PDA

View Full Version : Сащ



LudoMlado
03-18-2009, 16:44
Абе някой друг забелязал ли е колко много са се побългарили щатите. Гледам са новините брат тия окрали толкоз милиона и всичко легално, хората се нервят че им крадат парите никой нищо не мое да направи по въпроса обаче. :D Горкия Обама, е*а му се майката и на него с тая държава, с тия кризи.

NawleK
03-18-2009, 17:13
Абе някой друг забелязал ли е колко много са се побългарили щатите. Гледам са новините брат тия окрали толкоз милиона и всичко легално, хората се нервят че им крадат парите никой нищо не мое да направи по въпроса обаче. :D Горкия Обама, е*а му се майката и на него с тая държава, с тия кризи.

ти мани тва

80% import/export на канада е с америка
като америка умира
и канада умира
а тея канадците се имат за най-великите
:razz: :razz: :razz:

StillLovingYou
03-26-2009, 12:30
Америка в скоро време толкова ще пропадне, че хората дори няма да се сещат, че някога е съществувала. И това ще е напълно заслужено.

Darkkiss
03-26-2009, 19:46
Америка в скоро време толкова ще пропадне, че хората дори няма да се сещат, че някога е съществувала. И това ще е напълно заслужено.

:lol:

хората които живеят тука се имат за най-великите
хората по цял свят също го има заради филмите...
тя си е пропаднала още от създаването но...

kristo
03-27-2009, 17:39
Америка в скоро време толкова ще пропадне, че хората дори няма да се сещат, че някога е съществувала. И това ще е напълно заслужено.

:lol:

хората които живеят тука се имат за най-великите
хората по цял свят също го има заради филмите...
тя си е пропаднала още от създаването но...
По отношение на САЩ този път си абсолютно прав Дарккис.

Vikitooo
03-28-2009, 23:43
Живея в Сащ от доста време, но не виждам да е пропаднала :)

Darkkiss
03-29-2009, 15:23
Живея в Сащ от доста време, но не виждам да е пропаднала :)

за 5 години добре са ти промили мозъка 8-)

Vikitooo
03-29-2009, 18:29
Интересно как точно ти знаеш аз от колко време съм в US, но както и да е..

И не, не ми са промили мозъка. Аз винаги съм била анти Америка и все още имам нагласата да се прибирам на България.

Darkkiss
03-29-2009, 18:55
Интересно как точно ти знаеш аз от колко време съм в US, но както и да е..

И не, не ми са промили мозъка. Аз винаги съм била анти Америка и все още имам нагласата да се прибирам на България.

добре...

dani2s
04-02-2009, 08:27
Бил съм 4 пъти в канада и вече с наще сме твърдо решени след околко месец да се местиме там.Америка в никакъв случей не пропада,мога да ви уверя в това.Аз лично намирам голяма разлика м/у България и Канада.Тука по улицата има повече боклуци отколкото асфалт а там боклу4е няма.Просто стандарта на живот е съвсем друг.

Darkkiss
04-02-2009, 14:22
Бил съм 4 пъти в канада и вече с наще сме твърдо решени след околко месец да се местиме там.Америка в никакъв случей не пропада,мога да ви уверя в това.Аз лично намирам голяма разлика м/у България и Канада.Тука по улицата има повече боклуци отколкото асфалт а там боклу4е няма.Просто стандарта на живот е съвсем друг.

ол да и като се кача на QWE която им е най-голямата и най-добрата магистрала имам чувството че карам по чакъл.... 2 лентова магистрала с изронен асфалт на бубунки с остри завой.... ей направо ми е мечта...
Булевард България е 3246827648923 пъти по-добре....
а забравих да кажа за бензиностанциите дето от 1 маркуч текът 3 бензина и нафта... ол да.... или пък че най-елитната им сладкарница се нарича "тим хортанс" което е като дънкин....
лелей направо ми е мечта да живея в канада
ол забравих хората колко са яки...
та те дори не знаят на 20 км от техното село кое село се намира, да не говориме за др държави или дали са се качвали на самолет.... ей

Vikitooo
04-06-2009, 22:38
Ей Darkkiss, ама Много оборотен го раздаваш какче :shock:
Ти нали си си добре в БГ.. Баща ти взима мнoгoто пари, имаш голямата къща.. Остави ни нас "селяците" в чужбина..

iPurple
04-07-2009, 17:42
Не знам от къде идва тая омраза, но единственото което мога да кажа е, че вместо да плюете Америка можете да се засрамите... от това, че тя е открита и създадено толкова ПО-КЪСНО от България, а не можете да си представите колко по - хубаво е там. Няма и да можете, защото тази омраза не ви позволява да видите по - далеч от носа си. Няма да изпадам в подробности, никой не ви кара да живеете там. Мислете си каквото искате, имала съм шанса да отида/видя и не съжалявам. : )

kristo
04-07-2009, 23:32
Не знам от къде идва тая омраза, но единственото което мога да кажа е, че вместо да плюете Америка можете да се засрамите... от това, че тя е открита и създадено толкова ПО-КЪСНО от България, а не можете да си представите колко по - хубаво е там. Няма и да можете, защото тази омраза не ви позволява да видите по - далеч от носа си. Няма да изпадам в подробности, никой не ви кара да живеете там. Мислете си каквото искате, имала съм шанса да отида/видя и не съжалявам. : )
Какво е създала Америка?!? Тя само е взимала наготово. Изкуствено създадена държава с цел да заграбва световните богатства.

А когато България е създавала култура САЩ изобщо го е нямало на картата на света. И колкото по-бързо изчезне от нея- толкова по-добре. Тази държава само е навредила на всички откакто я има- то не са войни, то не са репресии, то не е петрол, не е чудо...

И колко хубаво е в САЩ, можеш ли да ми кажеш? Едно роботизирано общество- бачкат по 15 часа и пак живеят масово под наем, що така, нали са много богати, имат "най-високия" стандарт на живот? Ами много просто- щото са олигофрени затова. Щото в една Швеция например бачкат много по-малко от американците, обаче са с много по-висок стандарт на живот и не само в Швеция- във всички развити европейски страни стандарта е по-висок от американския.

А и в България въпреки нагледната беднотия живеем хиляда пъти по-нормален и цивилизован живот от американците. Всичката помия в България- Биг Брадъри, Страх, американските филми, изпълнени с жестокости, простотия и извращения, всичко това дойде от любимия ти САЩ! Не от Русия, а от САЩ. Всичката гадост ни я снесоха те чрез фалшивата им "демокрация", зад която прикриват пъклените си дела...

StillLovingYou
04-10-2009, 13:04
Не знам от къде идва тая омраза, но единственото което мога да кажа е, че вместо да плюете Америка можете да се засрамите... от това, че тя е открита и създадено толкова ПО-КЪСНО от България, а не можете да си представите колко по - хубаво е там. Няма и да можете, защото тази омраза не ви позволява да видите по - далеч от носа си. Няма да изпадам в подробности, никой не ви кара да живеете там. Мислете си каквото искате, имала съм шанса да отида/видя и не съжалявам. : )
Какво е създала Америка?!? Тя само е взимала наготово. Изкуствено създадена държава с цел да заграбва световните богатства.

А когато България е създавала култура САЩ изобщо го е нямало на картата на света. И колкото по-бързо изчезне от нея- толкова по-добре. Тази държава само е навредила на всички откакто я има- то не са войни, то не са репресии, то не е петрол, не е чудо...

И колко хубаво е в САЩ, можеш ли да ми кажеш? Едно роботизирано общество- бачкат по 15 часа и пак живеят масово под наем, що така, нали са много богати, имат "най-високия" стандарт на живот? Ами много просто- щото са олигофрени затова. Щото в една Швеция например бачкат много по-малко от американците, обаче са с много по-висок стандарт на живот и не само в Швеция- във всички развити европейски страни стандарта е по-висок от американския.

А и в България въпреки нагледната беднотия живеем хиляда пъти по-нормален и цивилизован живот от американците. Всичката помия в България- Биг Брадъри, Страх, американските филми, изпълнени с жестокости, простотия и извращения, всичко това дойде от любимия ти САЩ! Не от Русия, а от САЩ. Всичката гадост ни я снесоха те чрез фалшивата им "демокрация", зад която прикриват пъклените си дела...
Кво и обясняваш... не виждаш ли, че е тъпа като гъз. Само на такива "хора" може да им харесва Америка.

iPurple
04-10-2009, 19:33
Значи хората с различно от твоето мнение са тъпи?

kristo
04-10-2009, 21:19
Значи хората с различно от твоето мнение са тъпи?
Можеш ли да опровергаеш по някакъв начин моите твърдения? Затова ли отказваш да коментираш последния ми(вече предпоследния) пост? Всички американофили сменяте темата когато ви се отговори с реални факти и аргументи, които не се покриват с нереалната картина на САЩ, показваща се по американските филми и предавания.

StillLovingYou
04-11-2009, 16:13
Кристо, уважавам те, защото даваш солидни аргументи и тъпи п*тки като тая не могат да кажат нищо смислено след това. Но, не си струва да си губиш времето с такива... Хубаво е, че се опитваш да им налееш малко акъл в кухите главички, ама като не става - не става. Остави ги да живеят в заблуда. По-добре по-малко хора в България, но качествени, отколкото такива шибаняци и предатели. "Блажени са невежите, защото не знаят колко малко знаят", както се вика.

YouKnowImBetterThanYou
04-14-2009, 18:19
Айде стига със старата песен. И да имаме цели томове история това помага ли ни да живеем по-добре?

kristo
04-14-2009, 21:34
Зависи. На пръв поглед не помага, но дали е така наистина? Ако всички българи осъзнаем какви сме били и вдигнем самочувствието си ще имаме сили отново да се защитаваме и да се борим. Така че за да се възродим като нация чисто духовно, а и оттам материално е нужно задължително да си спомним славната история. Просто тя е една от най-важните опори и това трябва да се разбере и осъзнае. Защото я си помисли, че и през турското робство всички са си викали така "какво ме интересува великото ни минало, като сега тънем под чуждо иго", дали щяхме да оцелеем като народ, дали щеше да ни има днес? Точно историята ни е помогнала да се запазим като народ, да се възродим и да започнем национално-освободителната си борба и да се освободим!

iPurple
04-15-2009, 15:37
Историята ще надвие ли жаждата за пари?

Darkkiss
04-15-2009, 21:04
Историята ще надвие ли жаждата за пари?

покажи ми място където парите нямат значение
или където с малко работа ще земеш много пари...

kristo
04-15-2009, 22:02
Историята ще надвие ли жаждата за пари?
Едното няма нищо общо с другото :)

покажи ми място където парите нямат значение
или където с малко работа ще земеш много пари...
Именно.

LifeIsGood
04-17-2009, 03:36
[quote=iPurple]Н
И колко хубаво е в САЩ, можеш ли да ми кажеш? Едно роботизирано общество- бачкат по 15 часа и пак живеят масово под наем, що така, нали са много богати, имат "най-високия" стандарт на живот? Ами много просто- щото са олигофрени затова. Щото в една Швеция например бачкат много по-малко от американците, обаче са с много по-висок стандарт на живот и не само в Швеция- във всички развити европейски страни стандарта е по-висок от американския.

А и в България въпреки нагледната беднотия живеем хиляда пъти по-нормален и цивилизован живот от американците. Всичката помия в България- Биг Брадъри, Страх, американските филми, изпълнени с жестокости, простотия и извращения, всичко това дойде от любимия ти САЩ! Не от Русия, а от САЩ. Всичката гадост ни я снесоха те чрез фалшивата им "демокрация", зад която прикриват пъклените си дела...

Точно! Но тъжното нещо е че целия свят на там върви...

kristo
04-18-2009, 19:29
Защото целия свят се развива по американски модел :oops:

Darkkiss
04-20-2009, 21:29
Защото целия свят се развива по американски модел :oops:

ФИЛМИ !?

kristo
04-20-2009, 22:57
Защото целия свят се развива по американски модел :oops:

ФИЛМИ !?
Какво пак не разбра мистър умник?! Твърде ясно съм се изразил за да ме копираш и да се опитваш да ми отговаряш на въпроса с въпрос. Или с нещо като въпрос, едва ли и ти знаеш с какво.

Darkkiss
04-21-2009, 03:12
Защото целия свят се развива по американски модел :oops:

ФИЛМИ !?
Какво пак не разбра мистър умник?! Твърде ясно съм се изразил за да ме копираш и да се опитваш да ми отговаряш на въпроса с въпрос. Или с нещо като въпрос, едва ли и ти знаеш с какво.
леко че засегнахме кака криси която има всеки втори пост в този раздел, нищо че дори не е за нея :lol:

LifeIsGood
04-21-2009, 03:39
Не е само заради филмите, просто всички искат да имат икономическото развиетие което имат САЩ и се блазнят от това че е №1 в света, но не разбират че стандарта на живота, щастието на хората са по важни от тъпите икономически показатели като GDP и т.н...
И да не говорим за това че в този брутален капитализъм който съществува в САЩ води до много странични проблеми като разрушаване на околната среда, и най накрая води до собственото си саморазрушение...Но айде че почвам да свуча като Карл Маркс.

kristo
04-21-2009, 13:24
Ами голямото икономическо развитие, което има САЩ май доведе до световна икономическа криза... Също така не знам по какви показатели смяташ САЩ за номер 1 в света- стандарта на живот на Скандинавските страни и Канада отдавна е доказано, че е по-висок от техния.

Също така как американците няма да са толкова развити(по принцип говоря, а не конкретно за момента), след като откакто са се създали като държава само крадат световните богатства?

LifeIsGood
04-21-2009, 15:37
Ами голямото икономическо развитие, което има САЩ май доведе до световна икономическа криза... Също така не знам по какви показатели смяташ САЩ за номер 1 в света- стандарта на живот на Скандинавските страни и Канада отдавна е доказано, че е по-висок от техния.

Също така как американците няма да са толкова развити(по принцип говоря, а не конкретно за момента), след като откакто са се създали като държава само крадат световните богатства?

Икономиката на САЩ е номер 1 след това е Япония и след тях са западно европейските страни.
Едното за сметка на другото- стандарта на живот в САЩ е никък но като цяло страната е икономически най развита. Тя е развита защото най богатите, тези които притежават всичките бизнеси като Доналд Тръмп и т.н. издеватеслстват над хората, ей за това стандарта на живот е толкова нисък. И те стават по богати и по богати, т.е държавата става по богата. И целия свят си мисли че САЩ е супер държавата ...Глупости! Никога не бих искала да живея тук, сега съм тук по неволя започнала съм училище и трябва да завърша преди да се махам, но нямам търпение.
Не мисля че това е защото САЩ са крали богатства на света, може и това да дава влияние но аз мисля че най вече е защото американците са толкова глупави и мозаците им са промити че разрешават на богатите да ги тъпчат. Сега дано Обама малко да пооправи нещата особено със здравеопазването ...

Darkkiss
04-21-2009, 21:01
Ами голямото икономическо развитие, което има САЩ май доведе до световна икономическа криза... Също така не знам по какви показатели смяташ САЩ за номер 1 в света- стандарта на живот на Скандинавските страни и Канада отдавна е доказано, че е по-висок от техния.

Също така как американците няма да са толкова развити(по принцип говоря, а не конкретно за момента), след като откакто са се създали като държава само крадат световните богатства?

Икономиката на САЩ е номер 1 след това е Япония и след тях са западно европейските страни.
Едното за сметка на другото- стандарта на живот в САЩ е никък но като цяло страната е икономически най развита. Тя е развита защото най богатите, тези които притежават всичките бизнеси като Доналд Тръмп и т.н. издеватеслстват над хората, ей за това стандарта на живот е толкова нисък. И те стават по богати и по богати, т.е държавата става по богата. И целия свят си мисли че САЩ е супер държавата ...Глупости! Никога не бих искала да живея тук, сега съм тук по неволя започнала съм училище и трябва да завърша преди да се махам, но нямам търпение.
Не мисля че това е защото САЩ са крали богатства на света, може и това да дава влияние но аз мисля че най вече е защото американците са толкова глупави и мозаците им са промити че разрешават на богатите да ги тъпчат. Сега дано Обама малко да пооправи нещата особено със здравеопазването ...

G8
1. Germany
2.Japan
3.France
4.Canada

благодаря...

ице... Канада е в пъти по замряла от щатите...

kristo
04-22-2009, 19:40
Да кажем, че греша за Канада, ок, но къде е САЩ в класацията не е упоменато. Така като гледам ще е след 4-то място.

Darkkiss
04-22-2009, 20:15
Да кажем, че греша за Канада, ок, но къде е САЩ в класацията не е упоменато. Така като гледам ще е след 4-то място.
мисля че се пада на 5-то или 6-то
1-то е Italy др-то е USA

LifeIsGood
04-24-2009, 03:34
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(nominal)

US е на 1во място. Не знам по каква класификация вие ги определяте. Това е по GDP (брутен вътрешен продукт) per capita на паритет на покупателната сила, тoва значи че е нагласено да не оказва влияние разликата на обем на население на държавите...
Европейския съюз има по голям брутен вътрешен продукт но не е държава.

Jack_Sparrow
04-24-2009, 10:35
Щатите в момента имат 11 трилиона БВП,а външните дългове са 10 трилиона. А икономиката на Япония и Китай е зависима от американската, защото единствено там се продават масово. Ако паднат Щатите, Япония и Китай също ще са на дъното.
Затова в момента Германия е с най-стабилна икономика. :)

Darkkiss
04-24-2009, 20:45
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(nominal)

US е на 1во място. Не знам по каква класификация вие ги определяте. Това е по GDP (брутен вътрешен продукт) per capita на паритет на покупателната сила, тoва значи че е нагласено да не оказва влияние разликата на обем на население на държавите...
Европейския съюз има по голям брутен вътрешен продукт но не е държава.

тъпако
G8 е съюза на 8-те най богати страни в Света
щом Америка не е в челната тройка значи не е
какво ми даваш неква си ликипедия дето дори аз съм писал...
тзтз...

XceSS
04-25-2009, 00:07
Абе кви са тея глупости дето ми говорите ?!
Кyp за САЩ !
Шибани тъпи американци.Може да имат пари, но там хората за тва живеят.Дебели копелета!
До 5-6 години САЩ, нито ще е най-великата страна, нито ще е най-богатата...
...кви панаири ми правите тогава?

LifeIsGood
04-25-2009, 23:52
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(nominal)

US е на 1во място. Не знам по каква класификация вие ги определяте. Това е по GDP (брутен вътрешен продукт) per capita на паритет на покупателната сила, тoва значи че е нагласено да не оказва влияние разликата на обем на население на държавите...
Европейския съюз има по голям брутен вътрешен продукт но не е държава.

тъпако
G8 е съюза на 8-те най богати страни в Света
щом Америка не е в челната тройка значи не е
какво ми даваш неква си ликипедия дето дори аз съм писал...
тзтз...

Знам какво е G8, но никаде не можах да ти намеря тая информация дето си я дал...Никъде не съм чувала че на G8 подреждат 8те членки по това колко са богати.
Щом не вярваш на уикипедия, ето ти истински сайт където може да свериш информацията...
http://www.bea.gov/national/index.htm#gdp

Съгласна съм че икономиката на САЩ не е най стабилната, но е на първо място по БВП в света..

Darkkiss
04-26-2009, 00:56
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(nominal)

US е на 1во място. Не знам по каква класификация вие ги определяте. Това е по GDP (брутен вътрешен продукт) per capita на паритет на покупателната сила, тoва значи че е нагласено да не оказва влияние разликата на обем на население на държавите...
Европейския съюз има по голям брутен вътрешен продукт но не е държава.

тъпако
G8 е съюза на 8-те най богати страни в Света
щом Америка не е в челната тройка значи не е
какво ми даваш неква си ликипедия дето дори аз съм писал...
тзтз...

Знам какво е G8, но никаде не можах да ти намеря тая информация дето си я дал...Никъде не съм чувала че на G8 подреждат 8те членки по това колко са богати.
Щом не вярваш на уикипедия, ето ти истински сайт където може да свериш информацията...
http://www.bea.gov/national/index.htm#gdp

Съгласна съм че икономиката на САЩ не е най стабилната, но е на първо място по БВП в света..

добре шефе
аз ти пожелавам 1 ден да отидеш да живееш в "най-богатата" държава УСА
то се е видяло че със селяни не може да се говори...

LifeIsGood
04-26-2009, 04:49
Ами не знам и аз какво съм се хванала на вас да обяснявам..И без това вие сте деца и не разбирате..
Е, няма значение. Даркис сигурна съм че дори не си прочел по нагоре какво съм писала и изобщо каква ми беше мисълта за САЩ..
Вие сте направо комплексари, мислите че най важното нещо е една държава да е икономически богата...Отричате че САЩ е най богатата държава...Е, аз не съм комплексарка и не отричам че САЩ е постигнала много икономически, обаче икономическото богатсвто за мен изобщо не е най важното нещо- за мен са по важни други показатели като стандарт на живота, културата на хората, историята и т.н.

LifeIsGood
04-26-2009, 04:51
Ами не знам и аз какво съм се хванала на вас да обяснявам..И без това вие сте деца и не разбирате..
Е, няма значение. Даркис сигурна съм че дори не си прочел по нагоре какво съм писала по нагоре и изобщо каква ми беше мисълта за САЩ..
Вие сте направо комплексари, мислите че най важното нещо е една държава да е икономически богата...Отричате че САЩ е най богатата държава...Е, аз не съм комплексарка и не отричам че САЩ е постигнала много икономически, обаче икономическото богатсвто за мен изобщо не е най важното нещо- за мен са по важни други показатели като стандарт на живота, културата на хората, историята и т.н.

Darkkiss
04-26-2009, 16:20
Ами не знам и аз какво съм се хванала на вас да обяснявам..И без това вие сте деца и не разбирате..
Е, няма значение. Даркис сигурна съм че дори не си прочел по нагоре какво съм писала и изобщо каква ми беше мисълта за САЩ..
Вие сте направо комплексари, мислите че най важното нещо е една държава да е икономически богата...Отричате че САЩ е най богатата държава...Е, аз не съм комплексарка и не отричам че САЩ е постигнала много икономически, обаче икономическото богатсвто за мен изобщо не е най важното нещо- за мен са по важни други показатели като стандарт на живота, културата на хората, историята и т.н.

аз живея в америка тъпанарке
ако аз не знам как е там
кой ще знае?
обиколил съм всичко голями градове
и съм одил на куп други места
знаеш живота как е тука?
не не знаеш
тогава тихо там
не комплексираната
дето дори не е излизала от границите на Република България

LifeIsGood
04-26-2009, 18:46
Ами не знам и аз какво съм се хванала на вас да обяснявам..И без това вие сте деца и не разбирате..
Е, няма значение. Даркис сигурна съм че дори не си прочел по нагоре какво съм писала и изобщо каква ми беше мисълта за САЩ..
Вие сте направо комплексари, мислите че най важното нещо е една държава да е икономически богата...Отричате че САЩ е най богатата държава...Е, аз не съм комплексарка и не отричам че САЩ е постигнала много икономически, обаче икономическото богатсвто за мен изобщо не е най важното нещо- за мен са по важни други показатели като стандарт на живота, културата на хората, историята и т.н.

аз живея в америка тъпанарке
ако аз не знам как е там
кой ще знае?
обиколил съм всичко голями градове
и съм одил на куп други места
знаеш живота как е тука?
не не знаеш
тогава тихо там
не комплексираната
дето дори не е излизала от границите на Република България

LOL знаех си че не си прочел нищо каквото съм писала- 2-3 поста назад казах че живея в УСА и чакам да завърша за да се махам от тука..

xXxXnIkKyYxXxX
07-26-2011, 11:49
Всички ми казват , че Америка е цитирам : "Ебаси простата държава!" Но с всяко изминало лято в България се уверявам , че не е така .. А вие изобщо тези , които оплювате Америка ходили ли сте ?! Живяли ли сте там?!

Gavra
07-31-2011, 23:58
Тука малко късничко се включи, скъпа... С 2 годинки си закъсняла :D

ivyy
08-02-2011, 16:09
Колко още теми ще се направят за САЩ? Писна ми да чета колко смотана била тая държава. Хубаво това е вашето мнение, но има хора, които мислят по различен начин. Защо ви трябва да ги обиждате, че са тъпи, не разбирали и други такива? Това само показва колко ви е културата. Не можете да видите колко смешни изглеждате от страни. Америка няма да фалира. Обърнете внимание, че над 70% (поне аз така мисля) от филми, игри и всякакви такива се правят там, т.е. влизат огромни суми пари само от това. Microsoft, Google компаниите са пак в САЩ. Те печелят милиарди от останалия свят.
Казвате, че Америка краде. Е, добре. Не, че съм напълно съгласна. Но дори и да го прави, то е така, защото го може. И какво като е създадена много по-късно от България? Пак е сумати и пъти по-развита. Строителството, икономиката. България е на светлинни години. Да не говорим за културата. Не съм ходила лично в Щатите, но познавам не малко хора, които живеят там и са много доволни от самото държание на хората. Тук се натъквам само на комплексари и пълни олигофрени всеки ден. (не всички, но повечето) Хора, погледнете са малко от страни. Америка била такава и онакава. Ами каква е България? Замислете се малко защо цялото ни население е по-малко от половината на един голям град в САЩ. Ако България беше толкова велика държава младите хора нямаше да си заминават.
Знам, че много хора ще ми наскачат отгоре и ще ме обидят, но нека ви кажа едно: отдавна съм се убедила, че България изпада все по-надолу, а тези "изкуствени" държави като Америка ще се изправят на крака след каквато и да е криза, защото хората мислят по съвсем друг начин. Нека Америка да е смотана, както и хората, които живеят в нея, но те пак ще са с по-висок стандарт на живот и икономика от нас.
И всеки, който каже, че съм тъпа или каквато и да е друга, еми, не ми пука. Не ме интересува мнението ви за мен, защото не ме познавате. И спрете само да се джавкате. Правите се на палячовци.

AnnieW
08-18-2011, 21:49
Колко още теми ще се направят за САЩ? Писна ми да чета колко смотана била тая държава. Хубаво това е вашето мнение, но има хора, които мислят по различен начин. Защо ви трябва да ги обиждате, че са тъпи, не разбирали и други такива? Това само показва колко ви е културата. Не можете да видите колко смешни изглеждате от страни. Америка няма да фалира. Обърнете внимание, че над 70% (поне аз така мисля) от филми, игри и всякакви такива се правят там, т.е. влизат огромни суми пари само от това. Microsoft, Google компаниите са пак в САЩ. Те печелят милиарди от останалия свят.
Казвате, че Америка краде. Е, добре. Не, че съм напълно съгласна. Но дори и да го прави, то е така, защото го може. И какво като е създадена много по-късно от България? Пак е сумати и пъти по-развита. Строителството, икономиката. България е на светлинни години. Да не говорим за културата. Не съм ходила лично в Щатите, но познавам не малко хора, които живеят там и са много доволни от самото държание на хората. Тук се натъквам само на комплексари и пълни олигофрени всеки ден. (не всички, но повечето) Хора, погледнете са малко от страни. Америка била такава и онакава. Ами каква е България? Замислете се малко защо цялото ни население е по-малко от половината на един голям град в САЩ. Ако България беше толкова велика държава младите хора нямаше да си заминават.
Знам, че много хора ще ми наскачат отгоре и ще ме обидят, но нека ви кажа едно: отдавна съм се убедила, че България изпада все по-надолу, а тези "изкуствени" държави като Америка ще се изправят на крака след каквато и да е криза, защото хората мислят по съвсем друг начин. Нека Америка да е смотана, както и хората, които живеят в нея, но те пак ще са с по-висок стандарт на живот и икономика от нас.
И всеки, който каже, че съм тъпа или каквато и да е друга, еми, не ми пука. Не ме интересува мнението ви за мен, защото не ме познавате. И спрете само да се джавкате. Правите се на палячовци.

В момента Америка е с външен дълг с над 100% от GDPто и. ;)

windowlicker
08-18-2011, 22:12
В момента Америка е с външен дълг с над 100% от GDPто и. ;)

Права си много е гадно тука с тоя външен дълг :( Стойте си в България, там е само 92.7% (по последни данни на БНБ).