PDA

View Full Version : Вълшебната първа среща



neznaesh
03-16-2009, 23:19
И докато още съм под въздействие на среднощните часове, да ви предложа момент за спомени...

Разкажете за най-вълнуващата ви първа среща! Къде, с кого, как..? Може би очарованието от първата целувка с въпросното същество. Разкажете.. разкажете, дори да не е само една! Условието е само едно - да бъде първата!

jane_17
03-17-2009, 00:29
честно казано всичките ми 1ви срещи с хора, които са значели нещо за мен... определено са били запомнящи се.... :)
1вата ми среща изобщо с момче.. беше съвсем инцидентна... Пътувахме заедно във влака.. и аз щях да ходя на урок... но имаше адски много време.. и въпросното момче предложи да остане с мен... Беше пролет и беше влажно.. понеже предишната вечер беше валяло... Разхождахме се в парка и си говорихме адски много :) После той ме заведе на една изоставена сцена... където имаше пейка.. седнахме там и гледката беше уникална, защото се виждаше целия парк с разцъфналите дръвчета.. и т.н. Именно тогава осъзнах колко много го харесвам :oops:


Друго наистина запомнящо се беше с едно момче на морето..... вървяхме по плажа.... Той буквално ми сваляше звезди...... :oops: Както си вървяхме минахме покрай пулта на спасителите.. той изведнъж спря... сграбчи ме.. и ме целуна :smt007 След известно време просто погледна в очите ми.. притисна ме силно и каза, че не можел и да си представи, че съществува човек, който да му действа по този начин..... :oops:

Имала съм и други много хубави... но.. да кажем, че тези 2те са ми най-силно запечатани в съзнанието :)

ThisIsMe
03-17-2009, 03:18
Честно казано дори не си я спомням 8-)

Kostadin_682
03-17-2009, 06:12
Не е имало такава

dimitar_ak
03-17-2009, 06:15
Последния 8-ми Март. Започнах да вярвам, че има такова нещо като любов от пръв поглед.

mitkom89
03-17-2009, 06:23
На плажа в Лозенец, 2006 лятото. Нещо ми беше криво и реших да отида на плажа да поседя на спокойствие. Беше към 8 вечерта. Лежах си на един шезлонг и си гледах любимото море. По едно време на съседния шезлонг се появи една мацка, която се скарала с нейната компания и тя решила да поседи на плажа... В началото първите няколко минутки не си казахме нищо, защото беше някак конфузно, но после се разприказвахме :) Неусетно стана 3 през нощта и се появиха образите от моята компания да ме търсят... Като си тръгвах и ударих една целувка... След това повече не съм я виждал...