PDA

View Full Version : любовен стих от куро за всички самозабравили се жени



kypo
03-17-2009, 20:00
насладете се! пичове, позволявам ви да го препишете на листче и да го дадете на вашите любими приятелки, които ви бият шута ей така щото им е кефнало :Д ще ви запомнят за цял живот с този мил жест


грозна и дебела,
кат на село ти козела,
с гъ_з увиснал до земята,
с черни косми по краката,
целулита пак ти се тресе,
няма вече кой да те еб_е,
кой ще да е тоя луд,
да се занимава с такъв боклук?
характера и той не струва,
гадна долна курв_а,
с жълти зъби криви,
с подмишниците миризливи,
тъпа зубърка си ти,
повече не ми звъни!
и кила да слагаш фон дьо тен,
пак ти трябва за пъпките мехлем,
косата ти е гнусна миризлива,
точно като путкат_а кирлива!
нито ред повече не заслужаваш,
скоро ти ще съжаляваш...

тенк ю

EeeBobii
03-17-2009, 20:03
Станах ти фен бате :-)

Re5peC7
03-17-2009, 20:04
всеки по различен начин изпуска парата..знам какво ти е бате, трудно е ама се дръж..те са тези които трябва да съжаляват

Enough
03-17-2009, 20:04
Станах ти фен бате :-)

+1 ... 6te pravim fen club ... tvorbata e neveroqtna ... samiqt az ne moga da podbera po podhodq6ti dumi
bravos !

gia_sena_mono
03-17-2009, 21:13
Идиотщина!Ако не сме ние жените - сте загубени!

EeeBobii
03-17-2009, 21:15
Ако не сме ние жените - сте загубени!

Моля :? :shock: :o

moneycomeme
03-18-2009, 06:44
...KAKVO TI SE E SLUCHILO BE MEN? :)

dimitar_ak
03-18-2009, 06:57
Ами вероятно това, което много непораснали жени правят. Напоследък е доста модно, като мине първоначалния трепет и хоп, рутината се мисли за нещастие. И милата дама като спре да усеща трепета и решава, че момчето до нея не я обича и му бие шута.

kypo
03-18-2009, 07:32
не бе нищо не ми се е случило, тва го бях написал преди почти две години, просто сега се сетих. няма нищо общо със сегашната ми тъга, породена от друг човек :)

gia_sena_mono
03-18-2009, 08:46
Ако не сме ние жените - сте загубени!

Моля :? :shock: :o
Моля, не моля - това е самата истина!

beiho
03-18-2009, 08:54
Винаги съм уважавал мненията ти, брато, обаче ако я боичам и въпреки че тя ме е зарязала, как мога да й кажа такива лоши думи, все едно мие непозната, освен ако тя се държи гадно с мен!!!Ако тя ме трови с държанието и думите си, само тогава бих предпочел такова нещо! :o :)

slun4ice_90
03-18-2009, 08:55
Ако не сме ние жените - сте загубени!

Моля :? :shock: :o
Моля, не моля - това е самата истина! =D> Още един,който се е замозабравил и си го изкарва на всички нас... :lol: Включително и авторът! 8)

EeeBobii
03-18-2009, 08:58
Ако не сме ние жените - сте загубени!

Моля :? :shock: :o
Моля, не моля - това е самата истина!

Добре,Права си, не сме за никъде без вазе :-D

Послепис: Нямам думи просто.

sladur4etyYy
03-18-2009, 09:28
:lol: колко жалка тема само! какъв е смисъла, след като те зарежат, да пишеш такива глупости, да се опитваш да се самозалъгваш, че бившата е боклук, че не те заслужава, че е долна курва и блааа блааа.. така олеква ли ти? що си губиш времето с такива смешни неща, вместо да си кажеш, че просто така се е получило, че няма виновни и че няма смисъл от безпочвени обиди към човека, на когото до вчера си казвал ''обичам те''? не е ли по- добре да съхраниш спомените за хубавите моменти и да продължиш напред, вместо да постъпваш като безхарактерен глупак и да пишеш неща като тези?

sweet_sorcerer
03-18-2009, 10:32
Олиии ..........до вчера и казвах, че я обичам, а днес,само защото не иска да е с мен, е к****а. :-D Само така, като я наредиш в 1-2 ситхчета може наистина да повярваш, че е така! 8-)

GossipGirl89
03-18-2009, 10:33
Не знам какво се е случило при теб, но явно доста си изпатил от жена. И въпреки всичко - това не е начина ;) Да не мислиш, че като й посвещаваш подобни стихотворения ще й накривиш шапката ? Лъжеш се! ;) Просто погледни напред и спри да се връщаш към миналото, към НЕЯ към това, което ти е причинила... Не оспорвам, че сигурно ти е доста трудно, но такъв е живота и не може да се предаваш щото няква те е зарязала... Тепърва колко още ще те залязват и ти ще зарязваш ехеее... Недей да изживяваш всичко толкова дълбоко ;)

NaNa_SladuRana
03-18-2009, 12:53
издай стихосбирка моля те 8-)

XTREMEFREERIDE
03-18-2009, 14:57
Дръж се!
Тя не те заслужава!

vesSynkaa
03-18-2009, 15:08
Олиии ..........до вчера и казвах, че я обичам, а днес,само защото не иска да е с мен, е к****а. :-D Само така, като я наредиш в 1-2 ситхчета може наистина да повярваш, че е така! 8-)

+1

kypo
03-18-2009, 20:40
:lol: колко жалка тема само! какъв е смисъла, след като те зарежат, да пишеш такива глупости, да се опитваш да се самозалъгваш, че бившата е боклук, че не те заслужава, че е долна к***а и блааа блааа.. така олеква ли ти? що си губиш времето с такива смешни неща, вместо да си кажеш, че просто така се е получило, че няма виновни и че няма смисъл от безпочвени обиди към човека, на когото до вчера си казвал ''обичам те''? не е ли по- добре да съхраниш спомените за хубавите моменти и да продължиш напред, вместо да постъпваш като безхарактерен глупак и да пишеш неща като тези?
абе кой е казал че е заради момичето с което се разделих? що не четете, писах го преди 2 години...

grenth
03-19-2009, 00:32
:lol: колко жалка тема само! какъв е смисъла, след като те зарежат, да пишеш такива глупости, да се опитваш да се самозалъгваш, че бившата е боклук, че не те заслужава, че е долна к***а и блааа блааа.. така олеква ли ти? що си губиш времето с такива смешни неща, вместо да си кажеш, че просто така се е получило, че няма виновни и че няма смисъл от безпочвени обиди към човека, на когото до вчера си казвал ''обичам те''? не е ли по- добре да съхраниш спомените за хубавите моменти и да продължиш напред, вместо да постъпваш като безхарактерен глупак и да пишеш неща като тези?
абе кой е казал че е заради момичето с което се разделих? що не четете, писах го преди 2 години...
Ми по приятно е явно да не ти четат мнението и да си мислят,че е заради бившата която си зарязал туко-що.А и си мислят,че разбират мъжете :lol:

Kostadin_682
03-19-2009, 09:18
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Тва ме разби