PDA

View Full Version : преместване в друго училище



DYNAMIC
03-18-2009, 16:00
Здравейте,искам да попитам някой,който го е преживял това или пък го знае добре за какво иде реч..понеже трябва да знам какво да направя за да преместя в др у-ще.Обаче става въпрос за училище ,в което ще съм си с моя профил както е бил и в предишното ми (тогава държа ли пак изпит)..и колко време отнема,какво трябва да се направи,мога ли да си избера клас от новото у-ще..и тн и тн :)

iPurple
03-18-2009, 16:33
Prejivqvala sum go.. nikak ne e priqtno v na4aloto (na men mi be6e mnogo trudno da se prisposobq), no se svikva. Sled tva stava qko. : )

DYNAMIC
03-18-2009, 16:40
Prejivqvala sum go.. nikak ne e priqtno v na4aloto (na men mi be6e mnogo trudno da se prisposobq), no se svikva. Sled tva stava qko. : )
и как стана цялата работа?
ти в кой клас се премести,щото на мен ми осатават още 2 години ама не мога да издържа в тоя тъп мой клас.

Goddess
03-18-2009, 16:43
Аз съм се местила края на 1-ви срок в 7-ми клас.Класа ме прие невероятно добре, само за 1 седмица се бях адаптирала, но това вече си е въпрос на късмет.След това си кандидатсвах както си му е реда.

Иначе ти можеш да се преместиш в друго училище, със същата паралелка и не, не е нужно да държиш изпит.

vivteen
03-18-2009, 16:54
И аз съм се премествала.Класа ми беше повече от отвратителен.От 6 до 7 клас бях с тях приеха ме адски добре и като кажат предишния ти клас не се сещам за този с който съм била 5 години,а за онези купонджии дето ме приеха и не бяха злобни.Важното е да улучеш годин клас.Помисли и за това,че класа може да е още по-гаден.Аз бих направила така:чрез познати да се запозная с 1 или повече хора от въпросния клас и да разбереш дали си заслужава.Взимането на документи е най-лесното.Един съвет:не се оставяй директорката и педалогическия да те разубеждават!

Успех :)