PDA

View Full Version : По-дълга коса



iliandur
03-17-2009, 09:28
Наскоро си взех хининова вода ADDA - забелях че косата ми става по-прилепнала, имам впредвид не мазна или нещуу такова но обикновенно като се окъпа ми е гъста , а сега не е въпреки че се наблюдава промяна в дължината :lol: ПЛС кажете нещо с което косата ми ще се удължи , но и ще запази гъстотата си

galu6a
03-17-2009, 10:03
освен хининова вода др не се сещам :)

Madn3s5
03-17-2009, 10:06
Тривитаминол - търси го във ветеринарните аптеки. Аз лично не съм го ползвала , но съм чувала , че за месец-два косата пораства , става по-гъста и по-красива. По принцип Тривитаминол се ползва върху животните за сгъстяване на козината.
:)

billytalent
03-17-2009, 10:07
В момента използвам хининов шампоан и стимулант за коса на Икаров и косата ми расте мн бързо,поне така ми казват де :-D

Pepincetyy
03-17-2009, 10:08
Тривитаминол - търси го във ветеринарните аптеки. Аз лично не съм го ползвала , но съм чувала , че за месец-два косата пораства , става по-гъста и по-красива. По принцип Тривитаминол се ползва върху животните за сгъстяване на козината.
:)
И аз ти препоръчвам Тривитаминол.

ThisIsMe
03-17-2009, 11:09
Слагай хиновата вода веднага след къпане.Така няма да се омазнява.

SiSsKkAa
03-17-2009, 11:36
Слагай хиновата вода веднага след къпане.Така няма да се омазнява.

+1 и аз така правя понеже моята по принцип си е мазничка и след това ако сложа хининова вода на суха коса става още по-мазна,а като я сложа веднага след като се изкъпя на леко влажна коса нямам проблеми

iliandur
03-17-2009, 16:20
Слагай хиновата вода веднага след къпане.Така няма да се омазнява.

Аз точно това правя :D

kapinka
03-17-2009, 16:40
На мене ми казаха, че имало някакъв спрей или маска, не помня точно.. на Лореал с чесън, от която косата растяла супер бързо(каза ми го приятелка от личен опит). :P

П.С. - Мирише на парфюм, не на чесън 8-)

shmatka888
03-24-2009, 17:57
Аз ползвам хининова вода... с нянакъв таралеж е :D с пулвелизатор е и след къпане на мокра коса си го впръсквам в корените...ползвам я от 1 месец някъде и мисля че се наблюдава промяна в ръстежа на косата ми :)

co0L_gIrL
03-25-2009, 15:40
Абе и аз ползвах хининова вода близо 4-5 месеца.. Имаше някакъв растеж, но сякаш ми се омазняваше по- бързо косата и ставаше някаква като суха.. не знам.. Тривитаминола му е майката.

П.С: И все пак каквото и да използваш търпението е най- доброто решение.