PDA

View Full Version : Нещата които обичам в нея/него ?



nia711
03-18-2009, 07:40
Преди време имаше тема , но сега нещо не я виждам за това съжалявам ако се повтаря.Изкажете причините поради който обичате половинката си. Какво точно обичате в нея/него.Забелязали ли сте дребни нещица в който сте се влюбили и именно тях ще ви липсват , ако някой ден се разделите.Дори начинът шпо който се къпе и слага шампоана си или просто как хваща шишето за да си налея сок.Хайде вие сте влюбени :)

EeeBobii
03-18-2009, 07:47
:o
:o :o Има такава тема,ама тая е по добра според мен.
:o

Kukumqvka
03-18-2009, 07:50
най много обичам усмивката му :)
а колко е сладък когато спори :grin:
леле какви физиономии прави :razz:
Абе общо взето много са!!!
в действителност обичам всичко в него :D :D :D

dimitar_ak
03-18-2009, 07:51
В момента нямам половинка. Харесвам една жена и мога да кажа какво ме привлече в нея когато ни запознаха. Погледа и сразява. Топли светлокафяви очи, които направо ти подкосяват краката.

nia711
03-18-2009, 08:03
:o
:o :o Има такава тема,ама тая е по добра според мен.
:o
Отново се извинявам за което :!:

ferruN
03-18-2009, 11:59
ами сещам се за бившата ми .. най-много ми харесва когато искаше нещо и начина по който ми казва "моля те" със супер нежен и мил глас леко поклащане на главата леко усмихната и със нежен поглед

Complicated
03-18-2009, 12:44
В момента нямам половинка. Харесвам една жена и мога да кажа какво ме привлече в нея когато ни запознаха. Погледа и сразява. Топли светлокафяви очи, които направо ти подкосяват краката.

И при мен е така само, че с момчето, което харесвам.
Тоя поглед и кафявите очи... и прекрасната усмивка... просто е невероятно. :smt055 :smt055 :smt055

NaNa_SladuRana
03-18-2009, 12:50
Нещата който :razz: оправи си заглавието и ползвай търсачка,иначе харесвам гласът му, когато чете,идиотския смях,усмивката,бемчицата под дясното око...

nencuHka
03-18-2009, 15:58
На първо място усмивката .. :oops: И чуството му за хумор.. 8-)

kris4en
03-18-2009, 16:03
:) нещата които обичам в него...Всичко! А невероятната му усмивка направо ми спира дъха...начина по който говори и прави всичко...вече не сме заедно,той искаше да сме само приятели след 3 месеца връзка-влюбена съм в самия него,май това обяснява напълно какво обичам в него :cry:

sweet_sorcerer
03-18-2009, 16:14
Ммм в бившия - най-харесвах когато кажеше "всичко коз"..Винаги печелехме 8-) :-P

stiifi
03-18-2009, 16:22
Ами, когато си влюбен в някого, харесваш всичко в него. Дори гадният белег от изгаряне на бузата му/крак/ръка/корем може да се превърне в страхотно късче индивидуалност...това, което сте търсили! ;)

blackvelvet
03-18-2009, 16:45
Ами в моят приятел харесвам това как се целува :oops: ,начина по който ме държи когато сме заедно,гласът му (той ме успокоява)....има и много други неща.... :grin:

vesSynkaa
03-18-2009, 17:10
Оххх :oops: харесвам усмивката му,лицето му,тялото му,гласът му,смехът му,погледът му,бретона му [ ах тоя бретон :-D :grin: ] ,характера му,отношението му,,,,,,,оооох всичко харесвам в негоооо :-) :-) :-) :-) :-)

nia711
03-18-2009, 17:16
Нещата който :razz: оправи си заглавието и ползвай търсачка,иначе харесвам гласът му, когато чете,идиотския смях,усмивката,бемчицата под дясното око...
ами какво му е на заглавието ? Нещатата който обичам в него/нея ? отнася се за пишещия :)

ThisIsMe
03-18-2009, 17:17
характера
усмивката
очите
ръцете
кожата
походката
целувките
смеха
с една дума -всичко

Flapjack
03-18-2009, 18:45
който =/= които

nia711
03-18-2009, 20:50
който =/= които а да благодаря :)

rhox
03-18-2009, 20:55
Момичето, което харесвам има най-най-най-хубавата усмивка на светааа... също така гласът й е много хубав, особено като е виновна за нещо и се оправадава... Но усмивката --> невероятна!!

miShle
03-20-2009, 10:14
Еми те всъщност са толкова много .. веднъж бях седнаала и му бях написалаа около 6 старници някъде с нещата които обичам в него... макар,че не бяха всички едва ли някога можеш да кажеш всичките де. Така де .. кофтито беше,че май тези неща вече не значеха нищо за въпросното момче... :)

sextazy_baby
03-20-2009, 13:03
Обичам да чувам гласа му,начина по който ме гледа когато е изнервен и когато прелива от щастие,очите му,които говорят толкова много във всеки едни момент,погледа,който смразява и те кара да се чудиш къде си,големите му устни,чаровната трапчинка на брадичката..сигурността,ко то ми дава..начина,по който ме кара да се чувствам - единствена и неповторима и още куп други неща...обичам всичко в него

NaNa_SladuRana
03-20-2009, 14:32
Нещата който :razz: оправи си заглавието и ползвай търсачка,иначе харесвам гласът му, когато чете,идиотския смях,усмивката,бемчицата под дясното око...
ами какво му е на заглавието ? Нещатата който обичам в него/нея ? отнася се за пишещия :)
който се съгласува с предходната дума

Jumbie483
03-20-2009, 14:40
Харесвам да го гледам как се смее..
Когато се усмихва очите му по такъв начин се свиват, че лицето му придобива едно такова невинно излъчване..
Харесвам характера му, походката му, чувството му за хумор, косата му, стила му, интересите му дори, гласа му, очите му, устните му, тялото...
Харесвам всеки милиметър от него.. Независимо какъв е и що е.. За мен той е най-добрият.. :smt007

kobrichka
03-20-2009, 14:58
Харесвам всичко в него... и хубавите и лошите неща... перфектни хара няма,това е факт,но за мен той си е моето момче и е перфектен. :-)

beachy_bunny
03-20-2009, 15:28
Неговото ... " аве я са успокой малко е " и " кажи ся какво ти има " ... и " малка моя " ии "само твой съм бе не го ли разбра " ии неговото " обичам те .. "
Всъщност ... тези думи винаги ми се появява някаква буца в гърлото и ме задушава .. винаги сърцето ми трепва ... нещо вътре в мен изстръпва ...
Това ще ми липсва когат осе разделим ...
искренно се надявам да останем много добри приятели ,защото той е един велик човек и всичко това което изброих много ще ми липсва ... всичкото това спокойствие ... всичко ..

Joc
03-20-2009, 15:31
обичам погледа и
обичам усмивката и
как ми говори
как се смее
как ме гледа
обичам когато ми докосне ръката

i just love the way she is

MoHuTo
03-20-2009, 16:01
Обичам всичко в него, дори и начина, по който ме нервираше, обичам го просто, заради самия него и заради това, че с него бях истински щастлива, той е най-хубавото нещо, което ми се е случвало. :smt007

tItEufFf
03-20-2009, 16:09
В момента нямам гадже, но има едно момче, което ме полудява всеки пък като го видя.

Обожавам чувството му за хумор.
Очите му
Ръцете му и много изпъкнали вени по тях
Походката му
Начинът по който ми обяснява нещо, което не съм разбрала...тогава се приближава на сантиметри от мен и дъхът ми спира..
Винаги, когато сложа нещо пред него (учебник, телефон или каквото и да е) той поглежда няколко пъти към небето и към учебника (примерно), все едно му е паднал от небето
Ароматът му..

Всичкоо0о..

selens
03-20-2009, 21:53
Винаги е в хладилника ми
винаги ме разбира
не ме занимава с глупости
и никога не ме ядосва
отговор .... Водката :razz: :lol:

Ivanna99
03-20-2009, 22:26
Хммм харесва ми начинът,по който се държи само и единствено с мен,това,че е по-голям,а се гушка в мен като едно голямо бебенце и същевременно ме прегъща с мъжка,защитна прегръдка,търпението и разбирането,което проявява спрямо мен,но наи-вече точността и откровеността му,нещата,които доста дълго търсех на едно друго място,което се оказа неподходящото и се бях отчаяла,че няма момче,което да е като мен в тези отношения,което да ми пасва..оказа се,че има и то едно прекрасно момче с голямо,но до сега било дълбоко скрито сърце,мъжественост изцяло към всичко и всички други,а към мен-неописуема нежност и топлота
:oops:

sodomicdream
03-20-2009, 22:35
1. обожавам усмивката му
2. сериозния му и представителен вид на занятия
3. обичам да съм с прегръдките му - силно, но и нежно
4. когато имам проблем, няма нужда да питам за помощ - той веднага казва какво трябва сам да направи и започваме заедно всичко
5. невероятно умен е
6. знае какво харесвам
7. обожава ме
8. знае какво иска от живота и как да го постигне
9. ако може да ти помогне, ще го направи, ако не - няма да ти навреди
10. интересите ни съвпадат
11. спокойно мога да говоря с него на всякакви теми без задръжки
12. мога да разчитам на него всеки път за всичко
13. приема ме такава, каквато съм
...
прекалено много са!
В интерес на истината намерих човекът, за когото мечтаех толкова много време..!

Tera
03-27-2009, 16:14
АмиииИиИиИ....обичам съненият му поглед :D Звучи идиотски,но е страшно сладък,когато се събуди....Има още много,но това е 1вото за което се сетих :-P

Converse333
03-27-2009, 16:18
Обичам косата му :D
Походката му
Характера му
Това,че постоянно ме ласкае :oops: :-D
С него пада голям купон 8)
Обича ме :-)

BigFakeSmile
03-27-2009, 18:52
начина по който хапеше устите ми..
очарователното му ухилване :D :D
косатаа :grin:
тялотоо :oops: походката..
хубавите му ръце :-k
начина по който ме дразнеше и подлудяваше
животинските му наклонности :oops: :d
гласът...толкова топъл и приятен :grin:
как си отмяташе бритона и после винаги следваше псувня че косата му мязала на г*з... xD
как винаги намираше решение на проблемите
прегръдките....кареше ме да чувствам че съм си само негова
и най веече прекрасните му дълбооки очички..като ме погледнеше....изгарях отвътре :(
и още хииииляди неща....и все още си го харесвам целия :-#

Darkkiss
03-28-2009, 04:30
коя?

plamka
04-15-2009, 22:22
Има много сладко личице. Хубаво носле с малко лунички, зелено-сини очи и най - сладката усмивка, която съм виждала на момче. Страшно е мил и внимателен. Не е простак. Само вежнъж е изпсувал пред мен и след това се извини. И колкото пъти чуя "правя го само заради теб" толкова пъти разбирам каква късметлийка съм.

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-15-2009, 23:34
1) обожавам начина по които ме кара да се смея
2) обожавам факта че сме си толкова близки че може да си говорим за всичко и всеки с часове...
3) обожавам начина по които ме подкрепя и винаги е склонен да ми помогне даже без да го помоля...
4) обожавам факта че е стабилен и знае точно какво иска от живота и как да го постигне...
5) обожавам когато аз съм първия човек при когото той отива когато той има нужда от помощ
6) обожавам факта че прекарваме МНОГО време заедно и още не сме си омръзнали...;]
7) просто го обожавам заради това което е... :) :) :)

asi_basi
04-17-2009, 15:00
Обичам всичко в него... Даже когато ме ядоса ужасно, само той може да ме накара да се усмихна отново. Обичам преградките му, тогава ме кара да се чуствам защитена, обичам да гледам как спинка, обичам милия му поглед когато се радва да ме види, обичам когато ми казва че иска да е само с мен и е само мои.. Абе много са, всичко си обичам в него....

Rofl4e
04-17-2009, 15:31
нищо..
очите където само радват

emily33
04-17-2009, 15:35
Обичам всичко в него!

ViciouSs
04-17-2009, 15:49
Всичко :D

woshata
04-17-2009, 20:41
Очите усмивката смеха дори дразнещото поведение .. всичко .. начина на ходене .. как прегръща .. как ми говори .. как ме носи .. как целува ..
ВСИЧКО

Rofl4e
04-17-2009, 21:21
Обожавам нослето й и луничките
шш ти добре ли си?!?!! :shock: обичаш лунички?!?! :?

DJ_Mrav4o
04-17-2009, 21:53
Обичам смеха му, гласа му... веждите :razz: :razz: , косата му... всичко, всичко :-) :grin:

DollDaggaBuzzBuzz
04-23-2009, 20:16
Обичам усмивката му,смеха му,очите му,устните му,ръцете му.Обичам начина по който се отнася към мен,колко е нежен с мен.Обичам характера му и чувството му за хумор,май всичко обичам в него :) :-)

woshata
04-23-2009, 20:23
Обожавам нослето й и луничките
шш ти добре ли си?!?!! :shock: обичаш лунички?!?! :?ТИ СИ НЕРЕАЛНО ТЪПА