PDA

View Full Version : Граф Сен Жермен



ShiZo
03-17-2009, 21:08
Това е тема, за него, като една загадка,
в себе си събираща още доста други подтеми за обсъждане.
Който има мнение, да го чуя :}

ziumbul
03-18-2009, 11:28
Ммм единственото, което съм чел за Граф Сен Жермен, е от книгата на Ян Ван Хелсинг "НЕ ПИПАЙ ТАЗИ КНИГА", където е описано как графа се появява в различни държави в различни интервали от време, като общо е живял доста дълго - над 200 години. Според автора той знаел тайната на безсмъртието от Хималайте и можел да се движи във времето. Аз лично не знам дали това е истина, тъй като никъде другаде не съм чувал за него... :?

Nam3less3
03-18-2009, 12:06
Ммм единственото, което съм чел за Граф Сен Жермен, е от книгата на Ян Ван Хелсинг "НЕ ПИПАЙ ТАЗИ КНИГА", където е описано как графа се появява в различни държави в различни интервали от време, като общо е живял доста дълго - над 200 години. Според автора той знаел тайната на безсмъртието от Хималайте и можел да се движи във времето. Аз лично не знам дали това е истина, тъй като никъде другаде не съм чувал за него... :?Като стана въпрос за Хималайте, се сетих, че за тях има доста интересни истории. Имаше един руски учен, който твърдеше, че група монаси го придружили до една пещера(около която имало енергиини бариери), и тя се наричала пещерата-сомати, в която древни създания и хора били в постоянна медитация или нещо такова.
Изобщо има доста разкази, отнасящи се за това.

ShiZo
03-18-2009, 14:20
Ммм единственото, което съм чел за Граф Сен Жермен, е от книгата на Ян Ван Хелсинг "НЕ ПИПАЙ ТАЗИ КНИГА", където е описано как графа се появява в различни държави в различни интервали от време, като общо е живял доста дълго - над 200 години. Според автора той знаел тайната на безсмъртието от Хималайте и можел да се движи във времето. Аз лично не знам дали това е истина, тъй като никъде другаде не съм чувал за него... :?Като стана въпрос за Хималайте, се сетих, че за тях има доста интересни истории. Имаше един руски учен, който твърдеше, че група монаси го придружили до една пещера(около която имало енергиини бариери), и тя се наричала пещерата-сомати, в която древни създания и хора били в постоянна медитация или нещо такова.
Изобщо има доста разкази, отнасящи се за това.
Руския Учен- Мулдашев,
древните създания-евентуално атланти в меко казано "постоянна медитация " (самадхи)
колкото до Сен Жермен, предполагало се е, че той също е "пребивавал" в подобни пещери за някакво си нищожно време от месец до 40-50 години, в същото състояние, което го държало здрав, млад и най важното жив, и той излизал за малко време за да всее малко смут наоколо, като нищо да се появи след няколко години, да се засечете в някой бар и да си поприказвате хаха
шегувам се естествено, а може би не, кой знае :}
теории и истории :}

neznaesh
03-26-2009, 20:25
Според Wikipedia графът е роден в периода между 1700 - 1710 година и е починал на 27 февруари 1784 в Шлезвиг-Холщайн.

:-o

betterman
05-26-2010, 13:58
Мисля че е станал светец :-o :-o