PDA

View Full Version : Как да я заговоря :(



StanislavV
03-18-2009, 16:46
От няколко месеца живея в квартал,дълеч от центъра.От няколко дни в автобуса пътува едно момиче,в същият час в който и аз.Момичето е много красиво,облича се супер добре,но в същото време не е от онези които са с 2 кила фондютен и надменно лице(или това което се вижда от лицето,защото на него има огромни черни очила).Има супер миловидно и скромно излъчване,много рядко момиче ми прави такова впечатление и там е проблемът.Работил съм по курорти и никога съм нямал проблеми да зарибявам непознати момичета по дискотеки,плаж или в хотела.Проблемът е,че не гледам на нея просто като на сексуален обект.Това усложнява много нещата за мен и не мога да я заговоря.В същото време тя често поглежда към мен и когато се обърна си извъща погледа по супер сладък начин.Затова мисля,че определено няма да и е неприятно,ако я заговоря.Вече познавам момчетата от този квартал,мислех да намеря някой който да я познава,да ме запознае,но за мен някъкси това ще убие романтиката :(.Има и друг проблем.3-те пъти когато сме пътували заедно е с една по възрастна жена(предполагам майка и,но не слиза на същата спирка)И става още по-неестествено да тръгна да е зарибявам пред майка й.Плс помогнете рядко се случва така да харесам момиче :(

Flapjack
03-18-2009, 16:51
Преглътни си моментата срамежливост и пробвай със "Здравей ти не живееш ли в квартал <еди си кой>? Виждал съм те в автобуса няколко пъти."
примерно

А щом не гледаш на нея единствено като на парче месо бъди искрен райт ауей.

StanislavV
03-18-2009, 17:08
"Здравей ти не живееш ли в квартал <еди си кой>?..."Преди моята спирка има само един квартал,тъйче това не става.Иначе ти разбрах идеята,да започна темата с нещо неангажиращо.Ама ми е гадно така да заговоря момичето пред майка й.Може би да изчакам някой ден,когато ще е сама?

dimitar_ak
03-18-2009, 17:17
Присъствал съм на подобно заговаряне в парка пред НДК. Един младеж най-безцеремонно покани майка и дъщеря на кафе.

Flapjack
03-18-2009, 17:40
хаха катил.
до проблема отново
Ами незнаеш дали някога ще е сама така, че:
А. Давай пред ?майка й?.
Б. Гледай я като бушмен космически кораб и виж дали нещо ще стане( фейл)
В. А ако не съм разбрал грешно тази жена слиза след момичето така че ако и ти слезеш на спирката със твоето момиче и я заговориш няма да има проблем ( освен, че може да си помисли че си някакъв психар дето я преследва :D )
ама може ако стане разговора и тя те пита защо си слязъл тук след като по принцип слизаш по нататък може да измизлип нещо от сорта да видиш някой приятел или тямподобни.

BaiToq
03-18-2009, 18:49
Виж когато е сама.
пробвай да седнеш до нея,
но питай дали не пречиш!!!
От отговорът ще разбереш доста :)

IdEaLa
03-19-2009, 17:42
Опитай се да я заговориш или ще си чукнеш среща,ако пък те отреже ще се наложи да пътуваш по-късно :D

xSaShEtOx
03-19-2009, 18:54
При всички положения нищо не губиш така че давай, или ще те отреже или ще се сприятелите и така нататък...

Milaaaa
03-20-2009, 18:18
От 2 дни съм в подобна ситуация. Пътувам с едно момче, бройкаме се напът за училище, но поне от моя страна няма сериозни намерения.
Все пак би ми станало приятно, ако дойде да се запознаем.

sLim316
03-20-2009, 18:45
От 2 дни съм в подобна ситуация. Пътувам с едно момче, бройкаме се напът за училище, но поне от моя страна няма сериозни намерения.
Все пак би ми станало приятно, ако дойде да се запознаем.

Ето ти си неговият човек заедно патувате ... саберете се :grin: бадете заедно за Любовния РЕйс охаещ на прясна Нафта и старци .. 8-) 8)

Re5peC7
03-20-2009, 20:01
винаги мойто момче трябва да се почва с твоите намерения към обекта, като например прословутата фраза "ша та клатя като гладен циганин зряла джанка" момичетата направо си умират по тая фраза

Milaaaa
03-21-2009, 07:49
От 2 дни съм в подобна ситуация. Пътувам с едно момче, бройкаме се напът за училище, но поне от моя страна няма сериозни намерения.
Все пак би ми станало приятно, ако дойде да се запознаем.

Ето ти си неговият човек заедно патувате ... саберете се :grin: бадете заедно за Любовния РЕйс охаещ на прясна Нафта и старци .. 8-) 8)

Разсмя ме...благодяря, за което :)
Дадох го като пример за подобна ситуация.

StanislavV
03-21-2009, 08:19
:D :D :D :D направо ме разбихте,не аз не мисля че някое момиче може да устои на романтичната атмосфера на "РЕйс охаещ на прясна Нафта и старци" и на любовното откровение "ша та клатя като гладен циганин зряла джанка",момичето е мое :grin: :grin: :grin: :D
Milaaaa случайно да пътуваш от спирка преди това момче и в същото време да си с по възрастна жена в автобуса?АХгьхг най-якия сайт за запознанства,ама дано да не си ти,че това момче,за което ти говориш нещо не те е впечатлило :D

Milaaaa
03-21-2009, 08:53
Случайности много, но мога да те уверя, че не съм момичето, което си харесал. Най-малкото не пътувам с възрастни жени.
Имах нагледна ситуация, реших да споделя от първа ръка какво би ми харесало, а то в мексикански сериал се превърна.
StanislavV, успех ти пожелавам и дано нещата с девойката потръгнат!

StanislavV
03-21-2009, 09:09
Мерси,Milaaaa и на всички останали ;) в пон. ще пиша ко е станало 8)

sluncho007
03-22-2009, 10:19
хайде късмет :-P стискам палци :)