PDA

View Full Version : За или против секса преди пълнолиетие



flower123
03-17-2009, 10:15
Хайде сега ме изяжте,убиите,нахранете и т.н като видите тази тема..всъщност е провокирана от темата "Въпрос на родител"..
И така съфорумци
За или против секса преди 17-18?Защо?
Защо родителите ни поставят тази граница и се страхуват за нас?
Всъщност толкова ли е лошо да на тази крехка(ако мога така да се изразя) вързаст да не си девствен? По мое мнение секса е една голяма отговорност и способен ли е толкова млад човек да я поеме?(а заедно с нея и евентуланите последствия)
И според вас дали какви трябва да са отношенията(интимните) в 1 връзка на днешните тийнове?

Gary
03-17-2009, 10:19
За физиологията не мога да кажа - мнения всякакви съм чел за възрастова граница. По-важно е отговорността - да знаеш какво правиш, какви са последствията за теб, за партньора ти, за близките (вкл. и бъдещи). Има хора и на 16, които знаят какво правят, има хора и на 35, дето "акъл" нямат за 2 ст. Според мен за всеки е индивидуално - тези 17, 18 или 21 г. не са категорична граница.

jenichka
03-17-2009, 10:25
и аз не виждам нищо лошо да го направисх преди 17 18 но лошото е че сега малките момиченца чули от някоя приятелка че тя го е правила и решават че и те вече могат да го правят а всъщност не е така...

TPAKTOPUCTA
03-17-2009, 10:45
аз съм за, не виждам нищо лошо в това. Според мен най-важното е да бъдеш образован на тема секс преди да почнеш да го правиш.

TheBeliever
03-17-2009, 11:03
Аз съм за.
Но не е нормално хора, които нямат елементарни познания за секса и последиците от него да твърдят, че са "готови". Визирам 11-14 годишните деца, които си мислят, че като знаят кое къде се вкарва, са достатъчно порастнали за секс.
Както каза TPAKTOPUCTA, важното е да са образовани и да осъзнават какво вършат. Но също така трябва да са достатъчно големи и разумни, за да могат да понесат последствията от действията си. За мен нормална възраст за започване на полов живот е 15-16 години, като естествено зависи и от самия човек.

ThisIsMe
03-17-2009, 11:05
Аз лично съм против.Мнението ми е ,че когато човек порасне (във всякакъв смисъл) той мисли по-трезво,взима по-разумни решения,като по този начин не позволява да бъде излъган.Едно малко момиче може по-лесно да бъде излъгано и да се поддаде по-лесно на емоциите,но все пак си е до акъл.Аз не смятам да избързвам в това отношение,за всичко си има време и вярвам ,че и моят момент ще настъпи,но не сега.

summerlove66
03-17-2009, 11:17
Аз съм ЗА .. Няма лошо .. Когато се чувстваш готов го правиш .. Ако ще да е на 30 .. Ако ще на 15 .. Просто всеки един е различен и не трябва да се съди човек заради избора му .. А относно родителите .. Те трябва да подкрепят детето си , защото колкото повече му забраняват нещо , то детете толкова повече го иска .. И дори да завържете децата си за спалняра .. Решът ли , няма да се спрaт :)

ubuntureload
03-17-2009, 11:22
ПРОТИВ даже в БГ трябва да го забранят преди 21... нагледах се на теми от некомпетентни по въпроса пубери страхуващи се от бременност щото са видели пишка или цици....

nefchi_bs
03-17-2009, 11:31
ПРОТИВ даже в БГ трябва да го забранят преди 21... нагледах се на теми от некомпетентни по въпроса пубери страхуващи се от бременност щото са видели пишка или цици....

M..Не е точно така..Аз също съм на 14 и правя секс,но да си видял да съм пуснала тема?Не.Има много хора които наистина не са готови,но тези на моята възраст които правят секс и няма проблеми от това са много повече..Не знам може аз да живея в свят без проблеми и каквото и да е,но имам много приятелки,които са колкото мен или 1 година по малки,които водят полов живот и всичко си е наред..Няма такива притеснения дали не е ставал гаф или нещо такова..Това виждаш ти,защото ако един човек няма проблеми няма за какво да пише тема,нали?А по въпроса на автора не съм съгласна,отново 8-) Не може да определяш граници на детето си по този въпрс,защото колкото повече му забраняваш,толкова повече ще иска да го направи и щеш не щен ще го направи само,за да направи на пук на родителите си..

ubuntureload
03-17-2009, 11:42
M..Не е точно така..Аз също съм на 14 и правя секс,но да си видял да съм пуснала тема?Не.Има много хора които наистина не са готови,но тези на моята възраст които правят секс и няма проблеми от това са много повече..Не знам може аз да живея в свят без проблеми и каквото и да е,но имам много приятелки,които са колкото мен или 1 година по малки,които водят полов живот и всичко си е наред..Няма такива притеснения дали не е ставал гаф или нещо такова..Това виждаш ти,защото ако един човек няма проблеми няма за какво да пише тема,нали?
ТОВА НЕ Е НОРМАЛНО!!!
Ти може да си компетентна но 10 на 100 "сте компетентните" .... Не е НОРМАЛНО особено на 13 .... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Са ще ме изкарате старомоден пенсионер ... айде след 14-15 ок, но не "АКО МИСЛИШ ЧЕ СИ ГОТОВА", а ако наистина си компетентна!

JenataNaShefa
03-17-2009, 11:50
M..Не е точно така..Аз също съм на 14 и правя секс,но да си видял да съм пуснала тема?Не.Има много хора които наистина не са готови,но тези на моята възраст които правят секс и няма проблеми от това са много повече..Не знам може аз да живея в свят без проблеми и каквото и да е,но имам много приятелки,които са колкото мен или 1 година по малки,които водят полов живот и всичко си е наред..Няма такива притеснения дали не е ставал гаф или нещо такова..Това виждаш ти,защото ако един човек няма проблеми няма за какво да пише тема,нали?
ТОВА НЕ Е НОРМАЛНО!!!
Ти може да си компетентна но 10 на 100 "сте компетентните" .... Не е НОРМАЛНО особено на 13 .... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Са ще ме изкарате старомоден пенсионер ... айде след 14-15 ок, но не "АКО МИСЛИШ ЧЕ СИ ГОТОВА", а ако наистина си компетентна!

И аз се присъединявам към пенсионерския клуб :grin: то на 13 е много криминално :razz:

ThisIsMe
03-17-2009, 12:09
M..Не е точно така..Аз също съм на 14 и правя секс,но да си видял да съм пуснала тема?Не.Има много хора които наистина не са готови,но тези на моята възраст които правят секс и няма проблеми от това са много повече..Не знам може аз да живея в свят без проблеми и каквото и да е,но имам много приятелки,които са колкото мен или 1 година по малки,които водят полов живот и всичко си е наред..Няма такива притеснения дали не е ставал гаф или нещо такова..Това виждаш ти,защото ако един човек няма проблеми няма за какво да пише тема,нали?
ТОВА НЕ Е НОРМАЛНО!!!
Ти може да си компетентна но 10 на 100 "сте компетентните" .... Не е НОРМАЛНО особено на 13 .... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Са ще ме изкарате старомоден пенсионер ... айде след 14-15 ок, но не "АКО МИСЛИШ ЧЕ СИ ГОТОВА", а ако наистина си компетентна!

И аз се присъединявам към пенсионерския клуб :grin: то на 13 е много криминално :razz:

подкрепям ви!

EeeBobii
03-17-2009, 12:16
Сексоалния живот на хората. Tрябва да е, когато организма и на двата партньора е развит на 100% и когато са сигурни в себе си за всеки гаф които може да се получи - да са подготвени физически и психически.

MakeCash
03-17-2009, 12:19
Тъпо е да говоря по темата, защото първата ми приятелка беше на 14, когато си ни беше и на двамата за пръв път... Обаче си знаехме за какво става въпрос. В смисъл... доста пъти си бяхме говорили по темата и едва ли не го бяхме направили първо на приказки, а след това вече и на истина...

Но съм против, главно защото виждам, че 'децата' не са дорасли още. Има случаи, в които на момичето още не й е дошло, ама мисли за секс (ако се поразровите из форума, ще намерите темата)... Това е напълно безотговорно. Има достатъчно примери от дечица на по 14-15 години, които питат дали са бременни или разни такива, само защото са чували, че без презерватив е било по-готино и са решили да пробват с някой, който е бил също така неопитен като тях. Живеем в достатъчно гадни времена, за да бъдем безотговорни... но за жалост нищо не може да се направи по въпроса.

tedi_hi91
03-17-2009, 12:30
Хайде сега ме изяжте,убиите,нахранете и т.н като видите тази тема..всъщност е провокирана от темата "Въпрос на родител"..
И така съфорумци
За или против секса преди 17-18?Защо?
Защо родителите ни поставят тази граница и се страхуват за нас?
Всъщност толкова ли е лошо да на тази крехка(ако мога така да се изразя) вързаст да не си девствен? По мое мнение секса е една голяма отговорност и способен ли е толкова млад човек да я поеме?(а заедно с нея и евентуланите последствия)
И според вас дали какви трябва да са отношенията(интимните) в 1 връзка на днешните тийнове?
По принцип ЗА. Но не мисля и, че 13 годишни дечица, които се мислят за пораснали трябва да правят секс. Родителите винаги се притесняват за децата си и именно по тази причина се опитват да опазят детето си от грешка. Проблема идва от това, че децата пък обичат да правят на пук на мама и тати. Според мен трябва да се започнат сексуални отношения на първо място тогава когато си информиран и то добре и на второ това когато си готов. Съгласна съм, че секса е и отговорност и за това трябва много да се внимава, за да няма после теми от типа на "Дали съм бременна ?!?!? ".

GreenFairy
03-17-2009, 12:46
ЗА, защото всеки има правото да избира. Защото когато правиш дадено нещо мислиш за последиците и се съобразяваш. А това трябва да стане заради самия теб, ане заради друг. На мнение съм, че родителите не бива да забраняват на децата си да правят секс. От тях се очаква само да им обяснят как да се пазят и какво да правят при евентуален проблем. Също така си мисля, че човек трябва да бъде разумен във всяко едно свое действие, не само в секса.

Надявам се, че няма да ме разберете погрешно, против секса на 14-15 съм, но съм против и забраната да се прави секс на тази възраст. Секс се прави само когато знаеш че можеш да си поемеш отговорността и последиците.

krem4et0
03-17-2009, 14:26
Против.

Ако детето ми прави секс преди 18 бих го приела като провал на цялостното възпитание, което искам да му дам. От мен и от баща си няма да има такъв пример!

Малки сте, незрели сте, мислите си, че всичко, което хвърчи се яде и че той е голямата любов. Вие си правете каквото искате, но от гледна точка на бъдещ родител, бих се побъркала ако знам, че детето ми прави секс на 15-16. 17 е най-долната граница и все пак за мен е ниска. Не съйм си заровила главата в пясъка. Знам, че почти няма девствени момичета на 15 и момчета на 16. И все пак ми се ще да почака, да търси точния човек, да не развява интимните си части наляво и надясно, да не ме изпреварва по бройки(аз за сега имам 1).....мечти, мечти.

flower123
03-17-2009, 14:49
Като гледам темата..разни хора,разни идеали..искам само да вметна още нещо и това е физиологичната страна на въпроса.някъде бях чувала/чела ,че ако човек(особено момичетата) прави секс преди да са се доразвили вътрешните органи може да си има сериозни последствия след това..вие какво мислите по въпроса?

galu6a
03-17-2009, 15:02
аз съм за секса пред 18 стига да си готов и да познаваш добре човека :)

baby2009
03-17-2009, 15:18
ПРОТИВ даже в БГ трябва да го забранят преди 21... нагледах се на теми от некомпетентни по въпроса пубери страхуващи се от бременност щото са видели пишка или цици....

M..Не е точно така..Аз също съм на 14 и правя секс,но да си видял да съм пуснала тема?Не.Има много хора които наистина не са готови,но тези на моята възраст които правят секс и няма проблеми от това са много повече..Не знам може аз да живея в свят без проблеми и каквото и да е,но имам много приятелки,които са колкото мен или 1 година по малки,които водят полов живот и всичко си е наред..Няма такива притеснения дали не е ставал гаф или нещо такова..Това виждаш ти,защото ако един човек няма проблеми няма за какво да пише тема,нали?А по въпроса на автора не съм съгласна,отново 8-) Не може да определяш граници на детето си по този въпрс,защото колкото повече му забраняваш,толкова повече ще иска да го направи и щеш не щен ще го направи само,за да направи на пук на родителите си..

и аз съм на 14 и правя секс
ама понякога има такива на нашата възраст които го правят само и само да докажат на другите че не са смотани и че и те могат да правят секс ,но това е много лошо решение. Аз не съжелявам че съм го направила,защото го правих/правя с човеко които обичам много

MakeCash
03-17-2009, 15:37
При положение, че пишат главно деца на по 14-15 години, логично е никое от тях да не е против това да прави секс... :(

Една девойка преди мен каза, че е на 14 и не съжалява, че прави секс, защото
го правих/правя с човеко които обичам много..
На 14 едва ли още знаеш какво е любовта, без да се обиждате всички, но си е така. Секса освен удоволствие си е и отговорност, за която повечето не сте дорасли. Пък и не разбирам какъв ви е кефа да правите секс, при положение, че мислите за домашни...
Ако пък сте от типа, който въобще изключва училището... значи просто страната ни няма как да има бъдеще.

girl_in_black
03-17-2009, 16:04
Против.

Ако детето ми прави секс преди 18 бих го приела като провал на цялостното възпитание, което искам да му дам. От мен и от баща си няма да има такъв пример!

Малки сте, незрели сте, мислите си, че всичко, което хвърчи се яде и че той е голямата любов. Вие си правете каквото искате, но от гледна точка на бъдещ родител, бих се побъркала ако знам, че детето ми прави секс на 15-16. 17 е най-долната граница и все пак за мен е ниска. Не съйм си заровила главата в пясъка. Знам, че почти няма девствени момичета на 15 и момчета на 16. И все пак ми се ще да почака, да търси точния човек, да не развява интимните си части наляво и надясно, да не ме изпреварва по бройки(аз за сега имам 1).....мечти, мечти.

Точно за това едва ли ще разбереш и да го прави (както и за евентуално възникнал проблем).
Иначе по темата.За мен не е толкова важна възрастта, на която се започва полов живот(макар че 13-14 ми се струва доста рано), колкото нивото на сексуална култура.Защото пълнолетен не означава осъзнаващ всички опасности, които крие секса и адекватни начини за предпазване от тях.

jambo_bs
03-17-2009, 16:12
Аз също не съм против.Ако знаеш какво правиш не виждам проблем

Seducti0n
03-17-2009, 16:14
Хмм... принципно съм -за- осъзнатите неща /разбирайте интереси, възгледи, начин на живот, въобще всичко/.Демек да избягаш от масовото и да се замислиш над това до каква степен искаш, но преди всичко си и готов за дадено нещо.
На мен лично ми е смешен начина по който 13-14 годишните девойки възприемат поемането на отговорността.За 90 на 100 това е аборт...
За мен това е бягство от отговорност, но всеки си има право на избор, никой не съдя в случая, просто това е моето мнение.

Rofl4e
03-17-2009, 16:58
аз съм за секса преди пълнолетие :)
това е решение което трябва да си го взема всеки индивидуално и никого не трябва да му налага.. своето искане кога с кого на колко къде ии т.н.

galenata
03-17-2009, 17:18
Eстествено,че съм "за".За мен на 15-16 организмът е достатъчно развит,а това дали психически си готов за евентуалните последици и отговорности и дали си достатъчно запознат си е индивидуално и всеки сам си избира.За мен голяма глупост е тва,че едва ли не за първия път ще си чакаш принца на бял кон.Аз съм на 15,правя го с приятеля си и не виждам нищо лошо.И хич не ми пука на кой му изнася и на кой не.

Jumbie483
03-17-2009, 17:56
Аз съм ЗА правото на личен избор...
Това си е лично изживяване, което се споделя от двама.. Тъпо е закон да ти забранява кога можеш и кога не можеш да го изживееш.

MakeCash
03-17-2009, 17:58
Аз съм ЗА правото на личен избор...
Това си е лично изживяване, което се споделя от двама.. Тъпо е закон да ти забранява кога можеш и кога не можеш да го изживееш.

Я се порови из форума и разгледай темичките "Дали съм бременна?" и мисля, че ще си промениш решението... ти ако мислиш, има доста "готови и решили да правят секс", които доста са затънали...

plmn
03-17-2009, 18:07
M..Не е точно така..Аз също съм на 14 и правя секс,но да си видял да съм пуснала тема?Не.Има много хора които наистина не са готови,но тези на моята възраст които правят секс и няма проблеми от това са много повече..Не знам може аз да живея в свят без проблеми и каквото и да е,но имам много приятелки,които са колкото мен или 1 година по малки,които водят полов живот и всичко си е наред..Няма такива притеснения дали не е ставал гаф или нещо такова..Това виждаш ти,защото ако един човек няма проблеми няма за какво да пише тема,нали?
ТОВА НЕ Е НОРМАЛНО!!!
Ти може да си компетентна но 10 на 100 "сте компетентните" .... Не е НОРМАЛНО особено на 13 .... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Са ще ме изкарате старомоден пенсионер ... айде след 14-15 ок, но не "АКО МИСЛИШ ЧЕ СИ ГОТОВА", а ако наистина си компетентна!

И аз се присъединявам към пенсионерския клуб :grin: то на 13 е много криминално :razz:

подкрепям ви!

1ov3m3
03-17-2009, 18:17
При положение, че пишат главно деца на по 14-15 години, логично е никое от тях да не е против това да прави секс... :(

Една девойка преди мен каза, че е на 14 и не съжалява, че прави секс, защото
го правих/правя с човеко които обичам много..
На 14 едва ли още знаеш какво е любовта, без да се обиждате всички, но си е така. Секса освен удоволствие си е и отговорност, за която повечето не сте дорасли. Пък и не разбирам какъв ви е кефа да правите секс, при положение, че мислите за домашни...
Ако пък сте от типа, който въобще изключва училището... значи просто страната ни няма как да има бъдеще.

много съм съгласна с теб! нещото което е че на 13-14 год не са готови от психична гледна точка! и сега не ми обяснявайте как сте на 14 и знаете всичко... защото точно след 1год ще сте се променили коренно. а когато си на 16-17 имаш малко по стабилна психика, имал си часове в училище за полова система, които от най малко любопитство сте прочели и имате до някаква степен изградени виждания за живота и нз до колко реална представа ... тогава няма нищо лошо да го направите. и това че ти да на 13 а той на 18 не означава че може да си вирвате носовете и да си мислите че вече вс сте видяли от живота! :oops:

EeeBobii
03-17-2009, 18:25
За - против,Правете секс когато вие си решите,Няма да се притеснявате ако хванете някоя болест"по сериоза" или ако станете някоя долна курвичка с име. :-x Правете секс на 11, не на 17-18 години вече сте големи и стари...

mirkisss
03-17-2009, 18:27
За. 8-)

teenems
03-17-2009, 18:31
еми да правиш на 16-17

ама тва на 13-14 -15 :-o :?

NaughtyOne
03-17-2009, 18:39
На бас че всички дет са за се опитвате да оправдаете действията си...ако мога така да се изразя...

nefchi_bs....14? по дяволите ти си още дете...

Jumbie483
03-17-2009, 18:40
Аз съм ЗА правото на личен избор...
Това си е лично изживяване, което се споделя от двама.. Тъпо е закон да ти забранява кога можеш и кога не можеш да го изживееш.

Я се порови из форума и разгледай темичките "Дали съм бременна?" и мисля, че ще си промениш решението... ти ако мислиш, има доста "готови и решили да правят секс", които доста са затънали...

Да не мислиш, че не знам за темите ??
Не, НЯМА да си променя мнението.. Човек САМ решава кога да прави секс..
И никъде не съм споменала за това кой кога ще е готов.. Щом дечковци на по 12 се чувстват готови.. А после се чудят, дали като се е изпразнил на чаршафите са бременни..
Но да оставим децата..
Имам предвид двойките, които правят секс не просто ей така да отбият номера, че и другите го правят, а те изостават.
Има двойки, които от години са заедно, имат си доверие и най-вече сексуална култура. Защото има много пълнолетни, на които тази им култура така яко куца, че е направо трагично.
Та да се върнем към двойките... И какво за тях ?! Всички знаем какво става в мислите на влюбените тийнейджъри.. Забранения плод, нали ?
Та мисълта ми е, че това със забраната е тъпо.. Тийновете са толкова изобретателни, че все ще намерят начин да опитат забраненото

nefchi_bs
03-17-2009, 18:50
На бас че всички дет са за се опитвате да оправдаете действията си...ако мога така да се изразя...

nefchi_bs....14? по дяволите ти си още дете...

Това е мое решение..Аз се чуствам готова да поема тази отговорност и съм чела доста по въпроса...Когато бях 5ти клас ми беше много интересно и тогава прочетох сумати неща,а и все ощв го правя..И мисля,че ще реагирам адекватно ако стане нещо...Не пиша идиотски теми с глупави въпроси,просто защото ми идва на ума да потърся информация първо..Не ме сравнявайте с тези които пишат темите ''Бременна ли съм'' :x

ubuntureload
03-17-2009, 18:50
Е са в тая темичка ще цъфнат разпоретинките... :D

heroine
03-17-2009, 19:42
Аз не съм против. Ако знаеш какво искаш и си достатъчно образован (партньора ти също) не виждам проблем.

dragonfly92
03-17-2009, 19:59
на 16-17 добре , но на 13-14 е твърде рано според мен :?

rozova_lady
03-17-2009, 20:13
на 16-17 добре , но на 13-14 е твъреде рано според мен :?
И аз съм на това мнение

beachy_bunny
03-17-2009, 20:14
тц ... оф какви са тия готова съм не съм готова ... Няма готов съм ... за кое си готова ... ? за да преживееш болката от проникването ли ... повечето това разбират от " готова съм" , за да правиш секс ти трябва да имаш :
1 Елементарна сексуална култура ...
2 Да поемеш отговорностите които ( бременност , болести )

Родителите ми не са длъжни да гледат моите деца ... те да ми дават пари за Ескапел и недай си Боже за аборт ... те не са длъжни да плащат за моите грешки ... за това , че аз съм тъпо мислещо се за пораснало ,загоряло , незнаещо какво иска дете ... опитващо се да се направи на интересно като каже на цялото даскало , че е правило секс ...

Незнам хем съм за .. хем за против ...
от една страна никой не е казал секс трябва да се прави от 16 -17 -18 ... , но и никой не е казал ... тъпчете се 13 годишни деца със Ескапел все едно смучете витамини " Марсиянци " ... всеки със мнението си ...

NeSumJenaTi
03-17-2009, 20:28
Хайде сега ме изяжте,убиите,нахранете и т.н като видите тази тема..всъщност е провокирана от темата "Въпрос на родител"..
И така съфорумци
За или против секса преди 17-18?Защо? ПРОТИВ ОЩЕ СА МАЛКИ
Защо родителите ни поставят тази граница и се страхуват за нас? ЗАЩОТО СЕ ПРАВЯТ НЕОБМИСЛЕНИ НЕЩА . . . ДА НЕ ГОВОРИМ , ЧЕ ПОЧТИ ВСИЧКИ ГО ПРАВЯТ БЕЗ ПРЕДПАЗНИ СРЕДСТВА
Всъщност толкова ли е лошо да на тази крехка(ако мога така да се изразя) вързаст да не си девствен? НЕ Е ЛОШО ДА СИ ДЕВСТЕН !!! По мое мнение секса е една голяма отговорност и способен ли е толкова млад човек да я поеме?(а заедно с нея и евентуланите последствия) АМИ ПО ПРИНЦИП ТОЧНО ЗА ТОВА СЕ НАРИВА ПЪЛНОЛЕТИЕ ! не ЗАЩОТО ВЕЧЕ МОЖЕШ СПОКОЙНО ДА СЕ НАПИВАШ ДА ХОДИШ ПО ДИСКОТЕКИ , А ЗАЩО СЕ СМЯТА , ЧЕ СИ ДОСТАТЪЧНО ЗРЯЛ ЗА ДА ПОЕМЕШ ОТГОВОРНОСТ ЗА ДЕЙСТВИЯТА СИ !!!
И според вас дали какви трябва да са отношенията(интимните) в 1 връзка на днешните тийнове? АЗ НЕ МОГА ДА КАЖА КАКВИ ТРЯБВА ДА СА ОТНОШЕНИЯТА . . . ВСЕКИ ТРЯБВА САМ ДА РЕШИ ЗА СЕБЕ СИ , НО С ГЛАВАТА СИ , А НЕ С ДРУГИ ЧАСТИ НА ТЯЛОТО !

Mihailova
03-17-2009, 20:50
А аз мога ли да Ви изтегля по една майна ? Както Вие не обичате да Ви слагат под общ знаменател , така е нормално и ние да не обичаме. Компетентността , интелигентността , както и отговорносттта нямат нищо общо с възрастта на човека , а с това до колко той е човек ! Всичко зависи от възпитанието и от ценностите.

Amateur
03-17-2009, 21:26
Ми родителите ни поставят граница защото мислят че като вече сме на 18 разсъждаваме като големи хора знаеме рисковете от половите заболявания,бременноста и тн и че можем сами да се оправяме.А иначе ми против съм може би..

krem4et0
03-18-2009, 05:47
girl_in_black, надявам се да не крие подобно нещо. То не, че нещо се знае, но ми се иска да си запази детското и невинността по-дълго, докато осъзнае с горния си етаж какво е секс, защо се прави, с кого и прочие. Мога да му дам и личния си пример в това отношение. да не забравяме, че работя с подрастващи. Макар и за кратко време(около година), смятам че вашата психика ми е мнооого по-ясна отколкото на мои връстници. Така че...надявам се да мога да уловя това. Иначе то няма гаранция за нищо в тоя живот. Надявам се да възпитам отговорно, съвестно и честно дете. Надявам се и да избегна някои грешки от моето възпитание, но и да запазя основната линия. И пак казвам-това е в кръга на вероятностите. Нищо не се знае. Но мога поне да се надявам, нали?

NaughtyOne
03-18-2009, 06:30
Amateur]Ми родителите ни поставят граница защото мислят че като вече сме на 18 разсъждаваме като големи хора знаеме рисковете от половите заболявания,бременноста и тн и че можем сами да се оправяме.А иначе ми против съм може би..

Ами не е така всъщност,това за родителите.Моите родители далеч не са така...
На 18 си вече документално,или формално пълнолетен-така е,но само това...попадала съм на 18 годишни /така де...големи хора,разсъждаващи като такива и здравомислещи/ които са държат дори като по-малки,но някои пък са си просто тъпи...втория вариант като че ли е в повече :-D
[/b]

3oPuTy
03-18-2009, 07:05
Поредната тема,в която голяма част от съфорумниците ни си показват селянията,като нареждат на дълго и на широко момичетата (и момчетата де,но предимно нежния пол),които са правили секс на 14-15 г.
Но честно казано това е нормално :) Тези,които са били 18+,когато са го направили мислят,че тази възраст не е нормална :) Тези,които са били в интервал 14-18 мислят,че е нормално :) Тъпо е обаче да слагате всички под общ знаменател ... Били малки,нямали и елементарна сексуална култура,не знаели,какво правят ... Е вие да не сте били в главите на тези момичета?!Аз също бях на почти 15,когато го направих за първи път,но не са ми минавали тъпи въпроси през главата,нали?!И защо ли?!Защото,за разлика от повечето лапета във форума,аз си бях направила труда да прочета МНОГО материали на тема "секс","презервативи","Ескапел","нежелана бременност","промяна в цикъла" и т.н.!!!След първия път (че и след всички следващи до ден днешен) НИТО ВЕДНЪЖ не съм се притеснявала,че може да съм бременна ... (макар,че само с първия ми партньор сме използвали презервативи и то първите 2-4 пъти).Не съм се чудела,защо ми закъснява 2-3 дена,не съм пускала тъпи теми като "Бременна ли съм" след всеки полов контакт и т.н.!!!Освен това за разлика от повечето 14-18 годишни съфорумнички аз съм имала само 3-ма сексуални партньора,а не съм през седмица с нов!(в случай,че не загряхте,защо ви го казвам ... това също е проява на отговорност) ... Безотговорно е държанието на 15 годишната ни съфорумка Александра,която във всяка тема в раздела обяснява,колко много се е*е,колко много обича аналния секс,как обича да й се празнят в дупето,в устата и на лицето,как иска да прави тройка с още две момчета и т.н. ... Това се нарича безотговорно държание ...
Извод:Преди да тръгнете да слагате всички тийнове,които са го направили преди 18 г. се замислете за някои неща ...


А сега да отговоря на автора:


За или против секса преди 17-18?Защо?
За,но ако момичето/момчето преди това си е направило труда да добие поне някаква минимална сексуална култура като това как се слага презерватив,защо може на момичето да й закъснее след първия път и т.н.


Защо родителите ни поставят тази граница и се страхуват за нас?
Аз лично не съм чувала за такива родители ... Никой не може да постави граница на детето си в това отношение :) Ако един тийн е решил да го направи,ще го стори и никой няма да може да го спре :) Вярно е,че родителите гледат да ни втълпят,че е по-добре да го направим поне на 18 г.,защото се предполага,че тогава всички осъзнават рисковете от секса и могат да поемат отговорност за действията си :) Да ама не!Има адски много 18+,които знаят по-малко за секса от някой 15-16 годишен!Що се отнася до страха на родителите ... За тях ние винаги ще сме деца :) Без значение дали сме на 5,на 10,на 20,на 30 г. :) За тях винаги сме техните малки деца :) Точно за това те не искат и не могат да приемат варианта,че техните деца са готови за секс на тази възраст :) За тях това е акт между възрастни и самата мисъл,че децата им са пораснали достатъчно ги плаши :)


Всъщност толкова ли е лошо да на тази крехка(ако мога така да се изразя) вързаст да не си девствен?
Лошо е за тези,които не го разбират :) Лошо е за родителите ни,за хората от по-старите поколения :) При тях нещата са били доста по-различни,по-забавени и на тази възраст не са мислили за подобни неща :)


И според вас дали какви трябва да са отношенията(интимните) в 1 връзка на днешните тийнове?
Отношения,в които се влагат чувства!!!
Отношения между двама души със сериозна връзка (като под сериозна разбирам поне 6-7 месеца,макар че и това е много за доста от днешните 14-15 годишни)!!!
И определено не мисля,че е нормално момиче на подобна възраст да прави анален секс,да иска тройка,да сменя партньорите си през седмица-две (максимум през месец-два).Не е нормално повечето да са с толкова ниска сексуална култура!


Общо взето това е :)
Айде сега наредете ме,защото мнението ми се различава с мнението на част от съфорумниците ни :lol:

uBu4k0
03-18-2009, 07:08
Твърдо ДА ! :d

1ov3m3
03-18-2009, 07:30
Поредната тема,в която голяма част от съфорумниците ни си показват селянията,като нареждат на дълго и на широко момичетата (и момчетата де,но предимно нежния пол),които са правили секс на 14-15 г.
Но честно казано това е нормално :) Тези,които са били 18+,когато са го направили мислят,че тази възраст не е нормална :) Тези,които са били в интервал 14-18 мислят,че е нормално :) Тъпо е обаче да слагате всички под общ знаменател ... Били малки,нямали и елементарна сексуална култура,не знаели,какво правят ... Е вие да не сте били в главите на тези момичета?!Аз също бях на почти 15,когато го направих за първи път,но не са ми минавали тъпи въпроси през главата,нали?!И защо ли?!Защото,за разлика от повечето лапета във форума,аз си бях направила труда да прочета МНОГО материали на тема "секс","презервативи","Ескапел","нежелана бременност","промяна в цикъла" и т.н.!!!След първия път (че и след всички следващи до ден днешен) НИТО ВЕДНЪЖ не съм се притеснявала,че може да съм бременна ... (макар,че само с първия ми партньор сме използвали презервативи и то първите 2-4 пъти).Не съм се чудела,защо ми закъснява 2-3 дена,не съм пускала тъпи теми като "Бременна ли съм" след всеки полов контакт и т.н.!!!Освен това за разлика от повечето 14-18 годишни съфорумнички аз съм имала само 3-ма сексуални партньора,а не съм през седмица с нов!(в случай,че не загряхте,защо ви го казвам ... това също е проява на отговорност) ... Безотговорно е държанието на 15 годишната ни съфорумка Александра,която във всяка тема в раздела обяснява,колко много се е*е,колко много обича аналния секс,как обича да й се празнят в дупето,в устата и на лицето,как иска да прави тройка с още две момчета и т.н. ... Това се нарича безотговорно държание ...
Извод:Преди да тръгнете да слагате всички тийнове,които са го направили преди 18 г. се замислете за някои неща ...


А сега да отговоря на автора:


За или против секса преди 17-18?Защо?
За,но ако момичето/момчето преди това си е направило труда да добие поне някаква минимална сексуална култура като това как се слага презерватив,защо може на момичето да й закъснее след първия път и т.н.


Защо родителите ни поставят тази граница и се страхуват за нас?
Аз лично не съм чувала за такива родители ... Никой не може да постави граница на детето си в това отношение :) Ако един тийн е решил да го направи,ще го стори и никой няма да може да го спре :) Вярно е,че родителите гледат да ни втълпят,че е по-добре да го направим поне на 18 г.,защото се предполага,че тогава всички осъзнават рисковете от секса и могат да поемат отговорност за действията си :) Да ама не!Има адски много 18+,които знаят по-малко за секса от някой 15-16 годишен!Що се отнася до страха на родителите ... За тях ние винаги ще сме деца :) Без значение дали сме на 5,на 10,на 20,на 30 г. :) За тях винаги сме техните малки деца :) Точно за това те не искат и не могат да приемат варианта,че техните деца са готови за секс на тази възраст :) За тях това е акт между възрастни и самата мисъл,че децата им са пораснали достатъчно ги плаши :)


Всъщност толкова ли е лошо да на тази крехка(ако мога така да се изразя) вързаст да не си девствен?
Лошо е за тези,които не го разбират :) Лошо е за родителите ни,за хората от по-старите поколения :) При тях нещата са били доста по-различни,по-забавени и на тази възраст не са мислили за подобни неща :)


И според вас дали какви трябва да са отношенията(интимните) в 1 връзка на днешните тийнове?
Отношения,в които се влагат чувства!!!
Отношения между двама души със сериозна връзка (като под сериозна разбирам поне 6-7 месеца,макар че и това е много за доста от днешните 14-15 годишни)!!!
И определено не мисля,че е нормално момиче на подобна възраст да прави анален секс,да иска тройка,да сменя партньорите си през седмица-две (максимум през месец-два).Не е нормално повечето да са с толкова ниска сексуална култура!


Общо взето това е :)
Айде сега наредете ме,защото мнението ми се различава с мнението на част от съфорумниците ни :lol:
няма какво да те редиме тъй като просто си казала много правилни неща!!!! и напълно съм съгласна с теб :-D

3oPuTy
03-18-2009, 08:06
^ Спокойно ;) Все някой ще се намери,който да не е съгласен с мен ;) :-D Ама пука ли ми?!Не мисля! :D

sextazy_baby
03-18-2009, 08:57
Стига да си готов,не виждам нищо лошо в това

cveteto64
03-18-2009, 09:28
ПРОТИВ за всички недорсали ДЯЦА, който не знаят как да се пазят и после "помощ...мисля, че съм бременна".Иначе ЗА, но зависи колко преди 17-18... :)

ubuntureload
03-18-2009, 11:06
^ Спокойно ;) Все някой ще се намери,който да не е съгласен с мен ;) :-D Ама пука ли ми?!Не мисля! :D
Абе мацо да те помоля да пишеш с малко по тъмен цвят че т тва розово ми пада очите....

3oPuTy
03-18-2009, 11:26
^ Спокойно ;) Все някой ще се намери,който да не е съгласен с мен ;) :-D Ама пука ли ми?!Не мисля! :D
Абе мацо да те помоля да пишеш с малко по тъмен цвят че т тва розово ми пада очите....
Ееее на едни червеното не им харесва,на други розовичкото ... :-D
Айде добре ако не забравя ще пиша с някой друг цвят :-D

ubuntureload
03-18-2009, 11:36
^ Спокойно ;) Все някой ще се намери,който да не е съгласен с мен ;) :-D Ама пука ли ми?!Не мисля! :D
Абе мацо да те помоля да пишеш с малко по тъмен цвят че т тва розово ми пада очите....
Ееее на едни червеното не им харесва,на други розовичкото ... :-D
Айде добре ако не забравя ще пиша с някой друг цвят :-D
Нямам против червеното гледай че и аз си разцъквам с него ама тва розово е много бледо и се чете много трудно... :-)

pam1
03-18-2009, 11:58
ЗА тези които знаят кво правят и какви може да са последиците и ПРОТИВ тия които незнаят дали ги сърби или им се ходи до тоалетна
(може и да си на 20 ама да незнаеш нищо за секса)

AlokiNn
03-18-2009, 12:06
ЗА

Biskfitka
03-18-2009, 13:03
За.Не мисля,че това,че си на 18 те прави по отговорен.Една и съща грешка може да се направи и на 14-15 и на 18 години.
Аз например нямам нищо против и на 14 да се прави секс,стига да знаеш какво правиш,какви са последиците и как да се пазиш.... :)

ubuntureload
03-18-2009, 14:04
Само как излизате на бял свят всички които още от детската градина сте разгонени...небойте се и аз съм с вас... с разликата че съм от умното поколение :D :-)

JenataNaShefa
03-18-2009, 15:46
За.Не мисля,че това,че си на 18 те прави по отговорен.Една и съща грешка може да се направи и на 14-15 и на 18 години.
Аз например нямам нищо против и на 14 да се прави секс,стига да знаеш какво правиш,какви са последиците и как да се пазиш.... :)

Мила, ти на колко си годинки ??? Айде като те размаже живота и пак да си помислиш по темата :-x

3oPuTy
03-18-2009, 15:50
За.Не мисля,че това,че си на 18 те прави по отговорен.Една и съща грешка може да се направи и на 14-15 и на 18 години.
Аз например нямам нищо против и на 14 да се прави секс,стига да знаеш какво правиш,какви са последиците и как да се пазиш.... :)

Мила, ти на колко си годинки ??? Айде като те размаже живота и пак да си помислиш по темата :-x
И къде е връзката между бъдещия й начин на живот и това дали човек е готов да прави секс на 14-15 г.?! :-o

JenataNaShefa
03-18-2009, 15:53
Ами сексът е отговорност и когато се научиш да носиш отговорност тогава е момента ... все си мисля че на по 13-14 още нищо не са видяли за да скачат в кревата :?

miSs1936
03-18-2009, 15:59
Само как излизате на бял свят всички които още от детската градина сте разгонени...небойте се и аз съм с вас... с разликата че съм от умното поколение :D :-)

Поправка... Ти не си умен/умна просто се мислиш за нещо повече от другите, а не е така! Какво имая предвид под "умното поколение" нима и ти не се проеба на 15?


* * *

ЗА СЕКСА ПРЕДИ ПЪЛНОЛЕТИЕ СЪМ!
И сега да се обосновя...
1. Ако си девствен на 18, всеки ще те отбягва, отхвърля и т.н. и колкото и да съм против това и аз бих го правила. Познавам хора на моята възраст които са девствени и дори да не ми се иска скришно им се смея... е, все пак всеки таи лицемерието в себе си
2. В тези времена стана нормално да се проебаваш на 12 или 13 години, а на 16 да си спал с над вече 10 момчета... това са част от причините които ме карат да приемам секса преди пълнолетие за нещо нормално...
3. Аз съм под 18 и правя секс...
4. Мисля, че аз съм достатъчно разумна, за да се сетя, че трябва да се пазя и то не само от нежелана бременност, но и вече има редици болести предавани по полов път...

Абе общо взето аз съм се уредила... Всеки си има глава на раменете, който е използва е уреден отвсякъде, а който не вече да си поеме отговорност и да си понесе последствията от действията!!!

GerYy
03-18-2009, 16:00
M..Не е точно така..Аз също съм на 14 и правя секс,но да си видял да съм пуснала тема?Не.Има много хора които наистина не са готови,но тези на моята възраст които правят секс и няма проблеми от това са много повече..Не знам може аз да живея в свят без проблеми и каквото и да е,но имам много приятелки,които са колкото мен или 1 година по малки,които водят полов живот и всичко си е наред..Няма такива притеснения дали не е ставал гаф или нещо такова..Това виждаш ти,защото ако един човек няма проблеми няма за какво да пише тема,нали?
ТОВА НЕ Е НОРМАЛНО!!!
Ти може да си компетентна но 10 на 100 "сте компетентните" .... Не е НОРМАЛНО особено на 13 .... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Са ще ме изкарате старомоден пенсионер ... айде след 14-15 ок, но не "АКО МИСЛИШ ЧЕ СИ ГОТОВА", а ако наистина си компетентна!

И аз се присъединявам към пенсионерския клуб :grin: то на 13 е много криминално :razz:

Бройте ме и мен

TheBeliever
03-18-2009, 16:10
Поправка... Ти не си умен/умна просто се мислиш за нещо повече от другите, а не е така! Какво имая предвид под "умното поколение" нима и ти не се проеба на 15?


* * *

ЗА СЕКСА ПРЕДИ ПЪЛНОЛЕТИЕ СЪМ!
И сега да се обосновя...
1. Ако си девствен на 18, всеки ще те отбягва, отхвърля и т.н. и колкото и да съм против това и аз бих го правила. Познавам хора на моята възраст които са девствени и дори да не ми се иска скришно им се смея... е, все пак всеки таи лицемерието в себе си
2. В тези времена стана нормално да се проебаваш на 12 или 13 години, а на 16 да си спал с над вече 10 момчета... това са част от причините които ме карат да приемам секса преди пълнолетие за нещо нормално...
3. Аз съм под 18 и правя секс...
4. Мисля, че аз съм достатъчно разумна, за да се сетя, че трябва да се пазя и то не само от нежелана бременност, но и вече има редици болести предавани по полов път...

Абе общо взето аз съм се уредила... Всеки си има глава на раменете, който е използва е уреден отвсякъде, а който не вече да си поеме отговорност и да си понесе последствията от действията!!!




Както вече написах, и аз съм за секса преди пълнолетие, но причините, които ти изтъкваш са направо смешни. Да не кажа невероятно идиотски. Значи според теб секс трябва да се прави
1. За да не ти се смеят.
и
2. Защото всички го правят.
И как според теб тези две причини се вписват в "аз съм достатъчно разумна"? За мен човек който разсъждава така, не само е неразумен и НЕготов за секс. Той просто не разсъждава с главата си.
Номер 3 даже не е аргумент - това, че ти правиш нещо, не означава непременно, че е правилно. За това колко "разумно" звучат разсъжденията ти вече се изказах.

3oPuTy
03-18-2009, 16:13
miSs1936 ти си най-точния пример за момиче,което не може взема решения само,а се влияе от чуждото мнение =D> =D> =D> :mrgreen: =D> =D> =D>
Да не говорим,че леееко намекна що за к*рве си (или ако още не си ще станеш) с изказването,че на 16 г. е нормално да си спала с над 10 момчета ...



:razz: :razz: :razz: Сори за спама ама много се кефя на подобни кукли на конци,които не правят нещата,защото ги искат,а защото така е "модерно" :razz: :razz: :razz:

miSs1936
03-18-2009, 16:19
1. Съжелявам, не се изказах правилно... Всички разсъждават така, както написах в причина 1 и 2 и дори да не ми харесва и аз се вписвам... Не ми казвай, че ти не се смееш ако разбереш, че някой е на 18 и девствен- то е смешно!
2. Съвсем нормално е да се прави секс преди пълнолетие... Ако тук, чакаме 18 за да правим секс- да вземем например Америка- те стават пълнолетни на 21... да чакат да направят 21 за да правят секс ли?
Това е нелепо и естествено, че ако аз правя нещо- то е правилно! Не съм грешила във живота си! Следователно:
1. аз съм много по умна от повечето хора
2. винаги взимам правилните решения!

Както казах секса преди пълнолетие е нещо нормално иначе нямаше да се случва, а това че има глупаци, за които е нелепо- мога само да кажа, че те са нелепи!
Секс можеш да правиш както на 22 така и на 12 да кажем- усещането няма да се промени!

miSs1936
03-18-2009, 16:23
miSs1936 ти си най-точния пример за момиче,което не може взема решения само,а се влияе от чуждото мнение =D> =D> =D> :mrgreen: =D> =D> =D>
Да не говорим,че леееко намекна що за к*рве си (или ако още не си ще станеш) с изказването,че на 16 г. е нормално да си спала с над 10 момчета ...



:razz: :razz: :razz: Сори за спама ама много се кефя на подобни кукли на конци,които не правят нещата,защото ги искат,а защото така е "модерно" :razz: :razz: :razz:

1. Не съм курве- нито мисля да бъда
2. Спала съм със 3 момчета и не мисля, че е много
3. Ако правих това което е модерно... няамаше сега да съм пред компа, а щях да правя "модерното", а колкото до хорското мнение поправих се и се извиних- моя е грешката че не се изразих правилно!

1ov3m3
03-18-2009, 16:28
Само как излизате на бял свят всички които още от детската градина сте разгонени...небойте се и аз съм с вас... с разликата че съм от умното поколение :D :-)

Поправка... Ти не си умен/умна просто се мислиш за нещо повече от другите, а не е така! Какво имая предвид под "умното поколение" нима и ти не се проеба на 15?


* * *

ЗА СЕКСА ПРЕДИ ПЪЛНОЛЕТИЕ СЪМ!
И сега да се обосновя...
1. Ако си девствен на 18, всеки ще те отбягва, отхвърля и т.н. и колкото и да съм против това и аз бих го правила. Познавам хора на моята възраст които са девствени и дори да не ми се иска скришно им се смея... е, все пак всеки таи лицемерието в себе си
2. В тези времена стана нормално да се проебаваш на 12 или 13 години, а на 16 да си спал с над вече 10 момчета... това са част от причините които ме карат да приемам секса преди пълнолетие за нещо нормално...
3. Аз съм под 18 и правя секс...
4. Мисля, че аз съм достатъчно разумна, за да се сетя, че трябва да се пазя и то не само от нежелана бременност, но и вече има редици болести предавани по полов път...

Абе общо взето аз съм се уредила... Всеки си има глава на раменете, който е използва е уреден отвсякъде, а който не вече да си поеме отговорност и да си понесе последствията от действията!!!
със сигурност ubuntureload мисли доста по трезво от теб!! иии разликата м/у момче и момиче е огромна!!

а както по-горе казаха аргументите са ти смешни! ообосноваваш се като 13год ДЕТЕ!!! мисля че има още с доста неща да се сблъскаш и не е лошо и литература да попрочетеш :x

3oPuTy
03-18-2009, 16:29
1. Съжелявам, не се изказах правилно... Всички разсъждават така, както написах в причина 1 и 2 и дори да не ми харесва и аз се вписвам... Не ми казвай, че ти не се смееш ако разбереш, че някой е на 18 и девствен- то е смешно!
2. Съвсем нормално е да се прави секс преди пълнолетие... Ако тук, чакаме 18 за да правим секс- да вземем например Америка- те стават пълнолетни на 21... да чакат да направят 21 за да правят секс ли?
Това е нелепо и естествено, че ако аз правя нещо- то е правилно! Не съм грешила във живота си! Следователно:
1. аз съм много по умна от повечето хора
2. винаги взимам правилните решения!

Както казах секса преди пълнолетие е нещо нормално иначе нямаше да се случва, а това че има глупаци, за които е нелепо- мога само да кажа, че те са нелепи!
Секс можеш да правиш както на 22 така и на 12 да кажем- усещането няма да се промени!
Абе ти или си много ограничена или яко избиваш комплекси :razz:
1.Ако наистина беше по-умна от повечето хора тук,щеше да знаеш,че само глупавите хора се самоизтъкват!!!
2.Познавам момичета на 18+,които са девствени и НЕ!Не им се смея,защото не е смешно!!!Това е въпрос на разбиране,въпрос на чувства и т.н.!!!Смея се на тъпи п*тки като теб,които се мислят за модерни,защото над 10 момчета са ги минали ... Смея се и на плиткоумни индивиди (отново като теб),които си мислят,че щом се самоизтъкнат всички ще си променят мнението за тях ;) ... А най-много се смея на хора,които не могат да си използват главите и се водят по "модата" (отново давам теб за пример)
И за да предотвратя тъпите ти изводи като "Ти сигурно си някоя 18 годишна девственица и за това говориш така" ще ти кажа,че не съм девствена,от както бях на 14 и половина,но за разлика от теб аз не съм се ръководила по модата,а използвах главата си и сивото вещество в нея по предназначение ;)


П.П.Я ми обясни к'ва си ти пък,че да слагаш всички под общ знаменател?!
"Всички мислят така","Всички разсъждават така" ... Като гледам темата само ти и още (най-много) 2 момичета сте съгласни с това ...

blood_dodo
03-18-2009, 16:35
1. Съжелявам, не се изказах правилно... Всички разсъждават така, както написах в причина 1 и 2 и дори да не ми харесва и аз се вписвам... Не ми казвай, че ти не се смееш ако разбереш, че някой е на 18 и девствен- то е смешно! Хм, кажи го на половината ми познати и приятели, около 80% от които са към края на седемнадесетата си годишнина, но са девствени?
Айде не говори глупости, вземи порастни малко и тогава изказвай компетентни мнения.

1ov3m3
03-18-2009, 16:36
1. Съжелявам, не се изказах правилно... Всички разсъждават така, както написах в причина 1 и 2 и дори да не ми харесва и аз се вписвам... Не ми казвай, че ти не се смееш ако разбереш, че някой е на 18 и девствен- то е смешно!
2. Съвсем нормално е да се прави секс преди пълнолетие... Ако тук, чакаме 18 за да правим секс- да вземем например Америка- те стават пълнолетни на 21... да чакат да направят 21 за да правят секс ли?
Това е нелепо и естествено, че ако аз правя нещо- то е правилно! Не съм грешила във живота си! Следователно:
1. аз съм много по умна от повечето хора
2. винаги взимам правилните решения!

Както казах секса преди пълнолетие е нещо нормално иначе нямаше да се случва, а това че има глупаци, за които е нелепо- мога само да кажа, че те са нелепи!
Секс можеш да правиш както на 22 така и на 12 да кажем- усещането няма да се промени!

аз пък не виждам нищо смешно в това да си на 18 и да си девствен тъй като всеки си има своите причини и виждания! не е задължително да легнеш със 1вото си гадже. има момичета които се притесняват и за тях това е важен момент и търсят човек с когото да са сигурни (това не означава че те отричат секса преди 18)
и може ли да те попитам на колко год си че се хвалиш че си спала САМО с 3ма и никога не си правила грешки??? момиче свали малко носа че ще се напълни с дъждовна вода...

ииии мога да ти кажа че на 12 изобщо не е нормално да се прави секс! колкото и голям да се чувстваш нито тялото нито акъла ти са се развили така както на едно дори 16 год момиче!!!

1ov3m3
03-18-2009, 16:37
1. Съжелявам, не се изказах правилно... Всички разсъждават така, както написах в причина 1 и 2 и дори да не ми харесва и аз се вписвам... Не ми казвай, че ти не се смееш ако разбереш, че някой е на 18 и девствен- то е смешно!
2. Съвсем нормално е да се прави секс преди пълнолетие... Ако тук, чакаме 18 за да правим секс- да вземем например Америка- те стават пълнолетни на 21... да чакат да направят 21 за да правят секс ли?
Това е нелепо и естествено, че ако аз правя нещо- то е правилно! Не съм грешила във живота си! Следователно:
1. аз съм много по умна от повечето хора
2. винаги взимам правилните решения!

Както казах секса преди пълнолетие е нещо нормално иначе нямаше да се случва, а това че има глупаци, за които е нелепо- мога само да кажа, че те са нелепи!
Секс можеш да правиш както на 22 така и на 12 да кажем- усещането няма да се промени!

аз пък не виждам нищо смешно в това да си на 18 и да си девствен тъй като всеки си има своите причини и виждания! не е задължително да легнеш със 1вото си гадже. има момичета които се притесняват и за тях това е важен момент и търсят човек с когото да са сигурни (това не означава че те отричат секса преди 18)
и може ли да те попитам на колко год си че се хвалиш че си спала САМО с 3ма и никога не си правила грешки??? момиче свали малко носа че ще се напълни с дъждовна вода...

ииии мога да ти кажа че на 12 изобщо не е нормално да се прави секс! колкото и голям да се чувстваш нито тялото нито акъла ти са се развили така както на едно дори 16 год момиче!!!

LRRH
03-18-2009, 16:43
Ама как така "против"!? Кои сме ние, че да спираме прогреса на нацията! Вие не знаете ли, че колкото по-млада е майката, толкова по-голям е шансът отрочето и да се пръкне генийче? Мили, скъпи невръстни девойчета - в демографски срив сме, във вас ни е надеждата!
А сега по-сериозно, аз на 13 скачах на ластик пред блока и си ми беше добре...Но, както е възкликнал Марк Тулий Цицерон "О, времена, о, нрави!". Вие, естествено, не знаете кой е този човек, но това е една съвсем друга тема...

miSs1936
03-18-2009, 16:45
Коя съм аз?
Аз съм доста по умна от теб и от всички, защото винаги съм права, а това че ти не си девствена от 14 годишна не ме интересува- точно по този въпрос мнение не съм ти искала...
А ако мислиш, че съм тъпа ... това си е твой проблем- може би знаеш, че съм права дори да не разсъвдаваш така и знаеш ли защо?
Защото в този сайт и форум има само загубенячки и загубеняци, които не излизат и се чудят какво да правят по цял ден и пишат във форумите и се мислят за умни, само защото някой подкрепя мненията им!
Така... още нещо Абсолютно всеки във наши дни се ръководи от модата по един или друг начин... Нима ти слушаш класика от 90те естествено, юе слушаш нещо модерно и стилно и не се обличаш с на баба ти парцалите...

Може би мнението ти за секса преди пълнолетие е такова само защото, когато беше на 14 гаджето те наеба и духна... Ем,, сри мила аз не съм виновна...

А колкото до сивото в-во едва ли го има у тебе!!!

miSs1936
03-18-2009, 16:46
на 17 съм ... :Ж

3oPuTy
03-18-2009, 16:51
Хах по-скоро аз го заебах 2 години след това ама айде ... А и ако беше поразгледала малко преди да плямпаш врели-не кипели щеше да знаеш,че аз съм ЗА секса преди пълнолетие,но само ако тийна знае как да си използва главата
А ти нали се сещаш,че ако беше умна нямаше да проявяваш подобен селски манталитет?!Та те циганетата от крайните квартали сигурно говорят по-възпитано от теб ... :lol: :lol: :lol:
И това ми било умно,модерно момиче ... ?! :lol: По-скоро дива селянка ...



Преди време имаше едно хлапе NaiQkiq ти да не си той?! Питам,защото манталитета и начина ви на "мислене" са НАПЪЛНО ЕДНАКВИ ...

1ov3m3
03-18-2009, 16:57
Коя съм аз?
Аз съм доста по умна от теб и от всички, защото винаги съм права, а това че ти не си девствена от 14 годишна не ме интересува- точно по този въпрос мнение не съм ти искала...
А ако мислиш, че съм тъпа ... това си е твой проблем- може би знаеш, че съм права дори да не разсъвдаваш така и знаеш ли защо?
Защото в този сайт и форум има само загубенячки и загубеняци, които не излизат и се чудят какво да правят по цял ден и пишат във форумите и се мислят за умни, само защото някой подкрепя мненията им!
Така... още нещо Абсолютно всеки във наши дни се ръководи от модата по един или друг начин... Нима ти слушаш класика от 90те естествено, юе слушаш нещо модерно и стилно и не се обличаш с на баба ти парцалите...

Може би мнението ти за секса преди пълнолетие е такова само защото, когато беше на 14 гаджето те наеба и духна... Ем,, сри мила аз не съм виновна...

А колкото до сивото в-во едва ли го има у тебе!!!

аха на 17 си и вече си видяла вс от живота като гледам.... и понеже вс тук сме глупави комплексарки реши точно нас да попиташ какво става след анален секс :lol: :lol: алооо 17 год я се усвести малко! и да ти кажа аз предпочитам музиката от 90те пред това кой на коя как разкъсал прашките....
И също така едва ли говори така защото 1вия и я е зарязал ... но точно този опит липсва на 13-4 год момиченца и много лесно се подлъгват и после като останат разочаровани и може да се получи психическа травма, ама понеже ти зн всичко няма да ти обяснявам (само съжалявам детето което ще възпиташ - като навърши 12 сиг с него ще обикаляш по баровете да си търсите мъже :? )
определено с това което изказваш като мнение не успяваш да покриеш самочувствието си.

LRRH
03-18-2009, 16:57
miSs1936, ако мнението ти е насочено към мен, то съвсем не си ме разбрала...има едно нещо, казва му се ирония...както и да е. И между другото аз си слушам музика от 90те, че и от 60те даже! :)

miSs1936
03-18-2009, 17:05
1ov3m3 - ako ne si prochela temata mi vnimatelno tam pishe za po opitnite :) ne mislq che momicheta kato tebe mogat da mi pomognat vsushtnost izobshto... (:

1ov3m3
03-18-2009, 17:09
хахаха тооо опитността и общата култура нямат нищо общо понеже.. и нз ти под по опитен пруститутки курви ли търсиш да ти отг?

XTREMEFREERIDE
03-18-2009, 17:11
Първо, преди всичко останало, най - малкото което може един разумно мислещ човек, независимо дали е под или на 18 години, е да се ограмоти по темата.
Това е първата стъпка преди да започне да се води полов живот.
Второто нещо е, че трябва да си сигурен и достатъчно да обичаш човека до себе си.Но и да знаеш, че той също държи на теб.
И най - накрая, но не на последно място - трябва да се чувстваш готов. И ако някой си мисли, че това да си готов значи да имаш голяма пишка или да се самозадоволяваш по 4 пъти на ден, то той е объркал посоката на еволюцията!
Момчета, мислете с горните глави!!!
Момичета, не се насилвайте заради някой или нещо!!!
Овладейте хормоните си и всичко ще бъде наред.
Според мен 16 е най - ранно допустимата възраст.
Да не говорим, че докато не си станал на поне 23 години, не можеш да се наречеш зрял човек. :?

miSs1936
03-18-2009, 17:11
az kazax che v tozi sait povecheto sa zadrusteni ... edva li moje vuv nqkoi forum da ima prostitutka ili kurva... tq nqma tolkova vreme da sedne kato vas da pishe...
tyk sedqt bezrabotnite hahovci
ili umirashti ot skuka hora
aide chao (:

1ov3m3
03-18-2009, 17:14
а тогава защо седиш и ти тука???? не трябва ли да изролзваш съветите които ти дадоха в темата ти??? остави нас простолюдието и ходи да се образоваш :D

TheBeliever
03-18-2009, 17:17
Коя съм аз?


Момиче, не те знам коя и честно казано не ме интересува, но по начина по който разсъждаваш и се държиш, съдя, че си необичайно глупава и с учудващо голямо самочувствие без капка покритие.


Аз съм доста по умна от теб и от всички, защото винаги съм права - Това може да го каже само много ограничен човек. Как така реши, че си много по-умна от някого, когото даже не познаваш (да не коментирам и "всички")


Защото в този сайт и форум има само загубенячки и загубеняци, които не излизат и се чудят какво да правят по цял ден и пишат във форумите и се мислят за умни, само защото някой подкрепя мненията им! - Отново глупости, които биха били подходящи за 11 годишно комплексарче, не за "разумен" човек. А и, поправи ме ако греша, но не си ли и ти в този форум?


Абсолютно всеки във наши дни се ръководи от модата - Висша простотия. Отново ти казвам - това, че ти правиш нещо, не означава, че е правилно и още по-малко, че всички го правят. Колкото и да не ти се вярва, не всички са малоумни като теб.

ЗА секса преди пълнолетие съм, но само ако човека е с всичкия си и не го прави защото е "модерно" т.е ако не е като теб.

Айде със здраве.

Flapjack
03-18-2009, 17:20
Според мен 16 е най - ранно допустимата възраст.
Да не говорим, че докато не си станал на поне 23 години, не можеш да се наречеш зрял човек. :?
Съгласен. Секс на под 16 години е нещо което трудно възприемам.
Не бих поел такава отговорност освен ако не съм поне малко зрял
(колкото и предпазни мерки да се използват нищо не е 100%)
и ако не дай си боже стане нещо да могат родителите да се грижат за това дете поне до известна степен ( ако не мама тати баба дядо да помагат) / Не съм фен на абортите ако има дори малко възможност бебето да бъде успешно отгледано.
Смисъл да си купуваш с джобните презервативи или противозачатъчни ми звучи смешно меко казано.

JenataNaShefa
03-18-2009, 18:24
Аз се чудя ще се занимавате с тоя недорасъл курволяк ??? :shock: :shock: :shock:
Зори, кво си губиш времето да се занимаваш с тва малоумното ... кат иска да се е*е и с 10 човека на тия години да го направи !!!
На мене ми се струва че се опитва да привлече вниманието на някой "колега" дето по цял ден седи тука и съветва селски пръчки дето още не знаят дали им се пикае или е*е ..... айде колеги вие сте, момичето е навито ама не знае как да ви каже за да не я заклейми някой на к*урва каквато самата тя се изкара :lol: :lol: :lol:

Sladurancheto
03-18-2009, 18:27
Значи не мисля ,че има точна година в която някой може да ти каже кога да правиш секс,но смятам че до 15-16 години ни е по-редно подрастващите да мислят за други неща и да изчакат да му дойде времето,а и другото на 13-14 години организма на момичето не е достатъчно развит ...........


п.п Колкото по-късно почнеш да праиш секс толко по-добре ,нищо няма да изпуснете цел живот секс ще праите :-P :grin: :-D

JenataNaShefa
03-18-2009, 18:27
az kazax che v tozi sait povecheto sa zadrusteni ... edva li moje vuv nqkoi forum da ima prostitutka ili k***a... tq nqma tolkova vreme da sedne kato vas da pishe...
tyk sedqt bezrabotnite hahovci
ili umirashti ot skuka hora
aide chao (:

Ти от къде разбра колко безработни има ??? Я излез на улицата и хвани първи мъж да ти оправи малко мозъка и половота система... нещо паяжина си хванала :lol: :lol: :lol:
Мери си приказките малко тука има хора които гледат как да помогнат на такива кифли кат теб !!!!

woshata
03-18-2009, 18:40
Пиша ви от Шао Лин ..
аз съм монахиня отдала се на живота при Буда ..
но все пак имаме безжичен интернет .. 8)

deFakto
03-18-2009, 18:51
Пиша ви от Шао Лин ..
аз съм монахиня отдала се на живота при Буда ..
но все пак имаме безжичен интернет .. 8)А аз пиша от горите тилилейски,но все пак и там имаме интернет :smt042

l0llip0p
03-18-2009, 19:00
Пиша ви от Шао Лин ..
аз съм монахиня отдала се на живота при Буда ..
но все пак имаме безжичен интернет .. 8)А аз пиша от горите тилилейски,но все пак и там имаме интернет :smt042аааа сега схванах .... май :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

XTREMEFREERIDE
03-18-2009, 19:04
Ъъ.. :shock: аз ли не съм със всички в Джаза или miSs1936 нещо е чалната?!

ПП: Сори за спама, но не мога да се сдържам на такива идиотщини. 8-)

woshata
03-18-2009, 19:11
Пиша ви от Шао Лин ..
аз съм монахиня отдала се на живота при Буда ..
но все пак имаме безжичен интернет .. 8)А аз пиша от горите тилилейски,но все пак и там имаме интернет :smt042аааа сега схванах .... май :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:а знаете ли че на Великденските острови също има нет :D
Аз като монахиня бях на малка ваканция .. в чест на Буда разбира се :)

Flapjack
03-18-2009, 19:14
Аз съм Бари Уайт и живея в шеруудската гора.

miloto_girl_4e
03-18-2009, 19:17
Не съм против секса преди пълнолетие, по простата причина, че аз почнах да го практикувам преди да съм навършила 18 години и с ръка на сърце мога да кажа, че избрах най-точния човек за първия ми път, човека, когото наистина обичах :!:
Това кога е подходящо човек да почне да води сексуален живот е нещо, което е строго индивидуално. Има хора, които на 16 години са достатъчно пораснали, осъзнали се, намерили са подходящ човек, с когото да споделят нещо толкова лично и спомен, който остава завинаги.
Има хора, които не са готови, но се водят по акъла на другите и правят секс без желание, без чувства, а често пъти и без предпазни средства..

Bubbly
03-19-2009, 17:54
На 14 малко момичета знаят какво е любов и имат нужда от секс. Иначе не ми пука особено дали го правят или не. Нека се чувстват големи и значими, щом нямaт с какво друго да се занимават. :lol: Детска радост, шарени бонбонки. :roll:

intotheblue
03-19-2009, 18:11
За!Всеки прави секс когато му се прави и в това нямо лошо.Все пак трубва да се спазва мурал и е добре да го правиш над 15 години.

natity91
03-19-2009, 18:14
i az mislq 4e ne e redno na 13-14 god.. mn krehka i ranna vyzrast za tova. Az napravih 18 i o6te sym devstvena no tova nqma zna4enie. Ne zna4i 4e ne sym interesna ili stoinosten 4ovek.. kogato mu doide vremeto.. a to opredeleno ne e v "detskata gradina" :lol:

YourBossy
03-19-2009, 19:01
Според мен този въпрос е изтъркан до безубразие , но все пак ето какво мисля аз:

Не съм против секса преди 18г. , аз съм против това , хора които нямат психическа зрялост да го правят... А при какви години достига такава зрялост ... Може да не достигне въобще ;)

Вие кажете какво мислите ;

ADOW
03-20-2009, 23:22
Присъединявам се към "пенсиорнерския клуб". Абсолютно против секса преи 18. От където и да се погледне не е полезно за физиологичното и психичното развитието на един човек. Тази "мода" както я наричате води до деградация и тотален крах на обществото. Замислете се, че щом преди много се е държало на това значи е имало защо. Хората преди нас не са били глупави( между другото да си информиран не те прави умен, а знаещ). За да се аргументирам давам следния линк, който е в подписа ми, защото не можах да сложа линк в коментара си. От него могат да се извадят много изводи.

Ivanna99
03-20-2009, 23:49
Kakto mnogo drugi predi men spomenaha..Vuprosut ne e do vuzrastta,a do choveka!Ima izklucheniq,koito bivat sudeni samo na baza tova,che sa bili ili sa na po 13,14,a vsushtnost sa mnogo nadrasnali svoqta vuzrast po edna ili druga prichina!Kato cqlo da-predi 15 ne e redno i mnozinstvoto bi trqbvalo da se lishava ot "kopirane na priqtelkata,koqto go e napravila",no az samata bqh na 14,kogato go napravih smeq da tvurdq,che znaeh kakvo pravq i si davah smetka kakva otgovornost e,che tova e golqma krachka,koqto malko ili mn ostavq detstvoto i povurhnostnite detski igri zad gurba mi,che kusam vruzkata s detstvoto si..Chestno kazano obstoqtelstvata se stekoha taka,che az ne bqh napulno sigurna,che sum gotova,ne bqh sigurna dali bih mogla na tazi vuzrast da se spravq s podobna otgovornost vupreki,che znaeh,sum nadrasnala moq nabor,no bqh sigurna v choveka i che tochno s nego iskam da bude,tochno na nego da go podarq i che toi nqma da me razocharova i taka i napravih!D o skoro bqh sus tozi chovek i DA-ne sujelqvam za nishto edinstvenoto,za koeto me e qd e moje bi formalnoto spomenavane na godinite(tova,che trqbva da kazvam 14 godishna)!Misulta mi e,che opredeleno ima hora,koito sa naqsno sus sebe si bilo na 14,bilo na 15 godini i ne mojem da sudim tqh,zaradi tova,che povecheto na tqhnata vuzrast sa bezmozuchni sushtestva :)

afterforever
03-20-2009, 23:54
Аз пък се радвам, че темата е ".. преди пълнолетие", а не "... преди малолетие"... :? :?

metalcheto
03-21-2009, 07:02
Сексоалния живот на хората. Tрябва да е, когато организма и на двата партньора е развит на 100% и когато са сигурни в себе си за всеки гаф които може да се получи - да са подготвени физически и психически.

parvo se ogramoti malko i togava pishi. :-x

djobnogadje
03-21-2009, 09:20
Аз лично съм против.Мнението ми е ,че когато човек порасне (във всякакъв смисъл) той мисли по-трезво,взима по-разумни решения,като по този начин не позволява да бъде излъган.Едно малко момиче може по-лесно да бъде излъгано и да се поддаде по-лесно на емоциите,но все пак си е до акъл.Аз не смятам да избързвам в това отношение,за всичко си има време и вярвам ,че и моят момент ще настъпи,но не сега.

i osven tova kolkoto si po ozrql za tova tolkova po golqmo udovolstvie 6te izpita6 ot sexa :)

flower123
03-21-2009, 18:23
само искам да отбележа как повечето са против да се прави секс преди 15,но не и преди 18...забележете падането на границите..преди време 18,сега повечето мислят ,че е нормално на 15..какво ще стане след няколко години?ще се е****е без да имате цикъл..

tArIkAt
03-21-2009, 19:38
Не се бях загледал добре в заглавието и прочетох:"За или против секса преди пълнолуние" :razz: :razz: :razz: И се зачудих,ква е тая тема :D

TheBeliever
03-21-2009, 19:40
само искам да отбележа как повечето са против да се прави секс преди 15,но не и преди 18...забележете падането на границите..преди време 18,сега повечето мислят ,че е нормално на 15..какво ще стане след няколко години?ще се е****е без да имате цикъл..

Не съм съгласна, че преди за нормално се е приемало преди 18. Ако се замислите нашите баби и дядовци са се женели на много ранна възраст и следователно сексуалните отношения са били в реда на нещата. Но границата действително пада. В последните години 12-13 годишните хлапета се прое**ха, не ми се мисли следващите поколения как ще са.

Vampire01
03-21-2009, 20:00
еми в днешно време и преди пълнолетие го правят 100 % сигурен

но щом се обичат младите нека се земат :D :D

Viche
03-21-2009, 20:40
Аз съм за.Не виждам проблем ако си достатъчно образован по темата и си готов да го направиш..

NATAS
03-21-2009, 20:49
Ако си турбо - гъзе се шибаш, когато се шибат сички останали/когато е модно. Ако си грозен аутсайдер се шибаш, когато някой/нещо ти пусне. Ако си грозен аутсайдер с пари се шибаш когато/каквото си поискаш. Ако си мангал даже имаш и деца на 7. Ако чакаш да си в подходящата възраст/психически,физически зрял може да шибаш когато станеш и на 120. Шибането е хубаво нещо, но е дразнещо някви пенсионери на по 15 - 17 години да казват че не трябва да се прави секс преди 18 - 21 години, също е дразнещо някви модни дебили на по 12-14 да се хвалят че се ебат всяка вечер като мангали. На никой не му пука на колко години се шибате/сте се шибали/не трябва да се шибате!

CristianoRonaldo
03-21-2009, 20:51
еми в днешно време и преди пълнолетие го правят 100 % сигурен

но щом се обичат младите нека се земат :D :D
+1 :D тия земат се наебат :lol: :grin: :lol: :D :D :razz:

Vampire01
03-21-2009, 20:56
Vampire01 написа:
еми в днешно време и преди пълнолетие го правят 100 % сигурен

но щом се обичат младите нека се земат Very Happy Very Happy

+1 Very Happy тия земат се наебат Laughing Very Happy Laughing Very Happy Very Happy Razz

а недей така ако неискат xD :lol: :lol: кво насила тряя се ръкопляват :D:D

Jesus
03-21-2009, 21:02
Против, ако докажат че е вредно като станеш пълнолетен да си девствен тогава ще стана ЗА

GreenManalishi
03-21-2009, 22:44
Protiv.
Ima hora, koito naistina zapochvat da izpitvat vlecheniq i tova pri nqkoi se sluchva predi 18...
Tezi, koito se ebat na 13 za gazariq, da mi go lapnat...
It's so simple

ADOW
03-22-2009, 09:50
Ми да се шибат тогава като не е проблем. Нека станем като циганите, които толлкова ненавиждаме.

guinessgirl
03-22-2009, 09:57
истинските циганки не правят секс преди да се оженят.
а те на 12 рядко се женят :-o

за,разбира се.

Sebastianek
03-22-2009, 10:15
за мен не е нормално да се прави секс преди наистина да се разбере за какво става въпрос, тоест 16-17+

antonia93
04-20-2009, 14:05
Аз лично съм против.Мнението ми е ,че когато човек порасне (във всякакъв смисъл) той мисли по-трезво,взима по-разумни решения,като по този начин не позволява да бъде излъган.Едно малко момиче може по-лесно да бъде излъгано и да се поддаде по-лесно на емоциите,но все пак си е до акъл.Аз не смятам да избързвам в това отношение,за всичко си има време и вярвам ,че и моят момент ще настъпи,но не сега.

PainMonopoly
04-20-2009, 14:15
Против правенето на секс от неграмотници, независимо на колко са.

noobed
04-20-2009, 14:59
ОМФГ ..... нямам думи .... ест че "ЗА!!!!"
1) полезно е
2) всеки има нужда
3) повтарям предишните 2! :Д
така емии явно родителите ви ... съкват? : О
аз съм на 17 аа наще още на 16 ми казаха да си правя кефа само и само да се пазя :Д

Extremescream
04-20-2009, 15:01
Има и такива,който на 14-15 си знаят за болести и всичко,имат сексуална култура и МОЗЪК в главата.Но (голяяяяяяямо Но),това са изключения.Някой беше писал,че на тези на възраст 14-18 ще са За секса преди пълнолетие.Аз съм си за,все пак н 16-17 е нормално.Но съм твърдо против 14-15 годишни да се таковат като невидели.По новините се виждат някакви как на 13 раждат.Хубаво,цигани са.Ама колко време ще мине докато и българчетата започнат така?(липса на по-точна дума от българчета).Ако си мислим,че с поне 5те теми на седмица 'Бременна ли съм?' е страшно,опитайте пак.Колко ли идиотчета има из страната,дето не пускат такива теми,а правят същите глупости?
Нямам за цел да обидя когото и да е,обаче (лично мнение):
Деца,мастурбираите си,гледаите си порно и се забавляваите по друг начин.Цял живот ще правите секс,защо от толкова рано сте почнали?

Biskfitka
04-20-2009, 16:02
За...ако имаш познания в секса....И не е вярно,че 13-14 годишните са необразовани в тая област.Има една малка част (за съжаление много малка),която е образована.Аз например никога не бих пуснала тема..''правих свирка,бременна ли съм''...имам достатъчно мозък за да си задавам такива глупави в-си... :o
И с тия теми нищо не може да се постигне.Всеки си има живот и отговаря сам за постъпките си!

wilks
04-20-2009, 18:53
твърдо само след СТОлетие :razz:
другото е грях :-D

Punisherrr
04-20-2009, 19:02
Против правенето на секс от неграмотници, независимо на колко са.

Най-точно казано!

Boyd
04-20-2009, 19:05
Пълнолетието не определя абсолютно нищо. Ще дам пример за момче на 14 години, което е много по-отговорно отколкото тип на 29 години. Няма значение на колко си, за да бъдеш отговорен. Когато ти дойде на главата да правиш секс, особено ако се хванеш с някоя какичка, ще си правиш сметка. Родителите ти трябва да ти наливат в главата какво трябва и какво не да правиш!
Аз лично мисля, че човек има ли акъл в главата да се пази, може да прави секс. Било това на 14 или на 24.

kitty9410
04-20-2009, 22:36
Има и такива,който на 14-15 си знаят за болести и всичко,имат сексуална култура и МОЗЪК в главата.Но (голяяяяяяямо Но),това са изключения.Някой беше писал,че на тези на възраст 14-18 ще са За секса преди пълнолетие.Аз съм си за,все пак н 16-17 е нормално.Но съм твърдо против 14-15 годишни да се таковат като невидели.По новините се виждат някакви как на 13 раждат.Хубаво,цигани са.Ама колко време ще мине докато и българчетата започнат така?(липса на по-точна дума от българчета).Ако си мислим,че с поне 5те теми на седмица 'Бременна ли съм?' е страшно,опитайте пак.Колко ли идиотчета има из страната,дето не пускат такива теми,а правят същите глупости?
Нямам за цел да обидя когото и да е,обаче (лично мнение):
Деца,мастурбираите си,гледаите си порно и се забавляваите по друг начин.Цял живот ще правите секс,защо от толкова рано сте почнали?

+1 :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-22-2009, 03:33
Има и такива,който на 14-15 си знаят за болести и всичко,имат сексуална култура и МОЗЪК в главата.Но (голяяяяяяямо Но),това са изключения.Някой беше писал,че на тези на възраст 14-18 ще са За секса преди пълнолетие.Аз съм си за,все пак н 16-17 е нормално.Но съм твърдо против 14-15 годишни да се таковат като невидели.По новините се виждат някакви как на 13 раждат.Хубаво,цигани са.Ама колко време ще мине докато и българчетата започнат така?(липса на по-точна дума от българчета).Ако си мислим,че с поне 5те теми на седмица 'Бременна ли съм?' е страшно,опитайте пак.Колко ли идиотчета има из страната,дето не пускат такива теми,а правят същите глупости?
Нямам за цел да обидя когото и да е,обаче (лично мнение):
Деца,мастурбираите си,гледаите си порно и се забавляваите по друг начин.Цял живот ще правите секс,защо от толкова рано сте почнали?

+1 :)
+1 ;)

Henn
04-22-2009, 13:44
Против правенето на секс от неграмотници, независимо на колко са.

Най-точно казано!
+1

smileforyou12
04-22-2009, 14:41
важното е да е с желание и да се пазите

1000RR
04-22-2009, 17:00
протифф :booooomb:

eXpl0d3
04-22-2009, 17:01
За!!!

4upi
04-22-2009, 17:08
хахах А къде отиде първата брачна нощ :-D :D ЗА

Magic_Girl
05-01-2009, 20:29
За или против секса преди 17-18?Защо? Pove4eto go pravqt predi 18 kakto i az taka 4e...nz...za men be6e hybavo da se otrakam ot malka, za6toto posle 6te ti trqbva opit, a za da ima opit trqbva praktika :)
Защо родителите ни поставят тази граница и се страхуват за нас? Te purvo mislqt za bolestite i 4e sme mnooogo malko za takiva ne6ta.
Всъщност толкова ли е лошо да на тази крехка(ако мога така да се изразя) вързаст да не си девствен? По мое мнение секса е една голяма отговорност и способен ли е толкова млад човек да я поеме?(а заедно с нея и евентуланите последствия) Otgovornost e, ako ne se pazi6. Ina4e nqma lo6o da go pravi6, sled kato si pomislil za posledstviqta.
И според вас дали какви трябва да са отношенията(интимните) в 1 връзка на днешните тийнове? Pri pove4eto na 15-16 godini nqma lubov, a pribli4ane. Da ne govorim za sexa mejdy tqh..pulna skrub. Ako iska6 da nay4i6 ne6to hvani si po-golqm/a ot teb :)