PDA

View Full Version : ИСКАМ ДА РАБОТЯ-КАК?!



DYNAMIC
03-18-2009, 17:12
Така аз съм на 17 и искам някой да ми каже какво по дяволите мога да работя на тая възраст.Става въпрос за София..вече съм останала с впечатлението,че нямаш ли връзки,някой да те уреди нищо не става..а не искам да раздавам листовки или да работя в МCD..вс друго ,но не и тва.Мога ли да работя като сервит. или продавачка или нз..искам да си докарвам отнякъде допълнителни доходи ама..има ли работа,където е само по 2-3 дена в седмицата или пък само събота и неделя?.идеи чакам

Jesus
03-18-2009, 17:14
Кварталната кръчма ?

NawleK
03-18-2009, 17:16
магистралата?

hottie
03-18-2009, 17:21
Има супер много работа, стига да можеш да отделиш 20 часа на седмица, като по възможност са оп 4 часа на ден.
Пробвай в кол център.

Jesus
03-18-2009, 17:24
какъв е този кол център, я раздухай малко ?

DYNAMIC
03-18-2009, 17:42
Има супер много работа, стига да можеш да отделиш 20 часа на седмица, като по възможност са оп 4 часа на ден.
Пробвай в кол център.
аз знам,че има..ама нз къде да търся..а тва кол центр. да нямаш предвид мол?
просто нз къде да питам ..

cherinka
03-18-2009, 18:59
джобс беге?
всеки ден преглеждам обявите и някъде на около 5-6 дни можеш да намериш нещо подходящо 8-)

mitkom89
03-18-2009, 19:01
ела да ми прекопаеш градината на село 8)

woshata
03-18-2009, 20:15
раздавай листовки :lol:
4 часа на ден се въртиш като пумпал на ъгъл на някоя шитава оживена улица и накрая ти дават 12 кинта за да ги префукаш в макдоналдс :D

а може и като сервитьорка .. но определено ще се озориш в търсенето ..

MakeMeLaugh
03-18-2009, 21:01
Не ти трябва, знайш ли кво е гадно :( ;д

Мисля, че можеш да си извадиш нещо като разрешение за трудов договор и да работиш - не знам как се наричаше но струвае пари и можеш да бачкаш законно без проблем стига да те вземат :)

hottie
03-18-2009, 21:11
Обяви за call center има в jobs.bg. Нужно е да знаеш поне английски, а втори език е предимство.
Кол център се състои в това да приемаш обаждания(входящи) или ти да се обаждаш(изходящи) с цел да предлагаш продукт или услуга.
Ами работата не е много забавна и е доста еднообразна, но аз това работих доста време докато учих и си изкарвах пари.

woshata
03-18-2009, 21:48
Не съм множествено число все още Мето .
Навсякъде където имат нужда от реклама .
Потърси в джобс.бг .
Има най-разнообразни .. от реклами на компютри .. през соларни студия та до пицарии и некви такива .

MakeMeLaugh
03-18-2009, 22:15
Ами работата не е много забавна и е доста еднообразна, но аз това работих доста време докато учих и си изкарвах пари.
Какво рекламира?
Хенкелбах? Пасатор, ренде? 8-) 8-)

hottie
03-19-2009, 08:06
Различно - телефони, интернет пакети, административни услуги , а може и просто обслужване на клиенти

IrrieSkyline
03-19-2009, 11:05
И аз имам отчайващо спешна нужда от почасова работа, обаче при мен е по-сложно, щото нямам 16.

woshata
03-19-2009, 11:33
Не съм множествено число все още Мето .
Навсякъде където имат нужда от реклама .
Потърси в джобс.бг .
Има най-разнообразни .. от реклами на компютри .. през соларни студия та до пицарии и некви такива .

има... на хартия,дето се вика... като тръгнеш да търсиш сериозно - половината са невалидни,другата половина търсят жена/човек с опит/нещо друго...

джобс.бг съкс хард...Да де .. ама аз миналото лято това правих ..
Никъв договор .. никъв опит .. просто да можеш да пробутваш листчета на хората покрай тебе .
Но определено мисля че вие като пълнолетни може да си намерите и нещо по-добро от 12 кинта ..ЕВЕНТУАЛНО на ден .

shmatka888
03-19-2009, 20:02
Е как в София няма да можеш да си намериш работа...малко ли магазини има. В някой магазин за дрехи..обувки...Аз лично сервитьорка не бих станала :? Просто разпитай приятели дали познават някой...или някой познат, който работи някъде дали може да ти намери подобна работа...

JUSTDNB
03-19-2009, 20:07
Така аз съм на 17 и искам някой да ми каже какво по дяволите мога да работя на тая възраст.Става въпрос за София..вече съм останала с впечатлението,че нямаш ли връзки,някой да те уреди нищо не става..а не искам да раздавам листовки или да работя в МCD..вс друго ,но не и тва.Мога ли да работя като сервит. или продавачка или нз..искам да си докарвам отнякъде допълнителни доходи ама..има ли работа,където е само по 2-3 дена в седмицата или пък само събота и неделя?.идеи чакам

http://jobs.bg/ Nqma na4in da ne nameri6 ne6to,sestra mi taka si nameri mn dobra rabota.

cherinka
03-19-2009, 20:08
Не съм множествено число все още Мето .
Навсякъде където имат нужда от реклама .
Потърси в джобс.бг .
Има най-разнообразни .. от реклами на компютри .. през соларни студия та до пицарии и некви такива .

има... на хартия,дето се вика... като тръгнеш да търсиш сериозно - половината са невалидни,другата половина търсят жена/човек с опит/нещо друго...

джобс.бг съкс хард...
Не, просто ние сме прекалено взискателни.
Кой знае колко обяви и предложения сме отхвърлили с река ръка, понеже се имаме за по-висши (не знам как да го кажа) и не ни устройва подобна 'унизителна' работа. 8-)

InitialD
03-19-2009, 21:06
Teq s listovkite,q daite malko pove4e informaciq kade trqbva da se otide???


По - добре се фани да късаш билетите на входа на Б сектор!

InitialD
03-19-2009, 21:50
Po-dobre da te prebiq,mishka ciganska

Много искам да ми подадеш на улицата една листовка а аз да ти подам една права в муцуната !

kristo
03-19-2009, 21:51
Аз отскоро имам регистрация в бестджобс.бг, днеска ми пратиха писмо, в което се предлага следната работа:

Позиция Компания Град
ИНТЕРВЮ за ФАБРИКИ - БРАНЕ НА ГЪБИ В АНГЛИЯ Меридиан Консулт ЕООД Чужбина

ГОТВАЧИ , ПОМОЩНИК ГОТВАЧИ И КУХНЕНСКИ РАБОТНИЦИ Меридиан Консулт ЕООД Чужбина

ДИРЕКТНО ИНТЕРВЮ за ГОТВАЧИ , ПОМОЩНИК ГОТВАЧИ И КУХНЕНСКИ РАБОТНИЦИ Меридиан Консулт ЕООД Чужбина

SENIOR JAVA DEVELOPER BulworkFirst IT/ ITES Recruitment Agency София

ПРОИЗВОДСТВО И ПАКЕТИРАНЕ НА САНДВИЧИ - ВЕЛИКОБРИТАНИЯ Меридиан Консулт ЕООД Чужбина

АНИМАТОР Top Season LTD Русе

ПРОФЕСИОНАЛНИ ШОФЬОРИ кат. C + E Меридиан Консулт ЕООД Чужбина

DATA BASE ADMINISTRATOR (ORACLE) BulworkFirst IT/ ITES Recruitment Agency София

ОБЩИ РАБОТНИЦИ в ПТИЦЕФЕРМА - БРАДФОРД, Великобритания Меридиан Консулт ЕООД Чужбина

ШОФЬОРИ кат. "B" Меридиан Консулт ЕООД Чужбина

Аз лично не си харесах нито едно от предложенията, но ако на някой случайно му хареса нещо да се регистрира и да действа, а със сигурност това не са единствените предложения за работа- това са само в определена категория или нещо подобно.

Jesus
03-19-2009, 21:53
Кристо кажи ми че никога не би заминал в чужбина моля те :?

kristo
03-19-2009, 21:54
Кристо кажи ми че никога не би заминал в чужбина моля те :?
Не бих естествено :)

b0Nb0n
03-19-2009, 22:00
6to ne si si haresal kvo mu ima da si animator

kristo
03-19-2009, 22:26
Ми не мога да бъда такъв- аз съм за сферата на образованието повече и нещо от рода- това съм учил в крайна сметка. С аниматорство едва ли бих се справил наистина, иначе звучи готино де.

hottie
03-20-2009, 07:57
В повечето кол центрове и къстъмър съпорт(но трябва да знаете ПОНЕ английски) плащат по 400-450лв за половин работен ден НЕТ. Колкото повече езици знаете, толкова по-добре плащат.

InitialD
03-20-2009, 19:16
Po-dobre da te prebiq,mishka ciganska

Много искам да ми подадеш на улицата една листовка а аз да ти подам една права в муцуната !
Koga go sanuva tova be cyrvul,ne mojes da mi e opresh

Не само ще ти се опра *"българино" но и ще стъпя върху теб!


*заради латиницата го казах! Иронично...

woshata
03-20-2009, 20:18
Като ще правиш забележка за латиницата поне използвай и пунктуацията .

InitialD
03-21-2009, 01:36
Като ще правиш забележка за латиницата поне използвай и пунктуацията .

Пфффф :booooomb:

DiesIrae
03-21-2009, 02:24
Образование специфични имаш ли? Някакво хоби което да си развила на професионално и конкурентно ниво?

Ако нямаш, на къде си тръгнала. можеш да редиш бутилки във фантастико за 300лв за 20 часа седмично или нещо такова беше, когато си ги вземеш тогава.

като станете на по 16 юруш да изкарваш пари па ти и с претенции да не е това да не е онова. не става така има прекалено много висшисти на улицата

shmatka888
03-22-2009, 19:54
На мен пък ми трябва работа за лятото..някъде по морето..Слънчев бряг :D ... някой може ли да ми помогне с нещо :-)

splendour
03-23-2009, 14:54
a tiq s listovkite otde gi namirate na 15 ot dobri4 s1m i si t1rsq t1i za den nali kolkot da izkaram za nekoq dre6ka tva onova...

ivan9112
02-07-2012, 16:18
Здравейте,

всички които искате да спечелите пари, но не можете защото сте под 18г., не можете да си намерите работа или просто искате да изкарате допълнителни пари трябва да прочеетете целия текст :))).
Може би много от Вас са запознати с така наречените РТС сайтове, които плащат пари за да гледате малко реклами за не повече от 10 минути на ден. Може би и много от Вас за започнали да се занимават с някой такъв сайт, но е спрял защото след 1 месец е изкарал 2 долара и е решил, че това е губене на време и точно там е грешката Ви.
Искам да Ви предложа един проект в които всички ще имат само полза. За да печелите добре от РТС сайт трябва да имате хора които се регистрират под Вас, всеки регистрирал се в такъв сайт се отказва точно заради това: не може да намери някой които да се регистрира под него. Точно тук е идеята на проекта да се съберем повече хора и всеки да има поне по 5 реферала( така се нарича всеки които се регистрира под Вас), всеки от тия 5 реферала също по 5 и т.н. Колкото повече хора се съберем толкова по големи печалби ще генерираме. Можете да разпространите това съпбщение до колкото се може повече хора.
За да е всичко ясно и прозрачно ще направя общ чат в скайп с всички участници в проекта. Всеки които желае да се включи трябва да ми изпрати мейл на ivan_9112@abv.bg и да си отбележи скайп за връзка. Повече информация за РТС сайта можете да намерите тук http://parionline.webs.com/ .

Поздрави.