 18:35
Милко ftw!

SoFarSoG00d
03-16-2009, 18:37
Самата идея на V.I.P. Brother е нереална,в смисъл каква е тази благотворителност,при положение,че парите ,които са необходими за лукса на 'виповете' в къщата,вероятно надхвърлят 3 -4 пъти сумата,която ще бъде дарена,да не говорим,че на някои им е платено да влязат.....така,че всичко е PR и реклама,начин да вдигнат рейтинга си.

XceSS
03-16-2009, 21:05
Те няма да го вдигнат, те ще го сринат !
Баааа какви ВИП-ове са сестрата на Ивайла Бакалова, то тя не е ВИП, камо ли сестра й.Мъжа на Софи Маринова, какъв ВИП е, деееба циганина мръсен.Ам оня внука на Тодор Живков? Или пък Саша Антунович като влезе утре.А и какъв беше тоя театър на Кошлуков?Какви са тея измислените предавания...
Много слаб сезон се очертава !
И на всичкото отгоре, абонатите на бТК не могат да ги гледат безплатно на живо :x

air_J
03-16-2009, 21:22
Защо пък точно Милко Калайджиев да не е ВИП? Той е една икона и жива легенда, същински БоК! :grin:

StayFly
03-16-2009, 22:02
Май само Ицо Хазарта става от там присъстващите.
:lol: тоз пък кой беше?
Ъпсурт...
излагаш се.

afterforever
03-16-2009, 22:13
Нищо не става от тия дето са вътре в къщата!!!

Сещам се за няколко неща, които стават от тях...

StayFly
03-16-2009, 22:17
Сапун?

cveteto64
03-17-2009, 05:53
o_О да им имам виповете и тоя възлюбения на Софка тва ли е ВИП пфпфпфп да се разплачеш от смях

ParadOx
03-17-2009, 06:10
просто не гледам такива неща. . .

И аз
А и кое им е вип на една медицинска сестра, чалгаджия и двама цигани?! Това ли е ВИП-а на България?!
Другите няма да ги обсъждам :)

cherrypezz
03-17-2009, 06:28
Абеееее това "шоу" си е пълен провал още от 1вия сезон.Чудя се изобщо има ли хора,които го гледат...

TERRORMACHINE
03-17-2009, 09:03
Нищо не става от тия дето са вътре в къщата!!!

Сещам се за няколко неща, които стават от тях...На тия, специално, дето са вътре, камик да си строшат главата нема да им дам!!!

DisciplineAndOrder
03-17-2009, 09:17
Истинските випове не биха влезли. ;)

че то няма такива

carinaNebula
03-17-2009, 09:24
мен ме кефи ицо и кошлуков.

този сезон ще го гледам,мдаа,заради ицо. :-) :D

Nam3less3
03-17-2009, 09:33
Тази година ще е силен сезон, защото вкараха интересна комбинация от хора, и сега ще се разбере какви са.
И да, ВИП-ове са, и много хора им е приятно да ги гледат и се интересуват от същността им.

carinaNebula
03-17-2009, 09:53
Тази година ще е силен сезон, защото вкараха интересна комбинация от хора, и сега ще се разбере какви са.
И да, ВИП-ове са, и много хора им е приятно да ги гледат и се интересуват от същността им.
да..ае като сте големи разбирачи кажете кои според вас ГОЛЕЕЕЕЕМИ випове трябваше да са вътре?

слушам.

Nam3less3
03-17-2009, 09:58
Тази година ще е силен сезон, защото вкараха интересна комбинация от хора, и сега ще се разбере какви са.
И да, ВИП-ове са, и много хора им е приятно да ги гледат и се интересуват от същността им.
да..ае като сте големи разбирачи кажете кои според вас ГОЛЕЕЕЕЕМИ випове трябваше да са вътре?

слушам.Тези са достатъчни.

cherinka
03-17-2009, 10:13
Достатъчно е и, че обсъждате подобно нещо. 8-)
ИЦО ПОБЕДИТЕЛ!

Някой от темата се изказа, че "истинските випове не биха влезли", не знам кого точно си визирал, но чесно казано истинските випове явно се радват на достатъчно медийно внимание, а част от сегашните вип съквартирантите медийната слава им е западнала. 8-)

Абе, да са живи и здрави..

Явно булшинството ще следим част от моментите в къщата, заради Ицко. Ето още едно доказателство. Къде другаде бихме му се радвали, ако не и в едно такова живо предаване...
Бербатов е култова звезда, но няма място да се сравнява с тях, точно и за това не е вътре. Има други по-важни неща в живота си, с които да се занимава.. :)

Nam3less3
03-17-2009, 10:20
Има къде къде по-интересни личности от Ицо в къщата :shock:

cherinka
03-17-2009, 10:23
^ Въпрос на вкус. 8-)
Пък и аз хванах първите 10тима при влиззането им.
Сега трябва да погледна кои са останалите, за да видя да си дооправя мнението. 8-) Но едва ли някой ще успее да измести явно видния ми фаворит Ицо. 8-)

DisciplineAndOrder
03-17-2009, 10:24
Има къде къде по-интересни личности от Ицо в къщата :shock:

да,дачо е доста интересен,също и интелигентен.

ULTRA_LEVSKI
03-17-2009, 11:05
Basi typotiqta, 4e 4ak i "Blagotvoritelno" go izkaraha.
Tiq pari, deto sa gi dali za cqlata produkciq, parite, deto sa vzeli "zvezdite", 6o te ne otidoha za nujdae6tite se?

bobi0194
03-17-2009, 14:11
Po golqma tupotiq ot Big Brother ili Vip Brother prosto nqma. Tuka VIP-ovete ima da se pokazvat kolko sa tupi i da stavat za smqh. No vse pak BTV biqt NOVA s vsqko edno show. Taka be6e i sus Survivor i sega s Music Idol prosto VIP Brother nqma da se gleda :-P i tva mn me radva :grin:

Waster
03-17-2009, 15:27
има ли го някъде онлайн

Jesus
03-17-2009, 15:33
Колко забавно е това предаване да гледате хората който са ви идоли че са на интелектуалното ниво на хора с увреждания. Ако някой не изрече пак подобни глупости като оная пача миналата година че "Милано е столицата на Италия, А Рим е съвсем друго нещо". Ето обещавам, че ако не направят такива изцепки, показващи че са малоумни, ще си сменя името и ще приема помашко име, каквото вие ми кажете.

FockidyFockFock
03-17-2009, 15:52
Вкараха све елитни циганье у тоя формат... :booooomb: 8-)

woshata
03-17-2009, 16:01
Има къде къде по-интересни личности от Ицо в къщата :shock:

да,дачо е доста интересен,също и интелигентен.това щях да кажа и аз ..

gsh
03-17-2009, 16:04
САКАМЕ, ЧЕКАМЕ ДА ВИДИМ ЦОКО ОТ ЛОООКОО :grin: :grin: 8-)

Nam3less3
03-17-2009, 17:25
Колко забавно е това предаване да гледате хората който са ви идоли че са на интелектуалното ниво на хора с увреждания. Ако някой не изрече пак подобни глупости като оная пача миналата година че "Милано е столицата на Италия, А Рим е съвсем друго нещо". Ето обещавам, че ако не направят такива изцепки, показващи че са малоумни, ще си сменя името и ще приема помашко име, каквото вие ми кажете.Не е нужно да са интелигентни, те да допринесли с други неща.

woshata
03-17-2009, 17:42
как я оплюха тая ся като влезе миската 8-)
да гледам го .. специално заради нея :D

BloomF
03-17-2009, 17:44
как я оплюха тая ся като влезе миската 8-)
да гледам го .. специално заради нея :D

Ахаааа. Яко освиркване :-D

OtherDimension
03-17-2009, 17:47
к*р за жените

MostHated
03-17-2009, 17:57
к*р за жените
за теб 8 кура

OtherDimension
03-17-2009, 17:59
к*р за жените
за теб 8 "мъжкия полов орган"
лапай, руски пъпчасал албинос-травестит
на майка ти знаеш къде
да изгниеш във волга
бактерия гнусна с 1943894 цирея по лицето

MostHated
03-17-2009, 18:02
милко калайджиев да си исхвърли на трупЪъъЪъ на майка ти, а ти да ревеш и да я лижеш свиня мръсна, по пъпчасала и от баба си по хитлерово време!

woshata
03-17-2009, 18:06
:razz:

StayFly
03-17-2009, 18:08
Пуякът евгейни.

carinaNebula
03-17-2009, 18:38
пуяка е култ,пък тоя внука на живков,нема такъв педераст.. :booooomb:

MostHated
03-17-2009, 18:39
пуяка е култ,пък тоя внука на живков,нема такъв гей.. :booooomb:
мри

StayFly
03-17-2009, 18:40
^Много си остър. Да не ти е фр?

carinaNebula
03-17-2009, 18:54
пуяка е култ,пък тоя внука на живков,нема такъв гей.. :booooomb:
мри
абе готин,я върви си изливай гнева някъде другаде,не ти е мястото тука да се правиш на интересен,ае чупка..

ицееее.... :-) :-) :-) :D

x3eme
03-17-2009, 19:48
В таз вечерното издание просто беша пълен провал.... :D .Първо тая новата миска като влезе предизвика фурор във освиркванията,после пък вкараха някъв пуак на име Евгени.....
Ако тоя сезон не беше благотворителен просто нямаше да има никакъв смисъл от него.

heroine
03-17-2009, 20:29
много ме дразни
шибания комунист :-x

Seducti0n
03-17-2009, 21:03
:) от всички индивиди ме кефи Ицо най-много.Точен и различен, определено радва.

Колкото до шоуто-единственото хубаво нещо е, че поне някакви пари ще се използват по предназначение.
Останалото си е пълен бизнес, лицемерие и фалш.
Защо не влизат истински звезди, утвърдили се с времето, ами влиза Дачо примерно и тая кощрамба от Перник... къв вип е тя.
Всичко е реклама.Всички участници са просто едни пионки... :?

StayFly
03-17-2009, 21:06
кощрамба от Перник
:lol: :smt038

puhen0to
03-17-2009, 21:42
аз съм само и единствено за ДЕО :D

SoFarSoG00d
03-18-2009, 12:50
Всичките са долнопробни индивиди,сбирщина на курви,незадоволени лелки,педали и бабички!

DisciplineAndOrder
03-18-2009, 13:00
Всичките са долнопробни индивиди,сбирщина на к**ви,незадоволени лелки,педали и бабички!

е хубава работа,да се изкажеш така за Аня Пенчева,Maрия Гроздова.. :?

gsh
03-18-2009, 13:01
Цокоо http://www.vbox7.com/play:15d2f290
8-)

SoFarSoG00d
03-18-2009, 13:03
Абе щом са се съгласили да участват там са позьори,какъв ВИП са тия?
Да извадят някой лев от собствения си джоб,а не да ядат и пият в луксозната къща,където се лигавят и показват за н-ти път колко са зле.Не знам как може да има хора,които гледат това,ама каквито ВИПОВЕТЕ,такова и мнозинството от народа.....

ScionOfStorm
03-18-2009, 13:06
Всичките са долнопробни индивиди,сбирщина на к**ви,незадоволени лелки,педали и бабички!

е хубава работа,да се изкажеш така за Аня Пенчева,Maрия Гроздова.. :?

Мария е ок човек, поне по каквото съм виждал, но Аня Пенчева е ужасяващо дразнещо същество. Вече стара чанта, която се бута къде ли не и се превзема като телешки салам.

DisciplineAndOrder
03-18-2009, 13:25
не става въпрос за тва.

става въпрос,че да наречеш едва ли не един от първите истински секссимволи на България ""к**ва,незадоволена лелка и/или бабичка'',си е доста... глупаво. ;)

SoFarSoG00d
03-18-2009, 13:29
Не смятам,че съм казала нещо невярно,все пак за мен не са ВИП,не са никакви символи или каквото и да е там,ако имаха малко достойнство нямаше да отидат да ядат и да пият на чужд гръб,там отиват смс-те на хората,рейтингът носи печалби ,ама гледайте си,това си е ваш избор,просто казвам,че простотията ходи по хората!

DisciplineAndOrder
03-18-2009, 13:32
Не смятам,че съм казала нещо невярно,все пак за мен не са ВИП,не са никакви символи или каквото и да е там,ако имаха малко достойнство нямаше да отидат да ядат и да пият на чужд гръб,там отиват смс-те на хората,рейтингът носи печалби ,ама гледайте си,това си е ваш избор,просто казвам,че простотията ходи по хората!

аня пенчева е символ на българското кино и театър
а мария гроздева не е нииикакъв символ за нищо 8-) само:
Олимпийска шампионка на малокалибрен пистолет от Сидни 2000,
Бронзов медал на пневматичен пистолет от Олимпийските игри в Барселона 1992
Бронзов медал на пневматичен пистолет от Олимпийските игри в Атланта 1996.
Олимпийска шампионка в стрелба с пневматичен пистолет от 25 метра от Олимпийските игри в Атина 2004
Бронзов медал на стрелба с пневматичен пистолет от 10 метра от Олимпийските игри в Атина 2004.
Седемкратна европейска шампионка
Притежателка на олимпийски и европейски рекорд на малокалибрен пистолет.

SoFarSoG00d
03-18-2009, 13:36
Не ме интересува какви са,пак повтарям ако имаха достойнство нямаше да се нашият в някаква къща с мустакат мангал и пропаднала циганка.....

Jesus
03-18-2009, 13:39
Айде да ме напсувате 1 хубаво :)

Според мен в такова предаване участват само отрепки, и го гледат само утайката на обществото.

Нищо лично, но това е истината :)

SoFarSoG00d
03-18-2009, 13:42
Айде да ме напсувате 1 хубаво :)

Според мен в такова предаване участват само отрепки, и го гледат само утайката на обществото.

Нищо лично, но това е истината :)
Да, аз също смятам така.

TheRestorer
03-18-2009, 14:10
Пълните нуубчета са там.Не всички за ВИП-ове особено русата интелектуалка с двете дипломи.АНТИПАТЯГИ!

x3eme
03-18-2009, 19:16
Тая вечер просто беше върха на сладоледа...Да гледаш как Милко Калайджиев пее за някви пиленце на живо по нова телевизия...уникално просто :-D .Излагация голяма става баси,на къде по зле от това?

woshata
03-18-2009, 19:21
Тая вечер просто беше върха на сладоледа...Да гледаш как Милко Калайджиев пее за някви пиленце на живо по нова телевизия...уникално просто :-D .Излагация голяма става баси,на къде по зле от това?Абе аз имам въпрос .. хем всички врякате колко е зле .. хем всички го гледате .. абе яя .. как става номера ?

x3eme
03-18-2009, 19:23
Тая вечер просто беше върха на сладоледа...Да гледаш как Милко Калайджиев пее за някви пиленце на живо по нова телевизия...уникално просто :-D .Излагация голяма става баси,на къде по зле от това?Абе аз имам въпрос .. хем всички врякате колко е зле .. хем всички го гледате .. абе яя .. как става номера ?
Гледам го единствено заради Ицо,готин човек е и съм израсъл с негови песни.За това го гледам ама да гледам тия чалгий и педерастий... :? .То това вече се превръща във помия.

woshata
03-18-2009, 19:24
Тая вечер просто беше върха на сладоледа...Да гледаш как Милко Калайджиев пее за някви пиленце на живо по нова телевизия...уникално просто :-D .Излагация голяма става баси,на къде по зле от това?Абе аз имам въпрос .. хем всички врякате колко е зле .. хем всички го гледате .. абе яя .. как става номера ?
Гледам го единствено заради Ицо,готин човек е и съм израсъл с негови песни.За това го гледам ама да гледам тия чалгий и педерастий... :? .То това вече се превръща във помия.ааааха .. ок ок .. ясно

DjBaloon
03-18-2009, 19:42
разбирам че ви е много модно да мразите всичко и да се правите на интересни,но поне с благотворителноста давайте малко по-адекватни изказваня
ясно е че на нас българите ни е най-лесно да критикуваме,защото не умееме да се погледем колко смешни сме ние отстрани
разбирам че ще се направи всичко възможно и най-малкия жест на доброта да се превърне в гавра,но недейте писахте такива абсурди коментари
ей заради такова просто мислене има българи с коли от 100 000 и то не 1,не 100,не 1000,а за една благотворителна кауза ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ не може да събере 70 000 дори

woshata
03-18-2009, 19:44
И каква благотворителност е това ?
Че събират парите чрез смси ... яко нали ?
А парите които са вложили във всичкото това ?
Колко ядене .. колко пиене .. как изглежда къщата .. а парите които са им дали за да влязат ? Не можаха ли просто да ги дадат на някой дом или там за квото изобщо го правят това ..
Всичко е реклама .. скапан рейтинг .. шитав бизнес ..
По-полека да сме го давали .. на бесилото бе .. :booooomb: :booooomb:

DjBaloon
03-18-2009, 19:48
ще се повторя
българина най-обичам от всеки малък жест на доброта да извади ГНУСНО действие
това е и твоето мислене,просто се вписваш идеално
жалко е много

трябва всичко да се мрази,всичко да е гадост,всичко да е тъпотия...
нали?
иначе не е интересно?!

x3eme
03-18-2009, 19:49
И каква благотворителност е това ?
Че събират парите чрез смси ... яко нали ?
А парите които са вложили във всичкото това ?
Колко ядене .. колко пиене .. как изглежда къщата .. а парите които са им дали за да влязат ? Не можаха ли просто да ги дадат на някой дом или там за квото изобщо го правят това ..
Всичко е реклама .. скапан рейтинг .. шитав бизнес ..
По-полека да сме го давали .. на бесилото бе .. :booooomb: :booooomb:
Няма значание как точно събират пари,чрез смс-и или нещо друго.Важното е крайната цел а иначе казано да съберат повече средства за нуждаещите се.
Това за яденето и пиенето....до колкото знам нещата се поемат от спонсорите .

DjBaloon
03-18-2009, 19:50
Закво да пуснеш 1 смс?!
защо да не седиш в къщи да гледаш озлобен телевизора и да си казваш-тия как харчат пари
за какво?!
тва е по лесно,дай да ги напсуване,да забравим за какво е всичко и така ще ни е леко?!
жалко е

woshata
03-18-2009, 19:51
И каква благотворителност е това ?
Че събират парите чрез смси ... яко нали ?
А парите които са вложили във всичкото това ?
Колко ядене .. колко пиене .. как изглежда къщата .. а парите които са им дали за да влязат ? Не можаха ли просто да ги дадат на някой дом или там за квото изобщо го правят това ..
Всичко е реклама .. скапан рейтинг .. шитав бизнес ..
По-полека да сме го давали .. на бесилото бе .. :booooomb: :booooomb:
Няма значание как точно събират пари,чрез смс-и или нещо друго.Важното е крайната цел а иначе казано да съберат повече средства за нуждаещите се.
Това за яденето и пиенето....до колкото знам нещата се поемат от спонсорите .Ахахахаха спонсори не спонсори пак изглежда толкова лицемерно .. фалшиво и превзето ..
Тия предавания за мен по принцип са си пълен боклук .. обаче тоя път наистина е кулминацията на тъпизмите по телевизията .. нямам кво повече да кажа .

woshata
03-18-2009, 19:53
Закво да пуснеш 1 смс?!
защо да не седиш в къщи да гледаш озлобен телевизора и да си казваш-тия как харчат пари
за какво?!
тва е по лесно,дай да ги напсуване,да забравим за какво е всичко и така ще ни е леко?!
жалко еСмс бих пуснала на драго сърце .
Но жалкото дори е да стоя пред телевизора и да гледам това разхищение .. тая подигравка .. защото е точно това .

afterforever
03-18-2009, 19:53
Не знам дали някой го е казал вече, но на всеки влязъл му е дадена символичната сума от хиляда лева, под предтекст, че за 1 месец стоене вътре бизнесът му ще е в застой. Хайде сега пускайте смс-чета за благотворителност.

DjBaloon
03-18-2009, 19:55
не знам,
кой и как успя да наложи тая мода на такова жалко мислене в
подрастващите
ама е много грозно отстрани...
но както казах,ние не можеш да се погледнем сами-какви сме ние,предпочитаме да говорим гадости за другите
правете си го -ОК
но поне с такива жестове на доброта си запазете грозните изречение за вас си,нека злобата си тлее във вас,недейте да показвате на другите
все още се намират нормални хора

woshata
03-18-2009, 19:59
И ваше величество .. бихте ли ми обяснили тогава кои са нормалните хора ?
И кое му е жалкото на това мислене .. може би виждането на реалността ?
Хм .. мда наистина ми стана интересно .

DjBaloon
03-18-2009, 20:01
не ми се занимава със сбъркани представи за реалност...
реалноста са клипчетата за различните каузи
реалноста е това че всеки се мъчи да изкара отрицателното,заобикаляйк положителното
реалноста е че предпочиташ да злобееш,вместо да помогнеш
още няма какво да я описвам в този случей тва е достатачно

woshata
03-18-2009, 20:05
Ами не че го заобикалям .. но кое му е положителното пък на това ..
Пълни глупости .. те си вдигат рейтинга и си правят реклама .
Благотворителността е само защото и в предишни издания на това "култово" шоу са ги оплювали заради едва ли не подигравката с по-бедните хора които ги гледат .
Нямам намерение повече да споря . То просто се вижда .

DjBaloon
03-18-2009, 20:07
вижда се че за тебе съществува само рейтинг...
тва ли е реалноста един рейтинг?!
реалноста се определя от 1 фактор?!
защо ли мога да го поставя под съмнение с 20 въпросителни!?
и защо ли виждаш само рейтинга като определящ?!
може би защото не заобикаляш положителните неща?!
смешно е
повтаряш едно и също нещо,което е толкова жалко само по себе си това изказване

SoFarSoG00d
03-18-2009, 20:10
Няма никаква благотворителност,всички са мазни позьори,хората които го гледат това нещо са с ментални отклонения!!!!


Гледането на Shit Brother води до сигурно и бързо затъпяване!

woshata
03-18-2009, 20:11
Повтарям го защото упорито се опитваш да ме убедиш в нещо което не е така .
Още в първия си пост казах че нямам какво да добавя .. пък и то да беше нещо интересно и разнообразно че да има и за какво да се спори толкова .
Реалността е че всичко в това предаване е лъжа .. благотворителността е само камуфлаж .
Окей дано съберат пари .. да ги дават .. нека радват децата ..
Само че е особено тъпо на фона на всичко останало .

DjBaloon
03-18-2009, 20:12
Няма никаква благотворителност,всички са мазни позьори,хората които го гледат това нещо са с ментални отклонения!!!!


Гледането на Shit Brother води до сигурно и бързо затъпяване!

дано има повече "ненормално" като мене в тази държава 8)
ясно ми е че тука съм сам 8-)
друго си е да пишеш как мразиш всичко...
жалко че не ме е фанала тая мода и не ви разбирам :-o

SoFarSoG00d
03-18-2009, 20:13
Виж какво интелектът и омразата са съвсем различни,това че мисля трезво и мога да преценя,че подобни формати са за кретени.....

woshata
03-18-2009, 20:15
Има разлика между омраза и възмущение от някви тъпизми от сорта на това .
Защо ми пука ли .. щото всички са се втурнали всяка вечер в осем да гледат някви хора дето и те не знаят що са вътре ... а зрителите им .. в случая ти проповядват колко велики и благородни са . Не мерси .. заболяха ме ушите само днес в училище да им слушам простотиите . :booooomb:

DjBaloon
03-18-2009, 20:16
тва не е интелект,това е злоба
по-горе тамън 2-пати обясних защо

DjBaloon
03-18-2009, 20:17
"прав/права" си
по-голяма тъпня от благотворителноста няма :-o

woshata
03-18-2009, 20:19
господи боже мой ... предавам се .. ](*,) ](*,) ](*,)

afterforever
03-18-2009, 20:20
"прав/права" си
по-голяма тъпня от благотворителноста няма :-o

Аре обаче целта и средствата за постигането й да не ги смесваме. Като целта ти е да си благотворителен, защо всеки от тия вкарани Вип-ове не дадат по хиледарка на децата. Това е повече от унижение и за тях, но те са с ограничен капацитет, и за всички, които го гледат. Това срами не само тях, но тях това не ги инетресува, но и държавата. Това е жалко.

SoFarSoG00d
03-18-2009, 20:20
тва не е интелект,това е злоба
по-горе тамън 2-пати обясних защо
Е не изпитвам никаква злоба към тия неандерталци в къщата,просто ми е жал за хората,които са се зомбирали до такава степен,че с нетърпение очакват Шит Брадър ,е бива глупав народ.....затова няма да се оправи държавата ни,вместо хората да се интересуват от политика и национални проблеми те гледат шит.
Това е целта на медиите,да манипулират хората и да им пускат рекламата с онази циганка,която кове сърцето и звездата през 5 минути,за да не забравят хората да гледат The Mighty Show of the
Vulgar Idiotic Pigs----->V.I.P

LovEsIckk
03-18-2009, 20:21
Живеем в свободна държава.Всеки има право да гледа квото си иска.Като на някои не им харесва предаването просто да не си налагат мнението.Смятам,че на всички е ясно ,че парите които са платени за участието на "Виповете" и парите за построяването на къщата са в пъти повече от тези които ще се дадат за благотворителност.Но все пак гледайте малко положително на нещата.В крайна сметка колкото и пари да отидат за благотворителност е по-добре от колкото без хич.. ;)

DjBaloon
03-18-2009, 20:23
"прав/права" си
по-голяма тъпня от благотворителноста няма :-o

Аре обаче целта и средствата за постигането й да не ги смесваме. Като целта ти е да си благотворителен, защо всеки от тия вкарани Вип-ове не дадат по хиледарка на децата. Това е повече от унижение и за тях, но те са с ограничен капацитет, и за всички, които го гледат. Това срами не само тях, но тях това не ги инетресува, но и държавата. Това е жалко.
Защо да дарят?
те влизат за да стимулират хората да бъдат съпричастни...
това е един вид помощ?!
Разбирам те че за тебе по-важно е друг да дари не ти
затова и никой не дарява,защото всеки чака съседа да дари,ама и съседа те чака ти да дариш,сещаш ли се?
жалко и смешно е
не знам как може даже да защитавате този недъг в българското мислене

DjBaloon
03-18-2009, 20:27
тва не е интелект,това е злоба
по-горе тамън 2-пати обясних защо
Е не изпитвам никаква злоба към тия неандерталци в къщата,просто ми е жал за хората,които са се зомбирали до такава степен,че с нетърпение очакват Шит Брадър ,е бива глупав народ.....затова няма да се оправи държавата ни,вместо хората да се интересуват от политика и национални проблеми те гледат шит.
Това е целта на медиите,да манипулират хората и да им пускат рекламата с онази циганка,която кове сърцето и звездата през 5 минути,за да не забравят хората да гледат The Mighty Show of the
Vulgar Idiotic Pigs----->V.I.P

Ти не си разбрала за какво спориме,нали?
Просто реши че трябва да споделиш как мразиш всички? :-o

afterforever
03-18-2009, 20:28
Защо да дарят?
те влизат за да стимулират хората да бъдат съпричастни...
това е един вид помощ?!
Разбирам те че за тебе по-важно е друг да дари не ти
затова и никой не дарява,защото всеки чака съседа да дари,ама и съседа те чака ти да дариш,сещаш ли се?
жалко и смешно е
не знам как може даже да защитавате този недъг в българското мислене

Ще даря, когато знам, че нещо ще се оправи. Не съм от хората, които имат пари, за да дават на вятъра.

DjBaloon
03-18-2009, 20:30
Защо да дарят?
те влизат за да стимулират хората да бъдат съпричастни...
това е един вид помощ?!
Разбирам те че за тебе по-важно е друг да дари не ти
затова и никой не дарява,защото всеки чака съседа да дари,ама и съседа те чака ти да дариш,сещаш ли се?
жалко и смешно е
не знам как може даже да защитавате този недъг в българското мислене

Ще даря, когато знам, че нещо ще се оправи. Не съм от хората, които имат пари, за да дават на вятъра.

дам всички българи са така ;]

afterforever
03-18-2009, 20:34
Всички българи са като теб. Слагат всички българи под общ знаменател. Обвиняват всички българи за някакви. Не знам на какво да се благодаря за това, че съм роден със свободно от предразсъдъци съзнание, не деля хората по нации или пол, имам принципи, в които вярвам, но не дотолкова, че да не променя мнението си, ако ми дадат доводи. Едно от малкото неща, които не харесвам в себе си е, че когато хора, които дават някви неубедителни доводи, хулят на национална основа, порицавайки всички, без разлира се да ги познава, аз продължавам да засилвам вярата в собствените си принципи. Нищо, аз няма да пратя СМС-че, ти ще пратиш и за мен. :booooomb:

DjBaloon
03-18-2009, 20:38
един проблем когато обхваща 70% от дадено цяло,става проблем на цялото
не на отделните
или поне би било нормалено да стане така,а не
всеки да каже " ай...... майката" и да се обърне и да оправя сам
сеш се нали?
кефат ме доводите ти,убедителни са,100% много хора ще се фанат за тях,но дай да гледам по-реално на нещата
на някой места се включвах на някой не... не е било умишлено,но аз се включвам към тази част българи,ние сме такива
и докато не си търсим оправдание и да смучем тъпотии от пръстите си,вместо да погледнем реалноста няма и да се оправим

afterforever
03-18-2009, 20:43
Да, когато 70 процента от дадено цяло, от организъм, от общество, което също е организъм, е болно - това е проблем на целия организъм. Айде сега ми кажи, ако болен е 1 процент е болен, това не е ли проблем пак на цялото?
*мислен момент за отговор*

А, сега когато си си отговорил ми отговори и на тоя въпрос: независимо от процента на заболялата част от организма - 70, 1, 99, това означава ли, че целият организъм е болен? Проблемът е общ, но самият факт, че има проблем, значи, че не всички са болни. По твоята логика, ако съм разбрал добре, ако 70процента от нещото е развалено, то всички са развалени. В организма 70 процента означава, че има още 30 процента с антитела, които могат да противодействат. Прекалето фигуративно, дано си ме разбрал правилно. Щом има проблем има решение. В момента, в който проблем спре да има, това вече е страшното.

woshata
03-18-2009, 20:45
Момент .. момент .. спри се .
Като ти е толкова зор отивай .. пускай смси .. гласувай .
Никой не те спира .
Както казах и аз бих пуснала смс .
Обаче да се опитваш да убеждаваш в някви безумни теории вече си е смешно .
Всички българи били такива .. какви ? Че не вярват на никой и нищо .. а защо ли ? Дали пък нямат причина ?
И като всички са толкова благотворително настроени .. айде бъркайте в банковите сметки и давайте .. само че всеки само си говори нали .
Ако бях .. недай си боже .. няква известна и с пари .. милиони пъти бих предпочела сама да бръкна и да даря нещо отколкото да се замесвам в предавания като това . Само че те и звезди не са . Просто искат имената им пак да започнат да се споменават понеже вече са позалезли .. пък да не говорим че някои от тях са по-малко и от пуяка в къщата . Или пък ако не да се бръкнат от джоба си .. що не дарят тия хиляда лева и тях на децата .. нали ъъ как беше .. поощрявали другите да дават .. и как го правят .. ? Като ядат по цял ден на корем и после са големите герои . Ай сиктир от тука .. в гооооляма заблуда си човек .

afterforever
03-18-2009, 20:47
Е да, самият факт - какво прави Тошо Славков там?! Той VIP от коя страна е?

woshata
03-18-2009, 20:50
Е да, самият факт - какво прави Тошо Славков там?! Той VIP от коя страна е?А Дачо .. на Софка мъжО .. или пък оня крокодил мис България .. еххх ех мъка .

DjBaloon
03-18-2009, 20:52
извърташ си примерите...
разбирам че основната цел е да се спори,да и аз обичам много
но просто на тази тематика е грозно
много добре ме разбра с 70%
не се прави на ударен
много добре и осъзна че примера ти за разделението което даде в по-горния ти пост не важи

И да ако говорим за общество
ако 70% от него е развалено,цялото общество е развалено
в България не всички са бедни,но българия е бедна държава
нали така?!
говорим като цяло
има ли много богати и то хич не са малко,ама хич
има ли бедни-има
но България е бедна държава
ако случайно не си ме разбрал вече ме разбра

Но да се върнем на темата,защото така отклонявайки се след малко може да спорим за капитализма,а тва няма нищо общо
Проблема е че,
един човек като не е засегнат от нещо,той го гледа с надсмешка и ти си така сигурен съм
чакаш на другия
предпочиташ да кажеш,тва е нагласено...
тва е истината мой човек и за проценти да си говориме и за тригонометрия тва е истината

afterforever
03-18-2009, 20:52
Е да, самият факт - какво прави Тошо Славков там?! Той VIP от коя страна е?А Дачо .. на Софка мъжО .. или пък оня крокодил мис България .. еххх ех мъка .

Е аз тях не ги обсъждам, гледах от политическа гледна точка. А Милко, а Ицо, а всички останали? Гала? Извинявам се, обаче сестрата от Либия?!?!

woshata
03-18-2009, 20:55
Е да, самият факт - какво прави Тошо Славков там?! Той VIP от коя страна е?А Дачо .. на Софка мъжО .. или пък оня крокодил мис България .. еххх ех мъка .

Е аз тях не ги обсъждам, гледах от политическа гледна точка. А Милко, а Ицо, а всички останали? Гала? Извинявам се, обаче сестрата от Либия?!?!Звездите на Бълария кво очакваш .

DjBaloon
03-18-2009, 20:56
Момент .. момент .. спри се .
Като ти е толкова зор отивай .. пускай смси .. гласувай .
Никой не те спира .
Както казах и аз бих пуснала смс .
Обаче да се опитваш да убеждаваш в някви безумни теории вече си е смешно .
Всички българи били такива .. какви ? Че не вярват на никой и нищо .. а защо ли ? Дали пък нямат причина ?
И като всички са толкова благотворително настроени .. айде бъркайте в банковите сметки и давайте .. само че всеки само си говори нали .
Ако бях .. недай си боже .. няква известна и с пари .. милиони пъти бих предпочела сама да бръкна и да даря нещо отколкото да се замесвам в предавания като това . Само че те и звезди не са . Просто искат имената им пак да започнат да се споменават понеже вече са позалезли .. пък да не говорим че някои от тях са по-малко и от пуяка в къщата . Или пък ако не да се бръкнат от джоба си .. що не дарят тия хиляда лева и тях на децата .. нали ъъ как беше .. поощрявали другите да дават .. и как го правят .. ? Като ядат по цял ден на корем и после са големите герои . Ай сиктир от тука .. в гооооляма заблуда си човек .

знаеш ли къв е смешния парадокс тука?
че ти горовиш каква тъпня е това предаване,но дори не си разбрала това просто предаване (бях сигурен че ще я каже някой тая тъпня)
целта не е аз да пусна 8 000 000 смс-а
целта е всеки разумно мислещ човек да пусне по 1 смс
тва е целта,никой не те кара да дадеш 100000000
сещаш ли се колко далече си от това както иска предаването?
а защо аз говоря тия глупости... защото повечето осъзнавам че мислят като тебе
чакат на другия!
всеки вика,айде пусни ти

DjBaloon
03-18-2009, 21:06
"Аз не съм и мислел нз си кво"
Ма ти изобщо не мислиш .. а дори и да не съм права е в твърде грешна и заблудена посока .
така е бейбй
света е черен
всеки иска да те преебе
тия в къщата пият отлежало вино и се подиграват на децата без родители
броят си милионите които са им дали за да влезнат в тая къща и да си покажат новите прашки
и се смеят на хората пратили смс за благотворителна кауза


Май успях
говоря твоя език 8-)

е сега сигурно съм прав :lol:
друго си е да мислиш че всичко е гадно и да говориш против всичко,да лесно е 8-)
трудното е да осъзнаеш другото

kristo
03-19-2009, 11:56
ахахахахах гледах визитката на Саша Антунович от Локото... кво вика "у живота си съм спечелил към 800-900хил. лева досега... всичките съм ги дал по кръчми и дискотеки" :lol: :razz: :D

това е човекО!
Не вярвам обаче да може да се мери на Дуци Симонович по пиене все пак. Оня е ненадминат- щом и на тренировки ходи напоркан.

BloomF
03-19-2009, 12:10
Вчера отбора на Устата рлззззз :grin: :D Ония футболиста е баси майтапа, а тоя Дачо ли къф беше е уникален музикален инвалид :D :D

psychopath
03-19-2009, 15:43
Не ме интересува какви са,пак повтарям ако имаха достойнство нямаше да се нашият в някаква къща с мустакат мангал и пропаднала циганка.....so cheap

psychopath
03-19-2009, 15:55
ахахахахах гледах визитката на Саша Антунович от Локото... кво вика "у живота си съм спечелил към 800-900хил. лева досега... всичките съм ги дал по кръчми и дискотеки" :lol: :razz: :D

това е човекО!абсолютно :D

psychopath
03-19-2009, 16:48
Оня със сбърканата ориентация ли ? :D:D:D:Dмного сме духовити нещо :Р
да не си бъркал в торбата с шегите? :-o

psychopath
03-19-2009, 16:49
Ама защо продължавате?!трябва да се поддържа интригата все пак :D

hottie
03-19-2009, 16:51
Ей, шъ въ набия, стига спорили за глупости, че после трябва да трия :o

psychopath
03-19-2009, 17:20
Ей, шъ въ набия, стига спорили за глупости, че после трябва да трия :oпрости ми :mrgreen:

x3eme
03-19-2009, 20:25
Ей, шъ въ набия, стига спорили за глупости, че после трябва да трия :o
Аз си знаех че като пусна темата ще има жестоко битки и спорове :D .

woshata
03-19-2009, 20:30
Само че споровете са безсмислени тъй като фактите са на лице 8)

psychopath
03-19-2009, 20:38
Ей, шъ въ набия, стига спорили за глупости, че после трябва да трия :o
Аз си знаех че като пусна темата ще има жестоко битки и спорове :D .това е идеята

woshata
03-19-2009, 20:41
Ей, шъ въ набия, стига спорили за глупости, че после трябва да трия :o
Аз си знаех че като пусна темата ще има жестоко битки и спорове :D .това е идеятати па само сеир да гледаш :x 8-)

psychopath
03-19-2009, 20:43
Ей, шъ въ набия, стига спорили за глупости, че после трябва да трия :o
Аз си знаех че като пусна темата ще има жестоко битки и спорове :D .това е идеятати па само сеир да гледаш :x 8-)много ясно :D

hannah_montana96
03-19-2009, 22:24
Razbiram, 4e e s blagotvoritelna cel ama mojeha da go napravqt po-interesno. To egati skukata !!! Qdat, piqt, govorqt gluposti, karat se i si pravqt maimundjuluci i izob6to ne gi intersuva za decata :? :? :? Dano pone parite se izpolzvat kakto trqbva, koeto malko me sumnqva :?

air_J
03-19-2009, 22:51
Точно пък този сезон съм изключително доволен - почти не се набляга на скандалите, забавно е, а освен това са подбрали интересни личности с много малко дразнители. По мое скромно мнение, единственият риалити формат, който е по-интересен от Брадъра е Сървайвър - тваЙ. А иначе, преди да говорите кой е, и респективно кой не е ВИП си изложете публично критериите за ВИП личност, след това си отговорете кои 17 личности отговарят на вашите критерии, колко от тях ще приемат и колко от тях ще са интересни за младата аудитория на шоуто. С интерес ще чакам да ми отговорите с поне 10 предложения сред участниците, които не са и не са били никога в къщата на Брадъра. Единствените, към които имам сериозни забележки са държанките - сестрата на Бакалова, Дачо, отчасти на Сашо Диков дъщеря му, също имам претенции и към медицинската сестра. Останалите, макар да са ми симпатични само Милко, Део и Ицо Хазарта, ако не друго, поне са доста популярни в медийното пространство, включително и новата Мис България, която все пак тепърва ще става популярна и ще бъде лансирана, макар на мен хич да не ми е симпатична. А конкуренцията по биТиВи е повече от смешна - музикалните формати са ми мега тъпи, миналата година трябваше да гледам, но тази година при наличието на адекватна конкуренция просто не може нищо да ме накара да гледам разни музикални риалити формати. 8)

Nikneg
03-20-2009, 06:00
Според мен трябва да дарят сума от собствената си сметка,а не от смс-те на хората,а те са им платили солидно да влязат и да се правят на маймуни-както обичайно.Какъв ВИП е Милко или Софка,пародия....


ДА вярно е че тр да дарят нещо от себе си но и бьлгарската нация сьщо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)

Adwokat
03-20-2009, 11:06
Искам само да попитам нещо... ония ден гледах предаването.. като пяха.. и първите бяха.. Софи Маринова, там другата(не помня името) и Аня Пенчева...
Та въпроса ми е Аня Пенчева.... защо скачаше като пингвин.. да не би да има тикова :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Умрях да са смея с нея :lol: :lol: :lol: :lol: и за това пуснах смс за тях :lol: :lol: :lol: :lol: ама бахти танцуването :lol: :lol: :lol: :lol:

afterforever
03-20-2009, 11:23
като пингвин вика :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

acdcfenka
03-20-2009, 14:13
Мен ме кефят Део и Мария Гроздева. А за този боклук Тошко, какво да кажа същият като баща си. Батето никога не съм го харесвала, па този ли.

А не разбрах какво стана с Андрей Слабаков, нали щял да влиза? Много му се кефя и така се израдвах, а го няма в Къщата. :-o