PDA

View Full Version : ***такъв сутиен***



foreverr
03-17-2009, 16:32
Много се чудя дали да си взема такъв сутиен. http://www.podaruk.net/images/sex11.jpg
Чудя се, защото до сега не съм имала даже и мои приятелки не са имали да ми кажат дали са доволни.Е вие ако имате кажете доволни ли сте???

kapinka
03-17-2009, 16:34
Какъв ?

Black_Fyed_Peas
03-17-2009, 16:35
за какъв сутиен ства въпрос

BlueCat
03-17-2009, 16:36
Дай повече подробности, какво представлява "такъв сутиен"?

t1n4e7o
03-17-2009, 16:37
Ако постнеш една снимка няма да е зле :D

evalongoriq
03-17-2009, 16:40
да прекрасен сутиен много ми харесва :D виждам го да знаеш :D :D или го опиши или снимка сложи.ние от къде да знаем :D :D

foreverr
03-17-2009, 16:43
http://www.podaruk.net/images/sex11.jpg

Pepincetyy
03-17-2009, 16:43
Дай снимка

foreverr
03-17-2009, 16:44
http://www.podaruk.net/images/sex11.jpg Ето сори забравила сам да дам

Pepincetyy
03-17-2009, 16:45
А е не видях пика сори ... аз не съм виждала такива сутиени, но така като гледам май не са много удобни..

Jumbie483
03-17-2009, 16:46
ау ужас какво е това ?! :shock: :?
аз за нищо на света няма да си купя такова...нещо !
ако искаш такъв заради това, че няма презрамки, по-добре си сложи силиконови..,но това... :?

DisciplineAndOrder
03-17-2009, 16:54
аз си имам.

слагала съм го веднъж и честно казано,доста е удобно. :)

вземи си. ;)

PepElqShKaAa
03-17-2009, 16:55
майка ми имаше такъв..добре обаче след време той вече не можеше да се залепва .. така да се каже.. :D и не става за нищо :) но щом си решила купи си :)

Redo
03-17-2009, 17:04
Пълна глупост ! Като го махнеш ще остане разочаровано момчето, постави се на неговото място.

Redo
03-17-2009, 17:04
Пълна глупост ! Като го махнеш ще остане разочаровано момчето, постави се на неговото място.

billytalent
03-17-2009, 17:05
Момичета от моя клас мислят да си вземат за бала,но мен лично не ме кефи,а и ме е страх да не се отлепи :-D

kapinka
03-17-2009, 17:14
Аз имам, но го слагам супер рядко.. примерно на рокли с гол гръб или такива без презрамки, ако можеш да се сетиш, които са съвсем по тялото прилепени :P

deepinlove
03-17-2009, 17:14
Моят съвет е да не си взимаш, аз си взех за бала такъв защото не исках от роклята да ми се подават презрамки и други такива :D . След това съм си го слагала само веднъж и през цялото време имах чувството, че ще се отлепи.

sweetsunshine
03-17-2009, 17:20
Ами може да си купиш,но знай,че не е за ежедневна употреба и след всяко сваляне трябва да го измиваш със хладка вода и сапун,след това да го подсушиш и пак да го прибереш.
За рокли с гол гръб или някакъв по-изрязан потник става,но при топло време когато човек се поти повече имай в предвид,че от потта се поотлепя и от време на време трябва да го побутваш,че да не вземе да се отлепи 8-)
Аз лично нямам,но мисля да си купя един,за да изпробвам. :)

teenems
03-17-2009, 17:40
пфф ,никога не бих си купила такъв :o

Redo
03-17-2009, 17:55
Момичета, защо се комплексирате толкова от гърдите си.Не съм срещнал мъж който да не спи с жена само заради малките й гърди /!\

t1n4e7o
03-17-2009, 17:56
ау ужас какво е това ?! :shock: :?
аз за нищо на света няма да си купя такова...нещо !
ако искаш такъв заради това, че няма презрамки, по-добре си сложи силиконови..,но това... :?

foreverr
03-17-2009, 18:02
Момичета, защо се комплексирате толкова от гърдите си.Не съм срещнал мъж който да не спи с жена само заради малките й гърди /!\Пфффф тоя сутиен да не е да ти ги увеличи бее, аз не те разбирам.Той е просто зза да го носиш с какъвто си искаш потник, а не да носиш някъв потник с гол гръв и да ти се вижда отзад сутиена, или пък да носиш потник без сутиен и да ти висат циците и да е грозно. :razz: :razz: :razz: :-x

Undying
03-17-2009, 18:02
Такива силиконови подплънки си купуват предимно жени,които ще носято официални рокли,и не могат да сложат сутиен.Сега каквото и да ми кажете,една красива и официална рокля не може да се съчетае със силиконови презрамки,супер смешно и селско е (за мен лично).Другото което е,с тези подплънки могат да се носят дрехи с гол гръб без всякакви проблеми.
Самоте подплънки не са неудобни,удобни са си,но качествените са по-скъпи,и пак започват да се отлепват след 4-5 слагания.
Ако ти трябват за бала ти или някакъв друг официален повод-вземи си,но иначе не бих казала че са особено практични.

ThisIsMe
03-17-2009, 18:04
една приятелка има.Сутиенът прилепва изцяло за гърдите и няма нито рамки нито нищо.Защо ти е точно сега такъв сутиен? тези обикновено се носят през лятоото,за дане личат рамките или пък за специален повод :)

Redo
03-17-2009, 18:07
Пфффф тоя сутиен да не е да ти ги увеличи бее, аз не те разбирам.Той е просто зза да го носиш с какъвто си искаш потник, а не да носиш някъв потник с гол гръв и да ти се вижда отзад сутиена, или пък да носиш потник без сутиен и да ти висат циците и да е грозно. :razz: :razz: :razz: :-x
Аз знам за какво е и все пак с него гърдите ти придобиват друга форма и размер.Стига с офтопика! ;)

>...Redo...<

foreverr
03-17-2009, 18:10
една приятелка има.Сутиенът прилепва изцяло за гърдите и няма нито рамки нито нищо.Защо ти е точно сега такъв сутиен? тези обикновено се носят през лятоото,за дане личат рамките или пък за специален повод :)Еми на мене ми е за лятото, но сега просто питам. :)

mysterious93
03-17-2009, 18:34
Пфффф тоя сутиен да не е да ти ги увеличи бее, аз не те разбирам.Той е просто зза да го носиш с какъвто си искаш потник, а не да носиш някъв потник с гол гръв и да ти се вижда отзад сутиена, или пък да носиш потник без сутиен и да ти висат циците и да е грозно. :razz: :razz: :razz: :-x
Аз знам за какво е и все пак с него гърдите ти придобиват друга форма и размер.Стига с офтопика! ;)

>...Redo...<


emi to ako iska da ig pravi po golemi 6te si zeme po golqm sutien s debeli podplunki i 6te hvur4at cici na poraziq tui 4e..?i az mrazq ot potnika d ami hvur4at przramkii i polzvam silikonovi ama te kak ubivat :( i iskax i az takuv ama nito znam dali se prodavat iz magazinite, a i kakto se otlepqli i zatova se spiram da si kupq i produljavam sus neudobnite silikonovi prezramki :D

foreverr
03-17-2009, 18:40
Пфффф тоя сутиен да не е да ти ги увеличи бее, аз не те разбирам.Той е просто зза да го носиш с какъвто си искаш потник, а не да носиш някъв потник с гол гръв и да ти се вижда отзад сутиена, или пък да носиш потник без сутиен и да ти висат циците и да е грозно. :razz: :razz: :razz: :-x
Аз знам за какво е и все пак с него гърдите ти придобиват друга форма и размер.Стига с офтопика! ;)

>...Redo...<


emi to ako iska da ig pravi po golemi 6te si zeme po golqm sutien s debeli podplunki i 6te hvur4at cici na poraziq tui 4e..?i az mrazq ot potnika d ami hvur4at przramkii i polzvam silikonovi ama te kak ubivat :( i iskax i az takuv ama nito znam dali se prodavat iz magazinite, a i kakto se otlepqli i zatova se spiram da si kupq i produljavam sus neudobnite silikonovi prezramki :DВ по модерните и по скъпите магазини за белжо не може да не ги има.Аз съм гивиждала и са на цена 20 -30 лева.И мисля да си купя, но лятото, защото сега не ми трявба.

eple
03-17-2009, 18:47
пф изобщо пък не ми пука,че ми се вижда сутиена.
а и никога не нося силиконови презрамки,гадни са.
не си взимай.

Sissy90
03-17-2009, 18:50
Аз имам такъв сутиен. Може би не го слагам правилно, не знам, ама изобщо не стои.

KisSsSsSs
03-17-2009, 19:49
Оле.. това не е сутиен за всеки ден..
това са селиконови чашки, които се
носят при специални случаи, много
изрязана рокля и т.н.
Аз имах и седи УЖАСНО...

taNcheto93
03-17-2009, 20:45
И аз се чудех дали да си взема такъв сутиен, защото не искам да нося по изрязани потничета с обикновен сутиен. Имам един със силиконов гръб и силиконови презрамки, но той не ми е удобен :)

gia_sena_mono
03-17-2009, 20:56
Този сутиен е за момичета с малки гърди,според мен.Така няма опасност да се отлепи, а и ще държи гърдите по сигурно.

GaBiIi__
03-18-2009, 06:32
imam podoben ne e udoben i postoqnno se otlepq

SpAcE_LaDy
03-18-2009, 08:49
аз имах.. начи тоя сутриен конкретно.. точно на снимката който е.. просто НЕ си го взимай.. той е 10 лв.. обаче след 5тото слагане започва адски мн да пада.. аз си обещах, че повече няма да сложа такъв.. случвало ми се е да ходя от даскало до нас /15 минс пеша, ма се пак/ с ръце на гърдите.. просто вървя и се дтржа за циците хаха.. адски мн пада.. отлепва се.. особено ако в жегите се потиш точно м/у гърдите.. абе гадно е.. сега ще си взема по-скъп за бала, защото не искам да рискувам да падне.. хах.. би било мн неприятно, както една съученичка неска се изрази "както танцуваш и изведнъж гледат как хвърчат цици" хахахаха.. ужаааас хаха

vellvet
03-18-2009, 09:21
на мен ми трябваше по коледа такъв сутиен за една рокля, но не ми стоеше добре и намрая си спретнах сама от един мой сутиен подходяш цвят и няколко сатенени лентички :D . по принцип е по подходящ за момичета с по-малки гърди защото при тях такъв тип сутиен прилепва по- добре и вероятността да се отлепи е по- малка. мн важно е как ще го сложиш, защото ако неможеш да го поставиш правилно има риск гърдите ти да изглеждат криви така да се каже... Ако гърдите ти са размер C или D (не е моя работа и не питам просто казвам ако ;) ) те съветвам да не си взимаш, но все пак ти най- добре знаеш как се чувстваш най - комфортно :)

SoFarSoG00d
03-18-2009, 12:56
Хех,недей,това не става,казвам го от личен опит.

sladkatababy1234
03-18-2009, 13:03
Абе хора тези сутиени са за двукратна, макс трикратна употреба, мн ясно, че като го носите всеки ден и ще пада. Ползва се за някви редки случаи такива, като си с рокля с гол гръб примерно или нещо от сорта.

slun4ice_90
03-18-2009, 13:13
:shock: Не се връзвай на такива боклуци...

Balooon
03-18-2009, 13:14
Не знам за друго, но е гадно само като го гледаш :D
По-добре с силиконови презрамки... аз имам всякакви презрамки в нас просто 8-) и това е решението :D

Infinity
03-18-2009, 13:23
Изглежда страшно неудобен,пък не знам! :?

Loshotia
03-18-2009, 13:29
Ами в такъв случай, какво ще ми препоръчате за роклята ми за бала- горната част е корсет- няма презрамки, с връвчици е.

SoFarSoG00d
03-18-2009, 13:32
Ами в такъв случай, какво ще ми препоръчате за роклята ми за бала- горната част е корсет- няма презрамки, с връвчици е.
Без сутиен.

galu6a
03-18-2009, 13:33
според мен по-добре обикновен сутиен ,защотото има опасност тоя както си стои да падне и тогава става гаф :)

sladkatababy1234
03-18-2009, 14:30
Ами в такъв случай, какво ще ми препоръчате за роклята ми за бала- горната част е корсет- няма презрамки, с връвчици е.

Еми точно такъв сутиен. Не виждам какъв е проблема, като е за 1 път.

sweetsunshine
03-18-2009, 14:31
Ами в такъв случай, какво ще ми препоръчате за роклята ми за бала- горната част е корсет- няма презрамки, с връвчици е.ами има едни сутиени,,които са просто без презрамки.незнам колко са удобни ако някой е ползвал да сподели.Или махаш презрамките на нормалния(а това ако са само връвчици нестава,ако има и плат под връвчиците може да е така)аа и щом ще е корсет,то корсета малко или много стяга,така че дори и да се поотлепи малко,според мен няма да има опастност да падне.

Loshotia
03-18-2009, 14:44
Ами в такъв случай, какво ще ми препоръчате за роклята ми за бала- горната част е корсет- няма презрамки, с връвчици е.

Еми точно такъв сутиен. Не виждам какъв е проблема, като е за 1 път.

Проблемът е, че братовчедка ми миналата година на бала си беше с такъв сутиен и като танцувала и се поизпотила и сутиентът се отлепил.

Ще видя сега тея дето са със силиконов гръб, че не ми се иска без сутиен да ходя

evalongoriq
03-19-2009, 19:56
за кво ви е такъв сутиен.като не искате да се вижда има едни които задната им част е силиконова а презрамката може също да сложиш силиконова но да е само една през връта :)

hottie
03-19-2009, 20:02
Аз имам един такъв. Нося го с едни по-специални блузи и рокли(разголени) и не ми се е отлепвал никога, а съм танцувала и с него :) супер практично е, защото дори и силикновите презрамки не винаги са подходящи.

evalongoriq
03-19-2009, 20:19
мен сутиена с 2 силиконови презрамки не ми е удобно затова винаги махам едната и премятам през връта другата и е супер удобно не се вижда :)

Jaffs
03-20-2009, 07:04
Тъй като не харесвам силиконови презрамки, а има блузи, които не можеш да сложиш с обикновен сутиен и аз си взех преди доста време такъв. Не съм имала никакви проблеми с него, не се отлепвал, не ми е пречел. Въпреки, че съм танцувала и съм извършвала какви ли не други движения http://www.miconejo.net/img/forum/icon_smile.gif

MovieGirl
04-09-2009, 15:46
Мацкиии,не съм имала личен опит с тоя тип сутиени,ама само като го гледам ми изглежда страшно! :-D
Смис,ако си все още тийн и лятото искаш да носиш някакви цветни потничета с презрамки смятам,че не е чак толкова страшно,ако отдолу сутиена ти също е цветен и презрамките се виждат,защото понякога така дори седи яко.Тоя тип са само за някакви много изискани и официални случаи-някак не си представям жена на 30-40 години на коктейл с мега официална рокля без презрамки,с гол гръб и т.н и да стърчат някакви силиконови презрамки...За аби-баловете също са подхоящи,но за ежедневна употреба не си заслужава според мене :)

sweet_bubka
04-09-2009, 15:55
аз бях с такъв на бала ми нямах никакви проблеми,но след около 1 месец носене се разкъса

elsy
04-09-2009, 16:09
Изобщо не ми изглежда надежден, ама знам ли...:-o 8-)

yozii
04-09-2009, 16:17
А какъв сутиен ше предложите за този вид рокля:
http://prikachi.com/files/737213I.jpg

vanilla
04-09-2009, 17:30
Тия сутиени са страшно удачни за не особено надарени момичета.
Но ако гърдите ти са големи, няма смисъл, ще ти се отлепя непрекъснато.

moon_flower
04-09-2009, 18:17
Имаше ги едно време в Seven seconds.

iwka95
04-09-2009, 20:09
четох, че едно момиче си купило такъв сутиен заради някаква блуза обаче 20 мин след като излязла той се отлепил и паднал в блузата. :neutral:

taNcheto93
04-10-2009, 10:25
Такива сутиени без презрамки - http://fashion.market.dir.bg/zoom.php?xoffer=31171&shop_id=57&cat=2860 има ли ги по магазините?

MadeOfWater
04-10-2009, 10:43
какво е това нещо!? то на нищо не прилича :?

Neftochimic
04-10-2009, 11:45
то тва нещо е за жени, които цицките им са някакви бобчета... :lol: