PDA

View Full Version : Обем на косата



lolipop1
03-18-2009, 16:20
Има хиляди такива теми даже гледах скоро една ама пак не ми е мн ясно .. как се прави обем на косата с сешуар и кръгла четка? смисал моята коса е няква тънка без кап4ица обем и не искам повече да си я горя с тази преса .. ии може би са обема с гръгла четка и сешуар си има няква цака за да ви са такива обемни косите .. а може би просто мойта е няква гадна .. освен това има ли някакав начин за придаване на обем .. освен сешуара и пресата .. може би някои шампуан или нещо подобно ... което наистина да действа ..просто съм отчаяна .. косата ми е отвратителна! :(

lolipop1
03-18-2009, 16:25
забравих да добавя че и с топирането не са получава .. шото то става ама не ми са задържа топираното .. колкото и лак да сложа ...просто ужасна коса имам :?

galu6a
03-18-2009, 18:12
ми косатата ти трябва да е леко влажна хващаш гръглата и взимаш един кичур и все едно сррешваш обаче нали четката и под кечура и сешуара отгоре баво плъзгаш надолу.И после може да ториаш на всеки кичур слагаш лак и накаря напръскаш цялата коса с лак при мен става пробвай.Дално си ме разбрала !!! :)

My6mYLka
03-18-2009, 20:48
забравих да добавя че и с топирането не са получава .. шото то става ама не ми са задържа топираното .. колкото и лак да сложа ...просто ужасна коса имам :?


нищо ти няма на косата аз моята когато "незнаех" как да я правя слагах лак топирах уж :lol: и после ставаше на клечки всеендо е мазна и някфа спльокана 8-)
За топиране хфащаш кичур да не е мн голям и топираш . . мач мач мач . . пръскаш в корена взадната част на кичура (нз дали ме разбра) и го пускаш след това само си оформяш косата леко :)