PDA

View Full Version : Проблем с момичетата/и секса



ScreambOy
03-17-2009, 22:23
И така проблемът е следният!......
Момче съм и съм на 15 години . Ходя в компания и от тази комания всички момчета са правили секс.. дори повече от 1 път. Проблемът при мен е
че много лесно се възбуждам! тръгвам да лягам с определеното момиче
и ставам бетон.... и се отказвам просто не виждам логика силно го искам
но немога даго направя.Даите някви идеи :D

Boss
03-17-2009, 22:26
Ф нЕкви фЮлми се фкарфаш братле.Фкараи малко кОраШ и я резни,а и управи ПравуПисните грежки :shock:

ScreambOy
03-17-2009, 22:43
Еми ходя на даскало от дъж на вятър :D Не знам може би срамувам от самият себе си.... близо 1,70 съм висок и съм 65 киограма за мен това е малко не приемливо. И мисля че от там идва проблемът.

ubuntureload
03-17-2009, 22:57
Въх а си мислех че само много русите женки са руси по акъл..... а то какво било...

DiabolicalSoul
03-17-2009, 22:57
Еми ходя на даскало от дъж на вятър :D Не знам може би срамувам от самият себе си.... близо 1,70 съм висок и съм 65 киограма за мен това е малко не приемливо. И мисля че от там идва проблемът.1,78 съм и съм 61 кг и си имам ебати и якото гадже.

аре не се шашкай!!! смело и смахнато. и едно момиче ако е стигнало с теб до леглото нема да размисли в последния момент. пък и вярвай ми тя знае как изглежда тялото ти - жените да не ги мислиш за такива балъци на квито се правят 8)

ScreambOy
03-17-2009, 23:03
Еми изпуснах момента :D прецаках се , злобно ама нема да е само 1 път тоя касмет ще има още много такива като онези. 8-)

MakeCash
03-17-2009, 23:16
Ти гледай много много да не се развяваш насам-натам, ами по-добре си намери някоя, с която си си сигурен какво правиш. Мммм може да спреш да съдиш по компанията ти, щом все още сте компания, не вярвам да им прави особено впечатление, ако приемаха според това кой с колко мацки е бил... не си струва да се влачиш с тях.

Колкото до въпроса с личността, бъди малко повече себе си и не се опитвай да копираш, тъпо е и изглежда смешно (като начало може да си смениш подписа, защото е брутален...

ScreambOy
03-17-2009, 23:20
Не до сега не сам имал проблеми с компанията по точно този вапрос но не ми е приятно , а до колкото момичетата с които щях да е*а неги познавам
а и какво ми е на профила? :-o

MakeCash
03-17-2009, 23:27
Марка: Мъж!Модел: Единствен!Начина на опотреба: Пипаи го нежно!Странични ефекти: На моменти откача


Ммм как да ти кажа, малко е... тъпо и изтъркано... напиши си нещо свое, сложи си картинка, бъди оригинален. Значи, аз съм с 8 години по-голям от теб и ти казвам, че няма смисъл да бързаш със секса. Какво не ти е приятно? Ми слушай им разказите, събирай информация. И гледай да е някое свястно момиче и по възможност да я познаваш, поне от известно време... връстничките ти в днешно време имат прекалено развинтено въображение относно секса и сексуалните контакти, нищо чудно и да ти лепне някоя неприятна болест ;)

ScreambOy
03-17-2009, 23:54
добре