PDA

View Full Version : Класирани за национална олимпиада по руски език в Плевен



MostHated
03-17-2009, 16:02
има ли такива ?

Alcoholocaust
03-17-2009, 19:23
Гъмжи от такива рускоговорящи индивиди, особено в Плевен. Пълно е. :razz:

MostHated
03-17-2009, 19:26
Гъмжи от такива рускоговорящи индивиди, особено в Плевен. Пълно е. :razz:

много ли са?

zloto
03-17-2009, 19:27
Не съм класирана, не съм и участвала, ама е мега тъпо да правят олимпиадите на някакви забутани места. То е ясно, че от Плевен са класирани 2-3 човека, а от София 20 примерно. И затова ще разкарват 20 човека до някъде си, вместо двама човека до София или Пловдив например. Другия път може в някое село да я направят тази олимпиада :-o

MostHated
03-17-2009, 19:29
миналата година в Шумен беше :? не ми хареса никак

InnchetO
03-18-2009, 11:10
едно момиче от моя клас :)

*госпожата даже днеска ме Овика отново, че не съм ходила :D

MostHated
03-18-2009, 14:40
абе от плевен ще са доста хора... 100% съм сигурен, както и 1то място ще вземе някой от Плевен, и това ми е ясно

zloto
03-18-2009, 14:46
Как пък реши, че точно някой от Плевен ще вземе първо място :О
И че ще са доста хора?
На миналия кръг се бяха класирали 7-8 човека от моя клас, без почти да има такива на границата, всички си бяха с много висок брой точки.
А между другото излезли ли са резултатите? Защото олимпиадата беше в неделя.

afterforever
03-18-2009, 16:04
Не съм класирана, не съм и участвала, ама е мега тъпо да правят олимпиадите на някакви забутани места. То е ясно, че от Плевен са класирани 2-3 човека, а от София 20 примерно. И затова ще разкарват 20 човека до някъде си, вместо двама човека до София или Пловдив например. Другия път може в някое село да я направят тази олимпиада :-o

Ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ ъъъъъъъъъъъ?!?! София също е забутано място, хайде да правим олимпиади по руски само в Москва и Петербург? Искаш ли? Бахти изпитите мозъци...

zloto
03-18-2009, 16:15
София е столица, нормално е да има олимпиада там. Също и в Пловдив и Варна например. Но вместо това те ще разкарват твойно или тройно повече хора до Плевен. Всъщност най-добрия вариант е олимпиадата да е в електронен вариант, в изпитна зала с компютри, но уви, няма да се сетят да направят такова нещо скоро. Който има пари си плаща влака за Плевен, пък който няма - кучета го яли. Гадно, но факт.

InnchetO
03-18-2009, 16:20
Не съм класирана, не съм и участвала, ама е мега тъпо да правят олимпиадите на някакви забутани места. То е ясно, че от Плевен са класирани 2-3 човека, а от София 20 примерно. И затова ще разкарват 20 човека до някъде си, вместо двама човека до София или Пловдив например. Другия път може в някое село да я направят тази олимпиада :-o

Чшш леко софиЯЯ ;]
Някой да е тръгнал да обижда София? НЕ! А тогава защо се заяждаш? Не си се класирала а? хмм.. Жалко :(
Яко щеше да е да дойдеш в Плевен да си изразиш мнението :)

ПП. От Плевен са повече от 20 класираните, а от София? _ | _
ЕДИТ: Става въпрос само от езиковата гимназия..

Айде ходи сЕ гръмни ;]

InnchetO
03-18-2009, 16:24
София е столица, нормално е да има олимпиада там. Също и в Пловдив и Варна например. Но вместо това те ще разкарват твойно или тройно повече хора до Плевен. Всъщност най-добрия вариант е олимпиадата да е в електронен вариант, в изпитна зала с компютри, но уви, няма да се сетят да направят такова нещо скоро. Който има пари си плаща влака за Плевен, пък който няма - кучета го яли. Гадно, но факт.

Че то по тая логика трябва да няма България ми да има СОфия ??
хмм.. добро мислене :) Обади се на Първанов- ще хареса идеята :)

ПП. БОЛЕЗНЕНО тъпа си :)

zloto
03-18-2009, 16:28
Нищо против Плевен, спокойно. Никой не искам да засегна, просто се чудя защо разкарват хората? Не е само влак, ами и спане в хотел (освен, ако не тръгнат в 5 сутринта, но се съмнявам). В София има повече руски паралеки. Факт. Следователно ще има и повече класирали се.
Ама кога излязоха резултатите, че преброи 20 човека от Плевен? Олимпиадата беше в неделя :?

InnchetO
03-18-2009, 16:38
Нищо против Плевен, спокойно. Никой не искам да засегна, просто се чудя защо разкарват хората? Не е само влак, ами и спане в хотел (освен, ако не тръгнат в 5 сутринта, но се съмнявам). В София има повече руски паралеки. Факт. Следователно ще има и повече класирали се.
Ама кога излязоха резултатите, че преброи 20 човека от Плевен? Олимпиадата беше в неделя :?
20 от ЕЗИКОВАТА.
Ии госпожата по руски знае системата за преброяване и учениците са преброили точките. :)
Горе долу 20 трябва да са.. едно нагоре едно надолу :)

flower133
03-30-2009, 12:57
Не съм сигурна, но доколкото видях за националния кръг от Плевен има класирани четирима... :) :) :) 8)

Joc
03-30-2009, 19:53
в Плевен сте шмекери...
и кфи ми ги измислиха тая година плевенчаи...? Да се слуша не 1 текст а 4 текста... пффф :x :-x

Joc
03-30-2009, 20:14
значи и аз... няма да съм 1ви , ама няма и последен :D

Joc
03-30-2009, 20:43
мен все ме дърпат да ходя на некфи състезания, олимпиади, помня
даже в София 1 път бях, за да изиграя в 1 сценка Левски... не съм кой знае къв актьор ама...


а ти що не се яви пък? :D

Bianca
04-01-2009, 11:21
А някой, класирал се за националната олимпиада по Английски език в Русе? :(

alexandra00
04-03-2009, 21:28
мразяяяяяяяя ТОВАААААА как може да съм толкова тъпа?? класирах се, но напразно, исках да ходя в москва, но уви вси4ко нпразно!!! е поне успях! 133 СОУ е мн яко!