PDA

View Full Version : Кремче?



Magichkaa_
03-17-2009, 10:01
Здравейте...
Преди малко,когато се прибрах от училище забелязах,че имам леко акне по челото.Никога до сега не съм имала..Днес забелязах.
Та пускам тази тема за тези,който са имали акне и са ползвали някакъв ефикасен крем или лосион и са се излекували от тея малки гаднярчета :-D Запишете името и цената срещу него :)

Също да попитам за Garnier Pure 3 v 1 дали сте ползвали и има ли някакъв ефект ? :) И също колко струва..

Момиче,14 години!

Благодаря Ви предварително ! :)

Madn3s5
03-17-2009, 10:03
Не знам какви кремове има в България сега, но доста приятелки са доволни от Гарниер Пюр..пробвай :)

galu6a
03-17-2009, 10:10
крем здаре и силицилов спирт е перфеткно хем не даваш мн пари хем има ефект :)

Pepincetyy
03-17-2009, 10:12
Аз използвам Гарниер Пюр и съм много доволна- взех си го за 10 лв.

ThisIsMe
03-17-2009, 11:08
крем здаре и силицилов спирт е перфеткно хем не даваш мн пари хем има ефект :)

да+ това прави кожата гладка и мека

SiSsKkAa
03-17-2009, 11:37
Само да ви кажа ,че спирт не се слага току така върху лицето.Може да ти изгори кожата и да си навлечеш доста неприятности.Но за крем Здраве съм съгласна.Щом го изписват дори на бебенца значи няма проблеми

Snuffles
03-17-2009, 19:38
И аз имам Гарниер Пюр и е яко. Струваше 9 лв някъде.

LadyDy
03-18-2009, 18:09
крем здаре и силицилов спирт е перфеткно хем не даваш мн пари хем има ефект :)

И яко лющене на кожата, която е изгорена (силно казано) от силициловия. По-добре с клечка за уши на определи места, където има пъпки!

galu6a
03-18-2009, 18:29
крем здаре и силицилов спирт е перфеткно хем не даваш мн пари хем има ефект :)

И яко лющене на кожата, която е изгорена (силно казано) от силициловия. По-добре с клечка за уши на определи места, където има пъпки!

да точно така нямам предвид да си измий цялото лице със спирта :)

zaiobaio
03-19-2009, 10:37
крем бочко :grin: :-)

weezybaby
03-19-2009, 10:55
Зинерит (Zineryt) и мама ми е купила едно новичко немско,но в момента не мога да го намеря в тази бъркотия..Между другото Зинерита помага и то много.Успех!

nesuni
03-19-2009, 12:45
saliciloviq spirt pomaga naistina.....kak pak nqma da ti izgori kojata gluposti.ako ne ste go probvali ne prikazvaite molq vi se.......sas edno pamu4e vsqka vecher se maje nikoi ne e kazal da si zavre6 liceto vav legen sas spirt :wink: ako nz kak se procedira to4no pi6i mi na LS

Swinkenhoffer
03-19-2009, 12:53
Acne out active не е лошо, но както при спирта, така и тук кожата започва да се бели (поне моята), тъй като се обновява. Та затова вечер слагам доволно крем Бочко, докато не побелея съвсем, и така си лягам. :D
По-добре мажи само засегнатите места.

mysterious93
03-19-2009, 13:31
saliciloviq spirt pomaga naistina.....kak pak nqma da ti izgori kojata gluposti.ako ne ste go probvali ne prikazvaite molq vi se.......sas edno pamu4e vsqka vecher se maje nikoi ne e kazal da si zavre6 liceto vav legen sas spirt :wink: ako nz kak se procedira to4no pi6i mi na LS


to golqmata procedura. a i moje i drugi f da iskat da znaqt kak stava si4ki li trqbva da ti pi6at na LS ? i poneje teb te murzi.. koi znai kva filosofiq.. da se namaje6 s pamuka i e preporu4itelno da maje6 samo vurhy pupkite , za da ne ti se izto6tava kojata.. no moqta poneje e dosta mazna i nqq izsu6avane i maja nared :D nqkoi posle se mazali i s krem bo4ko sled spirta ama pri men nqma takiva extri :D salicilov spirt smesen s hlornitromicin i tva e.. edinstvenoto gadno e 4e mn gor4i ako ti popadne na ustnite..

Slashy
03-23-2009, 14:02
аз от седмица си мажа лицето с крем 'здраве' и наистина помага.
така че пробвай с него :)

mechtaq_za_teb
03-23-2009, 14:09
За акнето ти препоръчвам Акне Аут. Цената му е около 7 лева. Гарниер Пюр 3 в 1 също е много добър. Лично аз го позлвам от време на време и съм си доволна. :)