PDA

View Full Version : За завършването...



XceSS
03-17-2009, 16:32
Кво става подготвяте ли се за завършването?
Избрахте ли костюм/рокля за бала?
Почнахте ли да учите за матурите?
Специално аз изобщо нямам чуствово, че ще завършвам.Утре ще ходя за костюм, а за матурите, ще му мисля към 10-15.04

Boyd
03-18-2009, 13:27
За матури няма да пипна нищо. Костюм съм си купил. Радвам се, че ще завърша, за да спра да гледам кретените от класа си, но не се радвам, защото няма да има даскало повече.

Loshotia
03-18-2009, 13:38
Покрай подготовката за изпитите в СУ нямам време да мисля за завършването. Рокля имам поне. А балът ми се вижда все едно е след година. За матурите не се готвя, защото уча за изпит по литература и подготовката ми се припокрива. Втората ми матура ще е по история, с която също ще кандидатствам. Но като цяло миналогодишните матури са унизително лесни.

TheSadGirl
03-18-2009, 14:40
купих ис рокля преди 1 седмица :grin: уча за КС най- вече в момента, защото на 4 и 5 са ми предварителните във Варна и УНСС :( и на там съм си насочила усилията. Като минат почвам да мисля за матури и другите изпити, бала ми е най- малката грижа в момента :-o

afterforever
03-18-2009, 14:49
Аз "костюм" (разбирайте "дрехи, които ще облека, за да се покажа на бала си) още нямам, което си е притеснително. Уча уж за изпит в Се(л)У, шото само там ще кандидатствам и изпитът ми ще е само по 1 предмет. За матури още не съм седнал да уча... май по БЕЛ ще трябва малко, втората ми е по история, надали ще пипна нещо, дано имам 3. И те така...