PDA

View Full Version : Как да му привлека вниманието ?



SuMmEr_St0rM
03-18-2009, 13:00
Та ето и моята кратка история...
Преди няколко седмици,докато търсих интересни хора в майспейс, попаднах на едно момче , което още щом видях снимката му и привлече вниманието ми.Та той се оказа малко по-голям и учи в академията където мисля да ходя и аз след като завърша училище.И естествено го добавих в приятели, писахме си по едно-две редчета и после като го питах има ли скайп...странно но не получих никакъв отговор.Това е странно ,защото нито съм грозна , нито пък въпросът ми би го застрашил с нещо...както и да е ...
Та след няколко седмици от моето училище имаше организиран концерт точно в академията в София,където и той учи.Отидохме там и естествено той беше там.Бях страшно притеснена но след концерта реших да го заговоря.Отидох и като го питах дали той е момчето от майспейс ,което не обича да разговаря с непознати, той се сети коя съм.Беше много дружелюбен и разговора беше кратък но приятен.Та сега като се върнах отново в Бургас и не знам какво да направя , за да почна да държа някакъв контакт с него Чудя се ако пак го питам за скайп дали няма да е някво тъпо и той още повече да не иска да се занимава с мен.Наистина не знам какъв е проблема и защо не ми дава скайп-а си.
Ето тук идва и вашата част...Дайте ми някакъв съвет какво да направя ,за да привлека вниманието му и да засиля интереса му към мен? :oops:
Е ... чакам помощта ви :-D :(

dimitar_ak
03-18-2009, 13:01
Искай му този път телефона

slun4ice_90
03-18-2009, 13:03
Искай му този път телефона :D Ако не й даде и номерът си какво да прави? :-o

Kukumqvka
03-18-2009, 13:09
тука ще вмъкна нещо от една песен :D не искай моя GSM искай ми e-maila :D 8)

slun4ice_90
03-18-2009, 13:10
тука ще вмъкна нещо от една песен :D не искай моя GSM искай ми e-maila :D 8) :D О,да класика... :lol:

SuMmEr_St0rM
03-18-2009, 13:14
Не че има лошо да му поискам телефона или мейла , но тъй като сме от различни градове и това не знам дали би помогнало.Пък и съм малко притеснителна в началото и скайп ми се струва най-удачно за начало.Той явно е доста труден и не е от тези , които лесно се впечатляват.За това се чудих дали да изчакам няколко дена той да ми пише пръв или аз да му напиша нещо по-закачливо в майспейс и да чакам някакъв отговор.Когато се видяхме на живо той спомена, че не сяда много на компютъра и когато седне то това е за малко.Така че чакам още идеи.Мерси за тези досега :-)

Kukumqvka
03-18-2009, 13:20
Ей като сте от различни градове нали не се надяваш на няква любов като по филмите :D :D :D :oops: Ами ако той пък не иска да има никва връзка с теб дори чрез скайп .. тва онова :D остави го да диша чист въздух! :lol: кво ще му се молиш :D тва да не ти е Бойко Борисов :D Шоуто на Слави
-Аз съм роден в 12 месец
-Що?
-Щото акушерките три месеца ме молиха да изляза

:D :D :D

SuMmEr_St0rM
03-18-2009, 13:32
Хаха... емиии то ние сме от различни градове засега. Аз от другата година редовно ще ходя в София и по-другата вече съм си за постоянно там :P Та затова имам шансове ... дори като тези по филмите 8-)

Kukumqvka
03-18-2009, 13:36
Хаха... емиии то ние сме от различни градове засега. Аз от другата година редовно ще ходя в София и по-другата вече съм си за постоянно там :P Та затова имам шансове ... дори като тези по филмите 8-)

Супер .. ама ти неможеш да напраиш контакт с него кво ли стаа по нататък :-D

valdesbg
03-19-2009, 05:09
Ключовия момент е че той не сяда пред компа. От тук стават всичките работи. Вниманието по интернет няма как да му привлечеш. Като се видите наживо ала бала.. тогава :)

SounDScaPe
03-19-2009, 08:24
Да си се замисляла, че може би си има приятелка? :-D :lol:

dimitar_ak
03-19-2009, 10:08
Искай му този път телефона :D Ако не й даде и номерът си какво да прави? :-o

Харесва си една голяма чаша, може и халба, отваря студения кран на чешмата и пълни до горе. Няма да седне да страда за човек, когото не познава

Jumbie483
03-19-2009, 11:03
Да си се замисляла, че може би си има приятелка? :-D :lol:

хубав въпрос :D

а иначе: след като си го видяла, защо не го попита за скайпа му, или просто не му подхвърли, че си го питала по нета, но сигурно не е получил съобщението, щом не е отговорил ? :-o

AllenWallker
03-19-2009, 12:20
GSM - a :D

Cve7y
03-19-2009, 12:24
^ съгласна съм , но според мен трябва да изчакаш той да те потърси пръв.Ако си му харесала няма да чакаш дълго.Но ако не го направи скоро може да му намекнеш нещо отново. УСПЕХ :-)

SuMmEr_St0rM
03-20-2009, 05:25
Ключовия момент е че той не сяда пред компа. От тук стават всичките работи. Вниманието по интернет няма как да му привлечеш. Като се видите наживо ала бала.. тогава :)

Дам..това ми го спомена , когато се видяхме..Но въпреки това едва ли има друг начин да комуникираме помежду си.

BaiToq
03-20-2009, 05:48
Питай го дали си
била много страшна и му
обещай голи снимки,
че да спести от Максим.

curka87
03-20-2009, 07:20
Пробвай да му пуснеш някой ред ж myspace и ако ти отговори и се задържи там да си лафите...може пак да го питаш за скайп. Обаче ако пак нищо не стане...остави момчето намира.
И все пак ....замисляла ли си се, че може да си има гадже!??!?!?!

SuMmEr_St0rM
03-20-2009, 11:44
До колкото знам гадже няма , но пък дружи с адски много момичета и почти никакви момчета...

jon
03-20-2009, 15:35
одари го с нещо твърдо...