PDA

View Full Version : Моята бивша приятелка Help plz :S



AllenWallker
03-18-2009, 13:40
Моля хората, които по им разбира главата от моята да ми помогнат. Значи случаят е такав, че бившата ми приятелка още си ме обича макар аз вече не. Ам мина доста време от когато се разделихме, а тя неможе да се откасне от мен. Не искам да зимам прекалено радикални мерки в случая да я нараня като и кажа не искам да се виждаме повече и от тоя сорт.
Моля да ми помогнете тези които имат повечко време за губене отделете по минутка за моя случй много ще сам благодарен и на съвет от ваша страна Благодаря от сърце 8-[ 8-[ . Просто не зная какво да направя и как да и помогна така, че да останем просто приятели който могат да си споделят, а не единият от двамата да желае другия, а в същото време другият не ... :-k

Извинявам се за хората който написаха предните коментари преди да напрая леко допълнение на нещата, извинявам се за което. Ам да както каза един от по горните потребители нещата за нея може да се каже че са сериозни, колкото и да си мисли тя че нещата са сериозни не е така просто неиска да го разбере и неиска. Пробвах се шеговито ди казах "- Ами ако искам да се хвана с друго момиче ... Как би се почувствала ти просто незнам как да го каже без да те нараня нещата не са толкова сериозни колкото си мислиш то просто от ден на ден мисля че ти просто не искаш да приемеш фактът, че вече сме разделени просто опитай се не е трудно аз го направих за нашето общо добро, защото знаех че колкото по навътре навлизаме във връзнакта, толкова повече става трудно за теб. На мен психиката ми е на огромно ниво за разлика от твоето... Това между нас няма бъдеще не мисля че ще излезне нещо. С нашата връзка нарънихме много хора, но това не е от значение за мен, камо ли за теб. Казах ти трябва да приключим със сичко между нас просто приятели, които като излизат на разходка да не префърчат изкри между тях . Незнам казах ти това, което исках да ти кажа неискам да имам ни най - малки тайни особено по този въпрос. Не съм искал да те нараня знаеш го не сам такъв човек..." Не си спомням нейните думи но бяха от вида на " - Немога, немога, немога и това е незнам ... Опитвала съм се но не се получава още имам чувства към тебе още те желая (Не по отношение на секс). Опитвъм се да го приема, но не се получава немога да го направя."
Още веднъж се извинявам за потребителите написали вече своите коментари без да знаят по точно нещата. Но има много верни неща във вашите коментари и го отценявам сега ако видите оново тази тема и прочетете какви са истинските неща ще се радвам на още един коментар който по кокнкретизира вчеращната ситуация. Благодаря на всички отделили време за мен ;] :)

myNameIsImmortal
03-18-2009, 13:59
еми само можеш да говориш с нея.. по друг начин не можеш..
Е може, но ще е по-гаден и ще я нараниш още повече, затова не е за препоръчване.
Просто като говориш с нея, можеш да вметнеш, че вече всичко е много по-различно, че нямате бъдеще, че дори вече почти не мислиш за нея, за разлика от моментите когато сте били все още заедно.. Нещо такова за да не я заболи толкова много..
Айде успех и дано по някакъв начин да съм помогнал малко :)

EeeBobii
03-18-2009, 14:02
Това къде искаш ти да го постигнеш е много трудно за постигане, чак приятели които да си споделят всичко е почти не възможно.
Но по най болезнения начин да се разделите и да нема рев,сополи и прочие.Обясни и някои работи,че не искаш да я лъжеш,кажи че чувствата са ти охладнели или изобщо ги няма,кажи че искаш да сте приятели които може да си имате доверие,нещатата не се променят,кажи че искаш малко да си сам, че си много объркан...е такива работи.Дано да те разбере.

Послепис: Аз така бих постъпил ако ми се наложи.Дано да не се налага! - чукнем на дърво :-D

vesSynkaa
03-18-2009, 14:25
Еми значи приятели , които могат да си споделят
ще останете на кукуво лято .. :-D
Просто няма начин в тфа по ред причини,които не ми се
изброяват и които са близко до акъла / би трябвало да се
сетиш кои / .. ;) Щом иска да се виждате просто и кажи , че
не ти се излиза и така като и кажеш няколко пъти , тя би трябвало
да се усети , че не искаш да излизате , или нещо от сорта ..
А ако пак продължава да настоява , просто и обясни нещата и не я залъгвай,
защото е много по-добре да знае истината , да знае ,че не изпитваш вече
нищо към нея и че просто няма смисъл да се опитва да прави опити за
връзка .. Тя тва нещо трябва да го знае , за да спре да си дава сама
надежди ..

slun4ice_90
03-18-2009, 14:28
В такива ситуации е по-добре да си честен с нея,колкото и кофти да й стане после. :) Дръж се мъжки,това е.

XTREMEFREERIDE
03-18-2009, 14:33
Ако тя се е заяла мисля, че ще ти е много трудно.
Ако чувствата й са искрени, много ще я заболи.
При всички положения няма да излезнат хубави работи от това.
Трябва да поговорите според мен.

kobrichka
03-18-2009, 14:36
Честно казано това,което искаш ти "да останем просто приятели който могат да си споделят" при условие, че единят има чувства това няма как да стане. При всички случай момичето ще бъде наранено при условие,че нямаш чувства към нея. По скоро целта е в момент колкото се може по -малко да я нараниш. Според мен е най-добре да си поговорите и да и обясниш как стоят нещата, да и обясниш за чувствата, които липсват при теб. Наранени ще има няма как... за жалост такъв е живота...Смятам, че в такава ситуация единственно един нормален и искрен разговор сомо може да помогне.

sweet_sorcerer
03-18-2009, 16:21
Човек...и аз опитах така веднъж...просто не се получава.Има ли чувства от едната страна,приятелство няма.Само мога да ти кажа, че това момиче може да ти създаде големи проблеми със следващата ти приятелка (поне при мен стана така).Може да сте приятели след време,но според мен сега такъв вариант няма.Сори.