PDA

View Full Version : Първа среща ще ми е, ако може да ми помогнете



levskifensf
03-16-2009, 20:13
Добър вечер на всички.Уговорих си среща с едно момиче в събота.Аз съм 12 клас тя е 9 клас, от едно училище сме.....Та и двамата се правихме на интересни, като се видиме и двамата само почваме да се усмихваме, а имам странното чувство, че и гласа ми се побърква като я видя :shock:

Та според вас добра идея ли е да отидеме първо на кафе и после на разходка или на виенско колело или гондола.....
За какво да си говориме, това най ме притеснявам, понеже изгубвам ума и дума и тя също и се изчервяваме....въобще и двамата сме срамежливи.
Настоява да сме с приятели-това дали е нормално все пак нали е първа среща, няма ли да е тъпо да и обеснявам колко я обичам пред 3-4 човека :oops:
Страшно много искам да я хвана за ръката, ама кога да стане....страх ме е от внезапен шамар 8-)


Въобще ако може ми дайте някакви съвети ще съм ви страшно благодарен...това ми е първата любов и първата среща и бих искал да не се изложа.

Сигурно иам подобни теми и проблеми като моя са ви страшно досадни, но нямам опит в любовта и моля за помощ :oops: :( :(

И последно може ли да ми дадете линк с някакви песни, дето като и ги пратя да разбере че я обичам и да се разтопи пред монитора, пада си по чалгата/и аз/

Мерси много!

ПП.Мислех нещо и букет да й подаря, ама не знам дали е модерно, да не ме помисли за педерас :(

Lyubeto
03-16-2009, 20:20
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235838&start=0


ETo .... :lol:

mitkom89
03-16-2009, 20:22
човееек ти си на 18 години... Започни да не се притесняваш толкова... отидете на кафе, после направете една обиколка до някъде и кой откъдето е... Като сте с приятели кофти, недей да и обясняваш колко я обичаш моля те... Ще ми спестиш 5 минути смях. Просто отиди и това е! Няма да се жениш баси...

levskifensf
03-16-2009, 20:23
Е тая я прочетох тема 100 пъти ама не си дадох отговор на ония въпроси дето ме мъчат толко :?

ThisIsMe
03-16-2009, 20:33
Успокой се малко,като за начало.Няма да ходиш на среща с дявола,а на среща с момиче ,което харесваш (предполагам я харесваш)
Как да се държиш ли?Ами дръж се естествено,така както ти харесва!
Идеята е добра -това за виенското колело и гондолите ,но завииси дали и двамата си падате по такива забавления.Аз лично ги обожавам.
Ако с вас ще има приятели,поне от началото нека са с вас,но после нека ви оставят намира да се опознаете ,да няма да ви светят 8-)
Айде успех от мен и няма смисъл да се притесняваш толкова.

galaxy29
03-16-2009, 20:47
Хихи няма от какво да се притесняваш просто отиваш и се държиш естествено, не забравяй и че тя е по-малка от теб и със сигурност се притеснява много повече и по-добрия вариант е да не водиш приятелите си :) а за букета с цветя мисля, че ще е по-добре да го спестиш все пак е първата ви среща ....

dimitar_ak
03-16-2009, 20:56
Без букети. Най-много една роза и при положение че излизате само 2-та

alphaz
03-17-2009, 11:05
:-) леле каква късметлийка ще е това момиче с такова момче като теб и все пак много се кефя ще са остали още такива младежи който мислят за момичето какво ще и хареса и т.н Отиди бъди себе си говорете си общи приказки без букети тях по-нататък :) Бъди смел! успех :)

PainMonopoly
03-17-2009, 11:19
Добър вечер на всички.Уговорих си среща с едно момиче в събота.Аз съм 12 клас тя е 9 клас, от едно училище сме.....Та и двамата се правихме на интересни, като се видиме и двамата само почваме да се усмихваме, а имам странното чувство, че и гласа ми се побърква като я видя :shock:

Та според вас добра идея ли е да отидеме първо на кафе и после на разходка или на виенско колело или гондола.....Вариант е.

За какво да си говориме, това най ме притеснявам, понеже изгубвам ума и дума и тя също и се изчервяваме....въобще и двамата сме срамежливи.Остави я да ти говори тя. Задавай въпроси към това, което ти говори.

Настоява да сме с приятели-това дали е нормално все пак нали е първа среща, няма ли да е тъпо да и обеснявам колко я обичам пред 3-4 човека :oops: Определено не е нормално. Трябва да сте само двамата. Ако не се навие да сте сами, по-добре не се занимавай.

Страшно много искам да я хвана за ръката, ама кога да стане....страх ме е от внезапен шамар 8-) Скъсявай дистанцията постепенно. Стой близо до нея, навирай се, докосвай я "неволно". Ако не изглежда притеснена от докосванията, можеш да я хванеш за ръка.



И последно може ли да ми дадете линк с някакви песни, дето като и ги пратя да разбере че я обичам и да се разтопи пред монитора, Няма такива, които като й пратиш, да разбере, че я "обичаш". Тва е тъпо. Но пък може да си говорите за музиката и по какво си падате
пада си по чалгата/и аз/
!Ужас.


ПП.Мислех нещо и букет да й подаря, ама не знам дали е модерно, да не ме помисли за гей :(Колкото и тъпо да звучи, не не е модерно. Пък и не е добра идея да и подаряваш цветя толкова рано. Жените обичат цветята, но те са награда. Трябва да си ги заслужат. Това трябва да стане евентуално по-късно.

BlueCat
03-17-2009, 14:55
:-) леле каква късметлийка ще е това момиче с такова момче като теб и все пак много се кефя ще са остали още такива младежи който мислят за момичето какво ще и хареса и т.н Отиди бъди себе си говорете си общи приказки без букети тях по-нататък :) Бъди смел! успех :)
Хаха, ти пък как го прецени от няколко написани изречения :lol: Колко заблудени хора има....
А към автора мога само да кажа, че ако е срамежлива, както ти казваш, няма да ти забие шамар след като я хванеш за ръка.

GameMaster
03-17-2009, 15:03
Hahaha zaradi buket da te pomisli za gei? Kakvo po-milo ot tova.ne izburzai da priznavash chuvstva pone na 2-3 sreshta veche.Inache kogato az izlizam s nqkogo za purvi put predpochitam da se razhojdame poneje taka mi e po-lesno da se otpusna i da vodq razgovor. :) Ne izburzvai kato cqlo s chustva i deistviq.Izlezte 1-2 puti da se opoznaete poveche.Hayde uspeh ;-)

fc
03-17-2009, 15:53
Не мисли. От само себе си, ще ви дойдат темите за разговор... Всичко става спонтанно.

girl_in_black
03-17-2009, 15:56
Разсъждаваш малко наивно за 18 годишен, както и да е. Та по темата:
1.Идеята за кафе и после разходка е добра.
2.Като за първа среща си говорете на по-неутрални теми-училище, свободно време, мюзик айдъл ако щеш, филми и т.н.
3.Тъпо ще е да и се обясняваш в любов на първа среща, дори и да сте само двамата.
4.Ако я хванеш за ръка няма опасност да ти удари шамар, освен ако не е монахиня.
5.За цветята си прецени ти, но ако все пак решиш да взимаш нека е само една роза например.
6.За песни не мога да ти помогна, от повечето чалга-текстове ме избива на смях.

dimitar_ak
03-17-2009, 17:47
Подкрепям girl_in_black с едно малко уточнение. Темите не може да са неутрални. На 1-те няколко срещи целта ти е да опознаеш човека срещу теб. Интересувай се какво обича, какво не обича, къде обича да излиза, какво бихте правили на следващата си среща. Кафето трябва да не е много шумно за да може да се чувате.

aka6a_vamp
03-17-2009, 17:50
А не,баси сладкото :grin: Като ти чета написаното не мисля,че имаш нужда от нас.. :-)

miss_asi
03-17-2009, 18:07
Ехх е тва е любов,която спира дъха!И аз искам!Та по въпроса 8-) сега съм се заслужала в една много яка песен на Christina Milian-Us Against The World.Не се притеснявай толкова,минал си през една от най-трудните стъпки,да я поканиш.Щом настоява излезто първо с приятели,в последствие ще започнете да излизате само двамата.Не се притеснявай толкова все пак сигурно не е първото момиче с което излизаш. :P

dimitar_ak
03-17-2009, 18:10
Бъди 100% сигурен, че тя ще потърси мнението на приятелите си за теб. Постарай се и те да те намерят за готин.

My6mYLka
03-17-2009, 20:06
хиих мечтая за тебе 8-)
а ся по темата еми виш ся то ще со покаже когато излезете щото от ся ако мислиш и си правиш планове всичко може да се промени а за песен ето тази Sara Tavares - One Love обаче нз дали ще ти хареса просто се пее I love I love u .. . . оле мн успехчета :-P :)

levskifensf
03-17-2009, 20:34
По план график трябва да доведе 4 или 5 приятелки, с всички се разбирам перфектно и даже ми помагат.....абе щом иска с приятели с приятели...обаче едната ми каза, че мислят в последния момент да се направят на заети и с некаква тъпа логика от филмите да ми повишат интереса....поне такива и били плановете за в момента :x :x :x Та как да постъпя да се направя на убиден или че не ми пука дали иска да излезнеме.Казах на нейната приятелка, че няма нужда от такива номерца и че достаъчно я обичам, но ще се избазикат с мене :( :(

Иначе не съм имал много гаджета до сега, обаче за първи път наистина се влюбих до ушите, откъснати цветя не обичала, а саксии не върви да мъкна :-D :-D :-D

Като си пишеме по скайпа и вадя думите с чингел, само аз я разпитвам и вече не знам за какво да и говоря.....а като се видиме в училището само се усмихваме и се гледаме умно, четохме някакъв любовен хороскоп обаче се притесни от това че в края на месеца и на двете ни зодии пишеше "яко секс" :oops: Нормално ли толко да не и се говори дори по скайпа и най много 2 часа сме си говорили, обикновенно по 30-40мин., после ми свършват глупостите?


Не съм вярвал, че любовта е такова нещо......само тя ми е в главата :) :) :)

YouKnowImBetterThanYou
03-17-2009, 20:41
Идеята да излезете заедно с приятелите си автоматично изключва понятието "първа среща" в с мисъла и като такава, чрез която да разбереш дали тя те харесва и иска да тръгнете или просто иска да сте си приятелчета. Най-добре е да сте само двамата, за да имаш възможност да ползваш филматорските си качества, за да се направиш на по-готин от колкото си без да се притесняваш от приятелчетата си, които могат да те разконспирират дори неволно. Просто на първа среща е определено хубаво да вкарваш филми, да не бъдеш съвсем себе си, а да преувеличаваш с една идея повече, за да оставиш по-стабилно впечатление. Това съвсем не значи, че ще лъжеш ми е просто препоръчителна тактика. Ако имаш идеята, че като си заедно с приятел може да разчиташ на него като "втори пилот" - някой който да те напътства кво да праиш и как да го праиш, то определено ще се провалиш щот ще си проличи. Давай смело сам! А най-общо: на първата среща бъдете сами, а на втората ако искаш може да я запознаеш с приятелите си. Не бързаш за никъде!
Успех!

levskifensf
03-17-2009, 20:47
Аз искам да сме сами, обаче тя настоява да сме с приятели....сякаш я е страх да не я изнасиля задето съм по голям от нея или нещо от тоя сорт...знам ли я и аз.Според приятелките й не знаела за какво да си говориме и искала те да са наоколо за да разчупвали леда.....

PainMonopoly
03-17-2009, 20:50
Няма сами, няма среща. Ако не се съгласи с това условие => следващата.

YouKnowImBetterThanYou
03-17-2009, 21:01
Това, че не иска да сте сами на срещата, а и желанието й да я отлага всячески ме навежда да си мисля следното:
Първо - тя си няма и понятие какво иска.
Второ - може би знае какво иска, но се колебае дали го иска точно от теб. Възрастта никак не е фактор за пренебрегване.
Или трето. Може би пък приятелките й искат да са с нея под предлог, че ще разчупват леда ма всъщност от гледна точка на тва, ако могат да се запознаят с батковци и току виж намажат нещо покрай ситуацията. 8)
Използвай си въображението и филматорските способности. Кажи й че задължително искаш да се видите сами, не го поставяй във формата на ултиматом, но ако ти откаже и кажи, че ще и се сърдиш дълго. Окажи малко натиск, такива ми ти работи. Бъди настоятелен, но не нахален... Абе въображение и филми, тва е...

Flapjack
03-17-2009, 22:08
Цветя на първа среща не е добра идея (особенно ако ще е със приятелки ... направо ще изглеждаш като.... абе да досещаш се) - щом си и подарил цветя значи работата е сериозна, а тя дори и 9ти клас ще го разбере.
Усещам те колко си хлътнал, но се опитай да си сдръжиш хормоните поне до 2-3тата среща.


хороскоп обаче се притесни от това че в края на месеца и на двете ни зодии пишеше "яко секс" Нормално ли толко да не и се говори дори по скайпа и най много 2 часа сме си говорили, обикновенно по 30-40мин., после ми свършват глупостите?

филми филми филми направо факсове получаваш от нееезнам си къде.
Абе ай стига колкото й се пише толкоз пфф, и кво е тва яко секс пишело в хороскопа. Да след 2рата среща с 9то класничката и ще се награбите в градският парк аиде малко по сериозно моля ти се.
Ок последно. АКО недай си боже доиде си приятелки - което ако ме питаш мен е удар под кръста много жестоко към теб - опитай се да им обръщаш внимание и на тях - на нея най-много, но и на тях - нали все пак тряба да се харесаш на гладните хиени, момичетата на тази възраст държат една на друга и ценят мнението на приятелките си доста... мисля, никога не съм бил момиче на 15..

fc
03-17-2009, 22:14
Срам я е, остави я да свикне един път, другия път самички :)

levskifensf
03-20-2009, 20:26
Утре е големия ден :grin: :grin: :grin: разбрахме се с по трима приятели и ако потръгне да отидеме в друго кафе :oops:

Обаче каде да седна:
с/у нея или до нея, как за нея ще е по удобно....

Даваха по новините, че днес е настъпила астрономическата пролет и мислех да и се обадя по телефона да я поздравя по случай пролетта....бихте ли дали идея за смс или как да и честитя :) :) :)

PainMonopoly
03-20-2009, 21:04
До нея, да можеш да я докосваш.

myNameIsImmortal
03-20-2009, 21:18
имам само 1 въпрос и 1 съвет..

Въпросът: Как така я обичаш и искаш да и го кажеш, като дори те е страх да я докоснеш и да не получиш шамар..? А пък само й се усмихваш като я видиш?! ... :-o

Съвет:
Не й казвай, че я обичаш, а че имаш симпатии към нея и че я харесваш.. щото ако й кажеш, че я обичаш си късаш билета и към нея и към виенското колело/гундолата.

Другото си го измислил добре. Ако се качвате на нещо, нека да е на виенско колело поради 2 причини:
1вата: Когато слезете от него няма да я придъжаш и да й помагаш да повръща (ако има слаб стомах и преди това е яла)
2рата: Когато сте на виенското колело, ще можете да сте само 2мата на седалките, като докато се върти колелото ще можете да си говорите или да се гледате и да я държиш за ръка, а при гондолата тя ще пищи, ще се стиска за седалката и ще останеш разочарован..!

И ти повтарям не й казвай, че я обичаш, а че имаш симпатии и че я хареваш, защото трябва да си по готин от Брат Пит за да ти отвърне със същото.. А ако не си реакцията й ще бъде:
:shock: .. Добре.. след което нещата са в мъгла...

levskifensf
03-21-2009, 08:43
Впрочем Брат Пит и е любимец :o

Не знам как е по другите градове обаче тук в София е бая студено и заснежено :-o май ще измръзнеме по тия гондоли, поне ще сме заедно в болницата с двойна бронхопневмония :oops: :oops: :oops:



Моля ви дайте идея за смс на пролетна тема, въпреки че навънка е зима всъщност се водиме пролет :oops: :oops: :oops:


В 6 часа ни е срещата :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

myNameIsImmortal
03-21-2009, 09:05
levskifensf,
СМС: не знам.. измисли нещо, но да не е нещо много обвързващо.. нещо като "Честита 1ва пролет (астрономическа) и макар че вали, в сърцето ти трябва слънце да блести", нещо подобно ;)
И успех на срещата и запомни, че когато й казваш че имаш чувства, кажи, че имаш симаптии и че я харесваш, а не че я обичаш!

Айде успех ;)

П.П. Долу леФски :booooomb: 8-) само ЦСКА 8)

vesito13
03-21-2009, 09:30
Тея среши с приятели за мен не са си работа . Прекалено глупаво е и така като са ме мъкнали и мен за подкрепа , нищо не се получава :?
Гондолата и виенското колело , в това време ги забрави , просто не върви . Отидете някъде на кафе и после може би разходка , ако не друго поне после изпрати момичето и така .
Има много теми за разговор , пък и нали ще има приятели с вас , поговори с тях да помагат да не се получават кофти моменти на мълчане .
В никакъв случай , ама абсолютно никакъв , не и обяснявай колко я обичаш , забрави за това !!! Дори не е нужно да и обясняваш колко я харесваш , там пред всички ще е тъпо , то си личи че я харесваш .
Шамар не вярвам да ти удари само защото си я хванал за ръката , най-много да си отдръпне ръката , ако го направи тогава спри . Иначе докато се разхождате или я изпращаш като си до нея опитай да я хванеш за ръката .
Дано не ти сервират това там че са заети , адски е тъпо :-x А твоята реакция , кажи ми щом не можеш , ще изляза с момчетата , а с теб някой друг път , примерно или нещо подобно .

Аз искам да сме сами, обаче тя настоява да сме с приятели....сякаш я е страх да не я изнасиля задето съм по голям от нея или нещо от тоя сорт...знам ли я и аз.Според приятелките й не знаела за какво да си говориме и искала те да са наоколо за да разчупвали леда..... между другото това може да е адски вярно , обикновено момичетата мъкнат приятелки , точно за да помагат за разговора , не че има голям ефект , но както и да е :?
За цвете забрави , прекалено сладникаво е , още повече и като не сте сами , ще изглеждаш странно .
В кафето ще си проличи просто къде да седнеш , остави я тя да седне първа , ако направи така че всичките и приятелки да се наредят до нея седни срещу нея , ако не сядай си до нея и готово ;)

СМС: не знам.. измисли нещо, но да не е нещо много обвързващо.. нещо като "Честита 1ва пролет (астрономическа) и макар че вали, в сърцето ти трябва слънце да блести", нещо подобно ;) За смс-а подкепям ;)

Успех на срещата и не се притеснявай толкова , момичетата не ядем хора , опсссс грешка мъже :-D

levskifensf
03-21-2009, 10:49
Ех не знае какво иска и тя.....сега ми се обади само двамата да сме излезли..... :shock: В тая ситуация до нея ли пак да седна :oops: :oops: :oops:

vesito13
03-21-2009, 11:08
Ех не знае какво иска и тя.....сега ми се обади само двамата да сме излезли..... :shock: В тая ситуация до нея ли пак да седна :oops: :oops: :oops:Радвай се , че ще сте само двамата , това вече наистина ще е хубаво :) Не се притеснявай толкова , като стигнете в кафето остави я отново тя да седне първа , ако седне така че един вид прави място и на теб седни до нея , а ако седне така че и да искаш , да седнеш , да няма къде , седни срещу нея . Или пък просто попитай някакъв проблем да седна до теб ;) И между другото сега се сетих за някои теми за разговори , разкажи и някоя забавна случка случила се с теб наскоро или пък като дете , коментирай нещо станало наскоро в училище . Но в никакъв случай не говори само ти , оставяй я и тя да каже нещо . Питай енщо е така в самия разговор , което се появи . Ох в момента за повече май не се сещам :-|

pam1
03-21-2009, 12:54
без букети без обяснения просто едно кафе даже плати ти предложи и да се разходите ако откаже друг път още на първа среща докосванията са плашещи :)

pam1
03-21-2009, 12:55
Ех не знае какво иска и тя.....сега ми се обади само двамата да сме излезли..... :shock: В тая ситуация до нея ли пак да седна :oops: :oops: :oops:
аз мисля че трябва да седнеш отсреща а ако тя те превика до себе си супер или първо седни ти после тя за да е тя тази която трябва да избира къде да сяда :-D

myNameIsImmortal
03-21-2009, 13:10
Ех не знае какво иска и тя.....сега ми се обади само двамата да сме излезли..... :shock: В тая ситуация до нея ли пак да седна :oops: :oops: :oops:
тя може да ти каже да седнеш до нея, или да си замълчи..
по-добре е да си срещу нея, за да се гледате право в очите, а не да си до нея и да се чудиш къде да погледнеш, къде да барнеш.. ;)
На следващата среща (ако тя иска да има такава) тогава вече можеш да седнеш до нея и евентуално да я докосваш/държиш за ръка :)

PanaH
03-21-2009, 13:10
Добре е да я заведеш на кафе, после на виенско колело, после може да я заведеш в някой парк пговорите...ако тя стой на дистанция значи не иска да я хванеш за ръка, а ако е близко до теб (сгушила се е в теб) може да я прегърнеш...ако стой, значи и харесва..може след това като я изпращаш (задължително я изпрати) може да я целунеш по устните... :-) УСПЕХ :)

moneycomeme
03-21-2009, 13:11
+ za mnenieto na PainMonopoly-nqmam kakvo da dobavq osven USPEH!

levskifensf
03-22-2009, 18:42
Жените са курви с главно К доведе си три приятелки, разпитваха ме всякакви работи, все едно бях на разпит в 1во районно.... дето не ме биха...... преди малко ме пита дали искам да изляза пак с нея, бил съм нейния тип.....уви не искам повече да я виждам тъпата овца нещастна..... :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

PainMonopoly
03-22-2009, 18:44
Очакваше се, че така ще стане. :)

flower123
03-22-2009, 18:51
айде бе влюбенияяя нали мн я обичашее :lol:
бтв дръж ни в течение,може да сме ти полезни с още съвети,ако има развитие

levskifensf
03-22-2009, 18:57
PainMonopoly поздравче по случай ника ти :D :D :Dhttp://i516.photobucket.com/albums/u324/Brabusgti2/fun/2vvw7b9.gif



Наистина бях влюбен в нея и още съм де :oops: обаче се бяхме разбрали аз и тя да сме си, не още 3 девойки :shock: :shock: :shock: :shock: бях леко шокиран, сега обаче ще се правя на сърдит 8-) нека ми се извинява по скайпа пък ако реши да ме покани у тях може и да простя :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


По какво пък се очакваше, че ще ме преметне......впрочем явно имаше изтичане на информация щото сега всички ми разправят, че така е щяло да стане само аз не съм разбрал баааасиииии :shock: :shock: :shock:

Sebastianek
03-22-2009, 19:00
:lol: :lol: гръмни се ... най-добре ще направиш

levskifensf
03-22-2009, 19:43
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: по добре да се хвърля през терасата....не ми се хабят патрони за мене си :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

BaiToq
03-23-2009, 05:38
Добър вечер на всички.Уговорих си среща с едно момиче в събота.Аз съм 12 клас тя е 9 клас, от едно училище сме.....Та и двамата се правихме на интересни, като се видиме и двамата само почваме да се усмихваме, а имам странното чувство, че и гласа ми се побърква като я видя :shock:

Та според вас добра идея ли е да отидеме първо на кафе и после на разходка или на виенско колело или гондола.....
За какво да си говориме, това най ме притеснявам, понеже изгубвам ума и дума и тя също и се изчервяваме....въобще и двамата сме срамежливи.
Настоява да сме с приятели-това дали е нормално все пак нали е първа среща, няма ли да е тъпо да и обеснявам колко я обичам пред 3-4 човека :oops:
Страшно много искам да я хвана за ръката, ама кога да стане....страх ме е от внезапен шамар 8-)


Въобще ако може ми дайте някакви съвети ще съм ви страшно благодарен...това ми е първата любов и първата среща и бих искал да не се изложа.

Сигурно иам подобни теми и проблеми като моя са ви страшно досадни, но нямам опит в любовта и моля за помощ :oops: :( :(

И последно може ли да ми дадете линк с някакви песни, дето като и ги пратя да разбере че я обичам и да се разтопи пред монитора, пада си по чалгата/и аз/

Мерси много!

ПП.Мислех нещо и букет да й подаря, ама не знам дали е модерно, да не ме помисли за гей :(
Човек,голям си вече,не се плаши!
Трябва да сте сами,с
тези пиятели нищо не става.
Няма нужда да и се обясняваш,
сам ще си дойде моментът да я целунеш.
Песни-аз си падам по ретро чалга-
Слави Трифонов-Ела,ела;Магьосница;Единств ни
На Бари Уайт-всичките

valdesbg
03-23-2009, 09:11
имам странното чувство, че и гласа ми се побърква като я видя :shock:

Та според вас добра идея ли е да отидеме първо на кафе и после на разходка или на виенско колело или гондола.....

...изгубвам ума и дума и тя също и се изчервяваме....въобще и двамата сме срамежливи...
...няма ли да е тъпо да и обеснявам колко я обичам пред 3-4 човека :oops: ...
...Страшно много искам да я хвана за ръката, ама кога да стане....страх ме е от внезапен шамар 8-) ...

...И последно може ли да ми дадете линк с някакви песни, дето като и ги пратя да разбере че я обичам и да се разтопи пред монитора, пада си по чалгата/и аз/...

ПП.Мислех нещо и букет да й подаря, ама не знам дали е модерно, да не ме помисли за гей :(

Неееее, няма такъв просто :lol:

Човек влизаш с 200км/ч в ТОП 3 :D

Щях да напиша че сам не знаеш къде си, и кой си ама виждам че вече си ме изпреварил.

Проблема е между ушите ти, и девойката го е усетила. Ще те върти както си иска и ти ще и се връзваш.

Излез от Матрицата!

Успех!

myNameIsImmortal
03-23-2009, 11:47
омг.. на туй твойто му се вика: ТПД.. тежък психичен дисконфорт.. нит знаеш какво искаш, нит знаеш какво изпитваш.. айде по-добре не само да излезеш от Mатрицата, ами да влезеш в някой общообразователен филм.. :?

vesito13
03-23-2009, 15:45
А аз колко се мъчих и писах и тофтах ... :o Не е нужно да се държиш толкова грубо и да говориш за нея по такъв отвратителен начин , след като до преди 2-3 дни ни обясняваше колко много я обичаш :? Колкото до нейната постъпка , не я оправдавам , наистина е било гадно :x

SweetDead
03-23-2009, 16:15
Кофти тръпка, брат... Но наистина, дръж ни в течение да видим какви ще са развитията на нещата. ;)
За разговора и тн. всичко си идва спонтанно и неочаквано, а ако всичко е минало добре (надявам се да ти даде шанс, ако не е някава, която само да те разиграва) ще си много весел и ще искаш пак и пак, и айдееееееее любов. 8-) Good Luck! ;)

flower123
03-23-2009, 16:19
начи толкова се наслушах на глупости,че ми кипна и реших да попиша...
авторе,осъзнай се малко бе човек,може ли да си толкова наивен.
разбирам,харесваш девойката,ама как ще я оставиш да те разиграва и да те прави на глупак? и кво толко си се филмирал за тая среща?ако не днес,утре
първо за приятелите,супер=дупер тъпото нещо.не бих излязла тя,аз и неините прослувути приятелки дето са на всяка манджа мерудия.просто понякога приятели нямат място в личния живот и то точно на първа среща..
за цветето и дори да има 2ра среща пак не си го помисляй-отношенията ви все още не са такива
смс-ок..
и се дръж повече на ниво-усети ли момичето,че може да си играе с теб-ще го прави докато може,повярвай ми,дори аз го правя несъзнателно.
все пак не се дръж и прекалено гадно,ясно е че и тя не знае какво иска
айде да си земеш забележка и със здраве

valdesbg
03-24-2009, 04:54
Поста на цветенцето е повече от показателен.


и се дръж повече на ниво-усети ли момичето,че може да си играе с теб-ще го прави докато може,повярвай ми,дори аз го правя несъзнателно.

Ето го ключовия момент :) Аз ли само съм го забелязал :-o

flower123
03-24-2009, 12:17
Поста на цветенцето е повече от показателен.


и се дръж повече на ниво-усети ли момичето,че може да си играе с теб-ще го прави докато може,повярвай ми,дори аз го правя несъзнателно.

Ето го ключовия момент :) Аз ли само съм го забелязал :-o
2ма сме бе :P

levskifensf
03-24-2009, 14:13
хахахахаха мерси много за съветите на всички :-)

С момичето сме вече гаджета и съм и простил всичко, обаче съм тъпанар и я слушам какво и да ми каже :D :D :D ех любов просто :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: пък на мене ми харесва да си играе с мене 8)

StillLovingYou
03-24-2009, 15:28
Ламерска работа

flower123
03-24-2009, 15:37
радвам се,че се е получило.
и сега да те почна:ти си супер безхарактерния тип..кво ти харесва няква по малка 3 години от тебе да те командори и да те прави на глупак?харесва ти и неините приятелки(неска едни,утре други да си играят с тебе)кефи те тя да зима решенията вместо тебе ли?човек,я се осъзнай..

SweetDead
03-24-2009, 18:20
Да, бе! Кво е тва да те вътри на малкия си пръст. Сигурно ще иска и да и целуваш краката.. Наистина се осъзнай. ;)

levskifensf
03-24-2009, 18:53
Ми в замяна получам целувки и прегръдки колкото си искам, в скоро време може би и секс :grin:

Според вас какво трябваше да направя-да се сърдя и цупя вместо да и простя.....все пак да не забравяме, че аз съм мъжа във връзката и това че ме върти на малкия си пръст е относително :booooomb: :-P

Бе важното е младите да се обичат според мене, пък дет се вика и морски пясък ше броя :D :D :D

valdesbg
03-25-2009, 05:21
:razz:

Не, няма начин сериозно. Чак в пикъп-проджект пуснал тема.. :)

Очаквам следващата ти тема. Даже вече има залагания каква ще е :Р

levskifensf
03-25-2009, 11:27
Каде съм пуснал тема? Нещо си обАркал рейса мисля :-D :-D :-D

valdesbg
03-25-2009, 11:30
Нем, не съм объркал рейса. Освен ако нямаш раздвоение де. Държиш ли да пусна линка към въпросната тема?

myNameIsImmortal
03-25-2009, 11:32
Ми в замяна получам целувки и прегръдки колкото си искам, в скоро време може би и секс :grin:


Щом продаваш достойнсвото си на такава цена.. ясно ми е ..
Успех с мадамата и се моли след време да ме пускаш теми от сорта на:
Върти ме на малкия си пръст, а не мога да направя нищо, защото я обичам...

Успех.

PainMonopoly
03-25-2009, 11:33
Сигурно ще иска и да и целуваш краката.. В това няма нищо лошо... :oops:

Иначе, да. Определено си безхарактерен. Целувките и прегръдките може да те задоволяват, но ако я оставиш да ти се качи на главата, скоро ще изгуби интерес и даже и това няма да имаш.

Не забравяй, че тя е преди всичко момиче. Те са подчовеци, низши същества. Не трябва да позволяваш на някакъв унтерменш да ти се налага. :D

levskifensf
03-25-2009, 17:02
Нем, не съм объркал рейса. Освен ако нямаш раздвоение де. Държиш ли да пусна линка към въпросната тема?

Ми явно съм за психиатрия :grin: :grin: :grin: дай линк де

BigFakeSmile
03-25-2009, 17:06
Настоява да сме с приятели-това дали е нормално все пак нали е първа среща, няма ли да е тъпо да и обеснявам колко я обичам пред 3-4 човека Embarassed


^^моля те, кажи, че се шегуваш за цялата мизерна темичка :D
няма от какво да те е срам..ще се получи тъпо ако и двамата само си се усмихвате....
не я обичаш, не й го казвай!
и никакви други хора....мноого е глупаво
повече самочувствие брат 8-)
седнете на някоя пейчица....и се забавлявайте :)
еххх...колко обичам първите срещи :D :D

valdesbg
03-25-2009, 17:47
Нем, не съм объркал рейса. Освен ако нямаш раздвоение де. Държиш ли да пусна линка към въпросната тема?

Ми явно съм за психиатрия :grin: :grin: :grin: дай линк де

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=268.0

Едно към едно с оригинала... :) Че даже и ника е същия...
Знае ти устата, но моята знае повече. Просто не си уцелил човека.

levskifensf
03-25-2009, 18:17
Не знам дали ми знае устата обаче знам, че не съм пускал теми в други форуми освен тоя.....не че мога да го докажа де....Никовете ни се различават малко :D е мерси поне за линка и за техните съвети хахахаха
След малко пак съм на среща с нея :grin: :grin: :grin:

stuci_i_miri
03-25-2009, 20:30
баце, мн си зле :razz: :razz: :razz: аз на 17 приклучих със срещите начи преди 2 години :) ама не вярвам нещата да са се променили толкова, че на първа среща да се обясняваш в любов. апак за оная тема 'как да се харесаме...' чети постовете, не темата - по-добре ше се понаучиш, щото явно се учиш!! :razz:
Мая и Магапаса - Ти пак си жива;
Камелия - Луда по тебе; Приказен сън

fc
03-25-2009, 23:05
Странна работа :-o