PDA

View Full Version : Какво да направя ..?



ifkataAa
03-17-2009, 16:05
Преди почти два месеца с гаджето ми скъсахме.Чувствата ми към него бяха много силни и ми беше много трудно след раздялата ни.По някакъв начин се вдигнах на крака и продължих напред.Някой от приятелите ми ме изоставиха а други бяха неотлъчно до мен.Лъжех всички, че ми е все тая как е той, но истината беше, че още го обичах.А и как бих могла да го забравя ? Та нали всичко беше започнало преди 4 години :( И така с фалшивите усмивки до преди седмица.Тези дни съм истински щастлива и причината за това е едно ново момче .. едно ново начало.С въпросното момче се познаваме от година.Тогава се бяхме скарали нещо и не бяхме поддържали връзка до преди 2-3 месеца.Започнахме да си пишем, но отново се скарахме :D Онзи ден съвсем случайно започнахме да си пишем в impulse за един мач.Същия ден въпросното момче имаше мач срещу бифшия ми.И така започнахме разговор, аз го отблокирах от скайп и там започнахме да си пишем.Така цяла вечер .. на следващата продължихме.С дните разбрах, че харесвам това момче.До тук всичко е добре, но проблема е в характера му.От различни градове сме и в неговото даскало сички мацки му се хвърлят."Най-вървежен" .. Попринцип съм много отворен човек, но от това момче ме е срам ужасно много.И аз самата незнам защо, но просто губя ума и дума .. Искам да стане нещо между нас, но незнам как да подходя.Снощи му казах, че имам чувства към него и не изчаках да ми отговори.. просто излязах извън линия.Беше глупава поостъпка.Трябваше да му кажа всичко в лицето, но просто .. една отчаяна стъпка с която или ще го спечеля или ще го загубя.Благодаря на всички които прочетаха това до края.Просто исках да споделя с някого, терзанията си :)

sweet_sorcerer
03-17-2009, 16:30
Ами добре си направила, че си му казала.Така поне ще знаеш имаш ли шанс или не.А колко са далече градовете ви един от друг - в сми ще имате ли възможност да се виждате по-често и т.н. А за това какво можеш да направиш - ти си направила вече първата стъпка (макар и по скайп) и сега е негов ред.Любовта е танц за двама :wink: :wink: :wink:

FreeSpirit
03-17-2009, 16:31
Ще е хубаво да разбереш какво мисли той, не само да се чудиш и да се терзаеш ;)

ifkataAa
03-17-2009, 16:33
Ами градовете ни са на 8 км разтояние.Ще имаме възожност да се виждаме, но няма да е много често, да кажем 2 пъти седмично, понеже той тренира футбол, а аз си имам мои проблеми и няма да може да се виждаме всеки ден :(

sweet_sorcerer
03-17-2009, 16:36
Ами то да ти кажа да не се виждате всеки ден понякога е по-интересно - тъкмо няма да си омръзнете :) Кажи като ти отговори той какво чувства, и успех от мен! :-)

ifkataAa
03-17-2009, 16:50
Ами за сега нищо не ми е казал, но днес са говорили с братовчед ми.Те са от един град, учат в едно даскало и са добри приятели.Въпросното момче започнало да говори на братовчед ми за мен и да му обяснява някакви работи от които тъпака не разбрал нищо, защото момчето което харесвам се притеснявало какво ще си помисля и говорило заплетено.Карал братовчед ми да ми се обади, обаче той е тъп иии не ми звънна .. :D Сега ми вика, че приятела му също имал чувства към мен, обаче незнам да му вярвам ли ..

sweet_sorcerer
03-17-2009, 19:24
Ами.........според мен най-добре си говори с момчето.НАли ги знаеш какви са мъжете - едно им казват, те друго разбират.Обаче според мен те харесва! :)

mitkom89
03-17-2009, 20:36
Направи ми ракета, с която да излетя от земята и да не ви гледам глупавите теми по цял ден...

sweet_sorcerer
03-18-2009, 10:39
Направи ми ракета, с която да излетя от земята и да не ви гледам глупавите теми по цял ден...
Направи му и пистолет да ни отърве от умните му коментари.... :)