PDA

View Full Version : Проблем - цигари



MrUndaztood
03-17-2009, 14:35
Ей хора,значи всички мои познати пушат.На 17 съм и никога не ми е повлиявало,както в последният 1 месец.Преместих се в друг град,супер як клас,само че всички до 1 пушат,90% от даскалото (буваклно) пушат и всичко смърди на цигари.Знам какви са вредите,до сега не съм пушил,димът ме отблъскваше супер много преди месеци и ме задушаваше ... а сега от 1 месец полудявам искам да изпуша. .. боже колко детинско звучи всичко тва мамка му
Та глупавият ми върпсо. Невъзможно е да се пристрастиш от 1 цигара или пък ако пушеш много рядко?!

Kukumqvka
03-17-2009, 14:47
на 17 аа :D стига бе мен аз от 13 годишна пуша :oops:
мдамм в началото беше рядко но после супер яко са зарибих :-D
ама внимавай :D да не се пристрашиш че вдигат цената на цигарите :lol:

MrUndaztood
03-17-2009, 14:52
Оххх абе да ти кажа хич не ми е смешно.Когато не ходя на даскало и няма цигарен дим около мен се чувствам супер,ама като всичко смърди ... боже откачам за 1 цигара ... просто не знам....а и до сега не съм пушил и хич не искам ... уфффф .... лапешки истории направо

Infinity
03-17-2009, 15:05
Ми,не че мисля,че това е най-доброто решение ама ако ще те отблъсне крайно от цигарите по-добре пробвай :(

MrUndaztood
03-17-2009, 15:07
Да,точно това си мисля тези дни дали да не направя ... утре ще направя този жалка стъпка :(

MrUndaztood
03-17-2009, 16:18
Току що си взех синя карелия,изпуших 1 и половина,супер адски се успокоих,не се отвратих,но не ми и хареса толкова много...не знам направоо...май ще пробвам да се залъгвам като без да гълтам дима,щото явно тва е горе в тъпата ми глава .... :booooomb:

Diggity
03-17-2009, 16:33
Току що си взех синя карелия,изпуших 1 и половина,супер адски се успокоих,не се отвратих,но не ми и хареса толкова много...не знам направоо...май ще пробвам да се залъгвам като без да гълтам дима,щото явно тва е горе в тъпата ми глава .... :booooomb:

Пич, или гълтай дима, или въобще недей се прави на гъзар. Ако не гълташ дима възможността да хванеш рак на зъбите е огромна! Пуша от 2-3 години и сега съм ги намалил, карам с по 3-4 цигари на ден, като се има в предвид това, че вдигнаха и цените. Въобще не ги почвай, че после няма да можеш да ги спреш!

XceSS
03-17-2009, 16:39
Значи гледай сега, първо ще ти кажа, че това че другите пушат, не е причина, за да почнеш цигарите. това едно време ми го викаха нашите...не ги послушах и сега давам по 24 лв. на седмица за цигари.Друг е въпроса, че нашите ми дават по 40 лв. на седмица...Другото дето викаш, че от 1 цигара не се пристрастяваш...Ами не е така.Един път опиташ ли и ти хареса, просто нема спиране.

therocky
03-17-2009, 16:44
Току що си взех синя карелия,изпуших 1 и половина,супер адски се успокоих,не се отвратих,но не ми и хареса толкова много...не знам направоо...май ще пробвам да се залъгвам като без да гълтам дима,щото явно тва е горе в тъпата ми глава .... :booooomb:

Пич, или гълтай дима, или въобще недей се прави на гъзар. Ако не гълташ дима възможността да хванеш рак на зъбите е огромна! Пуша от 2-3 години и сега съм ги намалил, карам с по 3-4 цигари на ден, като се има в предвид това, че вдигнаха и цените. Въобще не ги почвай, че после няма да можеш да ги спреш!

Мисля, че не е рак на зъбите, а рак на устната кухина!

MrUndaztood
03-17-2009, 16:45
Не бе хич не е за гъзарията или квото е там.Просто започва да ме дразни самият дим и все едно имам нужда от него.Просто където и да и да смърди на цигари,антрето,стаите,всич и около мен,кенфите,двора ... всичко мамка му!Знам че всичо това е там в главата.

Biskfitka
03-17-2009, 18:20
Да,найстина,ако веднъж опиташ и ти хареса няма да се откажеш (не,че не можеш де).Щото и аз от любопитство си купих една цигара и ми хареса.Сега съжалявам ама... :? Е поне минах от шарена на синя Карелия...
Но не пуши,защото и другите го правят....а иначе те разбирам. И на мен не ми се пуши кат съм сама у нас,но като видя някой,че пуши и ми мирише на цигари иии..... :x

MrUndaztood
03-17-2009, 18:31
И на мен не ми се пуши кат съм сама у нас,но като видя някой,че пуши и ми мирише на цигари иии..... :x


Точно.Но пък като се замисля 17 години съм изкарал без цигари,не съм пропушил както масово се прави на 10-13,ще изкарам още 2 годинки в даскало

Kukumqvka
03-17-2009, 18:46
така си е .. щом 17 години си търпял и все пак тва да пушиш е ужасен навик . мамка му за кво пуша :?

Rofl4e
03-17-2009, 20:56
няма смисъл да започваш да се тровиш защото всички пушат.. :) пък и на 17 си.. толкова мн време си издържал не деи се лъжи няма смисъл да си даваш парите за да се тровиш.. по добре изяж един дюнер от колкото една кутия цигари

KomarTerorist
03-17-2009, 21:43
Не се зарибявай.То така се почва "една цигара,рядко,няма да го гълтам дима" после "Майка му да е*а каде са ми цигарите ?!? " :D .Прояви воля и не почвай.Казвам ти чесно нямаш идея как ще си съсипеш живота. Баща ми пуши и вижам ефекта върху него.НЕ ИСКАШ ТОВА !!! Направо си е страшно.Парите за цигари са дребна работа,но здраве с пари не се копува. :) :) :) Не се притеснявай че ти се пуши.Просто не си мисли постоянно колко искаш една цигара.Здрава психика,здрав акъл,здраво тяло.

plmn
03-17-2009, 22:00
Току що си взех синя карелия,изпуших 1 и половина,супер адски се успокоих,не се отвратих,но не ми и хареса толкова много...не знам направоо...май ще пробвам да се залъгвам като без да гълтам дима,щото явно тва е горе в тъпата ми глава .... :booooomb:

Пич, или гълтай дима, или въобще недей се прави на гъзар. Ако не гълташ дима възможността да хванеш рак на зъбите е огромна! Пуша от 2-3 години и сега съм ги намалил, карам с по 3-4 цигари на ден, като се има в предвид това, че вдигнаха и цените. Въобще не ги почвай, че после няма да можеш да ги спреш!

ако не гълта хваща рак на зъбите/устната кухина
ако гълта хваща рак на белите дробове и всичко преди тях и покрай тях
изберете си :-)

LittleDude
03-18-2009, 07:31
За да се пристрастиш към никотина, тряя пушиш през 2 часа, в продължение на няколко дни. Иначе ако чат пат палиш понякога, нищо няма да ти стане. :-D

ferruN
03-18-2009, 07:39
Е аз да се похваля вече 19 години съм обграден от цигари , дим марихуана и други ... а съм пушил само месец и след като осъзнах че давам пари а не получавам нищо (освен дим) ... се отказах ако искате да ги откажете ... не ви трябват лепенки някви миризливи дъвки някви уреди електрони цигарки ами просто ВОЛЯ

Поне аз така мисля :) 8)

mim4ety_sara
03-18-2009, 17:44
Аз така за гъзария пред човека,който харесваХ запалих цигара и от там.. С приятелки си купуваме,няколко вече не искат да идват с нас ,но аз не, ще пуша! И то Горна джумая,нито гълтам,но е рано и мога да ги спра нз и аз какво да правя... :( А като пуша 2-3 цигари на ден и не гълтам,какво ще ми стане.. 8-) Още един въпрос,колко време трябва да пушиш за да имаш рак на устната кухина!?!

bobo_kaulitz
03-21-2009, 10:24
всичко се почва от една цигара после ае две, три.. и като се усетиш вече праскаш поо кутия на ден :D

pam1
03-21-2009, 10:27
аз преди години научих целия ми клас да пуши и до ден днешен те пушат а аз НЕ :-D дръпни си веднъж да видиш колко е ОТВРАТИТЕЛНО :o

nefchi_bs
03-21-2009, 18:39
От 1 цигара нищо няма да ти стане,опитай щом толкова искаш,но спри до там..Просто не си заслужава и парите и времети и всичко...

nefchi_bs
03-21-2009, 18:42
Аз така за гъзария пред човека,който харесваХ запалих цигара и от там.. С приятелки си купуваме,няколко вече не искат да идват с нас ,но аз не, ще пуша! И то Горна джумая,нито гълтам,но е рано и мога да ги спра нз и аз какво да правя... :( А като пуша 2-3 цигари на ден и не гълтам,какво ще ми стане.. 8-) Още един въпрос,колко време трябва да пушиш за да имаш рак на устната кухина!?!

Хах..Много глупаво постъпваш и като пушиш какво?Поне да пишеше а ти и това не правиш..Само си даваш парите и се тровиш,по-добре ги спри вече не е толкова модерно,аз съм пристрастен пушач и знам за какво става въпрос..

coteto
03-21-2009, 20:32
аз пък пуша само 1 най много 2 цигари то с кафето.само тогава ми се пуши.
купувала съм си цяла кутия и съм искарвала с нея към 20 дена горе долу.
а и по всяко време мога да спра тази 1-2 цигари.
но не всички са така.
чудя се на мои съученици как пуша през 45 мин във всяко междучасие и не мога да си го обясня амаа.......

tItEufFf
03-22-2009, 07:09
Просто кажи НЕ

Миналата година обичах да си запалвам цигарки с приятелки, случвало ми се е да изпушвам по цяла кутия на ден (никога не съм била пасивна пушачка).
Тази година смених обстановката изцяло и си казах, че няма да пуша дори и другите да пушат. Гледат ме като идиотка (като кажа че не пуша), предлагат ми, но аз винаги казвам НЕ. Отивам да им правя компания, защото обожавам дима от цигари (да, знам тъпо е, но ми харесва аромата), но винаги отказвам. Да, не мислиш, че не ми се иска. Иска ми се..много. Не знам защо. Не съм пристрастена, никога не съм била. Но искам. И все пак казвам не..

Изборът е твой. Ако не искаш да пушиш, просто казваш, че не искаш. Ако пък искаш, никой не може да ти помогне.

MrUndaztood
03-22-2009, 20:27
Просто кажи НЕ

Миналата година обичах да си запалвам цигарки с приятелки, случвало ми се е да изпушвам по цяла кутия на ден (никога не съм била пасивна пушачка).
Тази година смених обстановката изцяло и си казах, че няма да пуша дори и другите да пушат. Гледат ме като идиотка (като кажа че не пуша), предлагат ми, но аз винаги казвам НЕ. Отивам да им правя компания, защото обожавам дима от цигари (да, знам тъпо е, но ми харесва аромата), но винаги отказвам. Да, не мислиш, че не ми се иска. Иска ми се..много. Не знам защо. Не съм пристрастена, никога не съм била. Но искам. И все пак казвам не..

Изборът е твой. Ако не искаш да пушиш, просто казваш, че не искаш. Ако пък искаш, никой не може да ти помогне.

Така е,до сега съм изпушил 5,през ден по 1.Но утре изхвърлям или пък ще дам кутията на някой,който пуши.Тенкс.

HipHopBlond
03-23-2009, 19:40
Те хората се мъчат да ги спрът, тя се чуди дали да ги почва...

JiiaQii
04-12-2009, 07:01
Ей хора,значи всички мои познати пушат.На 17 съм и никога не ми е повлиявало,както в последният 1 месец.Преместих се в друг град,супер як клас,само че всички до 1 пушат,90% от даскалото (буваклно) пушат и всичко смърди на цигари.Знам какви са вредите,до сега не съм пушил,димът ме отблъскваше супер много преди месеци и ме задушаваше ... а сега от 1 месец полудявам искам да изпуша. .. боже колко детинско звучи всичко тва мамка му
Та глупавият ми върпсо. Невъзможно е да се пристрастиш от 1 цигара или пък ако пушеш много рядко?!

ем то дали го пушиш ти дали някой ти пуши насреща е ПОЧТИ същото :)