PDA

View Full Version : прекалено съм тясна за него!!



LifeIsGood
03-18-2009, 03:00
От 2 години правя секс със приятеля ми, той ми беше първия, и до сега не ми е комфортно- прекалено съм тясна. Мога да поема може би половината му пенис без да ме боли, а на него това не му стига за да свърши. До сега гледа да задаволи мен първо, и след това той свършва бързичко накрая за няколко секудни докато все още не ме боли....
Интересно ми е дали има други момичета с този проблем?? Смятам да отида на генеколок и да обесня това на доктора скоро...защото ми писна вече само да ме боли само малко като се разбушува секса и стане по бързо и дълбоко..Но все пак исках да видя дали сам само аз с такъв проблем...

TPAKTOPUCTA
03-18-2009, 06:50
хм .. странно, на колко години си и на колко е приятеля ти ... може би е доста надарен и от там идва проблема ...

може да пробвате различни пози при които проникването не е толкова дълбоко (като мисионерската и т.н.) и да избягвате такива при които е (като задна и т.н.)

jenichka
03-18-2009, 07:16
ами аз имах една приятелка която имаше сещия проблем но не мисля че гинеколога може да ти помогне.след като си тясна няма какво да се направи.колко е силна тази болка?предполагам не е нетърпима?може би след като го направите няколко пъти както трябва нещата ще се оправят.а също така си мисля че може би не те е отворил както трябва и все още си девствена.знам ли?пробваи ако не те боли чак толкова много да поемеш цлия му пенис.пък после мисли за гинеколог.

3oPuTy
03-18-2009, 07:20
ами аз имах една приятелка която имаше сещия проблем но не мисля че гинеколога може да ти помогне.след като си тясна няма какво да се направи.колко е силна тази болка?предполагам не е нетърпима?може би след като го направите няколко пъти както трябва нещата ще се оправят.а също така си мисля че може би не те е отворил както трябва и все още си девствена.знам ли?пробваи ако не те боли чак толкова много да поемеш цлия му пенис.пък после мисли за гинеколог.
Правят секс от 2 ГОДИНИ ... Как може да не я е отворил напълно?! :lol:



По темата:Сменете позата ;)

jenichka
03-18-2009, 07:53
ами аз имах една приятелка която имаше сещия проблем но не мисля че гинеколога може да ти помогне.след като си тясна няма какво да се направи.колко е силна тази болка?предполагам не е нетърпима?може би след като го направите няколко пъти както трябва нещата ще се оправят.а също така си мисля че може би не те е отворил както трябва и все още си девствена.знам ли?пробваи ако не те боли чак толкова много да поемеш цлия му пенис.пък после мисли за гинеколог.
Правят секс от 2 ГОДИНИ ... Как може да не я е отворил напълно?! :lol:



По темата:Сменете позата ;)
да правят секс от 2 години мислиш ли че не са опитвали всякакви пози?некане се заяждаме вичко е възможно... :x :x :x

Kukumqvka
03-18-2009, 07:57
хмм ... а стига е забраих ко щях да казвам :lol:
ми да иди на гинеколоГ

1ov3m3
03-18-2009, 07:59
предполагам за 2 год вече си опитала лубриканти и такива неща... тайче май няма да имаш много полза от нас. по добре си отиди на лекар 8)

3oPuTy
03-18-2009, 08:11
ами аз имах една приятелка която имаше сещия проблем но не мисля че гинеколога може да ти помогне.след като си тясна няма какво да се направи.колко е силна тази болка?предполагам не е нетърпима?може би след като го направите няколко пъти както трябва нещата ще се оправят.а също така си мисля че може би не те е отворил както трябва и все още си девствена.знам ли?пробваи ако не те боли чак толкова много да поемеш цлия му пенис.пък после мисли за гинеколог.
Правят секс от 2 ГОДИНИ ... Как може да не я е отворил напълно?! :lol:



По темата:Сменете позата ;)
да правят секс от 2 години мислиш ли че не са опитвали всякакви пози?некане се заяждаме вичко е възможно... :x :x :x
В интерес на истината може и да не са опитвали всякакви пози ... Познавам момичета,които от 3-4 години си практикуват само по 2-3 пози с приятелите си ... Може с момичето нещата да стоят по същия начин!!!

jenichka
03-18-2009, 08:13
ами аз имах една приятелка която имаше сещия проблем но не мисля че гинеколога може да ти помогне.след като си тясна няма какво да се направи.колко е силна тази болка?предполагам не е нетърпима?може би след като го направите няколко пъти както трябва нещата ще се оправят.а също така си мисля че може би не те е отворил както трябва и все още си девствена.знам ли?пробваи ако не те боли чак толкова много да поемеш цлия му пенис.пък после мисли за гинеколог.
Правят секс от 2 ГОДИНИ ... Как може да не я е отворил напълно?! :lol:



По темата:Сменете позата ;)
да правят секс от 2 години мислиш ли че не са опитвали всякакви пози?некане се заяждаме вичко е възможно... :x :x :x
В интерес на истината може и да не са опитвали всякакви пози ... Познавам момичета,които от 3-4 години си практикуват само по 2-3 пози с приятелите си ... Може с момичето нещата да стоят по същия начин!!!
и също така в интерес на истината познавам момичета които след дълго практикуване на секс все още са девствени.И двете сме прави донакъде за това не виждам защо водим този спор...

TPAKTOPUCTA
03-18-2009, 08:25
как ще практикуваш секс и ще си девствена !?!?!??!

MakeMeLaugh
03-18-2009, 08:37
jenichka, що пък реши,ч е трябва да е на твоята и ти си права на 100%?!
:)

Нито е казала какво е пробвала и какво не. Работата, ако е до гадаене кво е правила и кво не доникъде няма да се стигне. :)

И наистина има момичета, дето мислят, че имат проблем, пък реално не правят много. Но все още не знаем какъв е случая.

По темата:
Сменете позата, ползвайте овлажнител, пробвайте първо да свършиш от орална след това започнете секса, сама си го вкарвай.

Shia
03-18-2009, 08:50
Направи си Вагинопластика.Тя ще ти смени..размера

3oPuTy
03-18-2009, 08:53
jenichka,бреййй и как така разбра,че са девствени?!Я ми обясни,че не мога да схвана как става тоя номер ...

Момичето губи девствеността си,когато момче ПРОНИКНЕ в нея ;) Не го забравяй това нещо!!!Това,че при приятелките ти не е имало кръв или болка не означава,че не са девствени ;)

И все пак държа да обясниш как така практикуват секс от доста време и все още са девствени и най-вече как ти самата си разбрала,че все още са?! :-o

Shia
03-18-2009, 08:55
Ципата е много еластична и се огъва под натиска на пениса,но не се къса

:shock:

sextazy_baby
03-18-2009, 09:01
ами аз имах една приятелка която имаше сещия проблем но не мисля че гинеколога може да ти помогне.след като си тясна няма какво да се направи.колко е силна тази болка?предполагам не е нетърпима?може би след като го направите няколко пъти както трябва нещата ще се оправят.а също така си мисля че може би не те е отворил както трябва и все още си девствена.знам ли?пробваи ако не те боли чак толкова много да поемеш цлия му пенис.пък после мисли за гинеколог.
Правят секс от 2 ГОДИНИ ... Как може да не я е отворил напълно?! :lol:



По темата:Сменете позата ;)
да правят секс от 2 години мислиш ли че не са опитвали всякакви пози?некане се заяждаме вичко е възможно... :x :x :x
В интерес на истината може и да не са опитвали всякакви пози ... Познавам момичета,които от 3-4 години си практикуват само по 2-3 пози с приятелите си ... Може с момичето нещата да стоят по същия начин!!!
и също така в интерес на истината познавам момичета които след дълго практикуване на секс все още са девствени.И двете сме прави донакъде за това не виждам защо водим този спор...
По-голяма простотия не бях чувала :lol: Бейби,нищо лично,но звучи адски тъпо и не е вярно

valdesbg
03-18-2009, 09:56
Wow, вадя тефтерчето и записвам.. :)

"Жената може да е девствена, дори след 2 години полов живот"

"Девствената ципа е по еластична от дъвка турбо"

Аз затова и не коментирам тук, все корифеи в научната област има :)

MakeMeLaugh
03-18-2009, 10:22
А какво е Вагинопластика? :shock: :-o

valdesbg
03-18-2009, 10:27
А какво е Вагинопластика? :shock: :-o

Нещо като ноктопластика сигурно...знам ли :-D

ivsan4eto
03-18-2009, 10:39
Нещо като ноктопластика сигурно...знам ли :-D

:razz: :razz: :razz: :lol: :lol:

Rofl4e
03-18-2009, 11:58
отиди на гинеколог според мен той ще ти помогне най добре..

JenataNaShefa
03-18-2009, 12:17
А какво е Вагинопластика? :shock: :-o

Аз до колкото знам е операция, която коригира влагалищните мускули... ако греша някой професор да ме поправи....
Аз мисля обаче че няма проблем, просто дамата е по-тясна по принцип или по-тясна за размера на приятеля си ...

LifeIsGood
03-18-2009, 17:13
Ципата е много еластична и се огъва под натиска на пениса,но не се къса

:shock:

Надявам се това да е причината защото поне може да се оправи с лесна операция...Възможно е- но само при жени които имат необичайно гъвкава ципа и е рядко, но знае ли се все пак...
Болката не е нетърпима обаче е достатъчна да ме накара да не се наслаждавам на секса достатъчно..Аз доста четох по интернета статии за това и като гледам има два вида болка- при вкарване и дълбока. Мойта не е нито едната- боли ме навсякъде макар че с лубриканти ме боли по-малко..

Мерси за отговорите :) Ще си взема час за генеколког защото явно трябва да го направя....

DaNTeS
03-18-2009, 17:22
"Девствената ципа е по еластична от дъвка турбо"

:)

:shock: :D :D :D

Shia
03-18-2009, 18:11
За ципата се бъзиках-не ми хрумна друго логично обяснение.

Вагинопластиката е операция за извайване на вагиналните мускули и всичко свързано стях.
Промяна на големината на срамните устни,разширяване на вагината или намаляване на размера и(при бременните се използва по-често,зарди разширяването което се получава при раждането)



Тук обаче става дум а и за нещо друго. Чували ли сте за подобна причина за искане на развод: "Тя не ме удовлетворява сексуално. Като бездънна яма е. Не мога да се лиша от секс, а с нея сексът е невъзможен - само като си помисля за огромното й влагалище и ерекцията ми отива по дяволите." И същият този мъж съвсем не се интересува, че влагалището на жена му е станало такова след тежкото раждане с разкъсвания на вагиналните мускули на тяхното общо дете.

Изход от подобна ситуация има и той се нарича вагинопластика. Към пластика на вагината обаче прибягват не само раждалите. Действително има и жени с вагина XXL - като въпросната приятелка на Сони Корлеоне, но по мнението на докторите подобна природна аномалия се среща сравнително рядко. Много по-честият вариант е, когато малогабаритни мъже се опитват да насадят чувство за вина на напълно нормалните си като размер приятелки, защото кой мъж ще си признае, че му е малък...кренвиршът.

t1n4e7o
03-18-2009, 18:26
Ами знам ли... Найстина отиди на лекар, защото не е нормално да ти е толкова малка вагината или неговия **** да е толкова голям.. А представи си след време как ще раждаш, ако си останеш така тясна?!?!?! :shock: Отиди на лекар :o

MakeMeLaugh
03-18-2009, 19:43
Отиди на леля доктор наистина, в случая е за добро и няма да е страшно, щото отиваш по твое желание, не като страшния зъболекар, на който все трябва да ходя, а си мисля оправдания :S
8-)

Mamar4o
03-18-2009, 20:28
слагайте лубриканти и повече игра и като се навлажниш хубаво тогава.Ако пак те боли ходи на гинеколог

DiabolicalSoul
03-18-2009, 23:32
как ще практикуваш секс и ще си девствена !?!?!??!ми то е аномалия, даже аномалия не е точната дума - просто частен случай. има и такива момичета - чак след раждането вече не са девствени от медицинска гледна точка.

DimovB
03-18-2009, 23:34
ШАЙЗЕЕЕ!